PDA

View Full Version : УфФф БАси жИвоТА



sweet_emotion
03-17-2008, 16:10
здРАвейте на вс :-D Може би темата ще ви стори тъпа и искам да се извиня но просто трябва да си излея душата. ТА така моят проблем е ,че не мога да си показвам чувствата смисъл с приятелите ми се държа малко странно може би защото леко сам лигличка и вс приятели след тва ма разпитват дали го харесвам ау. Докъто аз харесвам др .Абе рроблема общо взето е там че не мога да показвам чувствата си :-k :-k :-k :-k :-# Та ако може СОС ще сам ви мн благодарна как мога да го превъзмогна тва нещо :-o :o

MartyParty
03-17-2008, 16:17
Не мисля,че има начин да те научим да си показваш чувствата.Тия неща си зависят от тебе.Само ти самата можеш да се прамениш-никой друг.Въпреки че,според мен човек не може да се прамени.Колкото и да опитва,никой не може завинаги да се държи по начин,който не му идва отвътре.Рано или късно старото "аз" си излиза наяве и всичко си е по старому.

tan0
03-17-2008, 16:20
Не мисля,че има начин да те научим да си показваш чувствата.Тия неща си зависят от тебе.Само ти самата можеш да се прамениш-никой друг.Въпреки че,според мен човек не може да се прамени.Колкото и да опитва,никой не може завинаги да се държи по начин,който не му идва отвътре.Рано или късно старото "аз" си излиза наяве и всичко си е по старому.

pravilno

betyrk
03-17-2008, 16:34
ооо Момиче я не се излагай!Всеки може да си изразява чувствата просто си в такъв в период в който ти е трудно и се притесняваш и дъра дъра...Но по-добре преодолей тоя страх шото може да изпуснеш шанса си :grin: Успехх...

evelinka1122
03-17-2008, 17:03
Без много срам другия път да си покажеш чувствата, защото може да се затвориш в себе си и тогава да стане лошо... Събери смелост! Аиде Мацка с тебе сме :-)

Unno
03-17-2008, 17:07
Сама треа се оправиш :) а и извинявай но може и малко от малко от лиготия да не си ги показваш :D ( извинявам се отново ) .

AFT
03-17-2008, 17:29
Сама треа се оправиш :) а и извинявай но може и малко от малко от лиготия да не си ги показваш :D ( извинявам се отново ) .

Тъпак.

По темата: и аз не си ги показвам, ама моито е щот нямам доверие на никого. Ужасно, наистина, дано поне ти успееш да го превъзмогнеш т'ва.

Unno
03-17-2008, 17:31
Като комплимент ще го приема .

AFT
03-17-2008, 17:34
Продължавай да пишеш и наистина ще стане комплимент ( в лошия смисъл, ако не си зацепил ).

Unno
03-17-2008, 17:35
Да е бате все тая .

AFT
03-17-2008, 17:37
Female.


предупредих те -.-

Unno
03-17-2008, 17:41
К'ъв ти е проблема ?? :? т'ча че на тебе не ти е харесал на някой поста и айде треа се направим на голямата работа да го нахраним и да се спасява . Както казах все тая ( най малко на този свят ме интересува твоето мнение ) . Айде дотук съм че излязах много извън темата .