PDA

View Full Version : Възможно ли е според вас?



ElisaDay
03-17-2008, 08:39
Възможно ли е да заобичаш някое момче след като си тръгнала с него?Кажете ми от личен опит..защото аз не съм ходила до сега с момче, което не съм харесвала.

newstar
03-17-2008, 08:41
мисля че може да го харесаш но не и да го обикнеш истински (аз също не съм ходил с момиче което не ми харесва)

MiMcHeToOo
03-17-2008, 08:42
Да го заобичаш да, но не мисля, че можеш да тръгнеш с някой ако не го харесваш..

TheNewReligion
03-17-2008, 08:45
Zavisi ot momcheto i ot samata teb.Ako ne go haresvash nqma da usetish nikoga trupka s nego , ama neznam moje puk da go zaobichash , ama shte e trudno da se prestruvash na vlubena ! Ako ne se vlubish nai-mnogo da mu razbiesh surceto i taka , ama nali znaesh kude e surceto na momchetata ta ne se otdavai mnogo mnogo na chuvstva! :)

Blab
03-17-2008, 09:09
Обич и влюбване.
Да, обикваш някого с течение на времето.
Ако чакаш тръпка... ех...

hooliganka89
03-17-2008, 09:12
Mi pri men stana neshto podobni.
Mnogo se bqh vlubila v momcheto,no toi malko me zabravi,taka da se izkaja,nqma da navlizam v podrobnosti.
Sled polovin godina pak se vidqhme i toi pochto mnogo uporito da me svalq i da me tarsi,otnachalo nishto ne izpitvah kam nego,samo iskah da si igraq s nego,posle se vlubih otnovo i neshtata stanaha mnogo seriozni daje i godej napravihme :-P

koalka
03-17-2008, 10:04
Виж, ти явно не правиш разлика между харесване и обичане.Не можеш още в началото да обичаш, може да си влюбен...
В началото бях влюбена, да.И е възможно да го харесваш в последствие това момче, но какъв е смисъла да тръгваш с него, ако не го харесваш?

BlueFace
03-17-2008, 10:14
Виж, ти явно не правиш разлика между харесване и обичане.Не можеш още в началото да обичаш, може да си влюбен...
В началото бях влюбена, да.И е възможно да го харесваш в последствие това момче, но какъв е смисъла да тръгваш с него, ако не го харесваш?"
Секс може би! Иначе не мисля че може да го заобичаш :?

Merito_
03-17-2008, 11:28
Еми разбира се, че можеш да го заобичаш след като сте тръгнали.За обичта се изисква време, а друго е да харесваш някого. Както някой беше казал май наистина не правиш разлика между обичане и харесване. Но за да обикнеш някого трябва да има тръпка в началото, да я има любовта, която с времето се превръща в обич и после в навик.

zaraaa
03-17-2008, 11:28
Da az mislq che e vazmojno zashtoto go izpitax sas segashniq mi priqtel v nachaloto go namirax za mnogo zabaven dobrichak no nqmax namerenie da stava nishto m/u nas dokato edna vecher kogato izlqzoxme prosto se sluchi v nachaloto mi beshe mnogo kofti zashtoto ne izpitvax dostatachno silni chuvstva za da sam s tozi chovek,no sled vreme go obiknax mnogo i daje veche mai az go obicham poveche otkolkoto toi men :-D :-D :)

tan0
03-17-2008, 11:32
Виж, ти явно не правиш разлика между харесване и обичане.Не можеш още в началото да обичаш, може да си влюбен...
В началото бях влюбена, да.И е възможно да го харесваш в последствие това момче, но какъв е смисъла да тръгваш с него, ако не го харесваш?"
Секс може би! Иначе не мисля че може да го заобичаш :?
+1

MartyParty
03-17-2008, 12:42
Ъъъ...Не. :)

MartiSSima
03-17-2008, 12:42
Аз пък не мога така, трябва поне мъничко да ми харесва иначе не мога да си представя връзка с този човек...
То при всеки е различно ама ми се струва че при доста хора се получава - харесване,тръгване, любов. :)

KaKaShI
03-17-2008, 12:45
Ето какво мисля по въпроса... Според меме за да си тръгнала с него изглежда си изпитвала някакви чувства, минало е време и чувствата ти са станали по-силни. ЕЛЕМЕНТАРНО ! :D

bibi90
03-17-2008, 13:30
Е то при всяко положение ако ще го обичаш изобщо,това ще стане след като сте тръгнали,не може да обичаш някого без да е имало нищо между вас,да го харесваш-да,но не и да го обичаш.
Но ако в началото няма никаква тръпка(ако за това питаш) не мисля,че ако тръгнеш с него тя ще се появи.В смисъл,че трябва да има поне привличане като за начало и от там нататък чувствата могат да станат по-силни.

Sarah415
03-17-2008, 14:33
Мисля , че е възможно но по по добре не ходи с някого когото не обичаш така лажиш чувствата на човека

Diva4e
03-17-2008, 20:31
interesno mi e dali shte se poluchi,predi sum imala vruzki za edna nosht bez chuvstva no nikoga ne sum gi produljavala . .. eh moreto