PDA

View Full Version : кола маска в областа на бикините?



foreverr
03-17-2008, 12:12
Ами не съм сигурна, че мястото на темата е тук, но ако не е за тук сори :oops: Та искам да попитам дали си махате космите в областа на бикините с кола маска - и ако си ги махате с кола маска и не ходите на козметик, а сами ги махате кажете каква кола маска използвате(и колко струва) и ще премахне ли дебели и упорити косъмчета??Моля ви помогнете ми че ми втръсна с тва бръснене дето за 2 дена и вече са пораснали, а и идва лято няма да ги махам всеки ден :x .Предварително ви благодаря от сърце за помоща :)

Enjoy_yourself
03-17-2008, 12:46
ami az li4no hodq na kozmeti4ka i sam mn dovolna
parvo kosam4etata iztanqha i voro postepenno nqkoi iz4eznaha ;]
a za doma6na kolamaska ne sam probvala a i dostat4no boli 4e da si go pri4inqvam sama po dobre nqkoi drug da me ma4i :D

foreverr
03-17-2008, 12:58
ami az li4no hodq na kozmeti4ka i sam mn dovolna
parvo kosam4etata iztanqha i voro postepenno nqkoi iz4eznaha ;]
a za doma6na kolamaska ne sam probvala a i dostat4no boli 4e da si go pri4inqvam sama po dobre nqkoi drug da me ma4i :DЕ мен първо, че ме е много срам на козметик и второ че някъкси толкова много ме е срам че не мога а и аз искам сама да си ги махам-но все пак дано някой друг да ми каже каква кола маска да си купя :)

hooliganka89
03-17-2008, 13:56
V oblasta na triagalnika iskash da kajesh,a ne bikinite te nqmat kosmi :-P
Inache kakvo se pretisnqvash otidi v magazina na shtanda s takiva maski,i vij na koq pieshe,che e za oblasta na triagalnika,kupi si q i sledvai instrukciite :) Ne vqrvam da e neshto slojno.

foreverr
03-17-2008, 14:10
V oblasta na triagalnika iskash da kajesh,a ne bikinite te nqmat kosmi :-P
Inache kakvo se pretisnqvash otidi v magazina na shtanda s takiva maski,i vij na koq pieshe,che e za oblasta na triagalnika,kupi si q i sledvai instrukciite :) Ne vqrvam da e neshto slojno.Ами нз аз искам някой който е пробвал за да си взема равилната, а не сама като си избирам да взема някой боклук, който да не ми върши работа :(

Water_lili
03-17-2008, 14:39
ми аз мога да ти кава със сигурност какво да не си взимаш ,че не върши работа и това е студента кола маска на Veet маи се води за чувствителна кожа :?

foreverr
03-17-2008, 14:46
ми аз мога да ти кава със сигурност какво да не си взимаш ,че не върши работа и това е студента кола маска на Veet маи се води за чувствителна кожа :?Aми и аз исках да си взема,но вече се поразрових и видях, че доста хора се оплакват от нея-а и добрече разбрах, че не е хубава за да не се набутвам 7-8 лева :grin: - одеве четах за някъква обикновена кола маска Сара, която е 1.50 ,но доста жени бяха писали, че са се обезкосмявали "там долу" с нея.Така, че мисля да я пробвам ама като ми свърши цикъла :D -ако има още някой който да е доволен от нея или от друга да каже :)

sweatkiss
03-17-2008, 15:44
Ами немога да ти дам съвет ,но наистина не взимай на Veet аз съм пробвала и не върши работа....... 8)

sexa_na_kompleksa
03-17-2008, 17:10
Не е ли Кара тази кола маска? :-D Ползвала съм я, добра е. ;)

Swinkenhoffer
03-17-2008, 17:30
Няма лошо да си правиш кола маска сама, но трябва да си от по-сръчните и да не те е страх да си причиняваш болка... щото лепя аз, ама не събирам смелост да дръпна. :D Затова ходя на козметик... след 2-3 път вече няма да те е срам. За десетина минути работа. :Р
Ползвала съм всякакви глупости - Вийт, няква по левче, Личия (??), не знам кво, ама с две леви ръце никва работа не свърших, само се омазах като прасе. 8-)

foreverr
03-17-2008, 18:37
Не е ли Кара тази кола маска? :-D Ползвала съм я, добра е. ;)Ами то има две които са на един производител-Кара и Сара-кара е на лентички, а сара е течна-а ти тази кара за интимните части ли си я използвала? :-o

great_mari
03-17-2008, 18:41
za da ne pravq nova tema 6te popitam tuk (IZVINQVAM SE 4E NE OTGOVARQM PO TEMATA NA AVTORKATA) - ako ida v magazina kakvo da kaja lenti4ki za intimnata zona li kvo? :-o mislq da probvam s lenti ama nz help pls :oops: :oops: :-o

foreverr
03-17-2008, 18:48
za da ne pravq nova tema 6te popitam tuk (IZVINQVAM SE 4E NE OTGOVARQM PO TEMATA NA AVTORKATA) - ako ida v magazina kakvo da kaja lenti4ki za intimnata zona li kvo? :-o mislq da probvam s lenti ama nz help pls :oops: :oops: :-oАми да това кажи-чесно да ти кажа днес четах, че течната кола маска е по подходяща за премахване на по дебели косъмчета на интимните части!А ако искаш да пробваш с лентички мога да ти кажа едни евтини-на Кара са (български са) и струват 1лв. и са доста лентички-но според мен няма да стане с обикновени лентички-само не си взимай Вийт лентички, защото доста хора се оплакват от тях, а уж струват по 7-8 лева, но са боклуци :x

BeautifulWorld
03-17-2008, 20:11
За Вийт съм съгласна, че не стават - едно, че остават и косми, и кола маска, второ, че боли повече от нормалното. Аз съм ползвала и Лучия (мисля, че така се чете) и те ми харесаха. Сега действам с епилатора, като по срамните устни си действам пак със самобръсначка. Обаче не те съветвам първия път да си ги махаш сама - щом до сеа си се бръснала, косъмчетата са станали доста дебели и наистина доста ще боли. Аз първите няколко пъти ходих при козметичка - да, голям срам е в началото, но все пак на жената това й и работата, не вижда за пръв път женски гениталии, ако мога така да се изразя.

LannyBarbie
03-17-2008, 21:48
za da ne pravq nova tema 6te popitam tuk (IZVINQVAM SE 4E NE OTGOVARQM PO TEMATA NA AVTORKATA) - ako ida v magazina kakvo da kaja lenti4ki za intimnata zona li kvo? :-o mislq da probvam s lenti ama nz help pls :oops: :oops: :-oАми да това кажи-чесно да ти кажа днес четах, че течната кола маска е по подходяща за премахване на по дебели косъмчета на интимните части!А ако искаш да пробваш с лентички мога да ти кажа едни евтини-на Кара са (български са) и струват 1лв. и са доста лентички-но според мен няма да стане с обикновени лентички-само не си взимай Вийт лентички, защото доста хора се оплакват от тях, а уж струват по 7-8 лева, но са боклуци :x
да:) аз ползвам течна кола маска ии не боли толкова свиква се:)

Enjoy_yourself
03-18-2008, 13:05
bqh probvala kola maska Kara i ne stiga 4e se izgorih ama i baq se omazah probvah na krakata i sled petiq pat gore dolu uspqh da se spravq ama ne si zaslujavat makite..a ina4e za triagalnika ti kazah moeto mnenie ;]

one_love
03-18-2008, 13:37
Лично аз си обезкосмявам тази зона с епилатор.Вярно е че пърият път боли , но с времето се свиква.
Според мен епилатора е по-добрият вариат от кола маската, защото е лесно приложим в домашни условия и става по-чисто и по-бързо с него. :)

Swinkenhoffer
03-18-2008, 14:07
Лично аз си обезкосмявам тази зона с епилатор.Вярно е че пърият път боли , но с времето се свиква.
Според мен епилатора е по-добрият вариат от кола маската, защото е лесно приложим в домашни условия и става по-чисто и по-бързо с него. :)

:shock:
Това е ебати геройството...веднъж се прищипах с епилатор на крака, щях да пукна от болка. Представям си как ще боли на друго място... :D

foreverr
03-18-2008, 14:18
AБе аз си взех кола маска от 1.50 (Сара - течна) и сега си направих кола маска там :grin: Е вярно 2 часа се занимавах(защото са ми доста дебели косъмчетата) обаче си струва болката :grin:

foreverr
03-20-2008, 17:54
Искам да попитам още едно нещо свързано с кола маската-някой използвал ли е кола маска Taky за интимните части и ако е използавл колко струва?Искам да я пробвам, защото е направена за по лесна употреба :grin:

desittka
04-02-2008, 12:47
Здрасти, въпосната кола маска Таку, за която питаш струва 13 лева.Тъкмо се каня да я ползвам.За резултата ще пиша, разбира се ако съм жива :D

varnen4e
04-02-2008, 12:58
Значи си се справила- браво.. Аз да те попитам.. боля ли те много? Ииии поради каква причина ти е отнело толкова време... надявам се да споделиш?
:)

desittka
04-03-2008, 07:53
Не само ме боля, даже кожата си свалих и взех едно кардинално решение - с епилатор и с него беше мъка, но кво да се прави " трай бабо за хубост", сега като се появят отново тогава ще ги махам с колата маска.Смятам, че тази Таки ролон е за по - дълги и вече се махани професионално или с епилатор.Ако досега само сте ползвали самобръсначка в областта на бекините - не става.След като пробвам пак ще пиша за резултата от Таку ролон.Ако някой знае нещо повече за тази каля маскя Таку ролон, да пише , ще бъда много благодарна.Честно казана сьм новак в тази област.Чао :-)

foreverr
04-03-2008, 13:42
Значи си се справила- браво.. Аз да те попитам.. боля ли те много? Ииии поради каква причина ти е отнело толкова време... надявам се да споделиш?
:)Справих се бавно, защото космите бяха доооооооста дебели и ги правих на малки участъци малко по малко-и аз си мислих, че няма да се справя толкова бавно, но поне се справих :grin: А за тази кола мска таки дето струва 13 лева-по добре за тези 13 лева козметик да те оправи :) Аз лично ако имах 13 лева бих отишла на козметик вместо да се мъча сама!

a_n_i_t_y941001
04-03-2008, 22:49
awe da vzema i az da probvam za6toto mi omruzna i na men na 2 dena da se brusna :x 6te gi probvam tezi na sara za6toto mn 6te me e sram da hodq na kozmetik a puk s epilatora ne smeq :-D

TinkyWinky
04-04-2008, 08:25
Най-добре отивай на козметик набързо да ти ги махне с кола маска, за 10мин си готова ;)

varnen4e
04-04-2008, 08:34
Аз в крайна сметка не разберах с кое става най- бързо и ефективно.. ;)

foreverr
04-04-2008, 13:03
Аз в крайна сметка не разберах с кое става най- бързо и ефективно.. ;)Ами най-бързо става с самобръсначката, но най-неефективно!С епилатор боли най-много-но за него не коментирам-не съм пробвала.Според мен най-ефективно е с кола маската, но не и най-бързо!Но все пак-трай бабо за хубост!

foreverr
04-04-2008, 13:08
awe da vzema i az da probvam za6toto mi omruzna i na men na 2 dena da se brusna :x 6te gi probvam tezi na sara za6toto mn 6te me e sram da hodq na kozmetik a puk s epilatora ne smeq :-DАми ето и как най-правилно да използваш кола маската:
Кола маска по-подробно обяснение:
Процедурата е следната:
:) отваряш тубичката- сложи чаша вода да се стопли и постави маската на водна баня, така няма да я претоплиш, а и ще я поддържаш повече време топла, идеята е, че въпреки, че е студена по определение, тази кола маска се нанася по лесно и по на тънък слой, когато е притоплена, но се пази да не я претоплиш, защото направо може да ти свали кожата!
:) нанасяш малко количество от течната кола маска върху малък участък по посока на растежа на косъма, като гледаш да е равномерен и не особено дебел пластът!
ленти от стар чаршаф /така става най-добре/, може и от стара тениска, прилепваш върху намазаното вече място и дърпаш рязко в посока обратна на растежа на косъма!
:) когато преключиш с кола маската остатъците от кола маската премахни като просто се измиеш с топла вода и след като се измиеш се намажи с някакво успокояващо кремче-за да ти се махне зачервяването.
:) много е важно търпението и постоянството! След няколко епилирания по този начин сама ще забележиш изтънелите косъмчета! Не се изкушавай да се бръснеш между процедурите, защото това ще те връща всеки път на първоначалната болка!И най важното-на забравяй, че трябва да правиш кола маската на малки участъци и да дърпащ разко!Е това е всичко успех.
:-)

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 15:17
Мерси мн :grin: а куде да ги турся тази кола маска в аптеките или... :oops: иначе мн мерсииии :grin:

foreverr
04-04-2008, 15:30
Мерси мн :grin: а куде да ги турся тази кола маска в аптеките или... :oops: иначе мн мерсииии :grin:Да, аз си я закупих от аптека и както споменахме струва 1.20-1.50. И даже ще ти стигне за 2-3 пъти за триъгалника :)

a_n_i_t_y941001
04-04-2008, 15:44
Еее направо перфектно... :-) мерсии :P

siLenT_scReaMs
04-04-2008, 20:54
hodih okolo 2 3 godini na kola maska pri kozmetichka i bqh mn dovolna..no ne vseki mesec i ne postoqnno imam vuzmojnostta da hodq za tova se zahvanah da se naucha sama kak se pravi..no opredeleno tova che 2 godini gledah kak se pravi imashe golqm efekt..ii da sega kato se setq mn po mi beshe hubavo da otida tam za 20 min vs e gotovo..a puk sega dokato si q kupqq dokato se naviq da si napravq i ne me murzi i sum gotova da se podloja na tova..posledniq put mi se poqviha edni sini petna qvno neshto ne sum drupnala kakto trqbva..otlepqla sum si kojata tam (kolkoto i strashno da zvuchi - ne e -prosto mn boli ama inache pak si imash koja spoks :-D ) kola maskata koqto si kupuvam e techna na Jankar struva ot 1.20 do 1.50 oranjeva kutiika..no goreshto ti preporachvam purvo da nauchish kak gore dolu stava kakvo ne trqbva da pravish - zashtoto ti kazah po gore kakvi gadorii sa mi se sluchvali makar che znam vs kak trqbva da stane i pak..se izdunvam ponqkoga.. ;) ako ima neshto dr pitai :P

*SwEeTy_KiTtY*
04-05-2008, 11:59
hodih okolo 2 3 godini na kola maska pri kozmetichka i bqh mn dovolna..no ne vseki mesec i ne postoqnno imam vuzmojnostta da hodq za tova se zahvanah da se naucha sama kak se pravi..no opredeleno tova che 2 godini gledah kak se pravi imashe golqm efekt..ii da sega kato se setq mn po mi beshe hubavo da otida tam za 20 min vs e gotovo..a puk sega dokato si q kupqq dokato se naviq da si napravq i ne me murzi i sum gotova da se podloja na tova..posledniq put mi se poqviha edni sini petna qvno neshto ne sum drupnala kakto trqbva..otlepqla sum si kojata tam (kolkoto i strashno da zvuchi - ne e -prosto mn boli ama inache pak si imash koja spoks :-D ) kola maskata koqto si kupuvam e techna na Jankar struva ot 1.20 do 1.50 oranjeva kutiika..no goreshto ti preporachvam purvo da nauchish kak gore dolu stava kakvo ne trqbva da pravish - zashtoto ti kazah po gore kakvi gadorii sa mi se sluchvali makar che znam vs kak trqbva da stane i pak..se izdunvam ponqkoga.. ;) ako ima neshto dr pitai :P

А аз тъкмо преди няколко дена си купих кола маска и неска имам време и се канех да си я направя и ти ме наплаши и са не смея!!! :shock: :shock: :shock: Толкова ли е "страшно"...?! :(

foreverr
04-05-2008, 17:06
hodih okolo 2 3 godini na kola maska pri kozmetichka i bqh mn dovolna..no ne vseki mesec i ne postoqnno imam vuzmojnostta da hodq za tova se zahvanah da se naucha sama kak se pravi..no opredeleno tova che 2 godini gledah kak se pravi imashe golqm efekt..ii da sega kato se setq mn po mi beshe hubavo da otida tam za 20 min vs e gotovo..a puk sega dokato si q kupqq dokato se naviq da si napravq i ne me murzi i sum gotova da se podloja na tova..posledniq put mi se poqviha edni sini petna qvno neshto ne sum drupnala kakto trqbva..otlepqla sum si kojata tam (kolkoto i strashno da zvuchi - ne e -prosto mn boli ama inache pak si imash koja spoks :-D ) kola maskata koqto si kupuvam e techna na Jankar struva ot 1.20 do 1.50 oranjeva kutiika..no goreshto ti preporachvam purvo da nauchish kak gore dolu stava kakvo ne trqbva da pravish - zashtoto ti kazah po gore kakvi gadorii sa mi se sluchvali makar che znam vs kak trqbva da stane i pak..se izdunvam ponqkoga.. ;) ako ima neshto dr pitai :P

А аз тъкмо преди няколко дена си купих кола маска и неска имам време и се канех да си я направя и ти ме наплаши и са не смея!!! :shock: :shock: :shock: Толкова ли е "страшно"...?! :(Абе спокойно бе мацкаи мен така ме бяха наплашили ама се оправих-тези синини се получават например на 1 участък ако дърпаш няколко пъти и за тва се получават!Ако си внимателна няма нищо лошо да ти се получи-просто нали мажеш един малък участък и дърпаш рязко и този очастък, който вече си го дърпала си го оставяш на мира-е най-много 2 пъти трябва да си на 1 участък!Аз по 2 пъри съм дърпала и нищо ми няма :grin: Успокой се бе!

*SwEeTy_KiTtY*
04-05-2008, 17:44
hodih okolo 2 3 godini na kola maska pri kozmetichka i bqh mn dovolna..no ne vseki mesec i ne postoqnno imam vuzmojnostta da hodq za tova se zahvanah da se naucha sama kak se pravi..no opredeleno tova che 2 godini gledah kak se pravi imashe golqm efekt..ii da sega kato se setq mn po mi beshe hubavo da otida tam za 20 min vs e gotovo..a puk sega dokato si q kupqq dokato se naviq da si napravq i ne me murzi i sum gotova da se podloja na tova..posledniq put mi se poqviha edni sini petna qvno neshto ne sum drupnala kakto trqbva..otlepqla sum si kojata tam (kolkoto i strashno da zvuchi - ne e -prosto mn boli ama inache pak si imash koja spoks :-D ) kola maskata koqto si kupuvam e techna na Jankar struva ot 1.20 do 1.50 oranjeva kutiika..no goreshto ti preporachvam purvo da nauchish kak gore dolu stava kakvo ne trqbva da pravish - zashtoto ti kazah po gore kakvi gadorii sa mi se sluchvali makar che znam vs kak trqbva da stane i pak..se izdunvam ponqkoga.. ;) ako ima neshto dr pitai :P

А аз тъкмо преди няколко дена си купих кола маска и неска имам време и се канех да си я направя и ти ме наплаши и са не смея!!! :shock: :shock: :shock: Толкова ли е "страшно"...?! :(Абе спокойно бе мацкаи мен така ме бяха наплашили ама се оправих-тези синини се получават например на 1 участък ако дърпаш няколко пъти и за тва се получават!Ако си внимателна няма нищо лошо да ти се получи-просто нали мажеш един малък участък и дърпаш рязко и този очастък, който вече си го дърпала си го оставяш на мира-е най-много 2 пъти трябва да си на 1 участък!Аз по 2 пъри съм дърпала и нищо ми няма :grin: Успокой се бе!

Ок,утре...Мерси за успокоението,че и аз съм една паника...Ц-ц-ц...То не е за приказване! :-D

a_n_i_t_y941001
04-05-2008, 18:41
Аз в понеделник ще си купя сутринта и ще си я направя :) стискаите палци дано се справя :D

foreverr
04-05-2008, 20:02
Стискам ви на всички мацки палци да си я направите кола маската-аз на 18.04.08 ще си правя за 2 път стискайте и на мен палци :D

a_n_i_t_y941001
04-05-2008, 21:17
6te ti stiskam palci yspeh :D

kateto_sladkata
04-06-2008, 07:54
а защо искаш кола маска?Пробвай с епилатор според мен е по-ефективно

foreverr
04-06-2008, 10:30
а защо искаш кола маска?Пробвай с епилатор според мен е по-ефективноНе вярвам да е по вфвктивно-и кола маската маха с корена и епиллатора!Аз не искам с епилатора, защото там съм пробвала-мнго трудно се махат щото са ми дебели и там направо се едно си свалям кожата така ме боли-дори и да опъна кожата пак боли-предпочитам с кола маска, защото не ме боли толкова :)

a_n_i_t_y941001
04-06-2008, 12:04
а защо искаш кола маска?Пробвай с епилатор според мен е по-ефективноНе вярвам да е по вфвктивно-и кола маската маха с корена и епиллатора!Аз не искам с епилатора, защото там съм пробвала-мнго трудно се махат щото са ми дебели и там направо се едно си свалям кожата така ме боли-дори и да опъна кожата пак боли-предпочитам с кола маска, защото не ме боли толкова :)Напълно съгласна и аз пробвах мн мн боли :lol: и не рискувам... :-P

foreverr
04-06-2008, 12:16
а защо искаш кола маска?Пробвай с епилатор според мен е по-ефективноНе вярвам да е по вфвктивно-и кола маската маха с корена и епиллатора!Аз не искам с епилатора, защото там съм пробвала-мнго трудно се махат щото са ми дебели и там направо се едно си свалям кожата така ме боли-дори и да опъна кожата пак боли-предпочитам с кола маска, защото не ме боли толкова :)Напълно съгласна и аз пробвах мн мн боли :lol: и не рискувам... :-PИ аз така-а и епилатора понякога къса косъма, докато кола маската не го къса, а си го скубе :grin: И мен мнооооого ме е страх с епилатора да пробвам долу на срамните устни :x Направо имам чувството че ако пробвам ще си остана без срамни усни :shock: Яко ме е страх и не вярвам, че някога ще успея да птобвам там :x

indecent
04-06-2008, 14:20
Лично аз си обезкосмявам тази зона с епилатор.Вярно е че пърият път боли , но с времето се свиква.
Според мен епилатора е по-добрият вариат от кола маската, защото е лесно приложим в домашни условия и става по-чисто и по-бързо с него. :)

i po sramnite ustni li gi maha6 s epilatora

xxxzzzxxx
12-05-2010, 09:46
апфф...... аз пробвах с епилатор .... ужасс много боли и се отказах сега мисля да си купя кола маска Кара ли беше и какво трябва да е точно .... какво да обесня в аптеката като отида [ трябва ми за триъгълника }

xxxzzzxxx
12-05-2010, 09:47
апфф...... аз пробвах с епилатор .... ужасс много боли и се отказах сега мисля да си купя кола маска Кара ли беше и какво трябва да е точно .... какво да обесня в аптеката като отида [ трябва ми за триъгълника }