PDA

View Full Version : ....Лична хигиена....



lov3m3
03-17-2008, 11:27
Еми това е ... каква Ви е хигиената и как се поддържате? Просто ми е интересно :) Аз примерно съм голяма фенка на къпането :-D мога по цял ден да си стоя в банята :grin:

Nadelina
03-17-2008, 11:30
Mm...mislq che temata e malko glupava. "Kakva vi e higienata?" ... Ami higienata mi e dobra!

lov3m3
03-17-2008, 11:34
:P мии не се сетих как да задам въпроса по друг начин 8)

Ag
03-17-2008, 11:47
Не се къпя.Това е ужасно! :shock:
ПС:Малко глупава тема :)

EarthShaker
03-17-2008, 11:53
малко ли

lov3m3
03-17-2008, 12:12
dobre ama neznam kak da q iztriq 6tom ne se haresva :) krai ;)

sladko_dete
03-17-2008, 19:38
Аа много си е интересна темата...
Ама сега никой няма да си признае, че не се къпе... бляксссссссс
Мразя мръсни хора! Мразя миришещи на манджа и пот хора (и то млади хора)! Мразя мръсни и мазни коси! Мразя неизрязани, мръсни нокти! Мразя вонящи крака...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вярно е - на всеки може да се случи след спорт, след фитнеса... ама не тва да е всеки ден... Къпете се бе, хорааааа

donkihot
03-17-2008, 19:39
тъпо....на макс тъпо..моля модераторите да изтрият тази тема...и за авторката-като си нямаш работа-не пиши глупости,щото дразниш на макс....

nicolepcd
03-17-2008, 19:46
тъпо....на макс тъпо..моля модераторите да изтрият тази тема...и за авторката-като си нямаш работа-не пиши глупости,щото дразниш на макс....
Е, какво пък толкова й се нахвърлихте? Сама си написала в профила, че на който не му харесва да не гледа... Ми като не ти харесва - наистина не гледай... Ехх, май някой си няма работа и се заяжда... :booooomb:

foreverr
03-17-2008, 19:50
Ами аз пък ще отговоря :) -ами мия си зъбите и сутрин и вечер и то старателно :grin: .Мия се "отдолу" всеки ден :) .Мия си коасата 2 пъти седмично(не е хубаво да се мие често :) )Слагам си маски на косата и се мажа винаги след баня с лосион, преди си миех лицето и сутрин и вечер с измивен гел против черни точки, но вече си го мия само сутрин и то само с вода, защото тва за черните точки ми изсушава кожата, а и сапуна ми я изсушава :x . Ами за друго не се сещам :)

lov3m3
03-18-2008, 10:08
sladko_dete , nicolepcd , PEPITO SLADKATA :-) Ей на това му се вика да си разбран. \:D/ Света е за никъде без такива хора.
:( А относно neshtastno^vliubena : Като " дразния на макс" повече не ми посещавай темите... Не ми трябват мнения от човек без абсолютно никакво възпитание и респект.. ЩОМ НЕ УВАЖАВАШ НЯБА ДА БЪДЕШ УВАЖАВАНА!!! И понеже явно не си дочела ще ти го напиша още веднъж:#-o
dobre ama neznam kak da q iztriq 6tom ne se haresva :) krai
И още веднъж благодаря на трите момичета :)[/color]

zloto
03-18-2008, 13:39
Ами аз пък ще отговоря :) -ами мия си зъбите и сутрин и вечер и то старателно :grin: .Мия се "отдолу" всеки ден :) .Мия си коасата 2 пъти седмично(не е хубаво да се мие често :) )Слагам си маски на косата и се мажа винаги след баня с лосион, преди си миех лицето и сутрин и вечер с измивен гел против черни точки, но вече си го мия само сутрин и то само с вода, защото тва за черните точки ми изсушава кожата, а и сапуна ми я изсушава :x . Ами за друго не се сещам :)
Същото, само дето не си слагам маски на косата... ама пак си приличам на клошарка де :D

lwsu
03-18-2008, 14:44
аз пък не съм фен на "разделното" поддържане на хигиената, с което се опитвам да кажа - да си мия различни части поотделно, по скоро влизам да се къпя и това къпане вклюва бръснене миене на зъби, рязане на нокти и т.н. , но държа да отбележа: хора използвайте интимна козметика :) много е важно!

Също искам да вметна, че хигиената на човека включва (поне за мене), колко време спи човек и по кое време от денонощието - доказано е че това помага да си по свеж (съня от 22 до 00ч. е най-полезен)..

малко не на място също искам да кажа да си пиете витаминки и витаминозни храни да ядете (а може и на място да е, щото едното е следствие от другото), а не после като се разболее човек да се чуди кво по напред да взима да пие и да не се къпи 2 седмици :D

а иначе кво да ви обяснявам че си мия зъбите...

Little_Miss
03-18-2008, 16:44
Ami tqloto vs den go miq , kosata ot 2 do 4 puti sedmi4no zavisi dali sum slagala pqna ili lak , liceto zaduljitelno 3 puti dnesvno , kakto i zubite i ob6to vzeto tova e , vs den se preobli4am ( tova be6e malko tupo) i sum dovolna ne mislq 4e ne6to lipsva v higienata mi

scanadal
03-19-2008, 07:32
Аз също си мия зъбките сутрин и вечер.Къпя се като бял човек сутрин,вечер ако излизам навън също.Косата си мия два пъти седмично,маски и балсами не ползвам,а след всяка баня си нанасям лосион за тяло и разни кремчета за пети.Обичам да ухая приятно и използвам стикчета против изпотяване.Това се сещам засега.И наистина е много грозно и отблъскващо да срещнеш младо момиче,което е нечистоплътно :?

_SilveR_MooN_
03-21-2008, 18:04
Зъбите ги мия сутрин и вечер,всеки ден си взимам душ,косата я мия през 2-3 дена,използвам маска за коса.Емми,като не браим парфюмите,това е 8-)

VilleBaby
03-21-2008, 18:17
еми значи...взимам си душ по 2 пъти на ден...сутрин и вечер...косата си я мия на 2-3 дни...по-често с балсам след шампоана,но понякога и маска...хм...ползвам интимен гел и душ гел за тялото...за лицето измиващи гелове и маски...и кремчета де...иии разбира се лосиони за тяло...таа общо взето май е това... :)

Seducti0n
03-21-2008, 20:03
Едва ли има човек, който да необича да се къпе и като цяло да бъде свеж и с добре подържан външен вид.
Аз лично много се нервирам на нечистоплътни хора, в повечето случаи такива без изградени хигиенни навици.Вярно е, че понякога финансите не позволяват ежедневно къпане, особоне ако си от голямо семейство, пък сте и на бойлер, но все пак, трябва човек да се стреми към това да подържа в чист вид/косата си, тялото си, дрехите си, зъбите си и т.н/.
Това е общо взето от към лична хигиена, чието изграждане трябва да започне още от ранна детска възраст. :)

sladko_dete
03-22-2008, 21:56
Вярно е, че понякога финансите не позволяват ежедневно къпане, особоне ако си от голямо семейство, пък сте и на бойлер, но все пак, трябва човек да се стреми към това да подържа в чист вид/косата си, тялото си, дрехите си, зъбите си и т.н/.

а бе ако трябва ще си стопли вода на печката и ще се изкъпе, само желание да има...

fiama
03-23-2008, 13:01
Личната ми хигиена... Взимам душ всеки ден, може и по 2 пъти, ако се налага. Косата си мия горе-долу на 3 дена. Ползвам балсам без отмиване след шампоана. При къпането- душ гел, интимен гел, шампоан... Обичам да се мажа с лосиончетата за тяло на Нивеа- пекфектни са. Маниячка съм на тема миене на зъби. Когато мога- мия ги след всяко хранене. В общи линии е това. ;)

danito_sm
03-23-2008, 13:09
Еми това е ... каква Ви е хигиената и как се поддържате? Просто ми е интересно :) Аз примерно съм голяма фенка на къпането :-D мога по цял ден да си стоя в банята :grin:

Хехе... аз също! :grin:

Baby_b
03-23-2008, 17:56
Започвам...1. душ си взимам всеки ден(разбираите да си миеш само тялото ) косата си я мия през 2 дена някъде, след душ се клепя с лосиони и т.н
За интимна хигиена 1-2 пъти на ден с интимен гел Лактацид
Зъбите 2 пъти на ден еми това е общо взето, има още неща за подръжката на другите части от тялото ми ама тия са основните
8-)

suunlight
03-24-2008, 12:29
Мия си зъбите както сутрин и вечер, така и след всяко хранене когато имам възможност, когато нямам задължително дъвка . .
Душ задължително след даскало и преди лягане .. случва се и само 1 път на ден ..
Лицето си мия по 100 пъти .. и после кремове, но пак е леко кофти ...
за ръцете ..хах това е глупаво ..ми нон-стоп ..сиг ..ха
Косата си я мия 3 пъти в седмицаата .. знам, че не е хубаво много ..но така съм свикнала и ми е добре ..
Бръснене ..всичко .. както тярбва ..когато трябва
е поддържана работа ..хахах

elichkaaa
03-25-2008, 11:09
temata ne e tupa ami i az mnogo obicham da se kupq :grin: i postoqnno moga da sedq v banqta :D

Qnchety
03-25-2008, 11:38
Инт тема.
Ми косата си мия по около 2 пъти на седмица, щоту съм чувала, че не е мн хубаво да я мия често. Тялото през 2 дена, а отдолу всеки ден. Зъбите си ги мия сутрин и вечер и след всяко ядене и като излизам. Ръцете нонстоп ги мия, а лицето и то всеки ден. Мажа си тялото с лосион за тяло след всяко къпане, а лицето с лосион за черни точки и след това с крем щоту мн ми се изсушава кожата. Ползвам редовно стик против изпотяване и парфюм. За друго не се сещам :P 8)

lov3m3
03-25-2008, 12:25
Инт тема.
Ми косата си мия по около 2 пъти на седмица, щоту съм чувала, че не е мн хубаво да я мия често. Тялото през 2 дена, а отдолу всеки ден. Зъбите си ги мия сутрин и вечер и след всяко ядене и като излизам. Ръцете нонстоп ги мия, а лицето и то всеки ден. Мажа си тялото с лосион за тяло след всяко къпане, а лицето с лосион за черни точки и след това с крем щоту мн ми се изсушава кожата. Ползвам редовно стик против изпотяване и парфюм. За друго не се сещам :P 8)

И аз така.. Само с изключение на зъбите .. не ги мия след всяко ядене, а сутрин, вечер и като излизам(защото много рядко ям в къщи :? ама за сметка на това винаги дъвча дъвчици :-) :grin: )

TheRoadToHell
03-30-2008, 20:29
Къпя се поне веднъж дневно (обикновенно 2 пъти, но се случва и само веднъж) и смятам че имам отлична хигиена.

bebitooo___
03-31-2008, 20:47
баня... само в неделя след Disney (хаха шегичка) Ами къпя си тялото всеки ден , а косата на 2 - 3 дни! Мия си зъбите сутрин и вечер и за др в момента не се сещам .. Освен лятото .. тогава не ми се излиза от банята :P може и 10 пати на ден да се изкъпя :-P

kuklichka_bg
03-31-2008, 21:11
az zbaraih de e banqta vkashti ot koga ne sam hodila :razz: :razz:
6to za tapa????!!?!?!?!?!?!?

sladuranata_777
04-02-2008, 10:33
аз си мия косата мн често защото ми се омазнява бързо и направо не мога да се понасям колкото до зъбите няма нужда да споменаваме за миенето им всяка сутрин и вечер то си е задължително както и миенето на интимните части :D

varnen4e
04-02-2008, 13:02
Ami tqloto vs den go miq , kosata ot 2 do 4 puti sedmi4no zavisi dali sum slagala pqna ili lak , liceto zaduljitelno 3 puti dnesvno , kakto i zubite i ob6to vzeto tova e , vs den se preobli4am ( tova be6e malko tupo) i sum dovolna ne mislq 4e ne6to lipsva v higienata mi

+1.

MartyParty
04-02-2008, 17:29
Мия си зъбите...2 пъти на ден.Понякога по 3 пъти,но попринцип нямам време по обед.В устата ми постоянно има дъвка.Къпя сее...не знам точно през колко дни ,ама когато се почувствам мръсна. :oops: Отдолу всяка вечер(разбирасе по повече пъти,когато съм в цикъл).Ммм...кремове и маски не ползвам само един за акне,ама понякога и за него не се сещам.Дезедорант всяка сутрин,въпреки че ми е доста неприятно да се мокря сутрин,ама няма друг начин.Лакове за коса,гримове,спирали и други такива боклуци не ползвам,защото предпочитам да си леша 2 часа повече в леглото пред това да си губя времето пред огледалото.Парфюм понякога забравям да си слагам,но пък то от омекотителя на дрехите ми и без това никой не го усеща.Малко хигиената ми е ,като на момче ,ама има време да се очовеча. :oops:

Pepincetyy
04-13-2008, 15:51
Ами мия си зъбите и сутрин и вечер .Мия се "отдолу" всеки ден .Мия си косата 2 пъти седмично.Слагам си маски на косата и се мажа винаги след баня с лосион, преди си миех лицето и сутрин и вечер с измивен гел против черни точки, но вече си го мия само сутрин и то само с вода, защото тва за черните точки ми изсушава кожата, а и сапуна ми я изсушава . Ами за друго не се сещам.И мисля че имам добра лична хигиена :D

RaI4etO
04-13-2008, 16:29
ами аз съм маниачка на тема къпане -ако не си вземам душ всеки ден имам чувството че ще умра
излишно е да споменавам че си мия ръцете преди след ядене и т.н
два дена подред не обличам едни и същи дрехи
и т.н

blackreplay
04-15-2008, 13:49
Всяка сутрин си мия тялото преди училище и през почивните дни естествено и вечер ако излизам. Мия си зъбите с четка, минавам с конци за зъби чегъртам си езика с стъргало, после с вода за уста :D После си мия лицето с гел после го мажа с крем и лосион(имам акне много е гадно). Чистя си зъдължително ушите с члечки даже веднага след банята. После дезодорант против изпотяване, за тяло и накрая парфюм. Преди да си убуя чорапа си сипвам пудра за крака върху краката и в чорапа може и преди тва да напръскам с ароматизатор обувките ама не е здължитено. Много е гадно да ти смърдят краката :? и си мия много често ръцете за тва много ми се подиграват ама мен пък въобще не ми пука викат ми че си бил стерилен :lol: и тва е в общи линии

radoslava
04-15-2008, 14:52
i az sam taka
zna4i kapq se prez 2 dni nqkade,sutrin i ve4er zabite,vseki den otdolu zaedno sas stapalata maja se sas losion4eta,olio,sa6to sas rol-on protiv izpotqvane,parfum
abe imam si dobra li4na higiena!!!

Ch0c0la73
04-15-2008, 15:56
haxh emi obi4am se kisna v vanata (obiknoveno po 2 4asa) za kosata mn qko si q tretiram s razni maski i t.n predi vana 1 4as kraishtata mi gi maja s zehtin..otmivam sled tova si palnq vanata..2 4asa + oshte edna maska.. kosata si q miq na 4 dena (ponqkoga ne se sdarjam i na 3iq..ne se omaznqva mn prosto ddz taka sam sviknala) za tqloto sashto na 4 dena vana..ponqkoga sled kato praq trenirovka vkashti i si zimam barzo dush4e i tova e .. tova se otnasq za zimata..lqtotoo sig po 2 na den ..

beautiful_f
04-15-2008, 20:19
Не се къпя.Това е ужасно! :shock:
ПС:Малко глупава тема :)

Къпя се само по празници и то не винаги защото не всеки празник ми харесва :razz: :razz: :razz:

YaNcHeToOo
04-16-2008, 13:08
тъпо....на макс тъпо..моля модераторите да изтрият тази тема...и за авторката-като си нямаш работа-не пиши глупости,щото дразниш на макс....
Е, какво пък толкова й се нахвърлихте? Сама си написала в профила, че на който не му харесва да не гледа... Ми като не ти харесва - наистина не гледай... Ехх, май някой си няма работа и се заяжда... :booooomb:

Подкрепям напълно!Като не ти харесва защо пишеш? :shock: