PDA

View Full Version : За пощата в ABV.BG



LiveFlower
03-16-2008, 18:40
ei hora,zdraveite zna4i problema mi e,4e bratov4et mi postoqnno si praai registracii po forumi,skaipove i t.n. s moita reg v abv.bg za 6tastie NE znae parolata,ama mi pisna kato si otvora po6tata samo da gledam pisma ot razli4ni saitove kolko mi blg 4e sum se regnala,a defakto ne sum az.Sega nqkoi 6te kajat napravi si nova reg,ama ne stava 6toto sus sega6nata mi q imat mn vajni hora.Ta kajete ima llli na4in ili nqkakva opciq samo ot moq komp da se polzva taq registraciq ?

bulgarche
03-16-2008, 18:59
Няма как да стане тоя номер. Още повече от самия компютър. А то "ползването" е попълването, а попребителското ти име може всеки да го напише (като изключим факта че не всеки ти го знае). Радвай се че ти няма паролата. Блокирай местата от където получаш редовно и кажи на братовчед си да си ползва негова си регистрация, защото по този начин ти пречи.

5StaR
03-16-2008, 19:20
Kажи на братовчед ти да не се регва с твойта поща повече и тва е ...

_showy_
03-16-2008, 21:06
Обърши му два шамара да му падне супола в гащите и повече няма да се регва през твоята поща. :o

LiveFlower
03-24-2008, 12:50
ei hora e sa se opitah da vlezna v po6tata si i poznaite..nemojah pi6e6e mi zaklu4en profil dali brad4et mi ne6to e naprail ili ne6to ot abv-to ???????????????????????????????

ninsy
03-24-2008, 14:28
Ми пощата се заключва като въведеш определен брой пъти грешна парола.

LiveFlower
03-24-2008, 17:02
Ми пощата се заключва като въведеш определен брой пъти грешна парола.alele toi e probval da vlezne i q e blokiral maleeeee e sa kak da q opravq ne6to na administraciqta daite predlojeniq molq vi se mn mi e vajna taq reg !!! :(

ninsy
03-24-2008, 17:51
Ми пощата се заключва като въведеш определен брой пъти грешна парола.alele toi e probval da vlezne i q e blokiral maleeeee e sa kak da q opravq ne6to na administraciqta daite predlojeniq molq vi se mn mi e vajna taq reg !!! :(

ми мисля че след 10 мин си е отключена вече