PDA

View Full Version : Топла коламаска при домашни условия



Muse_of_Madness
03-16-2008, 18:38
Възможно ли е да се приготви и да се поддържа температурата при домашни условия? Т.е. д не е изстинала и да не се налага да награвяш отново преди да си си свършила работата?
(Аз досега само с епилатор, но са ми казвали, че колата е доста по ефикасна и не тъй болезнена)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
03-16-2008, 18:45
Сигурно, но трябва някой да ти даде рецепта.. На времето така са си правили кола - маските, в домашни условия. Ако имаш такъв познат, който разбора, няма проблем, но имаче в магазините имаше едни - "Cara" (май така се казваха) Много бях доволна, но в последно време май не ги правят мн добре и не са ефикасни, та давам с епилатора.. :? Но ти ако искаш опитай, нищо не губиш. :)

Arr0gAnT
03-17-2008, 07:04
Имаше няква рецепта обаче никога не съм я праила и не помня кво точно беше... мисля че е със захар, вода и лимонтозо и на котлона после 4акаш да се сгъсти обаче не помня количеството... по-добре си купи, вместо да си праиш експерименти

AnIcHkAtA
03-17-2008, 07:58
На мене майка ми ми е правила ии не става добре.И по дъното на купичката загаря и накрая изхвърляш купичката :D .По-добре си купи домашните не струват.