PDA

View Full Version : Отчаян съм,повечето момичета не струват:(



Страници : [1] 2

fudankoo
03-18-2008, 13:19
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Ъпдейт на темата:
*Гледам че почти всички момичета се изкараха перфектни (няма лошо стига да е така ;) )
*Не ме разбирайте грешно ;)
*Стигнах до извода че има много такива момичета ама това е защото са малки все още 12-15 годинши който все още не са пробвали или по ред други прочини.Напиъх тези тема за да видя дали ще мога да си намеря момиче което притежава по - малко от 50 % от тези пороци ;)
Може би малко съм издребнял като съм написъл да не пуши ... но все пак цигарите вредят на здравето ! :)
Е ?

Scared_Straight
03-18-2008, 13:25
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

pepita87
03-18-2008, 13:26
Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

fudankoo
03-18-2008, 13:27
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

А ми ...
1.Като поиска да ходим на дискотека какво ще стане като каже " аре в някоя чалговека" .... или пък като си пусне някоя чалга да слуша ....
2.За мен чалгата е просташка и долнопробна музика :-x



Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !

GameMaster
03-18-2008, 13:28
Ami znachi az ne pusha :? Slushkam super malko chalga...Ne sym prekalqvala nikoga s pieneto i daje ne obicham da se nalivam s alkohol :? Ne sym i kurva ...Taka che ima svestni momicheta mnogo v BG...Ne si se natyknal prosto na takova...Sigorno si popadal na nqkoq typa i razgonena feshanka :lol: Bazikam se :-D Abe ima mnogo svqsni momicheta v BG ne si misli che nqma :)

Scared_Straight
03-18-2008, 13:29
Еми нали в 1 нормална връзка трябва да има компромиси. Както и да е стана ми ясно..

Karamel4e_to
03-18-2008, 13:30
emi ako tova sa kriteriite na momchetata za momicheta az ne vlizam v tqh inache slusham malko chalga ne prekalqvam s alkohola no pusha :] ne sam Kurva !!! no vse pak dori i da ne otgovarqm na teq kriteriii se gordeq s sebe si i si mislq che ne e tova nai vajnoto za 1 momche :-D apo vashata logika nie trqbva da imame podobni iziskvaniq za men teq iziskvaniq sa tapi

BlueCat
03-18-2008, 13:30
:D Аз отговарям на описанието :grin:

fudankoo
03-18-2008, 13:31
Ami znachi az ne pusha :? Slushkam super malko chalga...Ne sym prekalqvala nikoga s pieneto i daje ne obicham da se nalivam s alkohol :? Ne sym i k***a ...Taka che ima svestni momicheta mnogo v BG...Ne si se natyknal prosto na takova...Sigorno si popadal na nqkoq typa i razgonena feshanka :lol: Bazikam se :-D Abe ima mnogo svqsni momicheta v BG ne si misli che nqma :)

Предполагам както каза Scared Straight
си заета вече :(



:D Аз отговарям на описанието :grin:


И сигурно си имаш и гадже нали ?

GameMaster
03-18-2008, 13:33
Ami da...No ako jelaesh da si polafim vinagi sym otkrita za novi priqtelstva :) ... Skype mi e: game_master_f Chakam da si polafim ;)

BlueCat
03-18-2008, 13:40
:D Аз отговарям на описанието :grin:


И сигурно си имаш и гадже нали ?

Мда :)

Alabalaportokala
03-18-2008, 13:41
Прекалено много искаш. Научи се да чакаш !

Rofl4e
03-18-2008, 13:49
Em..az pu6a..ne prekalqvam s pieneto ama HE slu6am 4alga.. !!! ha qvno ne sam v kriterite ti za svqsno momi4e..ama kfot e

olive_oil
03-18-2008, 13:53
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

А ми ...
1.Като поиска да ходим на дискотека какво ще стане като каже " аре в някоя чалговека" .... или пък като си пусне някоя чалга да слуша ....
2.За мен чалгата е просташка и долнопробна музика :-x



Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
не чалгата е просташка! Просташки са изпълненията на ПОВЕЧЕТО, НЕ ВСИЧКИ момичета, които слушат чалга.
А момичета каквито търсиш има, повярвай ми

w0sh
03-18-2008, 13:55
Аз пък си търся момиче дето друса пуши и има як задник.
Смятам,че критериите ми са по-яки.

assd
03-18-2008, 13:59
е как да нема?

ама аз си търся според мойте критерии, както знаете противоположностите се привличат, затва търся някоя която да е всичко което аз не съм:
а аз съм грозен, тъп, беден, лош, с увиснал гъз, без цици 8-) :lol: е па туй е

valentinka_1990
03-18-2008, 14:11
Ако това бяха критериите за идеално(или нещо такова) момиче, сега нямаше да съм сама.Или просто аз пък не познавам момчета,които да харесват и оценяват тези качества:)

mickelangelo
03-18-2008, 14:16
Според мен лично не би трябвало да изолираш хората който слушат чалга ... всеки има право да слуша това което му харесва ... и на всеки му харесват различни неща .... колкото до момичетата ... все още се намират такива .. но трябва малко повече да потърсиш

gabi_94
03-18-2008, 14:16
ми ако това са критериите аз влизам. като се замисля обаче малко момичета с такива, каквито сте ги описали(да не пушат, да не пият, да са хубави, да не слушат чалга и т.н.)

sladkata_pisankaaa
03-18-2008, 14:36
Аз не пуша, пия в много малки количства само по празниците, НЕ слушам чалга, красива съм, умна съм, не съм курва... Въобще точно отговарям на критериите ти. :grin:
По темата: Рядко се намират такива момичета, но аз съм доказателство, че все още ги има тук-там :oops:
P.S Ако авторът на темата или някой друг има желание, да ми пише на Skype: cut_lady111 :razz:

Rebellion_Angel
03-18-2008, 14:37
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Не пуша.
Да пия изключено.
Чалга изобщо. (Слушам нео-метъл, мелодичен и симфоничен метъл.)
Не знам какво имате предвид под курва, но на съм на 14 и до сега съм имала само едно гадже. Отличничка съм и наскоро взех стипендия.
И въпреки всичко никога няма да се "котирам" като например от една курвите, защото истината е, че повечето момчета харесват курви. Това е!
:D

w0sh
03-18-2008, 14:38
Аз не пуша, пия в много малки количства само по празниците, НЕ слушам чалга, красива съм, умна съм, не съм курва... Въобще точно отговарям на критериите ти. :grin:
По темата: Рядко се намират такива момичета, но аз съм доказателство, че все още ги има тук-там :oops:
P.S Ако авторът на темата или някой друг има желание, да ми пише на Skype: cut_lady111 :razz:
О Боже.... убеден съм,че приличаш на Едуард Ножиците и не мога а да бъда разубеден.....
Пък и къде е кирията като не пиете..

blackfate
03-18-2008, 14:54
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Към автора - да има такива момичета, но просто не си попаднал на такава. Повечето ми познати не отговарят изобщо на описанието, но има и такива които си пасват до последния детайл...
И мога да кажа че аз съм една от пасфащите (до някфа степен) - пия много рядко и не по много, пуша - да но слаби цигари и не повече от 2 макс 3 на ден... слушам метъл (следователно НЕ слушам чалга)... и нататъка съвпадам по мое мнение...

Несмятам че има много момчета с такова мислене като тебе... ако имаше нямаше да съм поредната без гадже...
Абе авторе не се притеснявай... но няма да е зле да си посмениш критериите - направо такива божикравички без абсолютно никфи пороци и недостатъци не са чак толкова срещани... зависи къде търсиш :)

w0sh
03-18-2008, 14:59
То всички отогваряте на описанието....
ебал съм му майаката хем сички отговарят хем нищо общо... пък и момчето не иска некви момичета, които повече приличат на лешояди отколкото на хора.

5StaR
03-18-2008, 15:02
Буахахах как сипваш с големия черпак ;)

vamp
03-18-2008, 15:02
Прекалено много искаш. Научи се да чакаш !

Или да избира по-мъдро!
Значи за пушенето може би е прав!Би било гадно да целуваш пепелник,аз затова не пушех когато бях с мойта,обаче чалгата какво пречи не разбирам!Е стига да не прекалява,не ме бърка каква музика слуша,ако ще Лили Иванова да слуша!
Абе чудя ви се на акъла хора,честно,търсите перфектни момичета,ама такива няма.
Аз от едно момиче искам да е красива,да не ме дразни(те много ме дразнят мен),да ме цени и да се разбираме.Е това е и пак ми е много трудно!А вие да не пуши,да не слуша чалга,да е готина,обаче да играе голф и шах,ако може и да е богата и да се чука като за световно а?
Хората с претенции са сами ;)

blackfate
03-18-2008, 15:06
То всички отогваряте на описанието....
ебал съм му майаката хем сички отговарят хем нищо общо... пък и момчето не иска некви момичета, които повече приличат на лешояди отколкото на хора.

Не бих казала че всички отговарят на описанието - най малкото познавам доста момичета дет се разбиват едва ли не всяка вечер, познавам наркоманки, познавам такива дето пушат по 2 кутии на ден и още кфи ли не...
А кфо искаше да каеш за тфа с лешоядите щото явно съм от по бавно загряващите и не схващам тъпи примери... кфо точно общо намери м/у хората и лешоядите :?

w0sh
03-18-2008, 15:08
То всички отогваряте на описанието....
ебал съм му майаката хем сички отговарят хем нищо общо... пък и момчето не иска некви момичета, които повече приличат на лешояди отколкото на хора.

Не бих казала че всички отговарят на описанието - най малкото познавам доста момичета дет се разбиват едва ли не всяка вечер, познавам наркоманки, познавам такива дето пушат по 2 кутии на ден и още кфи ли не...
А кфо искаше да каеш за тфа с лешоядите щото явно съм от по бавно загряващите и не схващам тъпи примери... кфо точно общо намери м/у хората и лешоядите :?
Е слава богу момчето не е включил в исканията си интелигнетна, защото тогава щяхте да окапете като гнили круши.

blackfate
03-18-2008, 15:17
еми да е ... решила съм да изкажа мнение, че има такива момичета, защото е така...
но явно и ти не си намерил такова момиче, щом всичките ни слагаш в един знаменател... :x

5StaR
03-18-2008, 15:19
Според моето скромно мнение, той имаше предвид всички в форума, но явно аз съм бавен...

w0sh
03-18-2008, 15:19
еми да е ... решила съм да изкажа мнение, че има такива момичета, защото е така...
но явно и ти не си намерил такова момиче, щом всичките ни слагаш в един знаменател... :x
Просто изкоментирам факта,че всички станахте света вода ненапита...
И да не съм намерил и не съм търсил такова момиче... все пак предпочитам хора... а не некакви заблудени изроди полу-изроди и дечица....

vamp
03-18-2008, 15:22
Е не знам обаче аз съм по-красив,по-поддържам и по-секси от много момичета,което не е правилно,обаче проблема не е в мен,сещайте се.
Аз не обичам мустакати българки,секси катинарчета и косми по гърба и кръста на които вие викате мъхче...
Ама и това съм търпял с надеждата да е свястна и т.н.,там квото писах в предния пост,ама не ;)
Ей това се има предвид под лешояд,няма косми на главата и ходи с перука,ама има мустак като баща ми и косми по-гърдите като Евгени от шоуто на Слави ;)

w0sh
03-18-2008, 15:24
Е не знам обаче аз съм по-красив,по-поддържам и по-секси от много момичета,което не е правилно,обаче проблема не е в мен,сещайте се.
Аз не обичам мустакати българки,секси катинарчета и косми по гърба и кръста на които вие викате мъхче...
Ама и това съм търпял с надеждата да е свястна и т.н.,там квото писах в предния пост,ама не ;)
Ей това се има предвид под лешояд,няма косми на главата и ходи с перука,ама има мустак като баща ми и косми по-гърдите като Евгени от шоуто на Слави ;)
Забрави клюна.

vamp
03-18-2008, 15:27
Е не знам обаче аз съм по-красив,по-поддържам и по-секси от много момичета,което не е правилно,обаче проблема не е в мен,сещайте се.
Аз не обичам мустакати българки,секси катинарчета и косми по гърба и кръста на които вие викате мъхче...
Ама и това съм търпял с надеждата да е свястна и т.н.,там квото писах в предния пост,ама не ;)
Ей това се има предвид под лешояд,няма косми на главата и ходи с перука,ама има мустак като баща ми и косми по-гърдите като Евгени от шоуто на Слави ;)
Забрави клюна.

Е човече майни,аз съм боксиор и моя "клюн" е по-красив от на повечето,затова изобщо няма да говоря...Някой беше казал,че българките били най-красивите жени,сега не знам дали е така,като видях какви чужденки има,най-големите курви обаче може и да са...

5StaR
03-18-2008, 15:32
Oхооо вие незнаете какви познавам аз за какъв клюн става на въпрос ама аре да не показвам да излагаме момичето :-D

Alabalaportokala
03-18-2008, 15:35
Или да избира по-мъдро!

За да направи мъдър избор трябва пак да чакаш защото той не може да се направи веднага !


Значи за пушенето може би е прав!Би било гадно да целуваш пепелник,аз затова не пушех когато бях с мойта,обаче чалгата какво пречи не разбирам!

Цигарите нямат никакво значение. Целувал съм се с момиче което пушеше по 2 кутии и въобще не усещах миризмата им.


Абе чудя ви се на акъла хора,честно,търсите перфектни момичета,ама такива няма.
Аз от едно момиче искам да е красива,да не ме дразни(те много ме дразнят мен),да ме цени и да се разбираме.Е това е и пак ми е много трудно!А вие да не пуши,да не слуша чалга,да е готина,обаче да играе голф и шах,ако може и да е богата и да се чука като за световно а?
Хората с претенции са сами

Това което написа го написах същото в точно един ред .

Който подбира - мастурбира...

vamp
03-18-2008, 15:36
Oхооо вие незнаете какви познавам аз за какъв клюн става на въпрос ама аре да не показвам да излагаме момичето :-D

Ама не си виждал мацка с вежди-говежди,с космато чело,с цици едната 2 пъти по-голяма от другата,с косми по дланите и по гърба плюс това курва.
Щото аз съм виждал какви ли не изруди...Че пък и със самочувствие...

Unno
03-18-2008, 15:40
След прочетените няколко последни коментара съм туш .



Ама не си виждал мацка с вежди-говежди,с космато чело,с цици едната 2 пъти по-голяма от другата,с косми по дланите и по гърба плюс това курва.
Щото аз съм виждал какви ли не изруди...Че пък и със самочувствие...

Шах и мат :shock: .

vamp
03-18-2008, 15:43
След прочетените няколко последни коментара съм туш .



Ама не си виждал мацка с вежди-говежди,с космато чело,с цици едната 2 пъти по-голяма от другата,с косми по дланите и по гърба плюс това курва.
Щото аз съм виждал какви ли не изруди...Че пък и със самочувствие...

Шах и мат :shock: .

ТАка е приятелю,защото аз винаги съм бил много критичен към себе си,може би дори съм комплексар и всичко което написах по-горе е истина,именно заради е такива женски ние се правим на маймуни и как ли не се гласим,чак на педераси се правим вече.Та пропуснал съм да кажа за космите около зърната на една и това съм виждал.
Да обобщя,перфектни хора няма,обаче за какво винаги ни трябва причина да си виждаме недостатъците а не да се обичаме.
Това най-вече към момичета,защото аз досега не съм отказвал на момиче,те и на мен не са ми отказвали де,но е пълно с кукли барби с фабричен дефект които го дават по-тежко от нормалните!

alek200
03-18-2008, 15:44
@vamp,w0sh,5StaR
Стига с този СПАМ.Какви са тези простотии който пишете "клюнове" ... а бе аре стиха ...1000 мнения в една тема :?

Unno
03-18-2008, 15:47
но е пълно с кукли барби с фабричен дефект които го дават по-тежко от нормалните!

Мда тука си прав .

5StaR
03-18-2008, 15:51
@vamp,w0sh,5StaR
Стига с този СПАМ.Какви са тези простотии който пишете "клюнове" ... а бе аре стиха ...1000 мнения в една тема :?

Като не ти харесва => не чети...Нз какво не ти харесва на думата "клюн"

w0sh
03-18-2008, 16:15
@vamp,w0sh,5StaR
Стига с този СПАМ.Какви са тези простотии който пишете "клюнове" ... а бе аре стиха ...1000 мнения в една тема :?
Бях критикуван от фен ан Айрън мен.... смятам ада се самоубия.

butty
03-18-2008, 16:45
Здравей!
Нормално е всеки човек да има някакви критерии за хората от другия пол. Тези момичета, които ти търсиш ги има, но те може да се каже че са по-затоврени, не се смятат за хубави,въпреки че са и просто се срамуват. В това няма нищо лошо! Като намериш такова момиче, няма защо да бягаш от нея, от това че е срамежлива ( според някои тези момичета са "задръстени" :? )
Тези критерии са си твои, всичките момичета, които се самоизтъкнаха в тази тема... нямам коментар...
Всеки може да каже че не пуши/пие, че е хубав и че не се ч**а с всеки срещнат.. по форумите се изписват много неща. Реалността е друга. Но все пак има такива момиче, които са НОРМАЛНИ, не са ЛЕШОЯДИ.... а са умни, красиви и не пушат/пият.
Всеки пие по купони и рождени дни... някои и пушат просто от време на време, в това няма нищо лошо. Слушането на чалга... еми ... моето мнение е било едно: ВСЕКИ младеж, когато е на сбирка и пуснат чалга ии кючек, започва да танцува...защото просто му идва отвътре! Каквото и да казвате това е така! Колко приятели имам които не слушат чалга,боже опази....а иначе... въртят кючеци и нз си какво,еми ?!
Просто искам да те посъветвам да не се отчайваш! Да търсиш и ще намериш! Бъди упорит и горе главата! :-P

MartyParty
03-18-2008, 16:55
Мразя чалга...Мразя твърд алкохол по простата причина,че от една глътка и мозъка мога да си издрайфам.Мразя пушенето и всички,които го практикуват.
За това пък играя футбол...и никога не си слагам грим,щото от него ми се киха :grin: Всеки си има кусури :oops:

5StaR
03-18-2008, 17:05
Мразя твърд алкохол по простата причина,че от една глътка и мозъка мога да си издрайфам.

Eла да те тренирам и ще преодолееш този проблем :) :razz: :razz:

MartyParty
03-18-2008, 17:12
Мразя твърд алкохол по простата причина,че от една глътка и мозъка мога да си издрайфам.

Eла да те тренирам и ще преодолееш този проблем :) :razz: :razz:
леле ужас последния път пих няма и 50 грама и.... :grin: майкаму беше в съседната стая направо нямам думи....Честно казано не мисля,че искам да го преудолявам чрез тренинг.И все пак преди трениравки ще трябва да ми кажеш къде е кенефа...

Bubbly
03-18-2008, 17:25
Колкото и странно да изглежда, не смятам, че на 14, 15, 18 може да си заклет пушач или пияница, нито курва.(тези, които се смятат за пияни курви, да не се отчайват- след някоя и друга година ще имат пълното основание да се наричат така) :lol: :razz: Познавам много момичета, които нито пушат, нито се напиват, нито са имали гадже и не понасят чалга, аз самата съм такава, но не мисля, че съм нещо особено или рядко срещано. Мисълта ми беше, че трябва да си смениш критериите,защото това, че не пиеш всеки ден и не пушиш на 15, само по себе си не може да те направи стойностен човек. А и това за чалгата вече е лекоо преувеличено- въпрос на вкус и вече започвам да недоумявам защо метълистите или тези, които слушат комерс, се смятат за по- изтънчени висши и интелигентни. :D

vamp
03-18-2008, 17:32
Колкото и странно да изглежда, не смятам, че на 14, 15, 18 може да си заклет пушач или пияница, нито курва.(тези, които се смятат за пияни курви, да не се отчайват- след някоя и друга година ще имат пълното основание да се наричат така) :lol: :razz: Познавам много момичета, които нито пушат, нито се напиват, нито са имали гадже и не понасят чалга, аз самата съм такава, но не мисля, че съм нещо особено или рядко срещано. Мисълта ми беше, че трябва да си смениш критериите,защото това, че не пиеш всеки ден и не пушиш на 15, само по себе си не може да те направи стойностен човек. А и това за чалгата вече е лекоо преувеличено- въпрос на вкус и вече започвам да недоумявам защо метълистите или тези, които слушат комерс, се смятат за по- изтънчени висши и интелигентни. :D

От тия на 13-14 има по-големи боклуци от някои на 20 :)
Още на 15 може да си курва,алкохоличка и наркоманка и жалкото е,че в нашите дни звучи "гордо" :)
Не е срамно да си признае,че има проблеми човек,аз имах с алкохола и цигарите,нещо и с други неща вече имам :)

dreamerka
03-18-2008, 17:35
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
AZ! :-P abe ne 4e si pravq reklama,ama :oops: ne pu6a (tva za men e otvratitelno) e piivam si vodka,ama mn rqdko i nikoga ne se napivam...vsmisal nqma po-grozna gledka ot piqno momi4e!!!...4alga ne slu6am,no ne mislq 4e tova e vajno!....ne sum kurva (tiq gi mrazq!) iiii nz dali sam umna,ama uspeha mi e 6 axaxaxaxax leleeeee ujas kakva reklamka si napravih :D ujas! 8)

ta...misalta mi be6e,mom4etata da ne si sazdavate mnenie,4e vsi4ki momi4eta sa tupi,propadnali kurvi4ki....vse o6te sa ostanali svestni :D poznavam pone 5 takiva :-P



P.S. abe za6to go nqma tova za kiriliziraneto :\

5StaR
03-18-2008, 17:48
Незабравяй и скромна

ice_cream_f
03-18-2008, 17:49
Oooo razbira se 4e ima :D Az sum jiv primer :grin: :oops:

AFT
03-18-2008, 18:01
Аз само такива момичета познавам, а познавам много, пък и бройте и мен. 8-) Значи още ги има.


П.С. Време е да престанете с тея теми: има ли такива момичета/момчета "тук-дава-описание-на-някво-идеално-за-него/нея-момиче/момче" и после всеки си прави самореклама като някъв идиот (аз съм идиот, поне си го признавам =] ).

lipsvashh_mi
03-18-2008, 18:04
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

в твоите критерии влизат много мои приятелки и аз самата.. :-P

BlueFace
03-18-2008, 19:00
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
Аз съм намерил едно такова момиче!Слуша чалга ама все пак е момиче то и аз слушам малко (ама в никакъв случай не съм чалгар и продължавам да не харсвам чалгата) и за тва мене си ме кефи!!
:P

zaraaa
03-18-2008, 19:02
Vse oshte ima seriozni momicheta,no sa rqdkost

BlueFace
03-18-2008, 19:04
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
AZ! :-P abe ne 4e si pravq reklama,ama :oops: ne pu6a (tva za men e otvratitelno) e piivam si vodka,ama mn rqdko i nikoga ne se napivam...vsmisal nqma po-grozna gledka ot piqno momi4e!!!...4alga ne slu6am,no ne mislq 4e tova e vajno!....ne sum k***a (tiq gi mrazq!) iiii nz dali sam umna,ama uspeha mi e 6 axaxaxaxax leleeeee ujas kakva reklamka si napravih :D ujas! 8)

ta...misalta mi be6e,mom4etata da ne si sazdavate mnenie,4e vsi4ki momi4eta sa tupi,propadnali kurvi4ki....vse o6te sa ostanali svestni :D poznavam pone 5 takiva :-P



P.S. abe za6to go nqma tova za kiriliziraneto :\
Трябва да се запознаем ! 8-)

WTH
03-18-2008, 19:05
Кво ще кажете дали има такива момчета които не пушат,не пият,не са женкари и не слушат чалга пък и са умни на всичко отгоре.Освем мене щото аз мразя чалга,никога не съм започвал да пуша(няма смисъл),никога не съм започвал да пия (и това няма смисъл за мен),до сега съм нямал гадже,и съм с отличен успех.И не съм грозен просто и аз не съм срещал момиче което да се различава от другите.

Rebellion_Angel
03-18-2008, 19:09
Кво ще кажете дали има такива момчета които не пушат,не пият,не са женкари и не слушат чалга пък и са умни на всичко отгоре.Освем мене щото аз мразя чалга,никога не съм започвал да пуша(няма смисъл),никога не съм започвал да пия (и това няма смисъл за мен),до сега съм нямал гадже,и съм с отличен успех.И не съм грозен просто и аз не съм срещал момиче което да се различава от другите.

"Хубави" хора винаги има. Въпросът е, че авторът на темата просто не е открил такова момиче.

BlueFace
03-18-2008, 19:10
Кво ще кажете дали има такива момчета които не пушат,не пият,не са женкари и не слушат чалга пък и са умни на всичко отгоре.Освем мене щото аз мразя чалга,никога не съм започвал да пуша(няма смисъл),никога не съм започвал да пия (и това няма смисъл за мен),до сега съм нямал гадже,и съм с отличен успех.
Аз съм такова момче, въпреки че слушам члга по 1 песен в месеца!Но мисля че това с пиенето е леко тъпо.Важно е да не прекаляваш с алкохола не дали го консумираш!Аз си пия по 1 чаша бира или вино за вечеря и кво!?Пък и аз си иам отличен успех 5.50-5.75 :wink: И аз си няям гаже :D
Споко има и други!!

WTH
03-18-2008, 19:13
Да и на колко си?

BlueFace
03-18-2008, 19:15
Скоро правя 15!Ти?

WTH
03-18-2008, 19:20
Преди 3 месеца направих 14

BlueFace
03-18-2008, 19:22
Искам само да те питам нещо!Излизаш ли навън с приятели, разкарваш ли се,спортуваш ли нещо?Ходиш ли на кафе?Коя ти е любимата група?

Rebellion_Angel
03-18-2008, 19:22
Преди 3 месеца направих 14
Аз преди един. :D Ще ти викам "бате"

dreamerka
03-18-2008, 19:24
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
AZ! :-P abe ne 4e si pravq reklama,ama :oops: ne pu6a (tva za men e otvratitelno) e piivam si vodka,ama mn rqdko i nikoga ne se napivam...vsmisal nqma po-grozna gledka ot piqno momi4e!!!...4alga ne slu6am,no ne mislq 4e tova e vajno!....ne sum k***a (tiq gi mrazq!) iiii nz dali sam umna,ama uspeha mi e 6 axaxaxaxax leleeeee ujas kakva reklamka si napravih :D ujas! 8)

ta...misalta mi be6e,mom4etata da ne si sazdavate mnenie,4e vsi4ki momi4eta sa tupi,propadnali kurvi4ki....vse o6te sa ostanali svestni :D poznavam pone 5 takiva :-P



P.S. abe za6to go nqma tova za kiriliziraneto :\
Трябва да се запознаем ! 8-)

Mi da se zapzonaem...priqtno mi e :p

5StaR
03-18-2008, 19:26
Деца... :-P :-P :-P

BlueFace
03-18-2008, 19:27
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
AZ! :-P abe ne 4e si pravq reklama,ama :oops: ne pu6a (tva za men e otvratitelno) e piivam si vodka,ama mn rqdko i nikoga ne se napivam...vsmisal nqma po-grozna gledka ot piqno momi4e!!!...4alga ne slu6am,no ne mislq 4e tova e vajno!....ne sum k***a (tiq gi mrazq!) iiii nz dali sam umna,ama uspeha mi e 6 axaxaxaxax leleeeee ujas kakva reklamka si napravih :D ujas! 8)

ta...misalta mi be6e,mom4etata da ne si sazdavate mnenie,4e vsi4ki momi4eta sa tupi,propadnali kurvi4ki....vse o6te sa ostanali svestni :D poznavam pone 5 takiva :-P



P.S. abe za6to go nqma tova za kiriliziraneto :\
Трябва да се запознаем ! 8-)

Mi da se zapzonaem...priqtno mi e :p
Хах и на мене ми е приятно :P
П.П. Ми деца сме!! :grin: :grin:

eXuSe My FrEnCh
03-18-2008, 19:35
Ако това бяха критериите за идеално(или нещо такова) момиче, сега нямаше да съм сама.Или просто аз пък не познавам момчета,които да харесват и оценяват тези качества:)

абсолютно на същото мнение и в същото положение съм :razz:

WTH
03-18-2008, 19:46
BlueFace каза:
Искам само да те питам нещо!Излизаш ли навън с приятели, разкарваш ли се,спортуваш ли нещо?Ходиш ли на кафе?Коя ти е любимата група?
Не излизам с приятели просто защото нямам много такива,всичките ми приятели се промениха ужасно много след 7-ми клас и вече не споделяхме 1 и същи интереси(остана ми само 1 добър с който излизаме рядко понеже и той е като мене).Спортувах 4г. футбол в Славия.Нямам любима група харесвам всички хубави песни стига да не са чалга.

insomnia79
03-18-2008, 19:48
Emi az ne pu6a po kuponi piq max 2\3 4a6i vino ne sum kurva ..slu4valo mi se e da se natiskam s nqkoi koito vijdam za 1vi put na kupon :D :D ama do tuka i si4ki mi kazvat 4e su inteligentna puk i sum mnogo uhajvana :D :D :D AZ SUM PERFEKTNO MOMI4E :D :D

Gothique♫
03-18-2008, 19:49
Пия,пушенето спирам,чалга не слушам,не съм курва,нормална ли съм? :shock: :shock:

i love you
03-18-2008, 19:53
Напълно влизам в тези критерии....ама ми е някакси много странно ...защото в днешно време момчетата търсят елементарното,кухо момиче,а не обръщат внимание на интелигентните момичета...момчетата търсят курви,за да ги вкарат колкото се може по-бързо в леглото само за забвление,това е факт.И дори да имаше момчета които да ценят интелигентните момичета и всички тези критерии ,които си изредил ,аз нямаше да съм сама.

WTH
03-18-2008, 19:56
Аз не искам да съм с момиче само заради секса искам просто да я обичам и тя да ме обича. :smt008 :smt008 :smt008

TheNewReligion
03-18-2008, 20:08
Eeee , bravos ! Ama nema ! I az iskam momche deto da ne e glupavo ,bezmozuchno sushtestvo , ama nema ?! :-D :-D :-D

pepita87
03-18-2008, 20:09
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

А ми ...
1.Като поиска да ходим на дискотека какво ще стане като каже " аре в някоя чалговека" .... или пък като си пусне някоя чалга да слуша ....
2.За мен чалгата е просташка и долнопробна музика :-x



Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
не чалгата е просташка! Просташки са изпълненията на ПОВЕЧЕТО, НЕ ВСИЧКИ момичета, които слушат чалга.
А момичета каквито търсиш има, повярвай ми

Ot koga py6eneto primerno ,kakto e opisano v sly4aq e kriterii za idealno momi4e,moje6 da ima6 dosta drugi ka4estva,koito da kompensirat tozi"porok" i kvo

Mr.Shorty
03-18-2008, 20:12
Еми какво да кажа по тая тема.Тоест дори и момичето да слуша чалга да пие и пуши и да си влубен в нея какво ще напарвиш.Ще я одрежеш просто защото има по различен стил от твоят.Против чалгата сам мн тъпа музика.Но дори и приятелката ми да я слуша нищо немога да направа да и се радва. :grin:

evelinka1122
03-18-2008, 20:15
Иее и аз отговарям на описанието :P Но ся на купони и чалга слушам... даже играя... :oops: нека да си призная :D Иначе по принцип не ме влече тая музика ... :? :)

kuklichka_bg
03-18-2008, 20:17
xaxaxaxa az puk slu6am nqkoi pesni 4alga ne sam fen ne pisha amaaaaaaaaa pienetoo :oops: xaxaxa :) tei 4e ti mai tursish ne6tu det ne sashtestvuva ti da ne si perfekten be!??!?! :smt003

agapiseme
03-18-2008, 21:22
Има адски мн свободни момичета,отговарящи на описанието ти.
Лошошто е,че не си намерил,защото си предубеден. ;)

PoisoNGirL
03-18-2008, 21:38
moje i da ima nqkyde takova momiche,no 100% pak shte i namerish nqkoi nedostatyk.Imam edna syuchenichka...ne pushi,ne pie,mai e imala 1 gadje,no e mnogo sigurno,umna i ne e losha...ama izvinqvai tova syshtestvo prored teb moje li da se zabavlqva?! Nqma idealni hora...A i ne razbiram kakvo mu e loshtoto da pushi..verno malko shte ti mirishe...ama moje da se napravi kompromis i da ne pushi,kogato e s teb.Pienete e malko po-zle...no vseki chovek pie..primiri se. Za chalgata te podkrepqm,no 90% ot horata ako ne i poveche dori i kato se napiqt slushat chalga....
Prav si pone da iskash umna i hubava...no veche tova ako go namerish na edno mqsto...plius vsichko po-nagore...trqbva da si spechelil ot tototo...
Imam dr ideq...q si hvani edna monahinq...nqma da ima nikakvi poroci i shte ti chete bibliqta vseki den... :razz:

MC_Kubbe
03-18-2008, 22:04
Аз пък си търся момиче дето друса пуши и има як задник.
Смятам,че критериите ми са по-яки.

heh, batka, къртиш, особено да има задник :-P

Иначе наистина - тия добрите момичета вие къде ги виждате ?
Има малко, но заети

alek200
03-19-2008, 03:21
Аз не искам да съм с момиче само заради секса искам просто да я обичам и тя да ме обича. :smt008 :smt008 :smt008

+1 И аз съм такъв !!!
:smt008 :smt008 :smt008

charlotte
03-19-2008, 06:41
Е кво?!Аз отговарям на ,,критериите":не пуша,нося на алкохол и много рядко пия,мразя чалгата,готина съм,обожавам футбола...хубаво...това за мен...Обаче интересно никъде не мога да намеря момче,което да обича футбола и в същото време да не е чалгар или фешън?!На мен само тва са ми изискванията,ама никой не отговаря на тях(или поне не познавам такъв)

scout4e94
03-19-2008, 07:23
lele tuka kolko momi4eta/i mom4eta/ si napraiha reklama em nqma lo6o stiga naistina vsi4ki da sa tolkova perfektni:).....az li4no mislq 4e po vajno e momi4eto/mom4eto da e umno,hubavo,simpati4no i tn ,dokato tva da ne pu6i pie i tn ne pre4i puk i lesno se promenq :D 8-) 8)

NightGuardian
03-19-2008, 09:39
За мен момичето трябва да е красиво и да се разбираме дори да е тъпа , все пак няма да се женя за нея. :grin: Друго не ми трябва! :)

soulja_girl4e
03-19-2008, 10:04
ami az sym takova momi4e...
strannoto e 4e pove4eto mo4eta ne haresvat takiva momi4eta kato mene i nali kato perfektnoto tvoe momi4e...
dori pove4eto mom4eta koito poznavam imat gadjeta koito sa super grozni, no te hodqt s tqh poneje hodqt po kuponi, piqt i se drusat i im puskat. nqmam ideq za6to.
No se radvam, 4e edno mom4e ( ti ) haresva dobri momi4eta! bravo priqtel, ubiva6 i na6eto ot4aqnie! Hubavo e 4e ima pone edno mo4e kato teb! :)

slun4ice_90
03-19-2008, 10:17
Има адски мн свободни момичета,отговарящи на описанието ти.
Лошошто е,че не си намерил,защото си предубеден. ;)Да точно така е.Не съм перфектното момиче,но и не искам да съм,не пуша и не пия,но имам доста смахнат характер. :D И да слушам малко чалга,преди повече,но сега нещо взе да ми писва :? :)

alek200
03-19-2008, 10:27
Е кво?!Аз отговарям на ,,критериите":не пуша,нося на алкохол и много рядко пия,мразя чалгата,готина съм,обожавам футбола...хубаво...това за мен...Обаче интересно никъде не мога да намеря момче,което да обича футбола и в същото време да не е чалгар или фешън?!На мен само тва са ми изискванията,ама никой не отговаря на тях(или поне не познавам такъв)

Аз отговарям на изискванията ти ^^^ може да се запознаем :)

hinata___
03-19-2008, 10:54
ooo zna4i vlizam v tiq kriteriii :grin: :D :-D

BlueFace
03-19-2008, 11:00
Е кво?!Аз отговарям на ,,критериите":не пуша,нося на алкохол и много рядко пия,мразя чалгата,готина съм,обожавам футбола...хубаво...това за мен...Обаче интересно никъде не мога да намеря момче,което да обича футбола и в същото време да не е чалгар или фешън?!На мен само тва са ми изискванията,ама никой не отговаря на тях(или поне не познавам такъв)
Еми не познаваш мен 8-) :-D

air_wisp
03-19-2008, 11:23
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Има, но дизайна им няма да ти хареса :razz:

ANTIHUMAN
03-19-2008, 16:10
Ima ama ne q poznavam :D :D :D Liubovta nesy6testvuva q naebi nqkoq kurva!te malko ostanaha obiknovenite momi4eta ,no spored OPM-to (ob6to prietoto mnenie na horata) e 4e te zubarki i grozni :D gospodi za kvo vi e liubovta na jivota vi :D:D:D moje da se jivee i bez liubovta.
Na men li4no mi haresva pove4e 8)

LitTlE_BeBsIiI
03-19-2008, 16:15
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
Аз.

w0sh
03-19-2008, 16:18
Ебахти заблудените деца... чак жал да ти стане... неки 14 годишни пикльовци.. дето още не им става.... викат,че не мислят за секса...
Другите пък са 13 годишни дрисли. които си мислят, че са цвете за мирисане... и аз на 14 не пушех не пиех и не слушах чалга...
и кво целия ми калс беше така... я ги вижте сега.
моля не се правете на интересни и стига с жалките самореклами и още по-жалките опити да забиете гадже във форум.

sexy&crazy
03-19-2008, 16:24
Ami znachi az ne pusha :? Slushkam super malko chalga...Ne sym prekalqvala nikoga s pieneto i daje ne obicham da se nalivam s alkohol :? Ne sym i k***a ...Taka che ima svestni momicheta mnogo v BG...Ne si se natyknal prosto na takova...Sigorno si popadal na nqkoq typa i razgonena feshanka :lol: Bazikam se :-D Abe ima mnogo svqsni momicheta v BG ne si misli che nqma :)


ami ti i az sam takava s edinstvenoto 4e pusha ina4e dolu 4ALGATA .. :D :D

charlotte
03-19-2008, 17:04
Ебахти заблудените деца... чак жал да ти стане... неки 14 годишни пикльовци.. дето още не им става.... викат,че не мислят за секса...
Другите пък са 13 годишни дрисли. които си мислят, че са цвете за мирисане... и аз на 14 не пушех не пиех и не слушах чалга...
и кво целия ми калс беше така... я ги вижте сега.
моля не се правете на интересни и стига с жалките самореклами и още по-жалките опити да забиете гадже във форум.

Защо поставяш всичко под общ знаменател?!Примерно аз съм на 17 и не пуша,защото не искам и така съм решила...Докато всичките ми приятели до един пушат...И тая чалга...много малко хора се преориентират към истинската музика след като са слушали яко чалга и обикновено това става към 11-12 годишна възраст/не се отнасям към тези критерии-12 години откакто съм фенка на AC/DC и останалите страхотни рок и метъл групи/И идеята за ФОРУМ гадже-тук всеки пише за да сподели или за да помогне(или поне аз за себе си смятам така)

koalka
03-19-2008, 17:45
Прав си, ама какво толкова пречи пушенето и слушането на чалга?Аз не правя нито едно от двете, но явно ти си върл противник на чалгата...щом това е проблем за теб.Иначе повечето хора слушат чалга. :)
Иначе има все още момичета, които не са к**ви.

mickelangelo
03-19-2008, 18:05
Абе я тия .. дето не слушат чалга и са така по хубавички .. и са около 16-17 да си остаят и SKype и по възможност Варненки :grin: :grin: :grin:

ice_cream_f
03-19-2008, 18:08
Аз пък си търся момиче дето друса пуши и има як задник.
Смятам,че критериите ми са по-яки.

heh, batka, къртиш, особено да има задник :-P

Иначе наистина - тия добрите момичета вие къде ги виждате ?
Има малко, но заетиNe vsi4ki hubavi momi4eta sa zaeti, ne si pravi takiva izvodi :grin:

punkrock
03-19-2008, 18:24
Има много момичета, които отговарят на описанието, просто не търсите където трябва :D

PepiDesigns
03-19-2008, 18:32
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Значи .. ако някой каже, че има само 1 ..
Заето е :grin:
Ако са повече - ходи търси ..

Аз мога да кажа , че познавам много такива момичета .. просто явно не търсиш където трябва ..

Не слуша чалга .. не й "робува" , иначе по м/у другото всеки може да слуша чалга, независимо попринцип , или на купон ... Не пуши , пие с мярка :P Демек , един вид за наздравицата ... симпатична е , ии believe me , не е .. няма да пиша тая гадна дума ;) Не искам да я пиша просто. И не е нахална .. просто перфектна :)

Айде , късмет ;)

chaos_
03-19-2008, 18:48
Ама и вие сте едни..
Хубо имате си някви критерии,има такива хора,определено,но те си имат свои си кусури,които може да не ви се харесат и к'во после критериите се увеличават.
А аз вече се обърках тва форум ли е или сайт за запознанства

aninceto
03-19-2008, 19:54
Така,аз не ПИЯ,не ПУША и слушам малко чалга :-D До тук добре...Не съм К***А и си имам доста мозък в главата :P :oops: Не се изразих правилно,понеже не количеството има значение,а потенциала,но както и да е-имам си го :grin: {xixi} .Това не е темата.Искам да кажа,че в България има много свестни момичета и това,че досега не си срещнал такава,не означава,че не съществуват :? Продължавай да търсиш :) Койта търси,намира :-P 8)

st1ka
03-19-2008, 20:01
Слушам само чалга,обичам да си пийвам,но не прекалявам...Но не съм курва,а и се имам за умна...Не те познавам,но според мен е супер глупаво да слагаш всички момичета под един знаменател!

Anarion
03-19-2008, 20:18
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Определено има :) Зависи къде търсиш...

Ivalinka
03-20-2008, 14:37
ami az sym to4no takava i to4no tova mi pre4i da si namerq priqtel :(

TraPPed
03-20-2008, 15:57
Боже откога не съм срещала момче което да е хващало книга през няколкото си нещастни годинки на съществуване....колкото и тъпо да звучи т'ва.....споко няма да утапеете ако поне прочете една страничка от вестника..а не гледата само хороскопа и снимките на голи мацки или спортните рубрики....ако и тва гледате... 8)

TraPPed
03-20-2008, 15:59
Аз отговарям на критериите напълно...ама не ми се дружи с някои интелектуалец...че ша стане скучно...некъв такув по-простичък да е ..да ми прави весело ....

CrazyWitch
03-20-2008, 16:07
А защо ли ние сме отчаяни от повечето момчета? АМММ? ПИТАМ? АММ?! :grin: Лудница..
От изредените до тук критерии от теб бих могла да кажа, че не пуша, но пия и прекалявам на няколко пъти, глупава изсухлена клошарка (но поне не съм кукла барби) за предпочитане хип-хоп и нещо рок, метал пред чалгата, но и на нея не отказвам.

КАКВО ЩЕ РЕЧЕ ТОВА?!?! Няма такова момиче по твоите критерии. Е, може би има.. легни поспи.

П>С> Ако се водих от изискванията си за едно момче и аз щеше да се объркам като теб, ноооо... следвам тия които доближават изискванията ми :D

Alabalaportokala
03-20-2008, 16:15
Аз не искам да съм с момиче само заради секса искам просто да я обичам и тя да ме обича. :smt008 :smt008 :smt008

+1 И аз съм такъв !!!
:smt008 :smt008 :smt008

Хахах педали мамини. Като за начало си спрете интернета понатрупайте запознанства, но навън , на живо очи в очи. Вие по претенциозни станахте и от путките ве путьовци такива. Да не пиела, да не пушела, още малко да не диша, да не сере, да не пишка по възможност да не говори, да си затваря очите докато правите секс, да има тялото на Анджелина Джоли. Вие по далече от пишките не виждате за любов ще ми говорите. Дееба... Тука само някакви анти - социални самотни депресанти влизат които нямат грам приятели... :grin:

alek200
03-20-2008, 16:34
Аз не искам да съм с момиче само заради секса искам просто да я обичам и тя да ме обича. :smt008 :smt008 :smt008

+1 И аз съм такъв !!!
:smt008 :smt008 :smt008

Хахах педали мамини. Като за начало си спрете интернета понатрупайте запознанства, но навън , на живо очи в очи. Вие по претенциозни станахте и от путките ве путьовци такива. Да не пиела, да не пушела, още малко да не диша, да не сере, да не пишка по възможност да не говори, да си затваря очите докато правите секс, да има тялото на Анджелина Джоли. Вие по далече от пишките не виждате за любов ще ми говорите. Дееба... Тука само някакви анти - социални самотни депресанти влизат които нямат грам приятели... :grin:


хах нямам думи ..... не искам да псувам затова няма да ти кажа какво мисля... по - добре да не се караме и ще те помоля да не ме наричаш така. ^^^

Forever_love_
03-20-2008, 16:43
аз НЕ пуша НЕ пия за хубава нз ти ще кажеш ако искаш ще ти дам скайп за умна ...немога сама да определя... нз но за мен лично е добре че не опуша и не пия..е пиенето е мн мн мн рядко само по купони но не прекалявам :)

edit:И НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА... ДА ИМА 2-3 ПЕСНИ КОИТО ДА МИ ХАРЕСВАТ ОСТАНАЛОТО Е .. ГРР

Forever_love_
03-20-2008, 16:49
Аз не искам да съм с момиче само заради секса искам просто да я обичам и тя да ме обича. :smt008 :smt008 :smt008

+1 И аз съм такъв !!!
:smt008 :smt008 :smt008

Хахах педали мамини. Като за начало си спрете интернета понатрупайте запознанства, но навън , на живо очи в очи. Вие по претенциозни станахте и от путките ве путьовци такива. Да не пиела, да не пушела, още малко да не диша, да не сере, да не пишка по възможност да не говори, да си затваря очите докато правите секс, да има тялото на Анджелина Джоли. Вие по далече от пишките не виждате за любов ще ми говорите. Дееба... Тука само някакви анти - социални самотни депресанти влизат които нямат грам приятели... :grin:

ам ти защо си влязъл/ла тук като казваш че влизат само такива които нямат приятели? приятели ли нямаш????

TraPPed
03-20-2008, 16:54
лелел колко много оферти....даваи момче само си избирай..колко мнооого се предлагат... 8)

lostsoul92
03-20-2008, 18:52
Напротив струват ама вие момчетата не търсите добре,за съжеление!Потруди се малко повече и не гледаи толко много на външния жид и ще жидиш че ще я намериш,дано :P

aninceto
03-20-2008, 19:43
лелел колко много оферти....даваи момче само си избирай..колко мнооого се предлагат... 8)
Xax,napravo me ubi =D> :D :razz: ``+1 :wink: ;-)

the_unknown
03-20-2008, 21:55
Напротив струват ама вие момчетата не търсите добре,за съжеление!Потруди се малко повече и не гледаи толко много на външния жид и ще жидиш че ще я намериш,дано :P

Само като съм пиян не гледам външния вид. :D И наистина тогава намирам.. любовта. При това БЕЗПЛАТНА! :D :D
Та викаш... да се задоволяваме с по-грозничкото,че да има и любов.Иначе ни любов, ни секс. :D Ей,че си хитра! :-D

BaiboCo
03-20-2008, 21:59
Сички гейове под НОЖА. И емота. И курви. И кучки. И тъпите хора. И хората без цел. И хората, които не разбират разликата м/у зубрил и учил. И абе сички под ножа айде лека ви нощ прости съфорумници.

Presley
03-20-2008, 22:15
Пуша ,пия,слушам чалга и отгоре на всичко да не повярваш и съм интелигентна! :D
И какво?Эначи ако не пушиш ,не пиеш и не слушаш чалга,си едно въэвишено човешко същество,достойно да бъде иэдигнато в култ?Ахахахаха,да може би эа някои странни хора,които следват "етикета".
Я стига бе хора,живеите свободно...

NFW`
03-20-2008, 23:00
Сички гейове под НОЖА. И емота. И курви. И кучки. И тъпите хора. И хората без цел. И хората, които не разбират разликата м/у зубрил и учил. И абе сички под ножа айде лека ви нощ прости съфорумници.

...и всички подли хора, и всички антипатични ми хора, без значение какви, и всички цигани, и Ахмед Доган...листът продължава. xD

Пък тия критерии са безсмислени...Ако и да има такива момичета, едва ли ще са ми твърде приятни. Вероятно скучни. Споделям изискванията на wosh +1 - да има големи цици. Всичко останало е без особено значение. ^^

alek200
03-21-2008, 03:47
Сички гейове под НОЖА. И емота. И курви. И кучки. И тъпите хора. И хората без цел. И хората, които не разбират разликата м/у зубрил и учил. И абе сички под ножа айде лека ви нощ прости съфорумници.

...и всички подли хора, и всички антипатични ми хора, без значение какви, и всички цигани, и Ахмед Доган...листът продължава. xD

Пък тия критерии са безсмислени...Ако и да има такива момичета, едва ли ще са ми твърде приятни. Вероятно скучни. Споделям изискванията на wosh +1 - да има големи цици. Всичко останало е без особено значение. ^^

хах според мен размера на циците не са толкова важни, а бе да има там нещо и това е :oops:

Galcheto
03-21-2008, 04:00
ами аз не пуша пия само в компания и то малко, слушам само понякога чалга. не смятам че свестните момичета са изчезнали просто някои като мен са взели самолета и са сменили континента поради ред причини. да живеят готините БГ мацки и пичове! :grin: :grin: :grin: :grin: :-)
музиката не прави човека тъп а човека прави тъпа музика
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fudankoo
03-21-2008, 08:49
ами аз не пуша пия само в компания и то малко, слушам само понякога чалга. не смятам че свестните момичета са изчезнали просто някои като мен са взели самолета и са сменили континента поради ред причини. да живеят готините БГ мацки и пичове! :grin: :grin: :grin: :grin: :-)
музиката не прави човека тъп а човека прави тъпа музика
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Това е хубаво ама като гледам всички се изкарват такива а дали е така. Забелязъл съм че всички който са като теб ^^^ са около 10 - 15 годишни.Дам ама аз си търся някоя по - голяма :)


Пуша ,пия,слушам чалга и отгоре на всичко да не повярваш и съм интелигентна! :D
И какво?Эначи ако не пушиш ,не пиеш и не слушаш чалга,си едно въэвишено човешко същество,достойно да бъде иэдигнато в култ?Ахахахаха,да може би эа някои странни хора,които следват "етикета".
Я стига бе хора,живеите свободно...

Прочете ли внимателно първият пост :-x

BaiboCo
03-21-2008, 09:21
ами аз не пуша пия само в компания и то малко, слушам само понякога чалга. не смятам че свестните момичета са изчезнали просто някои като мен са взели самолета и са сменили континента поради ред причини. да живеят готините БГ мацки и пичове! :grin: :grin: :grin: :grin: :-)
музиката не прави човека тъп а човека прави тъпа музика
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Това е хубаво ама като гледам всички се изкарват такива а дали е така. Забелязъл съм че всички който са като теб ^^^ са около 10 - 15 годишни.Дам ама аз си търся някоя по - голяма :)


Пуша ,пия,слушам чалга и отгоре на всичко да не повярваш и съм интелигентна! :D
И какво?Эначи ако не пушиш ,не пиеш и не слушаш чалга,си едно въэвишено човешко същество,достойно да бъде иэдигнато в култ?Ахахахаха,да може би эа някои странни хора,които следват "етикета".
Я стига бе хора,живеите свободно...

Прочете ли внимателно първият пост :-x
Ma и като почнат да ми говорят някои пичове за музика, а даже не знаят кво значи тва... Чалгата е еднообразна, просташка и селянска НО няма по-добра музика за разпускане по тези географски ширини, така че слушайте си чалга и си простейте по дискотеките или у вас или на купон, но когато трябва човек да е културен - на обществени места и тн вече си бъдете нормлни тва с ие мойто мнение.

FiRe_LaDy
03-21-2008, 10:00
Хах и това ли е днешния идеал на момчетата?Какво като слуша чалга или пуши ?Нали с тези цигари трови себе си!?Не мисля,че това е най - важното,което трябва да се гледа в едно момиче и това да е притерий дали е свястна или не!И една забележка - НЕ слагай всички момичета под общ знаменател!Просто си попадал на неподходящите!Не се хвърляй на първата,която ти грабне окото,а първо я опознай и разбери дали всъщност е това,което търсиш ти!

Presley
03-21-2008, 10:36
Пуша ,пия,слушам чалга и отгоре на всичко да не повярваш и съм интелигентна! :D
И какво?Эначи ако не пушиш ,не пиеш и не слушаш чалга,си едно въэвишено човешко същество,достойно да бъде иэдигнато в култ?Ахахахаха,да може би эа някои странни хора,които следват "етикета".
Я стига бе хора,живеите свободно...

Прочете ли внимателно първият пост :-x
Da

qst
03-21-2008, 21:13
ee az slu6am 4alga :P razbira se ne samo tva.ot si4ko po malko zavisi ot nastroenieto :P

qst
03-21-2008, 21:15
daa az ne sam na 10-15 :) 18 i polovina stigat li ? :-)

NFW`
03-21-2008, 22:48
...не е дотолкова въпросът дали си на еди-колко-си години, обикновено е по-важно да ти личат и само по начина на изказване/писмено изразяване. Позна. Не личат.

poison`girl
03-21-2008, 22:49
OMFG :shock: :shock: аз отговарям на това "описание" ноо вие момчета не се ли замисляте вие дали отговаряте :P

5StaR
03-21-2008, 22:51
"Чи ко ни ъ ? "

NFW`
03-21-2008, 22:53
OMFG :shock: :shock: аз отговарям на това "описание" ноо вие момчета не се ли замисляте вие дали отговаряте :P

1) Темата е за момичетата. Не я отклонявай, направи отделна за момчета, при достатъчно желание от твоя страна. ^^
2) Доста по-напред беше отбелязано, че, въпреки очевидната рядкост на такива "перфектни" момичета, изглежда половината момичета, които писаха тук са/се смятат за такива. Значи форумът или е на практика магически и събира...хмм...елита на българската младеж, или има нещо гнило... ^^

poison`girl
03-21-2008, 23:07
OMFG :shock: :shock: аз отговарям на това "описание" ноо вие момчета не се ли замисляте вие дали отговаряте :P

1) Темата е за момичетата. Не я отклонявай, направи отделна за момчета, при достатъчно желание от твоя страна. ^^
2) Доста по-напред беше отбелязано, че, въпреки очевидната рядкост на такива "перфектни" момичета, изглежда половината момичета, които писаха тук са/се смятат за такива. Значи форумът или е на практика магически и събира...хмм...елита на българската младеж, или има нещо гнило... ^^Ми аз не се смятам за такава аз просто съм такава а за другите нз^^
А за отклонението съжалявам просто се разгневих както и да е.

NFW`
03-21-2008, 23:14
За чалгата, пиенето и пушенето,ок, но...Можеш със 100% сигурност да кажеш, че си добре изглеждаща(симпатична пише авторът, предполагам и това се има впредвид) и умна? Брей, а мислех, че само моето самочувствие е толкова категорично... ^^

poison`girl
03-21-2008, 23:31
За чалгата, пиенето и пушенето,ок, но...Можеш със 100% сигурност да кажеш, че си добре изглеждаща(симпатична пише авторът, предполагам и това се има впредвид) и умна? Брей, а мислех, че само моето самочувствие е толкова категорично... ^^Ми не съм от хората с голямо самочувствие въпреки че излиза обратното но ще го преживея някак си 8-)

fudankoo
03-24-2008, 03:19
За чалгата, пиенето и пушенето,ок, но...Можеш със 100% сигурност да кажеш, че си добре изглеждаща(симпатична пише авторът, предполагам и това се има впредвид) и умна? Брей, а мислех, че само моето самочувствие е толкова категорично... ^^

:razz:

Decu
03-24-2008, 14:05
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !


Азhttp://www.kolobok.us/smiles/he_and_she/curtsey.gif



:razz:

Co0kIe
03-24-2008, 14:17
Вписвам се в критерийте ти :P

honey741
03-24-2008, 15:05
Има много такива момичета в България, но обиновено ги определяте за "задръстени", "зубарки", "тъпанарки" и тем подобни и немога да си обясня как някои момчета имат толкова плоско мислене..

denin4eto0
03-24-2008, 16:36
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби ! ми аз не пуша, пия рядко и не слушам мн чалга ама с последното не съм съгласна не всеки може да е умен :? признавам си аз не съм особенно умна :)

laugher
03-24-2008, 16:45
em az nikoga ne sam se napivala, nikoga ne sam pushila i u4a v ezikova gimnaziq.A 4esno da ti kaja nqmam gadje ot dosta vreme i mislq 4e e za tva ne znaeh 4e mom4etata haresvat tova ... :shock: hehe Strano ako imashe takiva mom4eta tyka kato tebe nqmashe da e losho!

laugher
03-24-2008, 16:49
a i zabravih ne slu6am 4alga nikoga nikoi ot sem. mi ne slu6a takiva raboti vs. trqbva da e na ENGLISH :D HEHE qvno i az se vpisvam v tvoite kriterii no poveche tyka si mislqt 4e sam zadrastena,imam predvid az sam mnogo luda iskam da kaja obi4am da tancyvam pred hora bez zna4enie da li poznavam i obi4am mnogo da razsmivam horata no kato stane duma za takiva raboti ne sam za tam

boshman
03-24-2008, 16:52
momi4eto koeto haresvam e takova :-P :-P :-P

white_chik
03-24-2008, 17:49
Има разбира се,ама сме на изчезване :D

Alabalaportokala
03-24-2008, 21:15
хах нямам думи ..... не искам да псувам затова няма да ти кажа какво мисля... по - добре да не се караме и ще те помоля да не ме наричаш така. ^^^

Като не искаш да псуваш недей, като не искаш да ми кажеш кво мислиш недей и след като не искаш да се караме (въпреки че ние не се караме) няма. Защо тогава си хаби от времето да ми напишеш това мнение ? Като искаш да ме помолваш да не ти говоря така, ок помоли ме, но отделен въпрос дали аз ще спра.


ам ти защо си влязъл/ла тук като казваш че влизат само такива които нямат приятели? приятели ли нямаш????

Изследователска цел. Проучвам на какво ниво е стигнала тинейджърската простотия. Смея се на харабия. Храня е такива заблудени като тебе. Играя си на затапи другарче . :grin: :grin: :-P

alek200
03-25-2008, 11:26
До колкото разбрах има такива момичета ама те са на възраст от 12 до 14 год. :razz:

Decu
03-25-2008, 11:34
Вписвам се в критерийте ти :P

Ако си и грамотна цена няма да имаш. ;)

nice_bunny
03-26-2008, 13:01
Повярвай ми има такова момиче и то не едно... може и да не са толкова много, но ще я срещнеш.. честно :)

reni7o0o
03-26-2008, 13:36
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ehooo az sym takava.ne pu6a ne piq (samo na nova godina i na rojdenni dni (mn reqko se e slu4valo) no nikoga ne prekalqvam) i ne slu6am 4alga. i 4esto sa mi kazvali 4e sym simpati4na i sladka Razz i ne sym nahalna kato mi kajt ne6to vednyj-razbiram :-D i poznavam mn takiva MOMI4ETA :-)

TheOtherME
03-27-2008, 07:51
Е,определено има такива момичета.Аз отговарям на описанието,както и голяма част от приятелките ми.Не се отчайвай,а по-добре се огледай!Най-често нещото,което търсиш, е съвсем близо до теб.

CfEtii
03-27-2008, 08:03
Тва за чалагата е тъпо.Всеки слуша квото си иска.Аз по принцип слушам,но не пуша,не пия(не ми е вкусно :D )не курвея...

Punisherrr
03-27-2008, 08:22
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

не знам на кой колко ще съм симпатична,но,че не пуша,не се напивам като прасе и не съм безмозъчна кифла...сятам,че е така ;)

=> има свестни момичета по тоз свят :Ь ..доста малко наистина,но има..недейй униваа :Ь

petervuto
03-27-2008, 08:28
Свестни има, но този форум може да даде грешна представа с броя на окачествилите се като такива. Тук повечето разбират какво вършат, тоест са се замислили за себе си 8-)

WhiteWolF
03-27-2008, 08:33
Незнам но аз съм си намерил точно такова момиче за което много се радвам :grin:

BlueCat
03-27-2008, 09:22
Свестни има, но този форум може да даде грешна представа с броя на окачествилите се като такива. Тук повечето разбират какво вършат, тоест са се замислили за себе си 8-)
Точно така е! Мисля, че тук във форума има много повече свестни хора отколкото на улицата, затова толкова много хора отговарят на критериите. Просто тия най-пропадналите надувки и селяни изобщо не влизат във форуми, а само в сайтове за запознанства.

А към автора - може би не търсиш на правилното място.

BlueFace
03-27-2008, 10:48
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ehooo az sym takava.ne pu6a ne piq (samo na nova godina i na rojdenni dni (mn reqko se e slu4valo) no nikoga ne prekalqvam) i ne slu6am 4alga. i 4esto sa mi kazvali 4e sym simpati4na i sladka Razz i ne sym nahalna kato mi kajt ne6to vednyj-razbiram :-D i poznavam mn takiva MOMI4ETA :-)
E ти си момичето мечта е !! :-D :wink: :-D

sound_mafia
03-27-2008, 11:39
Ами то като се замисля,не пуша чалга не слушам,пия но никога не прекалявам,не сам курва и много момчета са ми казвали че им е супер приятно да си ляфят с мен,щото ми имали доверие че могат да споделят,и не се притеснявали от мен щото са била много човечна и така. :grin:

alek200
03-27-2008, 11:40
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ehooo az sym takava.ne pu6a ne piq (samo na nova godina i na rojdenni dni (mn reqko se e slu4valo) no nikoga ne prekalqvam) i ne slu6am 4alga. i 4esto sa mi kazvali 4e sym simpati4na i sladka Razz i ne sym nahalna kato mi kajt ne6to vednyj-razbiram :-D i poznavam mn takiva MOMI4ETA :-)

дай едно насам 8)

blessthefall
03-27-2008, 20:34
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби ! spored mene nqma takiva... ot4aql sam se ve4e ot momi4etata... ili se ebat na vseki ygyl... ili sa kukli4ki i nadufki... ili piqt kat kopa4i ... po4ti nema hubavo momi4e koet da ne pu6i... awe skryb... ina4e ima hubavi momi4eta, oba4e sas sig imat nekoi ot teq "poroci" ako moga taka da gi nareka :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
03-27-2008, 21:22
Сега кажи, че си >19 от Варна и може да измислим нещо. ^^ http://www.ue-varna.info/images/smiles/naughty.gif

5StaR
03-27-2008, 23:09
А има ли :

1.Да пие водка(много водка)
2.Да готви мусака
3.Да не пуши
4.Да не ме занимава докато цъкам на ПЦ-то
5.Да не ме тормози
6.Да са красиви
7.Да са скромни
8.Да са чаровни
9.Да са слабички(на кг)

Омръзна ми да изброявам :>

Alabalaportokala
03-28-2008, 03:23
А аз питам има ли такива които с поглед могат да ти подкосят краката, само с 1 съблазнително поглеждане да ти привлекат вниманието? