PDA

View Full Version : Парене по време на секс?



kvosekiorish
03-16-2008, 20:58
Наскоро правих за пръв път секс с приятеля си..болеше ме супер много много трудно беше отварянето ама се справихме..правили сме го вече 3-4 пъти ..обаче по доста време..2 часа някъде..и по някое време почва да ми пари като ми го вкарва,се едно съм се протъркала..не знам дали е нормално? :?

_ivi_
03-16-2008, 21:00
Ако е за анален мога да ти кажа че се получава парене понякога,но за вагиналния не мога да изкажа компетентно мнение понеже все още не съм правила.

ubuntu
03-16-2008, 21:00
Ми явно си протъркана .. не се едно ... 2 часа е напълно безсмислен секс .... а и явно си сухичка .... и затва така се получава ... трябва да се отпуснеш повече ,,... :-o

ubuntu
03-16-2008, 21:02
Ако е за анален мога да ти кажа че се получава парене понякога,но за вагиналния не мога да изкажа компетентно мнение понеже все още не съм правила.
Такава ли е новата мода ... пъвро се превзема шоколадовата фабрика ... па после ако остане време минаваме и през сливовата градинка ...??

hottie
03-16-2008, 21:02
Ми явно си протъркана .. не се едно ... 2 часа е напълно безсмислен секс .... а и явно си сухичка .... и затва така се получава ... трябва да се отпуснеш повече ,,... :-o

+1

padnal_angel
03-16-2008, 21:03
shtom e samo po vreme na sex znachi si proturkana shte ti mine niama strashno

_ivi_
03-16-2008, 21:06
Ако е за анален мога да ти кажа че се получава парене понякога,но за вагиналния не мога да изкажа компетентно мнение понеже все още не съм правила.
Такава ли е новата мода ... пъвро се превзема шоколадовата фабрика ... па после ако остане време минаваме и през сливовата градинка ...??

Не искам да коментирам нито пък да се заяждам с някои от този форум!

ubuntu
03-16-2008, 21:08
Не искам да коментирам нито пък да се заяждам с някои от този форум!
НЕ се заяждам просто ми стана интересно .... защо се е получило така ...вярно че си е твоя работа ама повечето момичета не разрешават на момчето дори и да си мисли за анален .....

kvosekiorish
03-16-2008, 21:10
За вас лични съобщения съществуват ли? :)

_ivi_
03-16-2008, 21:11
Не искам да коментирам нито пък да се заяждам с някои от този форум!
НЕ се заяждам просто ми стана интересно .... защо се е получило така ...вярно че си е твоя работа ама повечето момичета не разрешават на момчето дори и да си мисли за анален .....


Това са момичета които не са правили никога анален и само са слушали за него.А други пък които са го правили са попадали явно на някой "дърводелец" дето е гледал само своя кеф и не е мислел грам за партниорката си.

FOREVAR_ALONE
03-16-2008, 21:11
Не искам да коментирам нито пък да се заяждам с някои от този форум!
НЕ се заяждам просто ми стана интересно .... защо се е получило така ...вярно че си е твоя работа ама повечето момичета не разрешават на момчето дори и да си мисли за анален .....

+1 8-)

BlueFace
03-17-2008, 06:07
Не искам да коментирам нито пък да се заяждам с някои от този форум!
НЕ се заяждам просто ми стана интересно .... защо се е получило така ...вярно че си е твоя работа ама повечето момичета не разрешават на момчето дори и да си мисли за анален .....Ю
Ти пък какво и се бъркаш момичето и харесва да я помпят! :razz: :lol:

pitan4icata
03-17-2008, 06:15
sigurno se protarkva6 nz 2 4asa vklu4vat li lubovnat igra ama nqma kak (spored men)celi 2 4asa vse da si ovlajnena.. nai veroqtno e protarkvane
spodeli s nego ,pogovorete da se stare da te ovlajnqva pove4e bilo to 4rez pove4e vazbuda ili dori da polzvate ovlajnitel (na dureks primerno) ina4e ne e stra6no ama se opitaite da go izbegne6
uspeh :)

hooliganka89
03-17-2008, 06:31
Nqma nishto,tova e normalno.
Dva chasa sex e normalno sled tova da ti pari ili kakvoto i da e tam,nqkakvo nepriqtno chustvo.
I az edno vreme kato pravih sex s edin nadrusan i toi po tolkova mnogo vreme izdarjashe i men taka me boleshe i me pareshe.

rUffLes
03-17-2008, 07:58
Ми явно си протъркана .. не се едно ... 2 часа е напълно безсмислен секс .... а и явно си сухичка .... и затва така се получава ... трябва да се отпуснеш повече ,,... :-o

+1
+1

kris124
03-17-2008, 08:37
Ми явно си протъркана .. не се едно ... 2 часа е напълно безсмислен секс .... а и явно си сухичка .... и затва така се получава ... трябва да се отпуснеш повече ,,... :-o

+1
+1
+1