PDA

View Full Version : Отново в играта !!!



naze
03-17-2008, 14:57
ми да се похваля ... имам си ново ангелче към което имам чувства мн преди да се разделя с моята бивша (луда :) )
приятелка .......... и така ... мн съм щастлив щото я намирам за по красива и сладка а и още на
първия ден правихме секс ... (то тва съм го мислил мн пъти преди това... но е нямало възможност)
а бившата я чаках 4 месеца да и дойде кефа .... ама то не е само до секс ... ако знаете как се държи
с мене като котенце ме глези ..... ходим вече ЦЕЛИ 3 ДЕНА :) хихи ..... ех 3 дена щастие .....
дано да е така за дълго време на пред

пожелавам ви го и на вас

ПС: най-важното !! - Чернокоса е еее е ее е !!! и тва ме кефи мноогооо

УСПЕХ И НА ВАС !!

koalka
03-17-2008, 15:03
Браво, трябва и малко такива теми от време на време...
Дано сте дълго време щастливи и секса да е така хубав. :-D

evelinka1122
03-17-2008, 15:05
Иее баси яката тема чак аз са изкефих :grin: Ми супер! Браво на тебе ! Успех :P :grin:

tan0
03-17-2008, 15:52
bravo pich SVALQCH si shtom o6te na parviq den ti e pusnala dai boje seki mu taka.A na teb ti pojelavam samo uspehi s neq i sichko NAI

MartyParty
03-17-2008, 15:53
Браво, трябва и малко такива теми от време на време...
Дано сте дълго време щастливи и секса да е така хубав. :-D :-D сладури

SpEeDeMoN
03-17-2008, 16:00
да но още дълго да сте заедно

MiMcHeToOo
03-17-2008, 17:21
Ей, честито :):) Всичко най-хубаво :)

betyrk
03-17-2008, 17:31
ЪЪЪ..сори,че ти го казвам ама няма да имате дълго бъдеще!Радвам се че я харесваш и че я чувстваш мила и добра..просто нямате дълго бъдеще!Ще се увериш сам след време!В момента не го виждаш шото любовта е сляпа :D Е все пак..Успех!

BlueFace
03-17-2008, 18:17
Ей, честито :):) Всичко най-хубаво :)
:) :grin: :)

Forever_love_
03-17-2008, 19:14
ееейй бравоо честиииитоо и ей да не станеш зависим да гледаш само за секса ! обичкайте се много любов ви пожелавам ( хаха аз съм феята на любовта :-D :-)

Pliok0019
03-17-2008, 19:19
"Ние ви обичаме, обичайте се и вие..."

Diva4e
03-17-2008, 21:17
ЪЪЪ..сори,че ти го казвам ама няма да имате дълго бъдеще!Радвам се че я харесваш и че я чувстваш мила и добра..просто нямате дълго бъдеще!Ще се увериш сам след време!В момента не го виждаш шото любовта е сляпа :D Е все пак..Успех! Da i az sum na tova mnenie.....imah takiva mom4eta v kompaniqta mi kakto idvat s grum taka si i otivat,no vse pak dano pri teb da ne e taka USPEH

mon4eto
03-18-2008, 06:42
4estito pi4 :)

Iv4eTy
03-18-2008, 07:55
Еми честито, дано се задържите ама чесно казано на първия ден да правите секс.... ми се струва доста повърхностно ии едва ли ще издържите дълго време...

sapphirr
03-18-2008, 11:29
ехааа цели 3 дни...браво 8-) .все така да сте щастливи :)

GameMaster
03-18-2008, 13:21
haha ama naistina li celi 3 dena??? 8-) Ual... Mi az osven da kaja che si zle da mi se fukash vyv forum che si q opravil na 1viq den drugo ne znam kakvo da kaja.Abe...ae tam chukaite se i si pravete kefa tolkova kato ti e samo zaradi sexa :?

Rofl4e
03-18-2008, 14:19
Kfo drugo da ti kaja osven bravo?! :-)

5StaR
03-18-2008, 15:10
Kfo drugo da ti kaja osven bravo?! :-)

Кажи му /join care бът в/е ... честито и гл

naze
03-20-2008, 10:40
мерси мерси да ви се връща ...... както казах успех и на вас ...

и верно по често да има таквиа теми щото влиаят ... ако 500 човека прочетат една такава тема те остават с нагласата че вързката им е супер или ще бъде ... и то става така :)

zaraaa
03-20-2008, 11:13
Xixixix-Sladurkovci :P Aidee uspex zanapred dano ste dalgo vreme zaedno :wink:

PepiDesigns
03-20-2008, 14:37
ми да се похваля ... имам си ново ангелче към което имам чувства мн преди да се разделя с моята бивша (луда :) )
приятелка .......... и така ... мн съм щастлив щото я намирам за по красива и сладка а и още на
първия ден правихме секс ... (то тва съм го мислил мн пъти преди това... но е нямало възможност)
а бившата я чаках 4 месеца да и дойде кефа .... ама то не е само до секс ... ако знаете как се държи
с мене като котенце ме глези ..... ходим вече ЦЕЛИ 3 ДЕНА :) хихи ..... ех 3 дена щастие .....
дано да е така за дълго време на пред

пожелавам ви го и на вас

ПС: най-важното !! - Чернокоса е еее е ее е !!! и тва ме кефи мноогооо

УСПЕХ И НА ВАС !!

Бате , я дай снимката на колата в подписа .. конкретно тази , че много ми харесва , и искам да направя Virtual Tuning ... тва си е яко офтопик , за тва да не е чист спам мнението ми , ти казвам ..

Евала , радвай се .. тва за секса можеше и да не го споделяш ... в смисъл , ако си с нея само за това , по некое време ще й писнат да я клатиш като гладен циганин - джанка ;)
Предполагам де , не познавам момичето , но .. пожелавам да сте заедно много време и да си се радвате ..
Иначе за бившата .. абе , виж сега , за всичко си има време .. 1 ден , 5 дена , месец , 5 месеца , година , две , три .. и така.

Надявам се , да ми отговориш за колата.

Diggity
03-20-2008, 15:04
ми да се похваля ... имам си ново ангелче към което имам чувства мн преди да се разделя с моята бивша (луда :) )
приятелка .......... и така ... мн съм щастлив щото я намирам за по красива и сладка а и още на
първия ден правихме секс ... (то тва съм го мислил мн пъти преди това... но е нямало възможност)
а бившата я чаках 4 месеца да и дойде кефа .... ама то не е само до секс ... ако знаете как се държи
с мене като котенце ме глези ..... ходим вече ЦЕЛИ 3 ДЕНА :) хихи ..... ех 3 дена щастие .....
дано да е така за дълго време на пред

пожелавам ви го и на вас

ПС: най-важното !! - Чернокоса е еее е ее е !!! и тва ме кефи мноогооо

УСПЕХ И НА ВАС !!

през kuro ми е