PDA

View Full Version : кратки връзки



pepelq6kaaa
03-17-2008, 11:31
skoro si govorih s edin priqtel i toi mi kaza 4e naposledak e zabelqzal 4e vsi4ki se hva6tat s nqkoi ei tai za malko v smisal 4e sega trudno moje6 da si nameri6 seriozna vrazka kak mislite viii kakvi sa va6ite nabludeniq v dne6ni vremena ili va6ata vrazka ili vaob6te na va6i priqteli spodelete

tan0
03-17-2008, 11:35
oh emi tuk e mn otnositelno shtot ima mn seriozni vrazki okolo men ama gledam i dosta det sa taka den za den kakto se kazva

zaraaa
03-17-2008, 11:37
Razlichno tiq koito si namirat za den za dva te ne tarsqt seriozni vrazki ami malko razvlechenie ..........no pak okolo men ima mnogo xora sas serizoni vrazki naprimer 2 moi priqtelki ednata xodi s priqtelq si 10 meseca drugata godina az pak xodq s priqtelq si veche polovin godina :).......taka che vsichko e otnositelno i zavisi ot choveka-dali iska neshto seriozno ili prosto da izbqga ot skukata :P

BeboP
03-17-2008, 11:50
Разни хора - разни идеали, както се казва!

Nik4o_Spain
03-17-2008, 11:55
Dam 15-16-17 godi6nite go pravqt super mnogo tova ... neznam za6to no e 4esto sre6tano qvlenie 8-)

prettyIdeath
03-17-2008, 11:55
skoro si govorih s edin priqtel i toi mi kaza 4e naposledak e zabelqzal 4e vsi4ki se hva6tat s nqkoi ei tai za malko v smisal 4e sega trudno moje6 da si nameri6 seriozna vrazka kak mislite viii kakvi sa va6ite nabludeniq v dne6ni vremena ili va6ata vrazka ili vaob6te na va6i priqteli spodelete
На който както му харесва. Някой просто обичат да ги сменят.. други си хващат един и държат само на него. Спокойно, всичко се оправя с времето. И аз бях така преди и мои приятелки... всяка от нас си хвана в последвстие едно сериозно момче и си караме с тях, други пък скъсаха но все още мислят един за друг. Общо взето трябва се намерят и да са на една добра възраст за сериозни отношения...

NightGuardian
03-17-2008, 11:56
Имам 2ма приятели със серзьозни връзки.Сега и аз търся серьозна. :)

tan0
03-17-2008, 11:59
Имам 2ма приятели със серзьозни връзки.Сега и аз търся серьозна. :)

kolkoto poveche tarsish tolkova po trudno shte q namerish prosto se pusni po techenieto i sichko shte se naredi i shte q namerish po lesno i barzo 8)

ThePowerOfLove
03-17-2008, 12:45
Около мен преобладават кратки връзки,без чусвтва,с изневери :? Ама всеки си знае кво да прави...
Иначе за моята мисля,че не е така и че може да се каже сериозна...според мен 8)

KaKaShI
03-17-2008, 12:49
Еми има нещо такова... В сегашно време хората си хващат приятел/приятелка ей така колкото само да им мине мерака и след т'ва следвата тази реплика "Айде беги, не ми се занимава с тебе" или нещо от този вид. Връзка която да се превърне в любов и дълготрайна не е толкова лесно, даже бих казал, че е много трудно. :(

BlindedAngel
03-17-2008, 12:51
Аз не мога ходя с момиче ей така за да има...Винаги си търся нещо сериозно защото така ми е по хубаво...Надявам се че и със сегашната е така :grin:

MartyParty
03-17-2008, 12:53
Ще ме наречете консервативна,но когато тръгвам с някого никога не е ей така да не съм сама.Трябва да се познаваме от доста време и да съм уверена ,че мога да съм с него по-дългичко. :? Освен това връска се вика,ако е повече от 3 месеца.За каква краткоста говорим тук? :? Другото си е увлечение....

Diva4e
03-17-2008, 13:03
Vsichki sa razlichni,az predpochitam serioznite vruzki,makar i mimoletnite koito sum imala sa bili neveroqtni:)Ima hora koito predpochitat raznoobrazieto-vsqka vecher s razlichen,puk i za men razibqvkata e nai interesnoto neshto,opoznavaneto na chovekai t.n....

Enjoy_yourself
03-17-2008, 13:12
neznam pri teb kak e no moite nabliudeniq sa 4e kolkoto po vazrastni stavame (kolkoto i glupavo da zvu4i) tolkova po seriozni i otgovorni stavame da ne kazvam vav vsqko edno otno6enie 4e e taka no govorq v 50% ot slu4aite;]
taka na primer az sam 10 klas i v moq klas ima 5 moimi4eta s dosta seriozni vrazki vkli4itelno i az .. otdelno imam pone 10 poznati koito sa6to imat seriozni vrazki :)
no spored men to si zavisi do izvestna stepen i ot 4oveka ima mn hora za koito gadjetat sa vid sport..kolkoto pove4e mine6 tolkova po blizo si do finala.. ako moga taka da se izrazq :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-17-2008, 13:15
az sum ot horata koito imat kratki vruzki .. naistina davam vsi4ko za da imam seriozna vruzka taka e me4taq si kak naistina ima mom4e v jivota mi koeto da me bogotvori da me uvajava.. vse oshte iskam takava vruzka no prosto sled poslednniq put... ne .. tai mi e po ok shtot kat imash seriozna vruzka privurzvash se posle kat skusate na 4oveka do teb moe da ne mu e gadno a na teb da ti e i ot tam idva si4koto stradanie :? pf .. tai mi e po ok ne zavisi ot vremeto.. a ot horata :)

prettyIdeath
03-17-2008, 13:35
Абе знаете ли /за 12-13-14 годишните/ ? Живейте си живота, флиртувайте, веселете се, играйте си момченцата... :-D докато можете... После мислете за сериозни връзки. Сега още изпитвайте трепетите и разберете какво ще искате от мочмето като пораснете... И не правете секс с всеки :D После да няма тъпи теми ... 8-)

BeautifulWorld
03-17-2008, 19:49
Според мен няма нищо лошо в кратките връзки на нашата възраст, става въпрос 16-17-20 примерно. Да видиш различни хора, да сравниш кой как се държи. Смятам, че в последствие като намериш подходящ човек, повече ще го оцениш.
И аз нямам намерение да се омъжвам на 17-18 - в момента има по-важни неща в живота ми.

koalka
03-18-2008, 09:32
Понякога човек има нужда от една кратка връзка...нищо сериозно, просто развлечение.Иначе наблюдения имам и при всеки е различно.Някои не могат да изкарат с едно момче повече от месец, други има по-дълги връзки.Това не зависи само от теб, а и от човека до теб.Ако той напълно те удовлетворява и не ти омръзнал - какво пречи да изкарате по-дълго?

sladku_bebzi
03-18-2008, 18:26
Еми да, кратките връзки напоследък преобладават.. Предполагам, че някои губят бързо интерес, други за да са газари сменят често, останалите не са готови, сиг и др причини има.За всеки си е различно, но в крайна сметка намираш човека, с когото да се задържиш за дълго.

ivakavlad
03-18-2008, 18:49
както се спомена в днешно време е много трудно да си намериш сериозна връска няма да давам примери мисле че те са навсякаде около нас ще се опитам да обясня защо преодоляват така наречените кратки връски те преодоляват по тази причина че просто всеки вече гледа да има собствена изгода от прятеля/приятелката си под какъвто и да е начин най-често срещаното е при момичетата за пари при момччетата за с*кс според мен това е причината мога да истъкна още причини ама ще е понатам че ме мързи да пиша

5StaR
03-18-2008, 19:06
Всички искате дълги връзки, аз пък ще съм изключение и ще кажа че, съм на 17 и хич не ми се занимава със "сериозни" и дълги връзки атм :) ...

evelinka1122
03-18-2008, 20:57
Мм да последното момче от мен искаше просто да се изгаври с мен... абе нищо сериозно с едно дума, но и аз не искам сериозна връзка чесно казано... страх ме е вече изобщо да се обвързвам... :( За това яко някой ми предложи му отказвам , защото няма смисъл да го мотая... знам какво е ... и как не е приятно... :(

PoisoNGirL
03-18-2008, 22:16
Зависи от хората.Логично е за тийнове на 14-15 да са си по флиртовете.Но ако срещнеш човека за теб по-рано защо не?!Имам много приятели,които са по на 18-19 с 3-4годишни връзки.Е,разбира се има и женкари и курви много.Зависи от човека и нуждите му.Аз лично съм по връзките...флиртовете отдавна ми писнаха.. 8)

rame
03-18-2008, 23:12
Ами аз не бих нарекла моята връзка "краткотрайна". :) И има мн хора около мен с дълги връзки,така че аз не мисля ,че напоследък всеки търси кратка връзка.Има и такива,но зависи.....
Например в началото можеш да търсиш забавление,и да тръгнеш с някой просто "ей така",а да се влюбиш наистина и да продължите дълго.Или пък да залагаш надежди на човека до теб,а да издържите 2 седмици.... :D
Защото една "връзка" се прави от двама. :P

Alabalaportokala
03-19-2008, 12:32
Tвърдо против сериозните връзки. Това е ограничаване до един единствен човек без възможност за разширяване на светогледа. Пълна тъпня.

Най яки са спортните връзки :grin: :grin: :grin: :grin: :-D

VinDiesel
03-19-2008, 14:03
Когато спреш да търсиш тогава намираш :)

zvezdichka777
03-19-2008, 14:12
ем има ги всякакви,не мога да кажа че не можеш да си намериш серизна/ен прител/ка , защото всички хора са различни и по характер и т.н. .. и ги има всякакви,има много серьозно хора които познавам,все със дълги връзки,но има и такива които си падат по по-кратките,или не могат да издържат дълго време .. незнам зависи от много неща .

MoOnLiGhT_ShAdOw
03-20-2008, 05:22
Повечето сякаш предпочитат краткотрайните връзки, може би един вид да опитат от всичко. :? Но така, като скачат от гадже на гадже, може наистина да пропуснат нещо, което си струва...
Аз лично си предпочитам да съм си задълго само с 1 човек, ако съм щастлива с него и мога да си прекарвам добре времето. Вярно, 1 човек не може да съчетае 10 различни характера, които да сменя, за да не ми доскучае, но пък аз съм се влюбила в неговия, не в някой чужд, нали? :-|
Като цяло си имам хипарско вярване за т. нар. "приятелство между мъжа и жената в една връзка". :smt080 А това приятелство трудно ще се зароди за 1-2 седмици време, за което си с даден човек, а после го зарязваш...

lipsvashh_mi
03-20-2008, 06:44
всичко си зависи от човека според мен..някои предпочитат кратките флиртове ..връзки ако искате ги наречете.,а други когато решат,че са с един човек -до край са с него :oops: