PDA

View Full Version : Какво искат жените? :)



ziko
03-18-2008, 10:02
Мисля 4е темата ще е доста интересна :).....(в търсачката нищо не намерих...надявам се да не се повтарям с някой) :)

Nadelina
03-18-2008, 10:09
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...

partychild
03-18-2008, 10:13
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost... napylno syglasna ;-) real love :smt007

BlindedAngel
03-18-2008, 10:14
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...
Тука мн са изхвърли :grin: Преди може да е било така но в днешно време много трудно се намира такова момиче/жена.Сега всичко опира до парите което е тъжно :(

partychild
03-18-2008, 10:16
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...
Тука мн са изхвърли :grin: Преди може да е било така но в днешно време много трудно се намира такова момиче/жена.Сега всичко опира до парите което е тъжно :( az sys sigornost ne tyrsq tova koeto ti si mislish ...ima mnogo takiva momi4eta prosto si mislish 4e si4ki tarsim parite.. za kfo sa ni pari kato nqma 4uvstva ?! az sym na tozi princip za drugite neznam :?

BlindedAngel
03-18-2008, 10:21
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...
Тука мн са изхвърли :grin: Преди може да е било така но в днешно време много трудно се намира такова момиче/жена.Сега всичко опира до парите което е тъжно :( az sys sigornost ne tyrsq tova koeto ti si mislish ...ima mnogo takiva momi4eta prosto si mislish 4e si4ki tarsim parite.. za kfo sa ni pari kato nqma 4uvstva ?! az sym na tozi princip za drugite neznam :?
Виж казах повечето не всички.Не слагам всички под общ знаменател защото не е редно :) Но не можеш да отречеш че в днешно време повечето момичета търсят някой спонсор отколкото любов :(

BlueFace
03-18-2008, 10:24
Те незнаят и те горките кфо искат :grin: :D

Zealot
03-18-2008, 10:25
банкомат и вибратор

Nadelina
03-18-2008, 10:27
BlindedAngel syglasna sym s tova che ima momicheta koito tyrsqt parite. No te ne sa povecheto. Nabludeniata mi sa che vse oshte ima mnogo momicheta koito tyrsqt tochno tova koeto opisah. I vqrvat v nego.

BlindedAngel
03-18-2008, 10:31
BlindedAngel syglasna sym s tova che ima momicheta koito tyrsqt parite. No te ne sa povecheto. Nabludeniata mi sa che vse oshte ima mnogo momicheta koito tyrsqt tochno tova koeto opisah. I vqrvat v nego.
Дам има нещо вярно в това но сега се замислих и установих че повечето момичета дето търсят любов и т.н. не са най - големите красавици...Може би знаят че нямат шанс да се хванат с някой чичко паричко и прибягват до любов...Ако не са осигурени то поне да са щастливи( Мое мнение ) :)

sweetdev1l
03-18-2008, 10:42
Ей BlueFace ти да не би да знаеш какво искаш?!Точно момчетата в повечето случаи незнаят какво искат ама айде... Колкото до парите... ами те въртят света... всеки иска пари ... забързаното ни ежедневие и липсата на средства оставя любовта на по-заден план... Може да не е редно, но е факт.Така че няма смисъл да ми се правите на много морално извисени, благородни и честолюбиви докато раглеждате новия каталог на Avon и се чудите с каква глезотийка да измуфтите пак любимата половинка :razz: Жената търси любов.... ама облечена в "Армани" :-P Айде скарайте ми се сега че бях толкова директна :) :-D

partychild
03-18-2008, 10:42
BlindedAngel syglasna sym s tova che ima momicheta koito tyrsqt parite. No te ne sa povecheto. Nabludeniata mi sa che vse oshte ima mnogo momicheta koito tyrsqt tochno tova koeto opisah. I vqrvat v nego.
Дам има нещо вярно в това но сега се замислих и установих че повечето момичета дето търсят любов и т.н. не са най - големите красавици...Може би знаят че нямат шанс да се хванат с някой чичко паричко и прибягват до любов...Ако не са осигурени то поне да са щастливи( Мое мнение ) :) :lol: ima hubavi svestni momi4eta ...no prosto ne si popadnal na tqh .. zavisi kakvi haresvash..

vapros
03-18-2008, 10:53
жените искат власт, контрол, любов
момичетата искат любов,внимание контрол

Sladinka_f
03-18-2008, 10:58
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...
именно!!!

scanadal
03-18-2008, 11:27
Пфффф,сякаш момчетата знаят какво искат :x Те са по-неориентирани и повечето не са наясно точно какво им трябва в дадения момент :P .Айде не ме бийте(много :razz: ),ами вижте,че е така

ZuCkI
03-18-2008, 11:28
iskat kvot mogat da dokopat :D :D

comics
03-18-2008, 11:32
Стига сте отричали общоприетите истини- писнало ми е от такива "Света вода ненапита" Ае прекарвайте си другаде пропагандите- тук момичетата са ни ясни! Сички са скрити лимонки неми са правете на светици
....
..
...
.
..
.
..
.

sapphirr
03-18-2008, 11:32
не си намерил нищо в търса4ката,щот се е задръстила от такива теми и ве4е не реагира.както и да е.ще го напиша за милионен път.1во от жена до жена има разлика,както и желанията на едната до желанията на другата,така,4е то4ен отговор няма.и 2ро-жените като цяла сикат това,което нямат,а всяка има разли4ни неща,тогава как можеш да знаеш всяка какво иска! :?

BlindedAngel
03-18-2008, 11:36
BlindedAngel syglasna sym s tova che ima momicheta koito tyrsqt parite. No te ne sa povecheto. Nabludeniata mi sa che vse oshte ima mnogo momicheta koito tyrsqt tochno tova koeto opisah. I vqrvat v nego.
Дам има нещо вярно в това но сега се замислих и установих че повечето момичета дето търсят любов и т.н. не са най - големите красавици...Може би знаят че нямат шанс да се хванат с някой чичко паричко и прибягват до любов...Ако не са осигурени то поне да са щастливи( Мое мнение ) :) :lol: ima hubavi svestni momi4eta ...no prosto ne si popadnal na tqh .. zavisi kakvi haresvash..
Не знам в другите градове как е но тука във Варна са на изчезване този вид :razz: :(

MartyParty
03-18-2008, 12:27
ааа ама то и аз искам момчета с коремчета,обаче са изчезващ вид :x момчетата сте такива егоисти.Мислите само за себеси и собственото си удоволствие и как НИЕ да сме свестни,пък вие да сте гъзари и фукльовци и всякакви там. :x Искаш да знаеш какво искат момичетата?Момичетата искат момчета!Нормални скромни момчета,които не ги заебават заради тъпите си приятели и не се правят на голямата работа.Искаме някой,който да ни разбира и винаги да е до нас или поне да се опитва.Хал хабер не давам дали е богат,мусколест или ,дали якето му е benetton. :( Искам да се държи с мен,като с човек-като с равен.Разбирасе това никога няма да стане...света отдавна не е такъв. :(

hooliganka89
03-18-2008, 12:31
Spored men jenite ne znaqt kakvo iskat!
Sadq po sebe si.
Kogato poiskam neshto i go polucha,posle se chudq zashto sa go poiskala sled kato sam mojela da poiskam neshto poveche neshto drugo...
Vinagi iskam tova koeto ne mi davat,posle iskam drugo i drugo i taka shte e dokato pukna 8)

mickelangelo
03-18-2008, 14:34
те ако знаеха к'во всъщност искат .. ние момчетата щяхме да търсим начин .. да станем такива ..

vamp
03-18-2008, 14:55
Момиченцата не знаят какво искат,или искат това което не можеш да им дадеш...
Други искат лиготии,любов и да им играеш по свирката.
Жените искат сигурност,пари,власт и т.н.
А аз кво искам като мъж?Лоялност,любов,забавле ие,разбиране и спокойствие :)
В замяна давам всичко което искат те!

MiMiLoTaAaA
03-18-2008, 15:26
Аз лично искам подкрепа в тежки моменти за мен , искам забавен , мил човек до себе си да ме разбира и да ме обича на базата на всичко това .
А неискам мъж който да се има за нещо повече, да ме унижава , на ме псува , удря , да не зачита мнението ми , да поставя всичко останало на първо място освен.
И мисля че съм намерила това което искам ! :grin: :twisted:

vamp
03-18-2008, 15:33
Аз лично искам подкрепа в тежки моменти за мен , искам забавен , мил човек до себе си да ме разбира и да ме обича на базата на всичко това .
А неискам мъж който да се има за нещо повече, да ме унижава , на ме псува , удря , да не зачита мнението ми , да поставя всичко останало на първо място освен.
И мисля че съм намерила това което искам ! :grin: :twisted:

То когато мъжа е мил и забавен,тогава вие страдате по някой "лош",затова каквото и да говорите,истината за съжаление май е,че докато не получите 2 шамара не виждате колко е добър човек с вас...То са изневери,колебание,лигавен е и безброй номера.Ей заради такива простотии на моменти се държа гадно,да не споменавам тъпите ви приятелки,които едва ли не трябва да светат между момчето и момичето...
А за мен няма по-голямо удоволствие от това да дам цялата си любов на едно единствено момиче и да получа поне половината в нейните очи и когато ме целува и ми каже обичам те,да не ме лъже.Ако се намери случайно такава,нито ще и изневерявам,нито ще се държа гадно,докато не прекали,а вие винаги прекалявате,е това е проблема :(

Rofl4e
03-18-2008, 15:37
Nadelina написа:
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...

Foromo
03-18-2008, 15:46
Те незнаят и те горките кфо искат :grin: :D ;-) ;-) =D> =D> =D> :smt045 :smt045

ice_cream_f
03-18-2008, 18:04
Amiii 4esno da si priznaq i az nz kvo iskam :oops: ve4e i az po4vam da si se 4udq na akula :-D

Ivalinka
03-20-2008, 14:58
ami iskat mnogo ne6ta...vseki den otkrivat ne6to novo...estestveno na pyrvo mqsto e ljubovta..a drygite ve4e se razlichavat za vseki...primerno nejnost,sila,podkrepa i ne6to,koeto bi gi nakaralo totalno da zagubqt kontrol :smt008 :smt049

lostsoul92
03-20-2008, 18:55
Ние искаме нещо повече но рядко го получаваме за жалост.Искаме лубов,внимание,искренносте тва искаме :)

h4ck
03-20-2008, 19:43
Някой искат пари, други секс, трети истинската любов и т.н. мм има ги всякакви.... Останаха малко истински красивите и добри момичета.

Anarion
03-21-2008, 08:44
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...
Тука мн са изхвърли :grin: Преди може да е било така но в днешно време много трудно се намира такова момиче/жена.Сега всичко опира до парите което е тъжно :(

Защо сте решили, че искаме пари?! :? ](*,) Искаме усещаме, че значим нещо за някой и че не ни харесва само за бройкането. Искаме връзка, в която чувствата да са взаимни и в която да сме харесвани не само заради външния ни вид, но и заради характера.......

koalka
03-21-2008, 08:46
Абе, то има една приказка, че не се знае какво искат жените... :-D
Ама аз за себе си знам, може би за всяка е различно.Така общо не може да се каже.

SaFeMyLoVe
03-22-2008, 10:35
Nadelina написа:
Ima takiva temi no nishto. Jenite iskat Lubov... Ne zadushavashta...no ne i takava koqto da ima notki na bezrazlichie... Edna iskrena lubov koqto edinstveno da darqva shtastie...sypytstvana s doverie...predanost...nejnost...

съгласна съм ;-)