PDA

View Full Version : поредната любовна история с хепи енд?



inSane_baby
03-17-2008, 14:37
Всичко започна така... Запознахме се случайно чрез една приятелка, той бързо ме хареса и започнахме да си пишем, но по онова време аз си имах гадже (с което нещата не вървяха и около месец след запознанството ни с въпросното момче с гаджето скъсахме) Причините не бяха никак свързани с Явор, аз го възприемах само като приятел. Минаха 2-3 месеца неспирни чатове (през което време той се премести в друг град, на около 30км от моя). Беше ми станало навик всяка събота с приятели да ходим там на диско, искахме нещо различно от дискотеката която посещаваме от 13 годишни. Там танцувахме, беше хубаво, но ето,че все по- рядко започнах да имам възможност да отида. Все възникваше нещо, така е и от около месец- два насам. С момчето постепенно се влюбихме. Или поне аз в него. Той твърдеше, че и той ме обича, казах му, че това са силни думи, но той отвърна, че ги чувтства. Писахме си постоянно в скайп, смси, един часови обаждания... И сякаш всичко беше приказка. Но факт, нещо се промени. Сякаш се отчуждихме. Говорехме на тази тема, той каза,че не го обичам, незнам каква може да е причината да го мисли, каза, че ще говорим на следващия ден тъй като тръгваше за училище, но на следващия ден не говорихме. Опитах да подхвана темата, но не успях. Просто държанието му е много по- студено. От няколко дни не ми е звънял, по скайп си пишем общи неща от рода на "как си". На моя отговор той отговаря със ОК. пример: Май се разболявам, ОК... Казах му, че страшно много ме боли при тези думи, че имам чувството, че не му пука за мен, но въпреки това му имам доверие, той отвърна, че просто "не му е ден", а това е всеки ден... Когато му кажа,че го обичам, отвръща, че лъжа... Или казва "надявам се наистина да ме обичаш...". Знам, ще ми кажете да говоря с него, повярвайте, правя го, но той не ще и да чуе. Твърди своето, каза, че се е забъркал в някаква каша, не оточни каква, но каза НЕ МЕ РАЗПИТВАЙ!... Понякога се чудя как въобще още съм с него, факт е обаче, че ако някой друг ми каже така, адски ще се убидя, но ми го казва той и го приемам! Какво ви става момчета!?

Black_Devil
03-17-2008, 14:54
ot vsi4ko tova ne razbrah-hodite li?
kakvo da ti kaja-veroqtno ima nqkakva pri4ina, za da se otdrupne! Moje li da si e haresal druga?

koalka
03-17-2008, 15:06
Не ходят май...
Иначе трябва да спреш да се занимаваш с него.Най-вероятно чувства към теб няма, пък за любов да не говорим.Било е едно увлечение и скоро е преминало.Да, чувствал е тези думи, които ти е казвал, но само за малко..

evelinka1122
03-17-2008, 15:11
Ммм да май си е намерил друга... това е моето мнение или просто му е писнало да водите тази абсурдна виртуална любов...! :?

tan0
03-17-2008, 15:48
Ммм да май си е намерил друга... това е моето мнение или просто му е писнало да водите тази абсурдна виртуална любов...! :?
+1