PDA

View Full Version : какво да използвам за къдрава коса



KORAVIQ
03-18-2008, 10:30
kosata mi e kadrava...iskam da pomolq za pomo6t kakvo da izpozlvam...iskam da izglejda mokra i da pada dobre nadolu .... ako nqkoy s kadrava kosa ili ako znae ne6to pls kajeta mn 6te se radvam... :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

Nadelina
03-18-2008, 10:35
Izpolzvai pqna za kosa sled kypane.

comics
03-18-2008, 11:34
кажи на авер ти да ти се изхвърли на ръката- в един филм тва перфектно изправяше к0сата

KORAVIQ
03-18-2008, 18:48
кажи на авер ти да ти се изхвърли на ръката- в един филм тва перфектно изправяше к0сата


az ne iskam da si q izpravqm e....nemoje6 da 4ete6 li...... :-o

Liar
03-18-2008, 18:59
Гел/пяна с мокър ефект,щом искаш да изглежда мокра.

ElisaDay
03-18-2008, 19:31
Еми моята коса е къдрава.. използвай след къпанe още , когато е влажна косата,пяна и се получава супер :) Пък после на следващия ден ако не си харесваш къдриците използвай отново пяна.След къпане може да си слагаш и Сънсилк за Къдрава Коса 8) Струва си парите.

KORAVIQ
03-19-2008, 18:52
Еми моята коса е къдрава.. използвай след къпанe още , когато е влажна косата,пяна и се получава супер :) Пък после на следващия ден ако не си харесваш къдриците използвай отново пяна.След къпане може да си слагаш и Сънсилк за Къдрава Коса 8) Струва си парите.


na nqkolko mets pitam za pqna s mokar efekt..gledat me kato indianci mi vikat 4e za parvi pat 4uvat takova ne6tu..... :shock: .... izpozlvam si obiknovenna pak se polu4ava mn qko no mi iska da namerq...

i mersi za pomo6ta.....

st1ka
03-19-2008, 19:20
И моята коса е къдрева и за да получа ефекта,който искаш да постигнеш ти си слагам бира...Ефекта е много добър,а и се отмирисва много бързо...

noname15
03-19-2008, 19:38
Хммм....Сери за мокри къдрици съм ползвала....обаче ти трябва и дифузер,щото иначе не става мн хубаво :?

Liar
03-19-2008, 19:46
Еми моята коса е къдрава.. използвай след къпанe още , когато е влажна косата,пяна и се получава супер :) Пък после на следващия ден ако не си харесваш къдриците използвай отново пяна.След къпане може да си слагаш и Сънсилк за Къдрава Коса 8) Струва си парите.


na nqkolko mets pitam za pqna s mokar efekt..gledat me kato indianci mi vikat 4e za parvi pat 4uvat takova ne6tu..... :shock: .... izpozlvam si obiknovenna pak se polu4ava mn qko no mi iska da namerq...

i mersi za pomo6ta.....
Тея пък да не са чували за пяна с мокър ефект...Виж в някой по-хубав и по-добре зареден магазин не някоя сергийка.И за да не си мислиш че нещо те ментя-просто потърси в гугъл за пяна с мокър ефект-даже и марки има.

Sexapilna_kukla
03-19-2008, 20:32
С вакса също стават много хубави къдрици. :)

Mademoiselle
03-20-2008, 03:17
kato se iz4ipka6 si sloji na prustite malko vaksa ot burkan4e {na l'oreal e stra6na} i q raznesi hubavo s race,dokato se oformqt bukli :-)

AsItOoOo
03-20-2008, 06:58
Moqta kosa e kadrava i az otdavna traseh ne6to s koeto da q nakaram da sedi kato horata ne da star4i na kadeto si iska.Sled kato q izmiq q sresvam su6a q sas se6oara sled tova izpolzvam balsam Sunsilk mn e hubav ogormq gi prevazhodno ili Ipmpresiq stra6ni sa i kato sloja minavam sas studenata struq na se6oara za6tipvam q nazad sas 6tipka za kosa za da spadne obema i stava super.Probvai!! :) :) :-) [/b]

KORAVIQ
03-20-2008, 14:23
Moqta kosa e kadrava i az otdavna traseh ne6to s koeto da q nakaram da sedi kato horata ne da star4i na kadeto si iska.Sled kato q izmiq q sresvam su6a q sas se6oara sled tova izpolzvam balsam Sunsilk mn e hubav ogormq gi prevazhodno ili Ipmpresiq stra6ni sa i kato sloja minavam sas studenata struq na se6oara za6tipvam q nazad sas 6tipka za kosa za da spadne obema i stava super.Probvai!! :) :) :-) [/b]



e moqta kosa ne e tolkova dalga...a i nqmam namerenie da q puskam tolkova...prosto sq za parvi pat si q ostavqm malko po dalga i nqmam opit sq razbiram za6to momi4etat tolkova si opravqt kosata male predi s kasi4ka kosa be6e basi kefa ne ti puka am taka stoi mn po hubava o 6a tarpim ko da se pravi... :D :) tva vakasa det kazahte ne sam go 4uval kakvo predstavalqva ne6tu kato gel li e....

AsItOoOo
03-20-2008, 14:31
ami vaksa az speciqlno ne predpo4itam mn se omaznqva kosata ot neq pone moqta de ! No probvai za da vidi6 kakuv 6te e rezultata.Moq ne be6e koi znai kakuv. :) :)

sh3_1s_7h3_0n3
03-20-2008, 14:51
С вакса също стават много хубави къдрици. :)

Определено. Аз предимно това ползвам. Иначе съм използвала и какви ли не видове пяни.., но нищо не ми оформя къдриците както ваксата след баня особено, докато косата ми е още мокра. И дори когато изсъхне изглежда мокра, а не е някаква с 'мокър ефект' или нещо такова... :)

Qnchety
03-20-2008, 14:58
Ми аз използвам пяна на Тафт за игриви къдрици. Е верно, че къдриците ми накъдет искат ходят :-D , ама поне се оформят!

krem4et0
03-20-2008, 20:11
Аз си слагам балсам без измиване или крем за къдрици. А иначе за оформяне разреждам с вода малко балсам и пръскам върху косата. Общо взето не се грижа много. И без това ми се къдри на хубави малки къдрички. 2 пъти месечно я навивам на ситни ролки, за да се поочупи.......

KORAVIQ
03-21-2008, 04:20
10x..na vsi4ki dami koito si dadoha mnenieto....msilq da opitam nqkoi ne6ta.. :)

sLaM
12-20-2008, 19:09
амм хора :) абе имам малък проблем аз :D смисъл косата ми е къдравка нали ама квото и да права кат преспа веднъж се развалят къдриците и сичко и сяка сутрин треа да се къпа и да слагам пяни и простотии,което е доста вредно ии досадно... ако некой има да ми препоръча нещо ш съм му много благодарен :) мс предварително

Syringe
12-20-2008, 19:13
Свинска мас и джоджан.Мажеш обилно.И изплакваш с лимонада. :-)

ivkadidka
09-05-2009, 14:33
mi az sam s kudrava kosa i izpolzvam pqna na l`oreal s mokur eefekt mn sam dovolna

slynchoo
09-05-2009, 15:03
Използвай пяна. :)