PDA

View Full Version : ТОЙ или ... той?... (мързи ме да търся...)



Abigoria
03-17-2008, 20:15
Така, от няколко седмици мн яко съм хлътнала по един тип, дето се събира в нашата компания от около месец... Казала съм му го даже... Въпроса е, че целия свят си мислеше (довчера) че ходя с най- добрия си приятел (тва не е така), щото се прегръщаме, ала бала... Ама вчера той (my best friend) ми каза, че действително ме харесвал и ме пита дали искам да ходим.. Обещах му да си помисля.. Обаче сега другото момче страни от мене, въпреки че знае, че го харесвам много повече отколкото най- добрия ми фр (щото и него го харесвам...) и че не сме ходили изобщо никога ... Искам съвет, да знам какво да правя , как по дяволите да събера достатъчно смелост, за да му кажа, че не искам да го губя, щото ако тръгнем ще стане точно така... ( за приятелчето стаа дума) :? :?

ПП: Извинявам се за обърканите мисли, които току- що изтипосах в тая тема, ама по- подредено не мога да се изразя... Поне не в момента :?

5StaR
03-17-2008, 20:17
На колко години си?

Abigoria
03-17-2008, 20:18
16 и половина :)

5StaR
03-17-2008, 20:21
Кофти, най-добрия ти фр те харесва, та ако го отрежеш ще му е гадно, а ако тръгнеш с него вероятно няма да издържите много ( лично мое мнение си е ) тааааака че аз не съм човека където ще ти помогне в случая :>

NaNa_SladuRana
03-17-2008, 20:21
И в двата случея ще изгубиш приятеря си.Дали сега ще му разбиеш сърцето или после след като сте ходили се тая...просто едно такова признание променя всичко.

woshata
03-17-2008, 20:24
И в двата случея ще изгубиш приятеря си.Дали сега ще му разбиеш сърцето или после след като сте ходили се тая...просто едно такова признание променя всичко.+1

Abigoria
03-17-2008, 20:28
И в двата случея ще изгубиш приятеря си.Дали сега ще му разбиеш сърцето или после след като сте ходили се тая...просто едно такова признание променя всичко.
Да, но ако го зарежа заради това момче (което обезателно ще стане, познавам се) няма ли да му бъде по- тъпо, смисъл... Ако сега му кажа, че не искам да съм с него, амми с другия, няма ли да го боли по- малко? :?

Diva4e
03-17-2008, 20:34
Spored men ako ti e priqtel shte te razbere i nqma da go izgubish,tova e hubav test za priqtelstvoto m/u mom4e i momi4e ;)

_SmiLe_FoR_yOu_
03-17-2008, 21:15
Ами според мен изобщо недей да даваш напразни надежди на приятеля си щом знаеш,че няма да издържите дълго. По-добре му обясни,че искаш да си с другия. А и предполагам той не е влюбен в теб,а може би са просто леки симпатии. Така че, аз ти предлагам да ги прекратиш,докато са още в зародиш.

Gabroveca
03-17-2008, 21:21
аве не схванахте ли вече, че приятелство между момче или момиче няма...той те е харесвал откакто се познавате, затова ти е бил толкова близък, и сега като му кажеш, че не му се кефиш и нищо няма да стане няма да сте повече приятели, така че споко (дори да останете "приятели" няма да е както преди)

Wrathchild
03-18-2008, 03:44
аве не схванахте ли вече, че приятелство между момче или момиче няма...В основата на една успешна връзка не стои ли именно приятелство? Не е ли това точно най-важната част? И това, че я харесва... по-малко неин приятел ли я прави?
А ти застани пред приятеля си и му обясни всичко. Би трябвало да те разбере. Все пак не мисля, че заслужава да го лъжеш...

hooliganka89
03-18-2008, 05:28
Ami ako kajesh na priqtelqt si,che ne iskash da si s nego,opredeleno shte go zaboli,no po-dobre sega ot kolkoto da stanete gadjeta i toi da ima nqkakvi nadejdi,a t posle da go zaebesh.Mislq,che sega e po-podhodqsh moment,za tova priznanie.

ice_cream_f
03-18-2008, 07:01
Po-dobre trugni s drugoto mom4e za6toto ako trugne6 s nai-dobriq ti fr vsi4ko 6te se promeni v otno6eniqta vi i kogato skusate nqma da e su6toto.Po-dobre obqsni na best fr 4e iska6 da si ostanete nai-dobri priqteli ;-) aide uspeh :)

koalka
03-18-2008, 09:20
Нормално е да не ти повярва, че го харесваш и да страни от теб, като ти и с другия се задяваш.И аз да бях, и аз нямаше да ти обърна внимание...
Говори с него, ако наистина го харесваш, ама спри да се занимаваш с другия.Нали ти е ясно, че не може да си с двамата?

Sashky
03-18-2008, 09:49
Spored men ako ti e priqtel shte te razbere i nqma da go izgubish,tova e hubav test za priqtelstvoto m/u mom4e i momi4e ;)

приятелство и само приятелство между момче и момиче няма :)

BlueFace
03-18-2008, 10:28
И в двата случея ще изгубиш приятеря си.Дали сега ще му разбиеш сърцето или после след като сте ходили се тая...просто едно такова признание променя всичко.
Да, но ако го зарежа заради това момче (което обезателно ще стане, познавам се) няма ли да му бъде по- тъпо, смисъл... Ако сега му кажа, че не искам да съм с него, амми с другия, няма ли да го боли по- малко? :?
Болката е еднаква ако наистина е изпитвал силни чувства....просто няма как..Мнго тъпа и гадна ситуация!
:?

pet_14
03-18-2008, 10:54
Много правилни мисли...В гадна ситуация си попаднала.Ако приемеш на приятеля ти и ако след това скъсате вече няма да ти е приятел...А ако приемеш на другия(дет си хлътнала по него) приятелят ти пък ще му е кофти....Много гадна ситуация...Сама си решавай :) И все пак слушай сърцето си