PDA

View Full Version : Какво да направя за да се запозная с нея?



lamero
03-17-2008, 10:56
Здр. има едно момиче в училище, което ми харесва. Тя е по-малка от мен. Още от първия ден забелязвам, че ме гледа, както и аз нея, но само до там. Като се засечем винаги ме търси с поглед. Въпроса е, че не знам, какво да направя, за да се запозная с нея. А и почти никога не е сама. Мога да и намеря тел., но не мисля, че така е най-удачно.

hooliganka89
03-17-2008, 11:03
Emi kakvo tolkova mu mislish,badi po-smel i otidi i kaji,che si zabelqzal kontakt s ochite ot neina strana i bi jelal da se zapoznaesh s neq.

Gothique♫
03-17-2008, 11:04
50 такива теми и всичките почти едно и също :/

BlueFace
03-17-2008, 11:19
50 такива теми и всичките почти едно и също :/
ЕЕЕЕЕ бахти тука мн сте мързеливи!!Нещи пречи ли ти да му отговориш??И 100000 да са тия теми всеки има въпроси!!За това се казва теенпроблем!И затова е форум!Вии какво искате да се напишат 100 теми с всички възможни проблеми и никой да не пише .... :? :x

BlueFace
03-17-2008, 11:19
Emi kakvo tolkova mu mislish,badi po-smel i otidi i kaji,che si zabelqzal kontakt s ochite ot neina strana i bi jelal da se zapoznaesh s neq.
+1

Qnchety
03-17-2008, 11:20
Ми измисли си да я заговориш за нещо и така...

zaraaa
03-17-2008, 11:20
Shtom si q xaresvash pak i si zablelqzal,che ti sashto ne si i bezrazlichen nqma kakvo da se chudish otidi mojesh da i napravish kompliment i da i kajesh :"Tova e xubav povod da se zapoznaem" i ot tam vsicho ot samo sebe si dano sam ti pomognala :-D :) :) :)

Gothique♫
03-17-2008, 11:24
50 такива теми и всичките почти едно и също :/
ЕЕЕЕЕ бахти тука мн сте мързеливи!!Нещи пречи ли ти да му отговориш??И 100000 да са тия теми всеки има въпроси!!За това се казва теенпроблем!И затова е форум!Вии какво искате да се напишат 100 теми с всички възможни проблеми и никой да не пише .... :? :xЕ мен не е така щото има и търсачка все пак тук не си прав щото малко по-надолу има същата тема :?

BlueFace
03-17-2008, 11:27
50 такива теми и всичките почти едно и също :/
ЕЕЕЕЕ бахти тука мн сте мързеливи!!Нещи пречи ли ти да му отговориш??И 100000 да са тия теми всеки има въпроси!!За това се казва теенпроблем!И затова е форум!Вии какво искате да се напишат 100 теми с всички възможни проблеми и никой да не пише .... :? :xЕ мен не е така щото има и търсачка все пак тук не си прав щото малко по-надолу има същата тема :?
Ех мама му с тая търсачка!Аз като си написах 1вата тема тука няях и идея за търсачка!!! И 100 теми да имаше отдолу като моята аз не ги гледах!!!Човека си го интересува личният проблем!! :?

BlueFace
03-17-2008, 11:28
Въпреки че не вярвам да е толкова тъп за да не може да се сети кфо да прай явно иска да го чуе от друг!

lamero
03-17-2008, 11:28
Не съм видял другата тема. И все пак моля, който има да каже нещо да го каже ;) Въпроса е там, че много рядко е да я видя сама, а да се впусна в запознанства пред приятелите не е много удачно. Все пак, ако намеря удобен момент, кажете какво да и кажа :)
Мерси на останалите за отговорите!

Въпреки че не вярвам да е толкова тъп за да не може да се сети кфо да прай явно иска да го чуе от друг!
Прав си :oops:

BlueFace
03-17-2008, 11:30
[quote="lamero"]Не съм видял другата тема. И все пак моля, който има да каже нещо да го каже ;) Въпроса е там, че много рядко е да я видя сама, а да се впусна в запознанства пред приятелите не е много удачно. Все пак, ако намеря удобен момент, кажете какво да и кажа :)
Мерси на останалите за отговорите![quote]
Еми може да и намигаш да и правиш намеци!И някой ден като е сама отиваш при нея казваш и нещо мило и се запознавате.Каниш я взимаш и тел/скайп и като излезете действаш! Аре Успех!

BeboP
03-17-2008, 11:39
Абе, не знам дали е така или само на мен ми се струва, но като че ли в такива ситуации иииначе нахаканите пичове изведнъж се превръщат в плахи мишоци... http://cheesebuerger.de/images/smilie/frech/p015.gif По общи наблюдения, разбира се! А това е ... "частен случай", с който не съм съвсем запозната, така че не бих дала такава оценка. (то не, че е нещо толкова сложно, де)
Whatever...
Явно тя няма да поеме инициативата в свои ръце, така че ти трябва да действаш! Смелост, момче, смелост! http://cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/f040.gif

Ееех!! Колко са трудни тези взаимоотношения... http://cheesebuerger.de/images/smilie/frech/d015.gif

tan0
03-17-2008, 11:41
Здр. има едно момиче в училище, което ми харесва. Тя е по-малка от мен. Още от първия ден забелязвам, че ме гледа, както и аз нея, но само до там. Като се засечем винаги ме търси с поглед. Въпроса е, че не знам, какво да направя, за да се запозная с нея. А и почти никога не е сама. Мога да и намеря тел., но не мисля, че така е най-удачно.

vij sq priqtel moq savet nz dali pri teb shte podeistva ama probvai ta:
Stani Idiot gledam che posledno vreme momichetata mn si padat po idioti tai che moje da stane neshto,napravi nqkoq glupost pred neq vkluchi q v atrakciqta i shte se zapoznaete posle moje i cirk da si otvorite :D :D

BlueFace
03-17-2008, 11:43
Здр. има едно момиче в училище, което ми харесва. Тя е по-малка от мен. Още от първия ден забелязвам, че ме гледа, както и аз нея, но само до там. Като се засечем винаги ме търси с поглед. Въпроса е, че не знам, какво да направя, за да се запозная с нея. А и почти никога не е сама. Мога да и намеря тел., но не мисля, че така е най-удачно.

vij sq priqtel moq savet nz dali pri teb shte podeistva ama probvai ta:
Stani Idiot gledam che posledno vreme momichetata mn si padat po idioti tai che moje da stane neshto,napravi nqkoq glupost pred neq vkluchi q v atrakciqta i shte se zapoznaete posle moje i cirk da si otvorite :D :D
Добра идея междодругото!Обаче не трябва да ти пука после като те базикат за глупостта ! :D

A_JoLiE
03-17-2008, 12:00
Аз до скоро имах същия проблем. Предлагам ти (ако и джамата сте пушачи) да и искаш запалка. Аз така направих близо 10 - 15 дни подред и една сутрин му викам ... "Абе аз всеки ден ти хабя гаста,а даже не се познаваме..." и т.н. Айде братле КЪСМЕТ!!! :wink: :smt023