PDA

View Full Version : запознаване с неговите/нейните родители?



Ou7taControL
03-18-2008, 01:50
Запознавали ли сте се с родителите на гаджето си? И ако да, случвало ли ви се е да се изложите с нещо, например да кажете нещо което на трябва, или да направите нещо, или просто всичко е минало перфектно? разкажете за по интересни случки ако имате :-)

Wrathchild
03-18-2008, 03:45
Познавам се с родителите му, да. Не мога да кажа, че сме се виждали малко пъти, но за сега удържам фронта и издънки нямам.

hooliganka89
03-18-2008, 05:30
Mi i az poznavam roditeite na gadjeto i ne mislq,che sam se danila pred tqh.Apak i da se izdanq vse mi e edno,te negovite roditeli sa malko stranni,apak i tqh gi poznavam predi da poznavam gadjeto si i neshtata nqkaksi sa malko po-razlichni v tozi suchai.

Diva4e
03-18-2008, 06:33
Da poznavam gi,no ne sum se dunila pred tqh,te sa mnogo gotini hora :)E vse pak za vsichko si ima i purvi put :D

ReNiTy_VArna
03-18-2008, 07:27
Мда аз се познавам с тях от около година-страшни хора,просто нямам думи!Ами случвало ми се е да има гафове,но на тях сички се смеем...така е с всичко и всеки който сгафи.Те просто не са толкова критични...Пък и с тях много често обсъждаме синчето им :) и това той в какво бърка...

pepita87
03-18-2008, 07:49
Poznavam se da,daje jiveem sega dvete s maika my :grin: :grin: :grin: :booooomb: Mi i da napravq nqkoq izcepka,dori ne mi pravi vpe4atlenie...razbirame se,no kakto se podrazbira mnogo si pazi mom4encety i malko q e strah da ne i go otmukna na nqkude :-o az puk tva sum namislila,ne mi se jivee s roditelite mu,kolkoto i gotini da sa te...pak se povtarqm-vsqka jaba,da si znae giol4etyyy 8)

hooliganka89
03-18-2008, 08:18
Poznavam se da,daje jiveem sega dvete s maika my :grin: :grin: :grin: :booooomb: Mi i da napravq nqkoq izcepka,dori ne mi pravi vpe4atlenie...razbirame se,no kakto se podrazbira mnogo si pazi mom4encety i malko q e strah da ne i go otmukna na nqkude :-o az puk tva sum namislila,ne mi se jivee s roditelite mu,kolkoto i gotini da sa te...pak se povtarqm-vsqka jaba,da si znae giol4etyyy 8)


I moqta badeshta svekarva napravi nqkolko opita da se saberem da jiveem zaedno,no bqha bezuspeshni.
Tva ne e rabota da imash gadje i da jiveesh s roditeli,dali tvoite ili negovite vse e gadno.
Az ako jiveq s maikata na priqtelqt mi edin mesec zaedno i nqma da q izdarja i she si hvana chukalata,toi priqtelq mi znae za tova i za tova ne i pozvoli da doide u nas :D

partychild
03-18-2008, 10:47
aauuu..prviq pat kogato se zapoznah s tqh be6e palna izlagaciq... kakto si hodeh se blasnah v strani4noto ogledalo na edna kola :lol: a predi tfa 6tqh na 3 pati da butna televizorite v tehnopolisa :oops: kazah na lilavoto rozovo ii... da ne kazvam o6te kolko raboti :oops: ... :lol: no se opravqm sega mi e po leko :-D

GameMaster
03-18-2008, 13:04
Emi chesno kazano vse oshte ne se poznavam s roditelite na gadjeto mi.Da se nadqvam obache kogato se sluchi tova da ne se izloja neshto :-D Inache zapoznah maika mi s priqtelq si :) ...I poneje tq si e mnogog gotin chovek ne mi e kazvala loshi nehsta za nego i daje mnogo go haresva :-D Ot tova si stigam do izvoda che ne se e izdynval pred maika mi :razz:

MartyParty
03-18-2008, 13:10
да видим...Познавам ги и двамата.Последния път яко се изложих.Няма да казвам по простата причина че адски много ме е срам,но мисля,че щом и след това бащаму беше навит да ни жени...абе няма по-готини хора от тия :-P

Rofl4e
03-18-2008, 14:23
Eh ne gi poznavam ne 4e mi i trqbva de..

krem4et0
03-18-2008, 16:26
То, че ги познавам е ясно-все пак сме толкова време заедно. но с баща му се запознах след като с Иво бяхме гаджена близо 2 години. Просто човекът работеше тогава във Видин и сиидваше 1 път месечно, а и аз изпитвах страх от него. не знам тест ли беше или какво, ама постоянно ме засичаше на различни теми. Е, аз излязох от положението с чар и финес. И сега сега рядко виждам баща му. не е лош човек, ама на външен вид все още ме плаши :(

Със свеки сме обаче много близки. понеже свекърът работи 1 седмица в Русе и 1 си почива в Свищов, когато е извън града ход у тях почти всяка вечер и си бъбрим сладко-сладко. Жената е мого добричка, ама прекалява с грижите по синчето си и аз й казах да не го разглезва толкова, защото 1 ден на моите плещи ще легне.

Той живее и с баба си, която не пропуска да ме олигави от целувки, да ми ощипе бузките и да каже-"ау, котенцето пак е дошло".

Въпреки това аз с тях не искам да живея!

Ou7taControL
03-18-2008, 18:20
ами благодаря за мненията.. аз скоро ще се запозная с неговите родители и затова пуснах темата.. дано не се изложа с нещо.. :-)

El`Clasico
03-18-2008, 18:24
имам два случея в единия се преставих блестящо в другия беше жив провал бяхме утишли в тях аз бях седнал в хола им на един диван опанал съм си краката на масата и баща и(военен) влиза в същото време тя се преобличаше в друга стая доста конфузно... пък другия път просто отговатях с да не добре благодаря мерси довиждане беше ми приятно и се здържах да не изцепя някоя простотия както съм свикнал....

Merito_
03-19-2008, 16:09
Да и аз се познавам с тяхните и един два пъти така съм се излагала и ми е било много кофти.Например бяхме у тях и го правихме в спалнята, където спат тяхните.То тогава нямаше никой у тях де, и аз съм си забравила обиците и диадемата на леглото и тя после ги намерила и ми ги донесе и някак си неловко се почувствах и незнаех кво да кажа.А друга издънка беше, че на нова година се напихме и приятеля ми реши да ме закара у тях, за да съм прекарала малко време и с тяхните.Настоявах да си остана там където съм, но напразно.И когато отидохме у тях, седнах на маса с тяхните и повърнах пред тях.Беше ужасно.хаха после не съм се мяркала там 2 месеца.Иначе жената още си ме обича

PepiDesigns
03-19-2008, 21:49
Запознавали ли сте се с родителите на гаджето си? И ако да, случвало ли ви се е да се изложите с нещо, например да кажете нещо което на трябва, или да направите нещо, или просто всичко е минало перфектно? разкажете за по интересни случки ако имате :-)

Аз толкова интересни случки имам направо ... да , майче само 1 запознаване с родители съм имал , в смисъл .. нищо по-сериозно .. здрависване , здрасти и т.н. ... не съм бил на кръстосан разпит , че да кажа нещо което не е на място .. и все пак .. кво да кажа , има време ;)

Не е нужно на запознаване да се изложиш , може да стане по-нататък ... вече визирам и кво може да стане , за тва .. чукам на дърво (жалко , че масата е стъклена , и трябва да стана до вратата че да чукна) да не се случи никое от нещата които мисля , че .. ще падне голям смях за моя сметка .. а по-лошото е , че мога да си се смея сам , и да ме гледат :D :D :oops: :lol:

Sevt
03-19-2008, 21:59
Незнам защо ама имам някакво странно качество всички родители да ме харесват :shock: Всъщност ако се не лъжа с родителите на 3 или 4 гаджета съм се запознавал все много успешно....даже с на едно момиче бащата веднъж се напихме докато гледахме някакъв мач от ШЛ и какви ли не глупости сме си говорили....и до ден днешен ми звъни мине не мине :lol:

Ou7taControL
03-19-2008, 22:59
Незнам защо ама имам някакво странно качество всички родители да ме харесват :shock: Всъщност ако се не лъжа с родителите на 3 или 4 гаджета съм се запознавал все много успешно....даже с на едно момиче бащата веднъж се напихме докато гледахме някакъв мач от ШЛ и какви ли не глупости сме си говорили....и до ден днешен ми звъни мине не мине :lol: късметлия ;] мен всички възрастни ме харесват и викат че съм много сладка.. :-) .. ама ми предстои да се запозная с родителите на приятеля ми.. и чесно казано ми е доста притеснено...

mislitelka
03-20-2008, 06:14
Незнам защо ама имам някакво странно качество всички родители да ме харесват :shock: Всъщност ако се не лъжа с родителите на 3 или 4 гаджета съм се запознавал все много успешно....даже с на едно момиче бащата веднъж се напихме докато гледахме някакъв мач от ШЛ и какви ли не глупости сме си говорили....и до ден днешен ми звъни мине не мине :lol:
Може би, щото изглеждаш интелигентен, пък родителите обичат интелектуалците. :lol:
Само да ти кажа, че в подписа ти тряаа да има една запетайка пред 'професоре'.

MartiSSima
03-20-2008, 09:44
Ами аз се познавам с неговия родител и сестра му, но като цяло и двамата са мега готини.Сестра му е като латерничка и много хубава а бащата му доста интелигентен мъж.До сега съм се запознавала и с на още едно гадже родителите и всички са ме приемали много добре.Радват ми се като на малко детенце.
Един съвет като се запознаваш с тях:просто не спичай, отпусни се, бъди по смела, те не ядат хора!

BlueFace
03-20-2008, 10:00
Още не съм я срещнал 8-)

djeini
03-20-2008, 10:02
Запознавали ли сте се с родителите на гаджето си? И ако да, случвало ли ви се е да се изложите с нещо, например да кажете нещо което на трябва, или да направите нещо, или просто всичко е минало перфектно? разкажете за по интересни случки ако имате :-)

Abe ne sum ,no skoro 6te mi se slu4i :oops: