PDA

View Full Version : Въпрос на тема коса



Sladyranna
03-18-2008, 02:13
<----------- АМи кажете как да си направя такава косата... :( От сорта на къдрава...но не ми се струва,че е с маша защото тя придава съвсем друг вид.....ето ще дам още снимки за по-голямо пояснение.. и ... трябва ли да ми е много дълга косата за този ефект? моята е под раменете (мъничко) До сега само звезди съм виждала с такава прическа :-o http://koteto3.dir.bg/_files/t5_1588591.jpg

http://www.womanknows.com/img/tips1.jpg

Ou7taControL
03-18-2008, 02:36
пробвай с маша.. но не просто да си навиеш цялата коса, а само на няколко места за да се навие, като тези на снимките... но ако искаш можеш да отидеш на фризьор и ще ти я направят, а ако не ти се дават пари за това може да попиташ някой познат стилист на коси или върви и попитай във някое фризьорски ателие... но според мен ще се получи с маша.. отиваш пред огледалото и с машата и снимка на такава коса, каквато искаш да се получи и пробваш.. Или след баня си изсуши косата със силен сешоар и тези, кръглите четки и може да се получи.. успех :-)

nejnaDROGA
03-18-2008, 03:56
Хммм, мисля че с големи лепящи ролки ще стане :) Една от моя клас редовно си къдри косата с такива ролки и ефекта е почти 100% като на снимката :)

Liar
03-18-2008, 08:14
Хммм, мисля че с големи лепящи ролки ще стане :) Една от моя клас редовно си къдри косата с такива ролки и ефекта е почти 100% като на снимката :)
А колко време ги държи?Слага ли пяна преди това?

Diva4e
03-18-2008, 08:46
Men edna priqtelka me nauchi da se kudrq sus shtipki za prostirane,mnogo e ekikasno i ne e bazik.Znachi zapochvash ot zad na pred,razdelqsh si kosata na plastove i si vzimash sredni kichuri,mokrish gi s voda i slagash piqna i zapochvash da navivash dokato stane kato masur4e i slagash shtipkta,stoish klolkoto jelaesh.Kolkoto po kudrava iskash tolkova poveche sedish,az lichno si q pravq sled kato se izkapq i sedq 30 min. sus shtipkite ,da oshte mi e mokra no e kudrava i si slagam edin silen fiksator na Una i stava hubavo !

Nadelina
03-18-2008, 08:47
Ne mislq che shte se poluchi s lepqshti rolki na vseki chovek zashtoto kosite ni sa razlichni i do razlichna stepen se poddavat na obrabotna. A pyk tezi lepqshtite rokli sa po skoro za pridavane na obem otkolkoto za kydrene. Az lichno moga da napravq takava kosata s krygla chetka i seshoar.

P.S. diva4e super krasivi ochi imash! Pridavat ti nqkakvo mnogo plenitelno izlychvane.

pepita87
03-18-2008, 12:32
Men edna priqtelka me nauchi da se kudrq sus shtipki za prostirane,mnogo e ekikasno i ne e bazik.Znachi zapochvash ot zad na pred,razdelqsh si kosata na plastove i si vzimash sredni kichuri,mokrish gi s voda i slagash piqna i zapochvash da navivash dokato stane kato masur4e i slagash shtipkta,stoish klolkoto jelaesh.Kolkoto po kudrava iskash tolkova poveche sedish,az lichno si q pravq sled kato se izkapq i sedq 30 min. sus shtipkite ,da oshte mi e mokra no e kudrava i si slagam edin silen fiksator na Una i stava hubavo !

I az si kudrq taka kosata,no vmesto 6tipki slagam fibi4ki :P am sega mi e po-kusa,4e se podstrigah i...stoi mn grozno...kato be6e dulgi4ka mn me kefe6e :?

GaBiIi__
03-18-2008, 16:45
ami vijdala sam ne6to podobno s ogromna ma6a :)

Sladyranna
03-21-2008, 20:16
Много мерси :-)

BoRe
03-21-2008, 20:19
<----------- АМи кажете как да си направя такава косата... :( От сорта на къдрава...но не ми се струва,че е с маша защото тя придава съвсем друг вид.....ето ще дам още снимки за по-голямо пояснение.. и ... трябва ли да ми е много дълга косата за този ефект? моята е под раменете (мъничко) До сега само звезди съм виждала с такава прическа :-o

ffff abE ko mi sa pRaite na goleMi imagemakeri. friZyori nqmate li te 6e vi obEsnqt i 6e se spRaqt z va6ta koSa :-o

ziko
03-21-2008, 20:42
Всички искат къдрава коса....моята е къдрева и просто не мога да я трая (сега си оставих малко повечко коса ...да експериментирам :)).Всеки косам на косата ми си има харектер....никога не ме слу6а :)...чудя се как наи добре да я изправя :)

www
03-21-2008, 21:22
тва се прави с тунка преса за изправяне....напиши ''прическа с маша за изправяне'' в vbox7 и гледай...

propusk
03-22-2008, 19:04
ако правилно съм разбрала отговорът ми е : http://vbox7.com/play:3b22ad96 ;)

AliceSw
03-22-2008, 19:19
^ тая има или ебати яката коса...или ебати яката преса :shock:

foreverr
03-22-2008, 19:41
^ тая има или ебати яката коса...или ебати яката преса :shock: Просто пресата и е професионална и за това става толкова лесно и бързо :)

Devilsplaymate
03-22-2008, 20:50
Със сешуар и голяма кръгла четка? :smt017