PDA

View Full Version : ПОМОЩ! Марихуана vs. Любов



6ans
03-17-2008, 16:48
така с едно момче се познавам от ацки мн време..Много си го обичам и той ме обича.Още не сме гаджета ама тва ве4е е друга история..иначе скоро трябва да станем :Д мноо дълго и широко..Та така 8) Напоследък започна твърде често да пафка джоинт,даже секи ден..и е много по-различен..Само за това мисли...И не може да се има свестен разговор с него..И ако продължава така ..незнам май няма да се получи нищо между нас..
плз хелпнете как да го откажа ако не завинаги поне не всеки ден...Аз си имам свой начини но кажете ми и вашите за секи случай =p

tan0
03-17-2008, 16:56
dneshnata mladej e tragediq s tezi tevi i dr gluposti po nashe vreme nqmashe takiva neshta

Unno
03-17-2008, 16:58
Хмм някой, някога беше казъл че тревата е полезна но в малки грамажи в месеца 1 път.. ( ето до к'во води постоянното използване ) пристрастеност.. неадекватност и т.н.. абе мн тъжна гледка :) . Моето мнение вкарвай го в правия път по твоя си начин к'ъвто и да е преди да е станало твърде късно :) а ако тогава нестане нищо.. не се занимавай с него, най много и тебе да те налази :) .

Girl-4e
03-17-2008, 17:01
Ти не можеш да го накараш да я спре ако той самият не иска :? Единственото,което може да се направи в твоя случаи е просто да поговориш с него,ама сериозно и както се казва "на дълго и на широко"...Друго незнам какво да те посъветвам..сори,надявам се останалите да помогнат повече...И все пак успех :)

Alabalaportokala
03-17-2008, 17:02
Значи толкова те обича щом те пренебрегва заради единия джоинт.

evelinka1122
03-17-2008, 17:05
Значи толкова те обича щом те пренебрегва заради единия джоинт.
Има нещо вярно...

Rebellion_Angel
03-17-2008, 17:09
Честно казано, никога не съм си имала работа с наркомани, обаче ако питаш мен, нямаш бъдеще с него.

TheNewReligion
03-17-2008, 17:16
Kaji mu , che ako ne prastane da se pravi na interesen , shte prekratish otnoshenieta si s nego ! :(

vamp
03-17-2008, 17:42
На мен джоинта ми спаси живота,не знам дали е толкова лош...

Alabalaportokala
03-17-2008, 17:55
И само да отчета. Човек който си пафка джоинт не е никакъв наркоман :o

h0t_bAbE
03-17-2008, 17:59
На мен джоинта ми спаси живота,не знам дали е толкова лош...
как ???

Rebellion_Angel
03-17-2008, 18:00
И само да отчета. Човек който си пафка джоинт не е никакъв наркоман :o

За мен няма никаква разлика. Не се опитвайте да ме убедите в противното.
Айде, с мир, пратенико! :-)

BlueFace
03-17-2008, 18:02
И само да отчета. Човек който си пафка джоинт не е никакъв наркоман :o

За мен няма никаква разлика. Не се опитвайте да ме убедите в противното.
Айде, с мир, пратенико! :-)
+1 И какъф е като дръпне по 1-2 пъти от всички..Същата работа...пропаднала работа... :?

vikiiitooo
03-17-2008, 18:32
Tva nEe Dobre Gledai dA nE Stane Zavismi Togava Kakvoto i dA mU kaje6 Nqma da ospee da Go Nakar6 dA Spre... :)

alkobalko
03-17-2008, 18:42
Говори с него. Ако наистина толкова държи на теб, ще направи опит да се откже. В противен случай за мен една такава връзка е невъзможна.

Scared_Straight
03-17-2008, 18:45
Спри да го търсиш... Като те попита защо го режеш му кажи причината. Ако има нещо към тебе трябва да спре

prettyIdeath
03-17-2008, 18:51
Един хубав разговор може да оправи нещата за дълго време ;)

Spider4eto
03-17-2008, 18:54
Ако държи на тебе ще спре да пуши трева

Pliok0019
03-17-2008, 18:59
И само да отчета. Човек който си пафка джоинт не е никакъв наркоман :o
Лично на мен това ми беше голямата любов..жалко, че ме спипаха с 1 тест и временно се разделихме. Иначе винаги съм била с момчета, които пушат. Просто не ми е интересно с останалите.

В момента гаджето ми пуши почти всеки ден, хвали се, за да ме дразни, но аз не му се сърдя. След време пак ще мога да пуша и ще бъда щастлива. Защо го правя? За да ми е по-интереслно. Наркомания? Не, определено. Нещо нормално.

skatemore
03-17-2008, 20:39
така с едно момче се познавам от ацки мн време..Много си го обичам и той ме обича.Още не сме гаджета ама тва ве4е е друга история..иначе скоро трябва да станем :Д мноо дълго и широко..Та така 8) Напоследък започна твърде често да пафка джоинт,даже секи ден..и е много по-различен..Само за това мисли...И не може да се има свестен разговор с него..И ако продължава така ..незнам май няма да се получи нищо между нас..
плз хелпнете как да го откажа ако не завинаги поне не всеки ден...Аз си имам свой начини но кажете ми и вашите за секи случай =p


some people call it marijuana , some people call it sensimillia , some people call it lungs bread and some people call it GANJA

ахахаха путко тъпа,къф ти е проблема че се напушва .. ле кви сте зле

Diva4e
03-17-2008, 20:44
Mila predi okolo 4-5 godini imah takava vruzka s takova mom4e,karahme se mnogo za trevata,az ne iskah takuv priqtel,toi me lujeshe postoqnno che ne pushi no to si licheshe.Kogato imahme sreshta ne pushishe za da ne go razbera no vsichko si izlizashe na qve v posledstvie i nai nakraq slojih krai na tazi vruzka,posle imah zaplahi,che shte me bie(ako ne sum pak s nego),tormozishe me no taka i taka ne se subrah s nego .Sled tova mom4e 2 godini ne si bqh hvashtala priqtel.Chak na 16-17 kogato porasnah malko si hvanah:) bqh malko naivno dete,s razbito surce

Alabalaportokala
03-17-2008, 21:01
За мен няма никаква разлика. Не се опитвайте да ме убедите в противното.
Айде, с мир, пратенико!

Поредното манипулирано от системата дете което си мисли че като се събереш с приятели и изпафкаш един джойнт ставаш наркоман престъпник социопат и пропаднал тип. Не ме карай да ти изнасям една лекция за тревата за да разбереш дали наистина е толкова вредна колкото си мислиш и отделно да ти изнеса друга лекция защо в България няма закон който поне малко да декриминализира тревата. И как си вярваш само...

Forever_love_
03-18-2008, 04:13
по-добре не се занимавай докато не си пропавкала и ти :smt025

NightGuardian
03-18-2008, 11:06
Честно казано, никога не съм си имала работа с наркомани, обаче ако питаш мен, нямаш бъдеще с него.


И аз си мислех едно момиче , че не е наркоманка , но накрая се оказа !

Може би скришом от теб пуши , този с който си :)

ChErNoKoSkA_
03-18-2008, 11:10
Поставаи му условие- или ти, или тревата.... Имах си работа с едно такова момче и да ти кажа според мен по-добре не се захващай, колкото и добре да се държи с теб трябва да знаеш, че създаваш мн лошо впечатление на останалите, това е най-малкото.... Такива хора по някога са непридвидими не можеш да очакваш как би могъл да отреагира в някоя ситуация ....

NFW`
03-18-2008, 11:17
Поставаи му условие- или ти, или тревата.... Имах си работа с едно такова момче и да ти кажа според мен по-добре не се захващай, колкото и добре да се държи с теб трябва да знаеш, че създаваш мн лошо впечатление на останалите, това е най-малкото.... Такива хора по някога са непридвидими не можеш да очакваш как би могъл да отреагира в някоя ситуация ....

"Създаваш много лошо впечатление на околните"? "Такива хора" са непредвидими? Отсега мога да кажа, че ти си доста по-куха и манипулирана от възприятията на околните от въпросното момче. Друг е въпросът колко си си имала работа с "такива хора". Или ти от една среща и си правиш изводи? Невежество ftw! :-D

Mислех да обяснявам малко по-подробно за какво иде реч, но осъзнах колко е безсмислено. Чувствай се свободна да си неориентирана. Същото важи за всички "разбиращи". ^^

П.П. Темата е адски тъпа. Връзката ви е обречена. И според предоставената информация, мисля, че не точно той ще е виновният. Едва ли има смисъл да обяснявам. Ако не разбираш, проблемът си е лично твой. ^^

Alabalaportokala
03-18-2008, 12:46
Поставаи му условие- или ти, или тревата.... Имах си работа с едно такова момче и да ти кажа според мен по-добре не се захващай, колкото и добре да се държи с теб трябва да знаеш, че създаваш мн лошо впечатление на останалите, това е най-малкото.... Такива хора по някога са непридвидими не можеш да очакваш как би могъл да отреагира в някоя ситуация ....

Глупаво е да се поставя такъв ултиматум. Това е все едно да кажеш - ти или приятелите. Защото той с приятелите си пафка джойнт, а за да не пафка трябва да спре да се събира с тях, защото ако те са напушени а той не на него ще му е тъпо и сдухано. А в повечето случаи момчетата избират приятелите си

mickelangelo
03-18-2008, 14:30
Шут-а в г*за и следващия ;)

Rofl4e
03-18-2008, 16:00
Pogovori s nego i tova koeto si go napisala tuk mu go kaji na nego.. e da ama ako naistina go obi4a6 na teb nqma da ti pre4i tova 4e pu6i treva moq fr sa6to pu6i no az go obi4am.. i ne mi puka kakvo govorqt zad garbovete ni za6toto kato se obarnem vs mal4at..!!Taka 4e pomisli i ti dobre kakvo iska6

5StaR
03-18-2008, 16:28
Просто го зарежи..

scout4e94
03-19-2008, 07:37
6tom tolkova ti pre4i trevata go zareji/kakto kazaha ve4e/ ama az li4no mislq 4e tva vuob6te ne e problem pove4eto hora okolo men pu6at i ponqkoga si mislq 4e ako ne be6e taka te 6tqha da budat mn po razli4ni i moje bi i po sku4ni /ne kazvam 4e trqq da pu6i6 za da si zabaven!/

vamp
03-19-2008, 09:49
На мен джоинта ми спаси живота,не знам дали е толкова лош...
как ???

Не ми се разказва,излекува ми психиката,когато беше напълно срината,успокои ми нервите и ми помогна да приема някои неща много по-леко.Тревата е за да се пуши,но да не се прекалява,Аз от известно време,пуша някъде веднъж в месеца,или на 20-25 дни веднъж,по няколко дръпки,не се напушвам никога.Ефекта е като от 2 бири ама не си пиян,а просто весел,иначе си имаш реална връзка с реалността 100%,но си отпуснат.Е това е.Не мисля,че съм наркоман!

g_nr
03-19-2008, 14:33
ima6 suy4enik koito pu6i treva samo da ti kaja,4e nqma na4in da mu pomogne6 i da iska6.sry macka ma spored men nqma da uspee6

NFW`
03-20-2008, 22:49
Имам...хм, нека да видим...6 съученика, които пушат редовно. По-образовани са и интелигентни от, смея да твърдя, голяма част от хората, които казват "зарежи го". От g_nr специфично, съвсем определено. ^^

psychopath
03-21-2008, 00:20
чадела...

Wrathchild
03-21-2008, 03:37
Първо говори с него...
И второ - пристрастеност при трева?
Трето - как от една трева човек става наркоман?

CuRly_Doll
03-21-2008, 07:48
Еми поговори с него,обясни му,че не е полезно за самия него,кажи му,че нещата между вас няма да станат ако продължава с това...абе такива неща :(

Iv4eTy
03-21-2008, 08:22
Едва ли ще се получи м/у вас щом отскоро пуши, а се държи така... представи си по-нататък в какво ще се превърне.... Пък ии откаде да знаеш че няма да затъва повече и повече ... По-добре го остави докато не е завлякал и тебе.

MoHuTo
03-21-2008, 08:41
Едва ли ще се получи нещо между вас, ако не спре с тревата... поговори с него надълго и нашироко. Все пак ако наистина те обича, ще направи опит да се откаже. Успех :)