PDA

View Full Version : майка ми :@



bebeto0o
03-17-2008, 20:23
HorAa IsKAm Da vi KajA PoNE Na VaS KakVo Mi E :@
Zna4i MoQtA IsTOriQ NqmA Na4aLo IskAm Da SpoDeLq S NQkoI kolKo MraZq MaIkA Si. Da NqMA gre6kA - MAIKA MI :@ ToLKovA e OgrANi4eNA i ZaTuPElA pOkRai VtorIq Si mUj 4e Ve4e... NaPrAvo Se PlA6a. Ako I kAJA 4e HareSvAm NqkoE mOm4e - O0o Ne ToVa E ...edisi KakUf...
SeGa RaZbri4a 4e Sa ImAM s EDin Deto s 3 GoDinI po-gOlQm Ot MeNe i tq KazVa - ti RaBotA s taKivA goLEmi nqMa6 ... A si4kIte MI fR HoDqt s ToLkOva GoLqmI. IsCepVa Sa Za Nai - DoBraTa MI Fr DeTo Uj Q IMa6e Za po - SvEsnA "Tq E GOLqM bOkLuk" I E TAkIva - TrUgNa dA IzlIZam - v 22:00 da Si Si Y NaS, AkO ImAM NqkOQ NiSkA ocEnKa - Za6to taKa Za6to InA4e... PiSna Mi Ot NEq- MOga Da IzBroQ o6te 1o0o0 PrImeRI AmA ImA Li SmIsAl.RaZVEdEnA E s Ba6ta Mi, KoIto E nAi - QkIq NA SvEtA SAmo 4e Ot 1 GoDiNA i ToI Me ZabRaVi ;(... I tQ SaMO Da IskAM NE6to Da Mi KupI i Re4e Idi PRi BA6tA,Za6tOtO znAe 4e MraZq tAQ tEmA , A Tq Ve4nO IskA PaRi... Se Ot NQkAdE DA IdVat. :@ OfFF mrAzQ q BEe IsKAM Da E mAIkAta Me4Ta (KoQto NIkOgA NQma Da BUDe, Za tfA pO-DobRe Da UmReEe) Ne IskAm Da Q VIjDAm MraZQ QQqqq [!][!][!]
P.S ZnAm 4e Mn hoRa NqmA Da OdoBrqT mNenIeto Mi, No vSe PAk ImAh NuJda Da SPoDeLQ :(.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

skatemore
03-17-2008, 20:26
не чесно за колко време го написа


онтопик:

тъпа путко

PaRkInSoN
03-17-2008, 20:27
Mislq 4e ti si prava no nali znae6 roditelite imat tejkata dyma.
No te savetvam pravi kakvoto ti e na pri sarce :)

kuklichka_bg
03-17-2008, 20:31
ti mai pove4e si se starala da go pi6e6 otkolkoto da vloji6 ne6tu v nego
xax :)

prettyIdeath
03-17-2008, 20:32
Сега си ядосана и изричаш неща които не мислиш, повярвай ми. Много пъти съм мислила като теб, НО НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ПОЖЕЛАВАЛА ТЯ ДА УМРЕ...НИКОГА!!! Това е много отвратително от твоя страна...
Не е идеалната майка, но е твоята. Преди месец някъде говорих с майка ми. Сега сме в що годе добри отношения. Просто един ден и казах че я искам приятелка не враг с който постоянно да се карам - и се получи. След малко караници на следващия ден беше различна. Може би думите ми отекваха в главата и... не знам...
Та съвета ми е да се опиташ да контактуваш с нея...
Или отиди при "перфектния си баща"
ПС: Не пиши по този начин. Убийствено е да се чете! :x

_SmiLe_FoR_yOu_
03-17-2008, 21:09
Направо понякога се чудя как може да има хора,които да мразят майките си. Нз сигурно мисля така,защото колкото и банално да звучи майка ми е единственият човек, на когото мога истински да се доверя и да разчитам. (както и баща ми в повечето случаи). Много от "приятелите" ми са ме предавали,но тя винаги е била като един здрав щит зад мен и ме е подкрепяла. НЕ ГУБИ ВРЪЗКАТА С МАЙКА СИ. Дори и да не ти се вярва, ти си и дете и тя те обича.Сега,както каза XxX^MeTaJL*BiTcH^XxX си ядосана и не мислиш трезво,но когато преминат тези тийн години всичко ще отмине и ще сте отново в добри отношения. Един съвет:поговори с нея за държанието и,но не и викай,а говорете спокойно и трезво като големи хора,защото предполагам си дори и по-голяма от мен.Надявам се,че отношенията ви ще се оправят. НЕ ГУБИ ВРЪЗКАТА С МАЙКА СИ.
Успехчета ;]

BrokenInnocence
03-17-2008, 21:12
Може би целият умствен капацитет, който го имаш си го вложила в изписването на думичките, та следващия път пробвай да пишеш нормално и малко да се замисляш над това, което казваш... Иска ми се след време, ама доста време, когато майка ти вече наистина я няма, да можеш да прочетеш тези си думи и да ми кажеш как си се почувствала...

RoyTheReaper
03-17-2008, 21:16
Няма да прочета това. ;)

scorpion4ituo
03-17-2008, 21:48
HorAa IsKAm Da vi KajA PoNE Na VaS KakVo Mi E :@
Zna4i MoQtA IsTOriQ NqmA Na4aLo IskAm Da SpoDeLq S NQkoI kolKo MraZq MaIkA Si. Da NqMA gre6kA - MAIKA MI :@ ToLKovA e OgrANi4eNA i ZaTuPElA pOkRai VtorIq Si mUj 4e Ve4e... NaPrAvo Se PlA6a. Ako I kAJA 4e HareSvAm NqkoE mOm4e - O0o Ne ToVa E ...edisi KakUf...
SeGa RaZbri4a 4e Sa ImAM s EDin Deto s 3 GoDinI po-gOlQm Ot MeNe i tq KazVa - ti RaBotA s taKivA goLEmi nqMa6 ... A si4kIte MI fR HoDqt s ToLkOva GoLqmI. IsCepVa Sa Za Nai - DoBraTa MI Fr DeTo Uj Q IMa6e Za po - SvEsnA "Tq E GOLqM bOkLuk" I E TAkIva - TrUgNa dA IzlIZam - v 22:00 da Si Si Y NaS, AkO ImAM NqkOQ NiSkA ocEnKa - Za6to taKa Za6to InA4e... PiSna Mi Ot NEq- MOga Da IzBroQ o6te 1o0o0 PrImeRI AmA ImA Li SmIsAl.RaZVEdEnA E s Ba6ta Mi, KoIto E nAi - QkIq NA SvEtA SAmo 4e Ot 1 GoDiNA i ToI Me ZabRaVi ;(... I tQ SaMO Da IskAM NE6to Da Mi KupI i Re4e Idi PRi BA6tA,Za6tOtO znAe 4e MraZq tAQ tEmA , A Tq Ve4nO IskA PaRi... Se Ot NQkAdE DA IdVat. :@ OfFF mrAzQ q BEe IsKAM Da E mAIkAta Me4Ta (KoQto NIkOgA NQma Da BUDe, Za tfA pO-DobRe Da UmReEe) Ne IskAm Da Q VIjDAm MraZQ QQqqq [!][!][!]
P.S ZnAm 4e Mn hoRa NqmA Da OdoBrqT mNenIeto Mi, No vSe PAk ImAh NuJda Da SPoDeLQ :(.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Човек намирам се в абсолиутно сащото положение (само дето наще не са разведени). Ако имам 3 или 4 вечно ше ми са вика. Не харесва момичето кето обичам. Постоянно ми натякфа каква била. Аз мн я обичам а тя не с нея не изкам да те виждам еди си кооо :@. И постоянно с кой излизаш ии непрекаснато ми тика презервативи насякаде по мене ааа напрао откачам. Влизам в рейса и ооп ко да извада од жоба презервативче :@. И ми се рови насякаде в компа в гсм тарси снимки снимки да види с кой сам бил. Постоянно ми казва какви са приятелите ми :@. НЕ одобрява нито един от фр м,и. почти не излизам вече. Се ме кара да си тарся оправдания. Или ко излезна до 8 часа тряя да сам в нас ;(. Напрао ме побарква :@:@:@. Ама най гадното че непрекаснато обсажда момичето по което сам луид. НЕпрекаснато ми казва какава била как аз не трябвало да се виждам с нея как щяла да ме зарази еди си ко.... Мисли си че не била девствена :@:@:@:@:@ (а точно девствена си беше). КАкто и да е ако изкаш ма намери на скайпа ми мак3р4о (сас англ букви mak3r4o)

scorpion4ituo
03-17-2008, 21:51
Може би целият умствен капацитет, който го имаш си го вложила в изписването на думичките, та следващия път пробвай да пишеш нормално и малко да се замисляш над това, което казваш... Иска ми се след време, ама доста време, когато майка ти вече наистина я няма, да можеш да прочетеш тези си думи и да ми кажеш как си се почувствала...
OMFG KOLKO TYPI I OGRANI4ENI HORA IMA PO TOZI SVQQT MOMI4ETO TARSI POMO6T KO VA EBE KAK GO E NAPISALA WEE :@:@:@ ko obra6tate vnimanie na 6ibanoto pisaneee vijte ko e kazala nali e vajno da q rtazberete ebasi typite maloumnici det ste v tezi typi foromi :@

GerSity
03-17-2008, 22:13
Може би целият умствен капацитет, който го имаш си го вложила в изписването на думичките, та следващия път пробвай да пишеш нормално и малко да се замисляш над това, което казваш... Иска ми се след време, ама доста време, когато майка ти вече наистина я няма, да можеш да прочетеш тези си думи и да ми кажеш как си се почувствала...
+1
...Абе хора...замислете се какво щяхте да представлявате,ако ги нямаше родителите ви...
поне за едно им бъдете благодарни-че са ви дарили живот!!!

psychopath
03-17-2008, 22:26
Няма да прочета това. ;)

comics
03-18-2008, 03:22
права е :?

bebeto0o
03-18-2008, 03:37
Може би целият умствен капацитет, който го имаш си го вложила в изписването на думичките, та следващия път пробвай да пишеш нормално и малко да се замисляш над това, което казваш... Иска ми се след време, ама доста време, когато майка ти вече наистина я няма, да можеш да прочетеш тези си думи и да ми кажеш как си се почувствала...
+1
...Абе хора...замислете се какво щяхте да представлявате,ако ги нямаше родителите ви...
поне за едно им бъдете благодарни-че са ви дарили живот!!!
Za6to da sa i blagodarna [?] PO-dobre da ne mi go e darila,a ne sega da mi go susipva.
P.S. Blagodarq za vsi4ki mneniq i 4e pone namiram pomo6t ot drugi hora, koito dori ne poznavam :(

hooliganka89
03-18-2008, 07:01
Of chudq se kato kakva da te opredelq...Aide nqma da te obijdam.
Popadnala si v nqkakva emocionalna kriza i si mislish,ch maika ti e vinovna za voinata v Irak,da ama ne.Ili si v cikal.
Pochti vsichki tineidjari imat takav problem kato tvoq,koeto e neshto mnogo normalno.
Znachi ima hora koito tuk se oplakvat ot istinskite si problemi,che nqmat pari ili,che roditelite im gi maltretirat.Teb maika ti nalagali ti fizicheski tormoz,bez nikakvi prichini?Tova veche za men e problem.
Ima deca imat mnogo po-loshi roditeli ot tvoite i vapreki tova ne sam vidqla nqkoi da jelae smarta na maika si,no ti si gi prikazvash s gaza.

Wrathchild
03-18-2008, 10:26
На кака 13 годишната пикла, която без мама не може да си върже обувките, обаче говори какъв е боклук...
Разбирам да те бие, да те държи гладна, да не ти позволява нищо, да те обижда... Обаче ти май от един хубав пердах имаш нужда...

gabi_94
03-18-2008, 11:11
На кака 13 годишната пикла, която без мама не може да си върже обувките, обаче говори какъв е боклук...
Разбирам да те бие, да те държи гладна, да не ти позволява нищо, да те обижда... Обаче ти май от един хубав пердах имаш нужда...

+1! Момиче не говори така за майка си! един ден ще съжаляваш дори да не ти харесва как се държи с теб, имай малко уважение. как може смъртта и да желаеш, ама това е ужасно, засрами се!

N0_feAR
03-18-2008, 11:24
бе не знам как да ти помогна, но се чудя колко нерви на човек са му необходими да пише С мАлкИ и ГолеМи бУкви ДоКатО е ЯдоСаН.
пп:много ли е трудно да пишеш на кирилица???

Wrathchild
03-18-2008, 12:21
Впрочем и аз да бях на мястото на майка ти и да говориш за мен по този начин... еми и аз бих те пратила при баща ти да искаш от него пари...

scanadal
03-18-2008, 12:49
Ти по-грамотно и нормално не можеш ли да пишеш :shock:
Получих увреждания на очите за цял живот от твоето писане :(
А и как може да говориш така за собствената си майка.Тя е тази,която се е мъчила да те ражда,отгледала те е и те е хранила,а ти сега искаш тя да УМРЕ.Много си ми тъпичка,как не те е срам да го кажеш!Колкото и да се държи гадно(аз не видях нещо подобно от това което си описала)с теб запомни,че един прекрасен слънчев ден нея наистина няма да я има и тогава ще плачеш и ще искаш да е до теб.Всеки подрастващ има конфликти с родителите си,но всичко преминава.Не си нито първата,нито последната която има проблеми с майка си и баща си.А и то твоето да беше и проблем!Засрами се и преди всичко вземи поумней малко.Аз съм сигурна,че майка ти те обича,грижа и е за теб и ги прави тези неща,за да те предпази.




















:o :o

Rofl4e
03-18-2008, 13:43
Oleee kak moje da govori6 taka za maika si i da i pojelava6 da umre OMG qsno e za6to jenata se radji taka s teb ... za6tooto i ti vi6 se kfo si leke..q spox malko q.. !!! Pomisli mislq 4e gre6kata e v teb a ne v neq.. ! :?

bebeto0o
03-18-2008, 14:22
Тя ако умре сигурно ще пуснеш 300 теми колко си била глупава да си го пожелаваш.
Мислиш баща си за НАЙ ГОТИНИЯ на света..защо? Просто защото не живееш с него..ако живееше с него щеше да мразиш него, а майка ти да е яката.
Естествено, че трябва да се поограничаваш малко..все пак разполагате само с една заплата..а майка ти мисли как да ти купи дрешки, как да ТЕ НАХРАНИ..защото без дрехи можеш нали? Но без храна не можеш.
За думите относно приятелите ти..нормално е да се притеснява.
За вечерния час...на колко си? И знаеш ли колко е по принцип вечерния час? :)
Просто се научете да се търпите ;)
Успех от мен и никога не пожелавай тя да умира... :-x
Ne sam pri nego,za6toto kakto kazah toi ima priqtelka i jivess s neq. Ne sam go 4uvala ot 1 godina, no toi prosto e roditelq me4ta - kogato izlizam ne mi kazva koga da se pribera, kogato iskam ne6to ot nego vinagi go pulo4avam , ne se se6tam za ne6to koeto ne mi e razre6il i o6te kup primeri moga da dam. A maika mi e korenna protivopolojnost :( .... Kak da se turpim? Ne mojem. Tq e ujasna dori se skarahme predi 5 min ve4e mi pisnaaaa....... ;( nikoga ne vijda kogato sam tujna (a v momenta e taka ) i me izvika za ne6to i mi vika : "kvo hodi6 kato umrela?" Pisna mi ot neq :( a i ne samo ot neq a ot si4ko - ve4e iskam az da umra :( :( :( :( :( :( :( :( :(

chocoleptic
03-18-2008, 14:31
ми те всички родители са такива .. досега трябваше всички да ги мразим ..

theEXPLOITED
03-18-2008, 14:35
ОТВРАТИТЕЛНА СИ!

Diggity
03-18-2008, 14:49
тъпа путко

mickelangelo
03-18-2008, 15:03
Почитай я Майка ти е .. пък за 2 рия мъж ... и аз съм в същото положение .. просто ... и жената си има нужди .. предполагам че си на около 15-16-17 а тя е на около 35-40 .. разбери я .. скоро ще я удари критическата и ще стане по лошо така че готви се ...


ПС: просто се опитай да и спечелиш доверието ... и да не злоупотребяваш с него :)

Iria
03-18-2008, 15:47
как така ще мразиш майка си?Тя те е родила!!!Виждам, че и тя в някои неща не е права, но никога не й пожелавай да умре.Ужас!Много си зле, чесно.Ами върви да живееш при баща си.И аз, ако съм на мястото няма да те пускам по-късно от 22 часа-даже това ти е много.

Разбирам да те бие, да те държи гладна, да не ти позволява нищо, да те обижда... Обаче ти май от един хубав пердах имаш нужда...
напълно съм съгласна с това мнение
Съвземи се!!!

Защо пишеш тАкА?На интересна ли се правиш? Не си.И е по четливо, ако е написано на кирилица.

MIKROBA
03-18-2008, 16:22
Когато майките ви не ви одобряват френдовете кажете им те да ви изнамерят и да видим ко ше кажат тогава.Невярвам да ви търсят приятели ама така може да ги затапите. :) А когато не ви одобряват гаджетата каже им, че много се обичате и че те немогат да ви казват с кого да ходите и с кого не. :)

asi_basi
03-18-2008, 16:34
Тя ако умре сигурно ще пуснеш 300 теми колко си била глупава да си го пожелаваш.
Мислиш баща си за НАЙ ГОТИНИЯ на света..защо? Просто защото не живееш с него..ако живееше с него щеше да мразиш него, а майка ти да е яката.
Естествено, че трябва да се поограничаваш малко..все пак разполагате само с една заплата..а майка ти мисли как да ти купи дрешки, как да ТЕ НАХРАНИ..защото без дрехи можеш нали? Но без храна не можеш.
За думите относно приятелите ти..нормално е да се притеснява.
За вечерния час...на колко си? И знаеш ли колко е по принцип вечерния час? :)
Просто се научете да се търпите ;)
Успех от мен и никога не пожелавай тя да умира... :-x
Ne sam pri nego,za6toto kakto kazah toi ima priqtelka i jivess s neq. Ne sam go 4uvala ot 1 godina, no toi prosto e roditelq me4ta - kogato izlizam ne mi kazva koga da se pribera, kogato iskam ne6to ot nego vinagi go pulo4avam , ne se se6tam za ne6to koeto ne mi e razre6il i o6te kup primeri moga da dam. A maika mi e korenna protivopolojnost :( .... Kak da se turpim? Ne mojem. Tq e ujasna dori se skarahme predi 5 min ve4e mi pisnaaaa....... ;( nikoga ne vijda kogato sam tujna (a v momenta e taka ) i me izvika za ne6to i mi vika : "kvo hodi6 kato umrela?" Pisna mi ot neq :( a i ne samo ot neq a ot si4ko - ve4e iskam az da umra :( :( :( :( :( :( :( :( :(


Ama piklooo, q se 4ui kakvi gi govori6, kakto vijdam ba6ta ti samo ti dava materialnoto i malko svoboda, no dava li ti obi4 kakto vseki perfekten roditel trqbva ? Ili sigurno maika ti e tolkova i gleda da te ograni4ava malko,za6toto sigurno ti si tazi koqto prekalqva ili vse q nervi.Da ne si misli6, 4e maika ti e dlajna da ti pozvolqva vsi4ko koeto ti 6tukne 4em iska6 da ima6 li ? Ako si na 12-13 kvo iska6 da stoi6 do 12 li? 10 ti e dostata4no...Parvo pomisli ti zaslujava6 li vsi4ko koeto iska6 ili ne? I mpomisli ti kakvo dava6, 4e da polu4ava6... i nakraq kvo se oplakva6 4e ne ti dava pari maika ti, moje bi nqma vazmojnost da ti dava po 10-20 leva na den kato na dryugi...
I ne mislq, 4e si tolkova qdosana i tajna, 6tom ima6 nervite da pi6e6 taka S gOlQmA i MaLkA bUKvA.... edna novina za teb - HI4 NE E GOTINO!!!

P.S. Sorry, 4e pi6a na latinica, no nqmam o6te kirilica.

scorpion4ituo
03-18-2008, 17:09
Може би целият умствен капацитет, който го имаш си го вложила в изписването на думичките, та следващия път пробвай да пишеш нормално и малко да се замисляш над това, което казваш... Иска ми се след време, ама доста време, когато майка ти вече наистина я няма, да можеш да прочетеш тези си думи и да ми кажеш как си се почувствала...
+1
...Абе хора...замислете се какво щяхте да представлявате,ако ги нямаше родителите ви...
поне за едно им бъдете благодарни-че са ви дарили живот!!!
Za6to da sa i blagodarna [?] PO-dobre da ne mi go e darila,a ne sega da mi go susipva.
P.S. Blagodarq za vsi4ki mneniq i 4e pone namiram pomo6t ot drugi hora, koito dori ne poznavam :(

I az sam na sy6toto mnenie za maika si po ok da ne me be6e rajdala otkolkoto sq.. :@:@:@ Pone ne sam 4aktolkoz zle kolkoto tebe ;(

Wrathchild
03-20-2008, 03:56
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА.
Какво ви липсва бе, тъпачки? Ооо, мама не ми купи това. Мама ми каза да не ходя на оня купон. Ама ми каза да се прибера в 12, леле ау каква трагедия...
Какво му е перфектното на баща ти бе, мърло? Това, че от 1 година не е поглеждал дъщеря си? Леле, добре, че не си ми дъщеря. Не бой щеше да ядеш, а да съм те хванала и да съм те смачкала.

Escarina
03-21-2008, 17:58
a Ti Na K0lKo gOd1n1 s1? Десет? Майка ти е човека, който ти е дал живот. Всеки има проблеми с родителите си, някои по-малко други повече. Наистина, понякога контрола е прекален и липсва разбиране, но това колкото и да не се харесва нито на мен нито на останалите е нормално. Някога да си се замисляла, че въпреки грозните изрази и неприятният тон майка ти може би иска да те защити? Защото като ти гледам писанията ти ми се струва, че си от хората за които недообмислените постъпки са ежедневие (дано да греша). Мога да ти кажа, че съм отгледана в доста сурово семейство, но майка ми нито веднъж не е сбъркала в преценката за приятелите и псевдоприятелите ми, както и за момчетата с които съм била. Първо се замисли коя щеше да си без родителите си и после ги плюй на воля. Всеки греши и наистина има много крайни хора, но поне имай уважение към тези, които са те създали и отгледали. Не съм чувала нищо по-грозно от изказвания от сорта "по-добре майка ми да умре". Гади ми се от подобни глупости. И във форума се пише на кирилица. Ако толкова те мързи има и кирилизатор - моля изпозвай го!

scorpion4ituo
03-21-2008, 20:07
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА.
Какво ви липсва бе, тъпачки? Ооо, мама не ми купи това. Мама ми каза да не ходя на оня купон. Ама ми каза да се прибера в 12, леле ау каква трагедия...
Какво му е перфектното на баща ти бе, мърло? Това, че от 1 година не е поглеждал дъщеря си? Леле, добре, че не си ми дъщеря. Не бой щеше да ядеш, а да съм те хванала и да съм те смачкала.
i az obi4am mn mn ama mn poe4e tatko mi 6ot toi mi daa mn poe4e svoboda i mi ia mn poe4e doverie i e 4oek s koito moi da sa talk! Kato ma fana daskala 4e pu6a na tatko si kaah toi da ide i tatko mi ma rtazbra a ako maika mi trqq6e da nau4i 6e6 da ia skandali. Toi kaa sao kfi pu6ite i az gorna i toi i a zpo4nah s tea spox. Ama posle kaa ako razbrea 4e pu6i6 ne6to drugo osven cigari si tarsi nov dom sao tva a ako maika mi be6e razbrala kfi problei 6tqh da iaam ot neq...omfg tq e kato glava na semeistvoto daje ba6ta mi i otstapva :@:@:@:@:@

dajdostih
03-21-2008, 22:17
Евала на всички, които са писали по темата, след като са прочели това умопомрачително нещо.

Не зам колко трябва да си тъп, за да напишеш текст от 12-13 реда, в който всяка дума е написана с редуване на малки и големи букви :-x
Лично аз на третия ред исках да я намеря тая и да я удуша собственоръчно. :smt067

Rebellion_Angel
03-22-2008, 13:14
Няма да прочета това. ;)
+1 Ако иска сериозен отговор, да го напише като хората.

mhmhmhmhm
03-22-2008, 14:46
баси,четох го 15 минути :shock:

honey_7o
03-22-2008, 16:39
МН ограничено мислене :? :-s ако ти бях майка и аз щях да ги направя тея неща :shock: