PDA

View Full Version : Имало ли е ?



Roiroi
03-18-2008, 09:50
Така ... Имало ли е ден ,в който да сте отишли с мерак на училище ...
Дори и да знаете колко важно е то за вас ?
Аз по принцип искам да уча ... но просто самата обстановка ме е депресирала през последните 11 години... Много бедни на идеи за разнообразие са учителите ... и колкото и да се опитват да направят нещо - Си остава същата мизерна дупка , вуняща на хлор от мръсния парцал и потни съученици 8-) .
Май е време на ония от "Седянката" да си размърдат празните кофи и да направят нещо със 150 годишната инфраструктура на училищата...
Друг е въпроса ,че на тях им трябва прост народ без стимул за интеграция в йерархалното общество . Така затворения кръг във властта ще си продължи мощното изсмукване на капитал . Ясно е , че всеки политик краде , но тук е и тънката разлика м/у Българския и ервопейския... Ние гледаме да напълним първо нашия джоб и тогава джоба на държавата ,а в Европа - обратно ...
Тук мога да вкарам една от мислите на бай ни Ганьо " Европейци сме ний ама все не дотам :) "
Айде аз отивам на школо 8-)

KaKaShI
03-18-2008, 10:48
За мене е имало много такива дни, например когато знаеш, че ще имаш много свободни часове, ще ти пишат само 6-тици през деня и други. :grin:

teen-age-R
03-18-2008, 11:02
Аз по принцип искам да уча ... но просто самата обстановка ме е депресирала през последните 11 години...

comics
03-18-2008, 11:27
еми кат си влюбен и аверка ти е в даскало как няа ходиш с желание

ThePowerOfLove
03-18-2008, 12:13
Много много рядко и то когато знам,че предстои нещо интересно 8)

mhmhmhmhm
03-18-2008, 14:46
Ооо,да,имало е такива дни:)
Някой път като си седя вкъщи и ми е супер тъпо,предпочитам да съм на даскало 8-)

Rofl4e
03-18-2008, 16:25
Imalo e no ne hodq zaradi samoto u4ene a zaradi tva 4e 6e vidq nqkoi 4e 6te opravim nqkoi kluka...

SweetDead
03-18-2008, 16:29
Дааа има такива моменти :) Понякога ми е много по забавно на училище отколкото в нас, а сега както ми е весело съботите и неделите.. като сме на училище ми е мн тъпо :? и бързам да мине седмицата :)

s1NNer
03-18-2008, 16:35
От началото на тази година аз ходя всеки ден със желание на даскало!!! Дори и когато знам ,че ще правя класно или контролно пак отивам със желание (нищо ,че резултатите са плачебни :D ) обожавам да ходя на даскало ... и не заради друго ами заради дванайстокласниците :oops: Щото са страшни :]]] и може би ходя със желание защото знам ,че след има-няма 2 месеца повече няма да видя половината от тия хора ... тия хора със които прекарвам всеки ден ... със които си допаднахме супер много ... със които си ходиме сутрин и си пиеме бира (и после аз се дъня на тестовете и тн.) но тва не е от значение важното е ,че си прекарваме супер!!! Лелеее обичам си ги тия хора ... не искам да завършват :-# :cry: И 100% като завършат ще си отиде и желанието ми да ходя на дакало ... :[[[[

Pedigree
03-18-2008, 16:42
Аз пък си ходя с кеф на училище. :P

ThunderGoddess
03-18-2008, 17:06
И аз попринцип не изпитвам някаква особена натипатия. Има определени дни, в които е много яко да си на даскало - двойка часове история, примерно - тогава правим някакви упражения, работим с исторически документи и наистина е по-интерено от типичния час. Девети клас беше много яко със свободноизбираемата подготовка по археология - като ходихме на разкопки, четяха ни лекции, ходихме в музея. Като цяло има няколко преподаватели, които поднасят матеирала по различен, дистъпен и интересен начин ... и ти е кеф да им влизаш в часовете :)

5StaR
03-18-2008, 18:56
Аз пък си ходя с кеф на училище. :P

RoyTheReaper
03-18-2008, 19:45
За 5 години в гимназията не е имало ден в който да съм отишъл с нежелание на училище.

sanch0
03-18-2008, 21:28
Зависи...имало е

4eere6ka_kiss
03-18-2008, 21:39
Ama naapulno prava si ! I az mislq taka ...

amarok
03-18-2008, 21:50
Аз хода за 3-4 часа и си трьгна щото е голяма скука :-|

Roiroi
03-19-2008, 08:22
Ama naapulno prava si ! I az mislq taka ...
Момче съм 8-) ...
Не знам ... но в нашето училище учителите имат завишени критерии ... и всеки си иска неговото и в един момент се оказва, за да си пълен отличник не трябва да откъсваш поглед от учебниците. И оттам идва това нежелание за учене...
Да се спасяват :P

lovetanya
03-19-2008, 14:12
Ами аз си ходя с удоволствие щото почти нищо не правя :grin: ...Забавляваме се...И така 8)

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:56
ходя си с кеф на даскало 8-) независимо от всичко, там си има и яките хора 8-)

kPuCkA
03-19-2008, 17:50
Така ... Имало ли е ден ,в който да сте отишли с мерак на училище ...Имало е,да и не пак заради самото училище,ами нещо случващо се там
Дори и да знаете колко важно е то за вас ?Вече почти почнахме да губим подобна представа
Аз по принцип искам да уча ... но просто самата обстановка ме е депресирала през последните 11 години... Много бедни на идеи за разнообразие са учителите ... и колкото и да се опитват да направят нещо - Си остава същата мизерна дупка , вуняща на хлор от мръсния парцал и потни съученици 8-) . Мисля,че не можем да виним даскалите,защото за парите,които получават излишно няма да си мръднат пръста
Май е време на ония от "Седянката" да си размърдат празните кофи и да направят нещо със 150 годишната инфраструктура на училищата...
Друг е въпроса ,че на тях им трябва прост народ без стимул за интеграция в йерархалното общество . Така затворения кръг във властта ще си продължи мощното изсмукване на капитал . Ясно е , че всеки политик краде , но тук е и тънката разлика м/у Българския и ервопейския... Ние гледаме да напълним първо нашия джоб и тогава джоба на държавата ,а в Европа - обратно ... Твоите 17 години едвали са достатъчни,за да прецениш ти какво прави българския народ в сравнение с европейския,просто ти знаеш нещо,но то покрива съвсем малка част,а и за какво ти е да си затормозяващ мозъкът с такива неща?
Тук мога да вкарам една от мислите на бай ни Ганьо " Европейци сме ний ама все не дотам :) " Европейци няма да станем или поне докато ние сме живи...следващите поколения може и да видят нещо от "европейското"
Айде аз отивам на школо 8-)

Qnchety
03-19-2008, 18:05
Аз пък доста често ходя с мерак на даскало :-D Не съм зубърка :-o

BlueDevil
03-19-2008, 21:18
Повечето пъти ходя с мерак, ама ако знам че ме чака цял ден гърч, че ще ме изпитват в 6 от 8-9те ми часа и ми прималява. Или пъкда е неделя вечер, да съм изкарала незабравими почивни дни, които не исам никога да свършват... как да ида с желание?! :)