PDA

View Full Version : съветчеенце..



sladurankaataa
03-17-2008, 17:33
охх не знам за кой пъът се опитвам да пусна тази тема и все я трияя.. ама няма .. много съм объркана..
имам си гадже вече от почти 8 месеца.. до сега всичко между нас е било перфектно ..той страшно много ме е обичал .. и аз си мислях,че и аз го обичам..но явно жестоко съм се лъгала.. и съм била с него просто по навик.. и защото ми е било хубаво с него ..
попринцип съм общителен човек .. на ден минимум по пет различни срещи с различни приятели .. по цял ден напред назад..откакто тръгнах с него сякаш всичко свърши ..бяхме всеки ден постоянно заедно ..не се виждах с никой и ми беше добре..
но един ден ..просто се събудих и реших,че не искам да го виждам,а искам да съм с различни хора отново .. поговорихме..той се съгласи ..не че имаше какво да каже... даде ми нужната свобода,но аз не започнах да излизам с фрс,защото исках да бъда до него в свободните ми минути .. случи се така,че трябваше да се разделим за 2 седмици някъде.. в които се чувахме всеки ден .. а аз започнах да се сфалям с друго момче.. сякаш чуствата към приятеля ми си отиваха с всеки изминал ден все повече и повече..почна да ме дразни за всичко ..
сега той се връща ...и всичко ще е както беше преди ..но аз съм страшно объркана и не знам ..дали да продължа да бъда с него ..или да съм свободна.. и да продължавам свалката си с онова момче..
ако трябва да бъда искрена.. не бих зарязала гаджето си за никое друго момче..не зависимо какво има .. като човешки ценности и душевност..защото няма по невероятен човек от приятеля ми ..но като не съм щастлива с него !??! ... пък и във всеки свободен момент мисля за другия.. :?

betyrk
03-17-2008, 17:37
мила е ти кажа нещо от личен опит..Бъди с това момче с което си сега единствено ако ти е хубаво с него.Изкарали сте много време заедно,познаваш го,знаеш как се чувстваш с него.Щом се чувсваш добре,щом знаеш,че е невероятен,не го оставяй!Защото веднаж каца птицката..Едва ли ще намериш друго свясно момче...Успех :)

tan0
03-17-2008, 17:39
Gorkoto momche misli si che go obichash,ne go machi poveche tva si e podigravka kat nqmash chuvstva kam nego zashto izobshto go lajesh????????

sladurankaataa
03-17-2008, 17:40
когато говорихме и си исках свободата ..мислех да го скъсам ама не ми dаваше сърцето,защото знам че няма да си намеря някой друг,койтто и на половина да ме обича колкото той.. и да е толкова свестен .. ама сега след две седмици размисъл не мисля така.. вярно е че е невероятен ..обичам го да.. ама май като приятел повече..като някой,с който съм свикнала до болкаа.. а онова момче ме влече неописуемо много .. мисля постоянно за него .. не знам ;/

betyrk
03-17-2008, 17:42
М да доста познато..Не се поддавай на изкушението..Ще съжалявам след време

Rebellion_Angel
03-17-2008, 17:42
мила е ти кажа нещо от личен опит..Бъди с това момче с което си сега единствено ако ти е хубаво с него.Изкарали сте много време заедно,познаваш го,знаеш как се чувстваш с него.Щом се чувсваш добре,щом знаеш,че е невероятен,не го оставяй!Защото веднаж каца птицката..Едва ли ще намериш друго свясно момче...Успех :)

+1

Friend_witH_Benefit
03-17-2008, 19:20
Имах една такава ситуация с един бивш ... в крайна сметка взех решението, че ако ще продължават да ми шарат очите - по-добре сама да си "курвея" с извинение ... а не типичния номер на жената - изневярата(не че за мъжете не е така ) . Така че ако в главата ти се върти мисъл от рода : "аз ще остана с него пък една изневярка ако много ми се доиска- нищо няма да стане " . Обобщено съвета ми е : Съобрази се основно с това което ти искаш и чувстваш, защото да играеш роля и да не си с човека, който искаш ще съсипе връзката повече отколкото ако тя не съществува. Не лъжи момчето :)

Pliok0019
03-17-2008, 19:27
Прави това, което те прави щастлива. Бори се за обич, рискувай... Няма смисъл да си с някой само по навик. Има неща, за които си струва да се изгуби нещо сигурно.


Успех. Всички отговори на въпросите, които задаваш трябва да откриеш в себе си.

OrientalecaStasy
03-17-2008, 19:29
охх не знам за кой пъът се опитвам да пусна тази тема и все я трияя.. ама няма .. много съм объркана..
имам си гадже вече от почти 8 месеца.. до сега всичко между нас е било перфектно ..той страшно много ме е обичал .. и аз си мислях,че и аз го обичам..но явно жестоко съм се лъгала.. и съм била с него просто по навик.. и защото ми е било хубаво с него ..
попринцип съм общителен човек .. на ден минимум по пет различни срещи с различни приятели .. по цял ден напред назад..откакто тръгнах с него сякаш всичко свърши ..бяхме всеки ден постоянно заедно ..не се виждах с никой и ми беше добре..
но един ден ..просто се събудих и реших,че не искам да го виждам,а искам да съм с различни хора отново .. поговорихме..той се съгласи ..не че имаше какво да каже... даде ми нужната свобода,но аз не започнах да излизам с фрс,защото исках да бъда до него в свободните ми минути .. случи се така,че трябваше да се разделим за 2 седмици някъде.. в които се чувахме всеки ден .. а аз започнах да се сфалям с друго момче.. сякаш чуствата към приятеля ми си отиваха с всеки изминал ден все повече и повече..почна да ме дразни за всичко ..
сега той се връща ...и всичко ще е както беше преди ..но аз съм страшно объркана и не знам ..дали да продължа да бъда с него ..или да съм свободна.. и да продължавам свалката си с онова момче..
ако трябва да бъда искрена.. не бих зарязала гаджето си за никое друго момче..не зависимо какво има .. като човешки ценности и душевност..защото няма по невероятен човек от приятеля ми ..но като не съм щастлива с него !??! ... пък и във всеки свободен момент мисля за другия.. :?

molq te samoubii se ...

TheNewReligion
03-17-2008, 19:31
Emi i ti neznaesh kakvo iskash , chestno kazano .Neznam kakuv suvet da ti dam ! Uspeh vse pak !

Forever_love_
03-17-2008, 19:36
ами какво да кажа хем ти е хубаво с него и казваш че е най-невероятния а същевременно искаш друг ... явно другия те впечатлява повече и сегашния ти приятел не е най-невероятния .. затова помисли добре какво искаш хем за да си щастлива хем да не съжеляваш после хем щом приятеля ти те обича накратко моят съвет е остани си с него защото си го опознала и незнаеш другия какъв номер може да ти скрой а и мисля че с този другия ти е просто моментно увлечение...помисли добре подреди си мислите и се изясни сама със себе си какво искаш :-) успех

Diva4e
03-17-2008, 21:10
Mila razberi kakvo iskash ti,koe e nai dobro za teb,nie nemojem da ti kajem kakvo iska tvoqta du6a i surce :)

GameMaster
03-18-2008, 13:17
haha :-D Uj go obichas pyk se zadqvash s drug a???Mi za kvo se gavrish s momcheto...Egati 1 vid ti e kato igrachka v rycete.Emi da ti kaja chesno i ti ne znaesh kakvo iskash...No lichno az ne bih skysala s nego :? Sychetavai vsichko i moje bi po-umestno mi se struva da ne se vijdate vseki den ami prez den.

Scared_Straight
03-18-2008, 13:27
Поредната коята незнае какво иска... Защо си тръгнала с него бе... Какво значи мислела че го обича... Ти като обичаш някои мислиш или чувстваш? Шибано за момчето.... изглежда е пичага

Rofl4e
03-18-2008, 14:18
Spored men badi s mom4eto koeto si sega pone si sviknala s nego i znae6 4e si obi4ana...a ne go zn dr dali e broikar i dali 6te izkarate i 20 dena... i ako se skara6 s fr si dali qnma da sajalqva6 stra6no mn..zatova go karai po staro mu.. :-)

Scared_Straight
03-18-2008, 14:21
и пича да си въобразява че е обичан.... супер нечестно е сещаш ли се?

zaraaa
03-18-2008, 19:28
Ne pribarzvai sashtoto stana i s edna moq priqtelka ostavi priqtelq si zaradi edno drugo momche i posle gorchivo sajalqva,zashtoto razbra,che naistina go obicha.Spored men da spresh komunikaciqta si s drugoto momche i moje bi tova shte ti pomogne do nqkakva stepen da se chuvstvash otnovo shtastliva sas segashniq si priqtel :) :)

evelinka1122
03-18-2008, 20:50
Не се отказвай от приятеля си, така като гледам много те обича и се предполага че ти е верен, остани с него, рядко се срещат такива хора, НО намирай и време и за приятелките си или там другите ти познати! Не бъди само с едните или само с другите... а пък с онова др момче с което сте се зарибявали... по-добре е да го оставиш на страна