PDA

View Full Version : Жестоката истина



Canis_Dirus
03-17-2008, 10:54
Както установих от темите за най-желан ерген и мома
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161098
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161099

се оказа, че не мъжете имат проблеми с изслуването (респективно четенето), а жените.

какво искам да кажа - няколко пъти ясно и точно посочих, че в темата за "най-желана мома" е желателно да пишат хора със сексуални предпочитания към нежния пол, а там се задръсти от съфорумки, които си правят четки една на друга.

Това отново доказва теорията ми, че жените от дума не разбират, ами баш им трябва бой.

Писна ми от жени, които се оплакват, че не ги слушаме и разбираме. Слушаме ви и ви разбираме, ама вие от блага дума и съчуствие не разбирате. Само корави токати за вас!

Изобщо сте супер сбъркани. Първо се правите на недостъпни, а после "Ама аз толкова го харесвам, пък той не ме иска". Той като те искаше, ти що се прави на принцеса, ма чавко?

Призовавам за патриархат! Законо право ще бъде за всеки мъж да може да удря по 10 шамара дневно на жена си. Неизползваните се пренасят на следващия ден с давност една година!

Man POWER!!!

mulgore
03-17-2008, 11:00
:razz: :razz:

Felis_Dirus
03-17-2008, 11:04
Мнението ми по темата е, че мъжът трябва си тежи на мястото, без да прекалява със своеволията, разбира се.

Lestat357
03-17-2008, 11:11
Както установих от темите за най-желан ерген и мома
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161098
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=161099

се оказа, че не мъжете имат проблеми с изслуването (респективно четенето), а жените.

какво искам да кажа - няколко пъти ясно и точно посочих, че в темата за "най-желана мома" е желателно да пишат хора със сексуални предпочитания към нежния пол, а там се задръсти от съфорумки, които си правят четки една на друга.....Man POWER!!!

Когато фактите говорят и боговете мълчат! :) Да видим сега колко ще се съберем. Кой не скача е червен, кой не скача е червен, кой...то не гласува тук е под чехъл, който не гласува е под чехъл! 8)

Canis_Dirus
03-17-2008, 11:23
и акзиц върху гримовете, женските дрехи и прочие стоки, използвани от жени.
Е тук ни разори! Никакъв акциз. Забрана! Използването на грим - незаконно! Айде за обвързаните жени може да се направи изключение и да им се позволи да носят дрехи.

Lestat357
03-17-2008, 11:33
и акзиц върху гримовете, женските дрехи и прочие стоки, използвани от жени.
Е тук ни разори! Никакъв акциз. Забрана! Използването на грим - незаконно! Айде за обвързаните жени може да се направи изключение и да им се позволи да носят дрехи.

неннене...
ако има балъци да угаждат на жените си- ДА ПЛАЩАТ, че да се научат какви са плазмодии!!!

Понякога нещата, обаче сякаш седят по друг начин? Или поне така изглежда. А и всеки си има своите моментни слабости в края на краищата, нали? Дали в случая цената за тях не би била твърде висока? Затова и аз съм за забраната!

RoyTheReaper
03-17-2008, 12:03
Анкетата си е култова. :-D

SINDEL
03-17-2008, 12:17
:lol:
Вий сте луди...
По темата - да, съгласна съм, 4е мъжът трябва да си е мъж и да си тежи на мястото. Да, съгласна съм, 4е пове4ето жени се правим на луди и ореваваме света след това. Глезим се, лигавим се и не оценявамте това, което мъжете правите за нас.
Последно, да, съгласна съм, 4е понякога един бой оправя нещата.. това в слу4ай, 4е става въпрос за онези отвратителни мацки, които от друго не разбират и живеят, за да се ка4ват на главата на всеки възможен мъж.

Canis_Dirus
03-17-2008, 12:22
Алооо, къде са жените бе? Радетелките на справедливостта и равноправието на половете. Особено визирам Куул Гърл, но също и муудераторките Коалка, Цветито и тн.
Обадете се, кажете, че сме комплексари и се опитваме да се докажем пред доказали се жени, или нещо не по-малко феминистко-патетично. Ниа така ще преглътнете да ви правим на по-низшия пол, който сте? Излагате се!

Нима ще оставите няколко мъжки шовинистични прасета да се смеят на ваш гръб? Отвърнете на удара!

Предизвиквам ви на дуел! Свастика ви предизвиква на стрийт файт!

bungle
03-17-2008, 12:23
Аз пък съм на мнение, че жените сме създадени да управляваме. 8-) :o :D

Canis_Dirus
03-17-2008, 12:32
Аз пък съм на мнение, че жените сме създадени да управляваме. 8-) :o :D
Разбира се. Вие сте чудесни фамилни мениджъри.
Това е една многопрофилна професия, която включва:

*Комуникации (между шефа и децата)

*Кетъринг

*Организационен мениджмънт

*Подпомагане на младежта

*Мотивиране на сътрудниците

*Решаване на вътрешнофирмени правни проблеми

Бе с две думи - ръководите едно малко успешно фамилно предприятие.

HexGirl
03-17-2008, 12:34
kolkoto i komi4na da e tazi tema i neseriozno moga 4esno da vi kaja 4e men me izdrazni .Samiqt fakt 4e majete iskat da si pridadat po golqma tejest e glupav . Ne mislq 4e nqkoi nezdravomisle6t zloben kompleksiran individ moje da me upravlqva .Za6toto pove4eto maje sa takiva nqkak si sa se prieli za pove4e ot kolkoto sa i ako dori malko im naru6i6 blajennoto samolubie 6te napravqt si4ko vazmojno da te sma4kat .Zatova maja nqma pravo da opravlqva v kakuvto i da e slu4ei o6te drevnite hora sa slojili jenite kato po vis6i i sa gi bogotvorqli . Nai pravelno 6te e da ima ravenstvo no pri fakta 4e takova e nevazmojno zna4i nie trqbva da sme na4elo

Saymon90
03-17-2008, 12:40
Предизвикваш ги на дуел? Защо държиш да превръщаш всяка тема в ебавка...

Не мисля, че трябва да има патриархат. В момента позициите на мъжете и жените са балансирани и в личен и в професионален план. Мисля, че това е едно много задоволително положение. Който умее да командва, го прави. Който не може, е под чехъл.

А и като толкова ви дразнят жените - станете гейове :smt003

Canis_Dirus
03-17-2008, 12:41
hex_girl, за кои древни хора говориш? Всички напредничави древни цивилизации като Гръцката, Римската, Китайската, Майте, Инките и тн. са се ръководили от мъже и са били с ясно разграничени класови общества с наложено робство и деспотизъм, като жената е стояла по-ниско от мъжа винаги и до управлението са се допускали само мъже. В Рим сенаторки е нямало.

HexGirl
03-17-2008, 12:49
hex_girl, за кои древни хора говориш? Всички напредничави древни цивилизации като Гръцката, Римската, Китайската, Майте, Инките и тн. са се ръководили от мъже и са били с ясно разграничени класови общества с наложено робство и деспотизъм, като жената е стояла по-ниско от мъжа винаги и до управлението са се допускали само мъже. В Рим сенаторки е нямало.
govorq za drevnite plemenea za boginqta maika i tn.Samiqt fakt 4e nqkoi nqkoga e re6il 4e majete trqbva da rakovodqt e dosta glupav te po skoro sa slojeni da rakovodqt ne zaradi um ili drugo a zaradi tova 4e sa po silni fizi4eski .Tova e bilo taka v drevnosta i ne malko pati majete sa se izdunvali s tova 4e zimat re6eniqta si kato maje .No v edno moderno ob6tesvo ne mislq 4e silata e rakovoden faktor .Li4no moe mnenie si e 4e majete vinagi sa podtiskali jenite i za da ima tolkova silen kompleks za malocennost kam nas jenite veroqtno ima pri4ina ne misli6 li :)

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 12:53
Ааааабе яяя :lol:

Ако ги нямаше жените нямаше да ви има и вас!
Ако ги нямаше жените щяхте да си умрете от липса на 49583046834 неща.
Ако ги нямаше жените хората щяха да изчезнат.

К'во прайте вие, че искате такива права?!

Не стига, че жените раждат, вършат почти всичко (всичко)/зависи от хората/ в домакинството, гледат децата, възпитават ги, работят, а с'я заслужавали малко или почти никакви права.

МЪЖЕТЕ съкс!

Който може-управлява. Вие като не можете и фантазирате за патриархат. Еми..съдбЪ, човек.

Lestat357
03-17-2008, 12:53
kolkoto i komi4na da e tazi tema i neseriozno moga 4esno da vi kaja 4e men me izdrazni ....

Не приемай темата чак толкова лично. И за да съм сигурен, че ще бъда разбран правилно: 4ak tolkova lichno. 4esno.

Иначе:


Алооо, къде са жените бе? Радетелките на справедливостта и равноправието на половете. Особено визирам Куул Гърл, но също и муудераторките Коалка, Цветито и тн.
Обадете се, кажете, че сме комплексари и се опитваме да се докажем пред доказали се жени, или нещо не по-малко феминистко-патетично. Ниа така ще преглътнете да ви правим на по-низшия пол, който сте? Излагате се!

Нима ще оставите няколко мъжки шовинистични прасета да се смеят на ваш гръб? Отвърнете на удара!

Предизвиквам ви на дуел!...

Почакай още час-два да се върнат от училище първо, да си починат, да си прегледат уроците за утре и после, ако им се чете и решат, че има какво да кажат по темата, може и дуелът да бъде приет. Мхъх. :booooomb: (?)

Canis_Dirus
03-17-2008, 12:54
Hex_girl, това, което говориш, са само предположения и догадки. за тези древни цивилизации не се знае нищо, понеже не са оставили почти никакво културно и историческо наследство. Тоест са били слаби неразвити. Причината жените да се чувстват подтиснати е следната - те са по-слаби физически и психически и логично мъжете доминират. То си е напълно природосъобразно по-силния и по-умния да доминира.

Canis_Dirus
03-17-2008, 12:56
бля бля
Никой не е казал, че жените са излишни. Просто са подчинени!

Saymon90
03-17-2008, 12:56
Хах, все едно като кажа на някого "Стани гей!"и той хоп, ще се надупи :-D
Не пропагандирам нищо... аз и да го правя, теб това не те засяга особено де. Но тази тема е смешна... изобщо този тип спорове са смешни, а и безцелни - всеки си защитава центъра на гащите и хич не му пука.

Lestat357
03-17-2008, 13:02
Хах, все едно като кажа на някого "Стани гей!"и той хоп, ще се надупи :-D
Не пропагандирам нищо... аз и да го правя, теб това не те засяга особено де. Но тази тема е смешна... изобщо този тип спорове са смешни, а и безцелни - всеки си защитава центъра на гащите и хич не му пука.

То затова опират нещата до обосновка в случая. А, че темата има комичен характер – то е очевадно. Ако е чак толкова несериозна не я чети повече или не пиши в нея, например? Или е важно периодично да ни повтаряш колко несериозна е тя. Между другото не знам на колко години си точно(или май знам 17-18?), но нещата далеч не бих ги нарекъл балансирани и към настоящият момент. Малко повечко real-life experience и ще стане по-ясно кой какво точно е писал тук и защо. Дори и под формата на шега. А и в края на краищата това е раздел “Всичко тийн накуп”, а не “Политика”, нали?

*При все това, "станете гейове"-шегичката лично аз я намирам за крайно неуместна.

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 13:03
Пффф малко допълнение към мъжа била.

Вие без нас сте ЗАГУБЕНИ, честно.

Все едно да кажеш, че водата е нещо малко, което те подържа жив.

SINDEL
03-17-2008, 13:07
^
Щот ние раждаме, как що? :lol:

Lestat357
03-17-2008, 13:07
Пффф малко допълнение към мъжа била.

Вие без нас сте ЗАГУБЕНИ, честно.

Все едно да кажеш, че водата е нещо малко, което те подържа жив.

Нито малко нито голямо не е според мен, а необходимото допълнение по принцип. Ама чак пък изгубени? Пък и така да беше това с какво променя смислеността и желателната (обоснована вече) идея за Патриархат?

(took part of my w. back lol))

ABSOLUTme
03-17-2008, 13:09
Няма жена = няма мусака! 8-)

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 13:10
Ние раждаме... :)

И сега да не ми излезеш с това, че без вас пък не можем да забременеем. Можем ;) Науката се развива и вече има начин за забременяване без мъж :P

Ние без вас можем, ама вие... :)

Saymon90
03-17-2008, 13:10
Ами, всъщност са доста балансирани. Имал съм възможността да видя как стоят нещата сред образовани и културни хора. Съществуват доста хора и държави, при които толерантността не е само мит, за разлика от тук.
Е, естествено, че винаги ще има такива караници, защото винаги ще има хора, които да ги пораждат - все пак нещата не могат да бъдат перфектни.
А явно това, че ми "липсва опит в живота" не ми пречи по никакъв начин... :)

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 13:14
К'во стана бееее :P

Що млъкнахте? :razz:

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:16
Е до къде я докараха образовани и културни и толерантни страни? Отрицателен прираст и застаряващо население с все по-буксуващи икономики. Ако в момента страни като Франция има положителен прираст е поради имигрантите араби и африканци.

От толерантност ще си загинат тея образовани нации. Айде у лево! Аман от гьотверени!

DisciplineAndOrder
03-17-2008, 13:16
жените са по-слабия пол физически и психически.

неслучайно в Библията пише 'и вървяха хората,а след тях жените и животните',а в Света гора,напрмер,е забранено да влизат жени.
Съществуват и куп други противоречия към жените от страна на църквата.

мъжете са водещия пол и това няма да се промени,колкото и феминистки да се навъдят.

SINDEL
03-17-2008, 13:18
^
Всъщност в момента баш заради такива феминистки, жените се опитват да станат силния пол и положението е толкова наакано...

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:18
Ние раждаме... :)

И сега да не ми излезеш с това, че без вас пък не можем да забременеем. Можем ;) Науката се развива и вече има начин за забременяване без мъж :P

Ние без вас можем, ама вие... :)
Тя науката скоро до толкова ще напредне, че ще си отглеждаме яйчници в епруветка и няма да имаме нужда от вас. Но ще ви държим затворени с единствена цел - сексуална употреба.

Нямали нужда от нас. Ми кой шъ ва шиба бе? Алооу. И сега гледате, каква напаст за незадоволените патки. Да знаете по-гадна учителка от старата мома? У лево!

Lestat357
03-17-2008, 13:21
Ами, всъщност са доста балансирани. Имал съм възможността да видя как стоят нещата сред образовани и културни хора. Съществуват доста хора и държави, при които толерантността не е само мит, за разлика от тук.
Е, естествено, че винаги ще има такива караници, защото винаги ще има хора, които да ги пораждат - все пак нещата не могат да бъдат перфектни.
А явно това, че ми "липсва опит в живота" не ми пречи по никакъв начин... :)

Кои държави и колко време си прекарал там, по-точно? А на колко години си(бил)? Въобще - конкретизирай. А лицемерна толерантност има дори тук. Като цяло нещо твърде силeн взе да става световния феминизъм. И за част от нас, поне тази имаща скромността да заяви, че центъра на гащите и не е изместен нито да намеква нещо подобно, това е притеснително. Може би ще бъда малко по-подробен следщия път. А това, дали ти пречи или не няма как да знам, но ако съдя по мненията ти тук – по-скоро да. Пък и липсата на опит винаги е минус. : ) (no offence) А перфектни нещата ясно няма как да бъдат, то не е и необходимо. По принцип съвълшенството се крие именно в дребните несъвършенства, но да не изместваме темата твърде. Патриархат-лешението е далеч от перфектно, но като че ли е най-доброто възможно за момента.) Справка - предишните мнения в темата, особено първото.


Няма жена = няма мусака! 8-)

Ок - убеди ме! Напускам темата. Съгласен, дори жената не е > от мусаката. 8-)

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:22
жените са по-слабия пол физически и психически.

неслучайно в Библията пише 'и вървяха хората,а след тях жените и животните',а в Света гора,напрмер,е забранено да влизат жени.
Съществуват и куп други противоречия към жените от страна на църквата.

мъжете са водещия пол и това няма да се промени,колкото и феминистки да се навъдят. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :smt041 :smt041 :smt041 :smt041 :smt041

Слушайте това умно и красиво младо момиче!

Lestat357
03-17-2008, 13:32
[за триене]грешка от недоглеждане + бавен нет :oops:[/за триене]

ABSOLUTme
03-17-2008, 13:32
Можеш ти на теория,нали те гледам - уви,само чипсове набиваш :D

air_J
03-17-2008, 13:37
Мощно факла в лицето! :razz:

ABSOLUTme
03-17-2008, 13:39
Тая история не е документирана със снимки,тъй че я приемаме за МИТ! 8-)

Saymon90
03-17-2008, 13:40
А, ей сега ще тръгна да се обяснявам с кой, кога, къде, колко... Твое право си е да ме съдиш, както си поискаш. Но не виждам смисъл да го споделяш с мен - мисля, че и двамата знаем, че няма да се трогна от форумната ти присъда... no offence ;)

Толерантността била болест, а? Ами, ако я нямаше тая болест, нещата щяха да са значително по-зле, от колкото са. Ако всеки тръгне да вика и да си пази своята гледна точка със зъби и нокти, май няма да е много хубав резултата.

