PDA

View Full Version : Проблем с едно момиче



peter_ew
03-17-2008, 18:11
Моля помогнете ми! Тя си има гадже ,но това ще ми пречи максимум месец, два. Проблемът е ,че тя ме мисли за не-готин и ми казва, че не съм носил готини дрехи, а аз се обличам с най-доброто от "гардероба ми". Плюс това каквото искаше тя съм го направил:
-Вече не се фукам с ГСМ-а си (Сони Ериксон К800)
-Не я "зяпам" в часовете
и всякакви други.
Помогнете ми, на 11 съм и не знам какво да правя!

BlueFace
03-17-2008, 18:15
Моля помогнете ми! Тя си има гадже ,но това ще ми пречи максимум месец, два. Проблемът е ,че тя ме мисли за не-готин и ми казва, че не съм носил готини дрехи, а аз се обличам с най-доброто от "гардероба ми". Плюс това каквото искаше тя съм го направил:
-Вече не се фукам с ГСМ-а си (Сони Ериксон К800)
-Не я "зяпам" в часовете
и всякакви други.
Помогнете ми, на 11 съм и не знам какво да правя!
Спри!Просто спри!Не си заслужава!В момента ти си и като роб или нещо от сорта!Спри да зависиш от мнението и !И мн ми е интересно защо си се фукал с тела си!Ако някой почне да се фука пред мен напрао ще го заеба ,наредя и ще му тегля 1 майна!! :?

woshata
03-17-2008, 18:19
Моля помогнете ми! Тя си има гадже ,но това ще ми пречи максимум месец, два. Проблемът е ,че тя ме мисли за не-готин и ми казва, че не съм носил готини дрехи, а аз се обличам с най-доброто от "гардероба ми". Плюс това каквото искаше тя съм го направил:
-Вече не се фукам с ГСМ-а си (Сони Ериксон К800)
-Не я "зяпам" в часовете
и всякакви други.
Помогнете ми, на 11 съм и не знам какво да правя! :razz: :razz: :razz: :razz: а тя на колко е..на 8 ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Unno
03-17-2008, 18:20
Евала на пича а е само на 11 :grin: .


Ако някой почне да се фука пред мен напрао ще го заеба ,наредя и ще му тегля 1 майна!!

Тука си много прав и аз бих постъпил така :) .

BlueFace
03-17-2008, 18:21
Оооо той на 11 бил и аз се обяснявам... :D Ама ми излгежда на някво богаташче дето мн надъхан ,а момичето иска нещо обикновенно!Незнам може и да греша.... :-o

betyrk
03-17-2008, 18:21
ЪЪъъъъъ Децка работа..Хвани си някоя която те харесва такъв какъвто си..и ше видиш тая как ше умре от яд,че си я заебал :grin:

woshata
03-17-2008, 18:24
Оооо той на 11 бил и аз се обяснявам... :D Ама ми излгежда на някво богаташче дето мн надъхан ,а момичето иска нещо обикновенно!Незнам може и да греша.... :-oъм може и да си прав/а обааче идва ли някоя мацка на 11 знае какво точно иска от едно момче.. :-o

BlueFace
03-17-2008, 18:24
Aз предлагам(ако наистина си такъв за какъвто те смятам)Да спреш да се фукаш,да се призимиш се и се опитай да те харесват заради самият себе си а не заради парите които имаш(или там майката и баща ти).
Аре Успех!! :)

BlueFace
03-17-2008, 18:26
Оооо той на 11 бил и аз се обяснявам... :D Ама ми излгежда на някво богаташче дето мн надъхан ,а момичето иска нещо обикновенно!Незнам може и да греша.... :-oъм може и да си прав/а обааче идва ли някоя мацка на 11 знае какво точно иска от едно момче.. :-o
Малее!!!Аз съм момче ...просто нз как ме помисли за момиче. :shock:
П.П.Вярно е не знаят. :) :grin:

h0t_bAbE
03-17-2008, 18:27
ЪЪъъъъъ Децка работа..Хвани си някоя която те харесва такъв какъвто си..и ше видиш тая как ше умре от яд,че си я заебал :grin:
емм..т0 че е деЦка,деЦка е работата,ама...т0 па..пича ми прилича на мойто 1-во гадже[егати смешката :D ]та...т0й беше същия...богаташче...което не ме оставяше на мира и постоянно ме питаше какво да направи за да го "обичам" [всмисъл,след кат0 скъсахме,де]...и просто момичето не е издържало и му е казало кво мисли за него...ся...при мен беше така,де...пък може и наистина да е някоя мрънкалка..

Unno
03-17-2008, 18:27
Истината е " Keep It Real " :) .

ihopeulikepain
03-17-2008, 18:41
Проблемът ти се решава с Нескуик .. :-o

Unno
03-17-2008, 18:45
За да порасне голям ?? :shock: :lol: :lol: :lol: . Нищо лично към пича ( автора на темата ) но ми стана адски смешно заради рекламата 8-) .

Spider4eto
03-17-2008, 18:49
омг ако те харесваше нямаше да и пука кви дрехи носиш 8-)

ihopeulikepain
03-17-2008, 18:54
За да порасне голям ?? :shock: :lol: :lol: :lol: . Нищо лично към пича ( автора на темата ) но ми стана адски смешно заради рекламата 8-) .
.. Exactly ! .. :)

vikiiitooo
03-17-2008, 18:57
Omg tq na Kolko e?... Mi stiga se fuka tr1gni s nqkoe momi4e koeto te gharesva i tq 6te te poiska ako te haresva a moje vkusati da ne i haresva za tova da ti kazva da oble4e6 po modno ti pa q pokaji harakter dr1j se m16ki :-D !... A we sorry ma malko detcka rabota :-D

Snitch
03-17-2008, 19:04
Моля помогнете ми! Тя си има гадже ,но това ще ми пречи максимум месец, два. Проблемът е ,че тя ме мисли за не-готин и ми казва, че не съм носил готини дрехи, а аз се обличам с най-доброто от "гардероба ми". Плюс това каквото искаше тя съм го направил:
-Вече не се фукам с ГСМ-а си (Сони Ериксон К800)
-Не я "зяпам" в часовете
и всякакви други.
Помогнете ми, на 11 съм и не знам какво да правя! :razz: :razz: :razz: :razz: а тя на колко е..на 8 ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

evi_vd
03-17-2008, 19:11
ей пич купи и некоя вафла и е твоя :grin:

Forever_love_
03-17-2008, 19:41
вярно.. к800 е хубав телефон струва си но не бъди прекалено надъхан заради телефона и и покажи какво има в теб а не в телефонът ти .. и щом си на 11 ..знам ли за хората в тази възраст мисля че е типично да се държат така може и да греша .. но недей да се занимаваш защотот си както каза някой по горе си и като роб .. по добре почни отначало .. започни нова свалка и внимавай .. по добре показвай повече себе си от колкото GSM-а айде успех :)

Diva4e
03-17-2008, 21:06
Sladur :) :-)

peter_ew
03-18-2008, 15:36
thanks за някой отговори

Rofl4e
03-18-2008, 15:40
Porastni malko be moito mom4e kfo e tva sprqh da se fukam s telefona mi :grin: i togava zaribqvai momi4eta

vamp
03-18-2008, 15:40
аз пък вече не помня кога съм бил на 11 ;)
наркотиците са виновни май :o

anatoll_
03-18-2008, 17:26
](*,) ](*,) ](*,) :razz: :razz: :razz: za kfo si govorim.... :?

mizantrope
03-18-2008, 17:42
Моля помогнете ми! Тя си има гадже ,но това ще ми пречи максимум месец, два. Проблемът е ,че тя ме мисли за не-готин и ми казва, че не съм носил готини дрехи, а аз се обличам с най-доброто от "гардероба ми". Плюс това каквото искаше тя съм го направил:
-Вече не се фукам с ГСМ-а си (Сони Ериксон К800)
-Не я "зяпам" в часовете
и всякакви други.
Помогнете ми, на 11 съм и не знам какво да правя!
Choveche,oshte si mlad i zelen, sa6toto se otnasq i za obekta na tvoqta simpatiq (s4itam 4e dumata "liubov" e leko nepodhodq6ta v slu4aq). Jivei si jivota i ne vzimai neshtata tolkova seriozno.

AFT
03-18-2008, 17:46
Темата е ебавка, а дори не е смешна. Подозирам, даже съм сигурна, че е направена от идиот (или идиоти) с прекалено много свободно време, интернет и явно не достатъчно строги родители.

pet_14
03-18-2008, 19:47
ЪъЪъЪъЪъЪъЪъъЪЪъъъЪЪЪ :-D НЕ НЕ НЕ.... :lol: На 11 :D Не не не детска работа....Нема пишем нищо

TheNewReligion
03-18-2008, 20:20
Nekva tupa kurva pa 6e ti kaje kfo da pravi6 ! 4el li si "Golemite nadejdi " ?Ako ne pro4eti q taz knijka da razbere6 koi diktuva pravilata ! :)

evelinka1122
03-18-2008, 20:38
ей пич купи и некоя вафла и е твоя :grin:
Еми тка де... какво си тръгнал да се хвалиш с телефона... ти пък... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MiMcHeToOo
03-18-2008, 22:56
Темата е ебавка, а дори не е смешна. Подозирам, даже съм сигурна, че е направена от идиот (или идиоти) с прекалено много свободно време, интернет и явно не достатъчно строги родители.

И аз мислех да напиша, че темата е ебавка..