PDA

View Full Version : Гинеколог



mimi719
03-18-2008, 11:32
Здравейте, форумци. Регистрирах се за да мога да задам въпрос, който ме вълнува в момента. Някой може ли да ми каже гинеколога, може ли да прави операции, освен отстраняването на девствената ципа? Имам някакви спонеми, че някой ми беше споменал или го бях прочела някъде, че можел да намаля срамните устни? Така ли е или аз се бъркам? :-o

scanadal
03-18-2008, 11:43
Виж сега,няма гинеколог който би се съгласил да ти,хммм,"отстрани" химена.Просто това не е като да отидеш на зъболекър и да ти извади зъбче.А и девствеността е нещо толкова лично,нещо което наистина си е само твое и е страхотно да споделиш този мил момент от първият секс с човек на когото вярваш.Така,а по вторият ти въпрос,ами тези операции за намаляване на срамните устни се водят пластични,и мисля,че именно пластичен хирург трябва да ги прави :-o .Ако твоите са такива,не се притеснявай,и аз съм с такива,ама не ми пречи.Харесва ми,различно е,а и мисля че и на партньорът ти ще му хареса :-| Харесвай си тялото такова,каквото е и съм убедена,че и на другите около теб ще им харесва. :-)

pillenceto
03-19-2008, 17:59
Не се притеснявай ,и аз съм така.Просто има различини "размери" на вагините.