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:41
Тая история не е документирана със снимки,тъй че я приемаме за МИТ! 8-)
Но моите омлети и дробчета са. Рулото Стефани не е документирано де. Ама са документирани новогодишните пържоли към 6 кила мръвка.

Идете в ресторант 4+ звезди и проверете пола на главния готвач.

HexGirl
03-17-2008, 13:51
Шестомомиче, за да управляваш трябва да имаш цели, варианти, оценка и други неща, които просто жените не притежават.
И аз не мисля, че един "nezdravomisle6t zloben kompleksiran individ moje da me upravlqva", затова и не смятам, че жена може да управлява мен.
Изобщо целия пост ти е пропит точно с тази комплексирана злоба, която може да се квалифицира като нездравомислеща спрямо представителите на мъжкия пол, които като добри управници винаги имат ясни и реални цели, трезва оценка на ситуацията и рисковете и им липсва онова дребничко нещо наречено лицемерие. :)
hah nima licemerieto e osnovna 4erta na mujkata su6nostnost pone za kratkiq mi jivot sam se obedila v tova

Lestat357
03-17-2008, 13:52
А, ей сега ще тръгна да се обяснявам с кой, кога, къде, колко... Твое право си е да ме съдиш, както си поискаш. Но не виждам смисъл да го споделяш с мен - мисля, че и двамата знаем, че няма да се трогна от форумната ти присъда... no offence ;)

Като за начало – предлагам следващия път да си направиш труда да натиснеш бутона “цитат” преди да напишеш каквото и да било адресирано към мен. Ако и да съм го разбрал, при положение че мненията ни са дори на различни страници доста забавно се получава така, не мислиш ли? Пък и на такива привидно анонимни мнения нямам навика да реагирам по какъвто и да било начин.

Приканих те да поскрепиш думите си с конкретни примери, което и аз-самият съм готов да направя. В общи линии за всяка една от тях. И съм го имал предвид това преди да постна каквото и да било, за да не е чесането на клавиатури пълно.;] Дай конкретни примери и аз ще ти дам. Така се води смислен спор поне според мен. Знае ли човек – може пък житейския ти опит да не е кой знае колко кратък в кое да е отношение. Не е само до години това и все пак. Иначе – хмм, чак пък присъда?! По-скоро беше констатация. Аз лично не съдя никого, ‘еле пък човек, който не познавам лично. Не бих си позволил подобно нещо. Най-малкото съм целял да те трогна. Вече в достатъчно прав текст ги казах нещата, надявам се.

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:53
hah nima licemerieto e osnovna 4erta na mujkata su6nostnost pone za kratkiq mi jivot sam se obedila v tova
Ще поживееш ще видиш. Лицемерието е характерна черта за путьовците и педерасите!

jd9238
03-17-2008, 13:55
аве вие у кой век живеете.......патриархат матриархат..............такиз думи още ли се употребяват ;D нз за вас, амааа аз без Слънцитуууу не мога :PppPPpp

ако някой се чуди заради ника.........момче съм :)

Canis_Dirus
03-17-2008, 13:57
аве вие у кой век живеете.......патриархат матриархат..............такиз думи още ли се употребяват ;D нз за вас, амааа аз без Слънцитуууу не мога :PppPPpp

ако някой се чуди заради ника.........момче съм :)
Аз, като ти чета мнението и ти гледам стила, мога да ти кажа, че никакво момче не си, ама си малко неосъзнато пасивно гейче с едипов комплекс. У лево!

HexGirl
03-17-2008, 13:57
hah nima licemerieto e osnovna 4erta na mujkata su6nostnost pone za kratkiq mi jivot sam se obedila v tova
Ще поживееш ще видиш. Лицемерието е характерна черта за путьовците и педерасите!
ne vqrvam da vida ne6to po razli4no no kakto i da e .Poprincip da se varna na temata jenite kakto vi e ideqta ne sa bili stoka e ok nesa stoka za majete mejete pak ot svoq strana nesa stoka za jenite emi togava da postave drugiq vapros za6to podqvolite se tarpim i kak taka ne sme se izbili pomejdu si i ne stigame li togava do zaklu4enieto 4e nqma dominira6t pol ?Neznam ne mi puka i ne mi se i filosovstva pove4e

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 14:02
аве вие у кой век живеете.......патриархат матриархат..............такиз думи още ли се употребяват ;D нз за вас, амааа аз без Слънцитуууу не мога :PppPPpp

ако някой се чуди заради ника.........момче съм :)
Аз, като ти чета мнението и ти гледам стила, мога да ти кажа, че никакво момче не си, ама си малко неосъзнато пасивно гейче с едипов комплекс. У лево!

:razz: Гей ахахахахахахахахаахахха като не го познаваш, не говори ;)

Слънцеее, {}

Canis_Dirus
03-17-2008, 14:02
А кажете ми, че има нещо по-двулично от жената. Били силни и независими. Ама я прочетете раздел "Секс" бе. Каже милото "Мило, искам да те чукам в гъза" - няма проблем. Дават да ги чукат в гъза. Да ги чукат в устата - няма проблем. Да гълтат - винаги. После били равноправни. Кво равноправие бе. като посиакте френска и оня ви се мръщи.

У лево!

HexGirl
03-17-2008, 14:04
hah nima licemerieto e osnovna 4erta na mujkata su6nostnost pone za kratkiq mi jivot sam se obedila v tova

както и да ти чета поста, смисъл не намирам.. ;)
6tom kazva6 :-|

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 14:09
аве вие у кой век живеете.......патриархат матриархат..............такиз думи още ли се употребяват ;D нз за вас, амааа аз без Слънцитуууу не мога :PppPPpp

ако някой се чуди заради ника.........момче съм :)
Аз, като ти чета мнението и ти гледам стила, мога да ти кажа, че никакво момче не си, ама си малко неосъзнато пасивно гейче с едипов комплекс. У лево!

:razz: Гей ахахахахахахахахаахахха като не го познаваш, не говори ;)

Слънцеее, {}



впрегна "мъжлето" да те зашитава в темата?? :lol:


Не съм го карала ;)

Просто си разсъждава разумно и като момче на място, а не като няк'ви отрепки, които се имат за много повече от жените, ме защити. :)

Canis_Dirus
03-17-2008, 14:11
Срам го е да си признае, че е под чехъл.

Момче на място ... хахаха.

HexGirl
03-17-2008, 14:13
1 nqmam nikakvo namerenie da pi6a na kirilica prosto za6toto taka sam sviknala 2 ot to4no takiva bolni mozaci kato teb mi e pisnalo :? dori da ima normalni sred vas tr sa mnogo dobre prikriti .Spiram da komentiram po tazi tema za6toto se qdosah a tova ne e dobre za men

UnaBletoLoVeU
03-17-2008, 14:13
Срам го е да си признае, че е под чехъл.

Момче на място ... хахаха.

Въх леле ;]

Canis_Dirus
03-17-2008, 14:20
Какво видяхме до сега.
1. Несвързани неразбираеми и написани на латиница мнение, без нито един препинателен знак. Чудесно просто - доказва лидерски качества и най-вече комуникативни такива!

2. Вечния аргумент "Ама ние раждаме" казан с почти сълзи на очи и разглеждан като алфата и омегата на спора - аргументът на аргументите.

Баланс няма нужда да извличам - то си личи!

Felis_Dirus
03-17-2008, 14:23
Баси, за няколко часа тук стана абсолютната лудница.

HexGirl
03-17-2008, 14:25
http://emoticon.metroland.ru/pictures/agression/a057.gifsamo deto si4ki se praite na golemite forumni geroi i se veli4aete ama nikoga nebihte zastanali pred edno momi4e i da i go kajete 4e ste po velik 8-)

Felis_Dirus
03-17-2008, 14:32
http://emoticon.metroland.ru/pictures/agression/a057.gifsamo deto si4ki se praite na golemite forumni geroi i se veli4aete ama nikoga nebihte zastanali pred edno momi4e i da i go kajete 4e ste po velik 8-)


Викаш няма, а? За Канис поне не се съмнявам.. не само, че ще го каже, но и ще е особено убедителен. хъх

HexGirl
03-17-2008, 14:46
i kak podqvolite stigna do tozi velik razmisal :? nima ste ne6to nakapani 4e da imate pravoto na re6enie

SINDEL
03-17-2008, 14:47
Добре бе, пийпъл (като се обръщам към Канис и останалите от 'нашта партия').. що се хабите да спорите изобщо? Като в единия слу4ай спорите с 4овек, на когото дори не му се раз4ита какво пише, понеже за кирилица не е 4увал, а в другия - с 4овек, който каквото и да му кажеш, пак завърта нещата, за да се стигне в крайна сметка до 'Жените раждаме, зна4и сме по-велики'.. Само си образувате нерви и се кьоравите за тоя що духа... :?

SINDEL
03-17-2008, 15:00
:) Няма лошо.. Аз взех да се дразня и затва така...

HexGirl
03-17-2008, 15:12
Az naistina nqmam ponqtie ot opravlenski re6eniq nito ot politika ,po skoro iskam da oborq tezata 4e majete sa pove4e ot jenite za6toto nemislq 4e e taka .Emociolnosta naistina e 4erta na slabite no ne zadaljitelno na slabiq pol kakto nari4a6 ti jenite za6toto da si jena tova ne te pravi emocionalna tova si e do 4oveka .Da si muj tova ne te pravi avtomati4no geniqlen opravnik .Prosto iskam da kaja 4e emocalnosta ne e 4erta samo na jenite

HexGirl
03-17-2008, 15:20
ne moga da misllq ne go o4akvai ot men glupavata jena :)

HexGirl
03-17-2008, 15:27
не го...

и ни го показа :)
golqm da porasne6

Felis_Dirus
03-17-2008, 16:16
Много си вярвате ми се струва (отнася се за представителите и на двата пола). Успех.

Аз ще хрупам пуканки и ще се забавлявам, докато се плюете. :)

ScionOfStorm
03-17-2008, 16:16
kekekeke
another funzord topic? :P

NSDAP
03-17-2008, 20:10
феминизъм=идиотизъм!
Или си истинска жена или не си!

HexGirl
03-17-2008, 20:18
Zalugvaite se mili maje 4e ste veliki no zad vsi4ko stoi jenata dorii da si mislite 4e vie ste veliki ne e taka :-)

HexGirl
03-17-2008, 20:25
dobre 4e stenite sa tvurdi
p.s. za6to nikoe momi4e ne pi6e tva ne e li predatelstvo be :?

Canis_Dirus
03-17-2008, 20:32
Това са жените - бива ги да си правят комплименти една на друга, но зададе ли се сериозен спор се разбягват!

HexGirl
03-17-2008, 20:33
mai ostanah samo az ama nali znae6 Bori se dokrai !!!!
:-D ama kvot i da kaja se moita teza 6te e vqrna a puk poddrajni4kite izmrqha :?

Briseis
03-17-2008, 20:40
Хубаво,
мен он дъ топ.

Но аджеба колко мъже са останали?
И колко станаха пу*ки?

Аз съм съгласна.
Да властва мъжът.

Проблема е, че сериозни мъже няма.

Но има такива, които си скубят веждите, гласят се, имат повече козметика от жена си.

Забавно, нали?

Briseis
03-17-2008, 21:05
Но стават все повече и повече.
В глобален мащаб при това.

За какъв патриархат говорим?

Я по-добре матриархат :grin:

Briseis
03-17-2008, 21:36
Откъде знаеш какво ще е?
Живял ли си в подобно общество?

Мене идеята много ме блазни :grin:

Напоследък явлението млади, готини и образовани мацки с добре платена работа се наблюдава всеки ден.

А много индивиди от мъжки пол, чакат на тате.
Даже някои жените им ги издържат.

RoyTheReaper
03-17-2008, 22:26
mai ostanah samo az ama nali znae6 Bori se dokrai !!!!
:-D ama kvot i da kaja se moita teza 6te e vqrna a puk poddrajni4kite izmrqha :?

Ти си мъжко момиче. :-P :lol:

Alabalaportokala
03-17-2008, 22:47
Ние раждаме... Smile

И сега да не ми излезеш с това, че без вас пък не можем да забременеем. Можем Wink Науката се развива и вече има начин за забременяване без мъж Razz

Ние без вас можем, ама вие...

Науката се развива благодарение на мъжете. Мъж го е измислил това за изкувственото забременяване и само мъж може да го приложи върху жена. Айде сметни хубаво дали можете без нас. И второ айде помисли кой начин би ти бил по приятен : да ти ръгнат 5 сперматозоида в путката или един хубав 20 сантиметров чепат....


Напоследък явлението млади, готини и образовани мацки с добре платена работа се наблюдава всеки ден.

Само че това си е някво явление за което сме чували, но така и не сме виждали. Работата е там че винаги липсва едно от тези качества. Или ще са млади, готини и тъпи или млади,грозни и образовани или дърти кукумявки които са по хубави от дъщерите си, но пак не стават :grin:


А много индивиди от мъжки пол, чакат на тате.
Даже някои жените им ги издържат.

А сега да помислим колко са дрислите по нашата мила България които правят на проблем пробойната в маникюра им и колко са жените по света които чакат на мъжете си защото те самите са неработоспособни понеже нямат достатъчно акъл и стоят по цял ден пред телевизора, гледат опра и готвят... Доста са нали ?За жена милионер да си чувала ?

Матриархат никога няма да има. Ако за 1 вечер обърнем местата това ще бъде края на света.

Цитирам : "Една жена трябва да е 2 пъти по умна от 1 мъж за да постигне и половината на успехите му" . Парадокса какъв е ? Това е изречено от жена.

Мъже управляват света и мъже решават какво ще се случи с хората по света. Цялата власт се държи от мъже. Жената просто не може да се мери с мъжа по нито един параграф и то се вижда по изказванията тук. Но приемаме че те са от недосъзрели 10-11 годишни момиченца които са се обидили и още не могат да приемат че ще бъдат второстепенния пол в тоя живот. Не можем един без друг ясно е..., но ние винаги сме били главните, винаги имаме последната и тежката дума. Жената е същество за възпроизводство и удовлетворяване на сексуалния нагон и тя само може да допълва мъжа и то в какво ? В неща които можем да вършим (като, пране, готвене, миене, чистене) , но като по висши създания на майката природа сме ви опитомили вие да ги вършите вместо нас :grin: . Ние сме ви отнели правото да гласувате и ние сме ви го дали и ние същите пак можем да ви го отнемем. Нали се сещате че мъже го решават това. Има и доста работи в които сме в пъти по - добри от вас, но ме мързи да обяснявам понеже това ще ми отнеме цяла вечер а може и повече. А вас в какво ви бива ? Да се чудите от къде да изсмучите парите на мъжа, да се чукате за парите на мъжа, да се биете и карате по между си за мъжете ( а уж сте големи приятелки ). Знам ви женските номера. Бършите сълзите на приятелките си, а вътрешно се радвате че е скъсала с момчето което харесвате. Само че тея неща ги има само при вас. При едно стабилно (това липсва при вас жените) мъжко приятелство това няма да стане никога ! Айде утре пак се продължава :grin:


П.С.Алабалапортокала предизвиква всичко що е от женски пол в тийнпроблем.нет на словесен дуел тук точно в тази тема. Много добра тема браво за автора. Аз не съм за патриархат защото както експлодеттийн ще трябва да ме командват дъртаци, но съм готов да споря кой е по по най :D:D. Какво значение има ? Така или иначе мъжа си е водещия пол със или без патриархат. 8)

FelisDirus
03-17-2008, 23:30
Хубаво е, че си помпате самочувствието тук. Наистина е сладко да ви гледа човек. Дерзайте! :)


Пуканките свършиха, отивам за още. 8-)

Black_JAG_Bundy
03-18-2008, 06:25
НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ!
ДА ЖИВЕЕ МЪЖКОТО ОБЩЕСТВО!!!!!!
ЖЕНИТЕ ЗА РАЗПЛОД!

NO MA'AM!!!!!!!!!!!
MAN POWER!!!!!!! 8)

P4ela
03-18-2008, 15:16
http://www.dailymail.co.uk/pages/live/articles/news/news.html?in_article_id=412384&in_page_id=1770
само почакайте! :-D

w0sh
03-18-2008, 15:18
Продължавам да следвам една максима.... То това жената не е като човека.

Briseis
03-18-2008, 20:04
Да
и ще слугувам на човек,
който се гласи повече от мен?

ноу уей :booooomb: