PDA

View Full Version : Как да се примиря с мисълта,че съм...



nekfa_tam
03-17-2008, 12:47
Как да се примиря,че съм...грозна :smt120

Аз съм момиче на 16 години..и не съм особено хубава.До сега не го осъзнавах,но сега вече знам-грозна съм!И си го признавам!Но не мога да го осъзная.Не става с гримове,сенки,пудра,спирал и т.н. :smt095 Просто не става.Дори и като се гримирам не съм хубава!Какво да направя за да го осъзная??? :smt022 Просто не мога да се примиря с този факт :?
Дайте ми съвет,моля ви. :smt085

Темата не е за този раздел.
By Nejno.

chipi_kaoo
03-17-2008, 12:49
Не се гледай в огледалото. Какво очакваш от нас? отиди на козметик, на гримьор, ти явно не умееш да се гримираш. Просто си има спецове, които ще те направат готина. Пък и да не си особено красива, всеки си има чар. разбери какъв е твоя, и го подчертай с една голяма дебела линия.


Успех :oops:

ioancheto
03-17-2008, 13:22
qqq dai snimka da te vidim ... 4e az nevqrvam 4e si grozna...I ti kazvam 6toto az predi sam revala za tva e taka doide mi muzata i po4vam ama ve4e ne mi puka...Naistina vseki si ima 4ar...ae 4akam snimka :)

bebeto0o
03-17-2008, 13:43
kaji koe ne si haresvai dai snimka i moje da ti pomonem da sa vkara6 vav vid :P

id4eto
03-17-2008, 13:44
moeto mnenie e sa6toto kato na prednite 2 momi4eta. vij ne se kompleksirai. puk i van6nostta ne e nai-vajnoto.raboti nad haraktera si-vinagi ima kakvo da se opravi i 4isti tam. :wink: ai macka pojelavam ti uspeh! gledai da se realizira6 v jivota dr da ne ti puka!

WinHater
03-17-2008, 13:57
всеки човек е по своему хубав.. ти си толкова красива колкото сама се възприемаш

п.с ако случайно мнението на околните съвпада с твоето сега, и ако усещаш подигравки някакви просто смени компанията... намери си хора които не ги интересува външния вид на човека 8)

Castaway
03-17-2008, 14:01
.. няма ГРОЗНИ ХОРА .. всеки е красив и има свое нещо красиво и уникално, въпрос на време е да бъде намеренео от друг човек и да бъде оценено ..

а и външния вид не е най-важното нещо .. а и между другото, много зависи от дрехите.. от мен да го знайш .. сложи впити дънки, сложи една тясна блузка .. начупи или изпрви косата .. гримовете не помагат особено, естственната красота е най-хубава... :)

просто седни един ден пред огледалото измисли си различни прически и виж с коя най ще се харесаш .. пробвай различни тоалети по магазините, и рабери,кое ти подхожда най добре...

Успех :) :oops:

nicolepcd
03-17-2008, 17:31
Ми тогава.УМРИИИИИИИИИИИИИИИ
Пффф, егати решението, дето намери :x
По Темата: Ми какво имаш впредвид под грозна? Черти, лице, тяло, нос??? Зависи какво имаш впредвид... :? Ако сама не започнеш да се харесваш... ние тук не може да ти помогнем. Просто намери хубавото в себе си. И аз преди постоянно се критикувах, но намерих хубави неща в себе си, и определено сега се чувствам добре в кожата си :)

1n5ub0rd1na73
03-17-2008, 17:38
Аз имам една теория - теорията на баланса. Всичко в природата е балансирано. Като човек, ти не правиш изключение - никой не прави. Ако си толкова грозна, колкото казваш, значи има нещо, в което си АДСКИ добра.
Също така, спомена се, че грозни хора няма. Много вярно - подкрепям напълно. Не унивай.

st1ka
03-17-2008, 18:36
Аз така като гледам,че си го признаваш значи си се примирила...Но недей да забравяш,че всеки притежава собствена красота...Такава си направена,значи така е трябвало - според мен просто ти трябва малко самочувствие!

Cerealkiller
03-18-2008, 06:43
Виж това е много относително.Не може да кажеш, че си грозна.Всички деца са красиви, а на 16 какво мислиш,че си(аз също съм на толкова,не звучи проповеднически).

Освен това мога да ти кажа друг пример.Познавам едно момиче(даже не и едно), което е много красиво.Прекрасно лице, очи, фигура...готина мадама,ама само да не ти заговори.Просто има ужасен характер и всичката красота, чар се изпаряват като ти е събеседник...не става, за това и приятелите са й такива докато не я опознаят по-добре.Нима не си забелязвала, че когато човек ти е симпатичен и дори да е малко по-грозничък, въобще не го забелязваш.

Ааа и човек става по-хубав като е щастлив, тъй че не се тормози.

...и дай да те видим деее, не те е срам да ни плачеш тук, пък една снимка не пускаш :)

Iria
03-18-2008, 14:55
Дай една снимка.Никой не е грозен.Всеки си има индивидуална красота.Не се комплексирай от това.Успех. :)

NSDAP
03-18-2008, 16:37
Самоубий се :o

sladku_bebzi
03-18-2008, 18:10
:smt104 Защо трябва да се примиряваш :-o Я не се комплексирай.. Като начало може да отидеш на козметик.. Фризьора нз дали ще те оправи :? В сми, че на много смотани съм попадала и вече им нямам доверие.Пробвай различни прически и така :)

Sweet_Play_F
03-22-2008, 20:42
i az s1m s1glasna s tezi koito iskat pic,6tot az zn mn hora det postoqnno kazvat 4e sa grozni a NE sa ! a i naistina da si probvai ne6to...kozmetik,frizior,fitnes ddjavascript:emoticon(':)')
Smilez de zavisi koe ti e groznoto :) i spox za vsi4ko si ima reshenie :)

5StaR
03-22-2008, 21:36
Нз какво ти е грозното, ама ако си толкова отчаяна и наистина е така има си пластични операции :)... но всеки си има кусури, никой не е перфектен( с изключение на мен де :D :D ), мога ти кажа още работи ама ме мързи да давам интелигентни мнение по това време на денонощието :>

Water_lili
03-23-2008, 07:34
бе споко всички сме по малко грозни,просто сеопитвай да показваш най хубавата си страна , а и искрените хора ценят вътрешната красота на един човек, всички които те съдят по външноста са лицемери и не заслужават вниманието ти. За това не сасипвай живота си в самосъжаление и опити да се наресаш на другите

propusk
03-23-2008, 07:57
мацкаа ще ти кажа едно нещо ,което да стане твой девиз " Грозна съм,ама поне ми отива " :D .. а ако искаш да промениш нещо в себе си ,може би не го правиш както трябва.. т.е. трябва да знаеш как да се гримираш или.. ддз .. айди успех и да не ти пука ;)

sound_mafia
03-23-2008, 13:17
така и не видяхме снимка.дай нещо може пън на нас да ни харесаш и да ти вдигнем самочувствието.айде не се стискай. :-)

danito_sm
03-23-2008, 13:19
Грозна си за себе си...но за много други не си ;)

+1 така си е ;)

GaBiIi__
03-23-2008, 13:34
amii i az nz kakvo ne haresva6 v sebe si nqmame pic da te vidim no naprimer otiva6 pri dobar frizior za da ti napravi pri4eska koqto da ti otiva i lesno da poddarja6... dr fitnes ili nqkakav sport za stqgane na tqloto ako ne go haresva6... dobriq podbor na drexite sa6to e vajen ne e nujno da sa skapi markovi ili moderni prosto da otivat na figurata ti i na teb samata ii nai vajnoto spored mene e da pod4erate hubavite si 4ewrti naprimer ako ima6 hubavi o4i pod4ertava6 tqx ako si haresva6 ustnite podxodq6t glanc i tova koeto ne haresva6 ostava na zaden plan aide uspex4eta :-)

DisciplineAndOrder
03-23-2008, 13:42
примири се.

самоубий се.

депресирай се.


^^други вариянти няма

TheOtherME
03-23-2008, 16:12
Да,и просто в един прекрасен ден за пръв път реши,че си супер грозна и не ставаш за нищо. 8) Глупости,тва е моментно настроение,вдигай самочуствието и всичко ще е наред.

Anabel
03-23-2008, 16:16
Няма грозен човек...има НЕПОДЪРЖАН човек :).

Fesho
03-23-2008, 18:55
aе ако си грозна колкото и грим да сложиш пак 6е си грозна тфа е така ама са като като не съм те видял немога да кажа...ама 6том ти се мисли6 за грозна тфа е ло6о...немоа ти помогна освен да живее6 така както ти се иска

mhmhmhmhm
03-23-2008, 18:57
Няма грозен човек...има НЕПОДЪРЖАН човек :).Не съм съгласен :?
И аз..
Ти колкото и да се поддържаш,как се заличават
грозен нос,малки устни етц...??

EarthShaker
03-23-2008, 19:12
абе има толкова коне дето се мислят за красиви и са нахакани... ти тръгна се пристеняяш... сигурен съм, че си готина

SunnyG
03-23-2008, 19:45
Първо - всичко може да се коригира,посъветвай се със специалисти(фризьор,гримьр ,козметик и т.н.).
Второ - повярвай ми,че не всички гледат само външната красотата.Аз лично мойе много да харесам някой като визия,ама като не знае как да се държи и като не знае устата му кога да спре... :? И обратното - влюбвала съм се в човек,който когато видях за пръв път ме отвръщаваше...

oTPoBHa
03-24-2008, 15:25
Как да се примиря,че съм...грозна :smt120

Аз съм момиче на 16 години..и не съм особено хубава.До сега не го осъзнавах,но сега вече знам-грозна съм!И си го признавам!Но не мога да го осъзная.Не става с гримове,сенки,пудра,спирал и т.н. :smt095 Просто не става.Дори и като се гримирам не съм хубава!Какво да направя за да го осъзная??? :smt022 Просто не мога да се примиря с този факт :?
Дайте ми съвет,моля ви. :smt085

Темата не е за този раздел.
By Nejno.

е са да не си като жанис жоплин ебаси (хихикане)

Axel_f
03-24-2008, 19:04
Няма грозен човек...има НЕПОДЪРЖАН човек :).Не съм съгласен :?
И аз..
Ти колкото и да се поддържаш,как се заличават
грозен нос,малки устни етц...??

Да и аз съм съгласна...Но все пак живеем в 21 век, хората са измислили решение -с пластичната хирургия, с фитнес и хранителен режим, с подходящи дрехи и грим - и най-грозните могат да се поразхубавят.Нали сте гледали "Пълна промяна".....
И все пак и самочувстието играе голяма роля - ако човек сам не се харесва и се коплексира от себе си, няма как другите да го харесват....

За авторката - сигурно не би пуснала снимка, но поне можеш да ни опишеш какво точно не харесваш в себе си, за да можем да ти дадем по-конкретни съвети...Както някой каза, всичко по някакъв начин се уравновесява - ако нямаш хубав бюст, то сигурно имаш хубави зъби или нещо такова. Налегни на положителното! Сигурна съм, че имаш все нещо!!! :)

oTPoBHa
03-25-2008, 12:16
пф абе вие пък се оляхте с тия гримове
тръгнахте да и правите констатации за пълна промяна, без дори да сте я видяли.. :razz:

а мацката може би страда от липса на самочувствие.. и като се гледа в огледалото да си мисли, че е грозна

според мене си е супер яката мацка, само дето просто е може да се хареса

тва с възрастта изчезва принципно

п.п. мацка, не си грозна :) не им се връзвай..... те просто не могат да проумеят факта, че си една невръстна тийнейджърка чалгарка, която се мъчи да се хареса, като се погледне в огледалото..:)

не се притеснявай. екстра си си.

Axel_f
03-25-2008, 17:39
според мене си е супер яката мацка, само дето просто е може да се хареса
п.п. мацка, не си грозна :) не им се връзвай..... те просто не могат да проумеят факта, че си една невръстна тийнейджърка чалгарка, която се мъчи да се хареса, като се погледне в огледалото..:)

не се притеснявай. екстра си си.


Ти пък много и помагаш. Ние не сме я видяли и затова говорим общи неща и я караме да ни каже, къде точно е проблема. А ти как направи генералния извод, че е супер и че просто стада от липса на самочувстие?? Трябва да е наистина отчаяна, за да пише тук, никой не се харесва напълно, ама колко са чак толкова комплексирани....?

MIKROBA
03-25-2008, 17:51
НЯМА грозни хора на този свят. Всеки си има недостатъци. :?

oTPoBHa
03-26-2008, 05:20
според мене си е супер яката мацка, само дето просто е може да се хареса
п.п. мацка, не си грозна :) не им се връзвай..... те просто не могат да проумеят факта, че си една невръстна тийнейджърка чалгарка, която се мъчи да се хареса, като се погледне в огледалото..:)

не се притеснявай. екстра си си.


Ти пък много и помагаш. Ние не сме я видяли и затова говорим общи неща и я караме да ни каже, къде точно е проблема. А ти как направи генералния извод, че е супер и че просто стада от липса на самочувстие?? Трябва да е наистина отчаяна, за да пише тук, никой не се харесва напълно, ама колко са чак толкова комплексирани....?

da beee 8-) i opredeleno teenproblem she i pomogne 8-)
zermiiiii

p.p. syjalqvam za latinicata

elichkaaa
03-26-2008, 11:59
Nqma grozni hora

sound_mafia
03-26-2008, 14:09
НЕ СЕ ГЛЕДАЙ В ОГЛЕДАЛОТО. :D :-P :P

Qnchety
03-26-2008, 14:16
Дай пик!

one_love
03-27-2008, 14:13
Хайде бе девойче, снимка чакаме!

BlueCat
03-27-2008, 16:37
Не вярвам да пусне снимка...

KrisTa_
03-27-2008, 16:39
Слушай аз кво щи кажа /имам личен опит в тия мании/!!! Преди и аз си виках тъй- Грозна съм! Тъпа съм! Никой не ме харесва!!! Обаче глей ся кво става!!! На една екскурзия се бяхме събрали сао момичета и дъръ-бъръ аз по едно време ревнах, щот бях до там стигнала че животът ми се виждаше безсмислен! /смятай за кво става въпрос- :D /. Та една съученичка ми вика: " Я не се излагай!!! Много даже си си хубава! Само трябва да си го повтаряш постоянно!!! Щото 100 пъти изречена една лъжа става истина!!!" ...Та тъй почнах аз да си викам " Хубава съм " и т.н. и взех да харесвам отражението си в огледалото... Даже оня ден срещнах една приятелка, с която не се бяхме виждали от мн отдавна и тя ми вика " Много си се разхубавила" и т.н. Та тва, което и аз искам да кажа е : СПРИ ДА СИ ВНУШАВАШ, ЧЕ СИ ГРОЗНА!!!!, и ще видиш как живота ти ще поеме в съвсем различна посока!!! Успех!!! 8) 8) 8)

hgfh
03-27-2008, 18:39
are stuga veche... vseki ima nqkakuv char !!! ne moga da te razbera kvo se oplakvash che si grozna :( mi zamisli se che ima hora mn po zle ot teb primerno nqmat dom jiveqt na ulicata imat nqkakvo uvrejdane.. i az sam grozna no pone ne se oplakvam a se priemam takava kakvato sum a puk i grimovete mogat da te te prevurnat ot groznoto patence v krasiq lebed :-P

hgfh
03-27-2008, 18:41
kakto kazvat v po gornite mneniq vsichko e do vutreshna naglasa

slun4ice_90
03-28-2008, 10:03
I az iskam snimka,trqbva da te vidim za da izkazvame mnenie vse pak,no ne mislq,4e si grozna :)

Abigoria
03-28-2008, 10:27
Хмм... продължавайте да си чакате снимката... :D Ениуей, на кой ли му пука ... :?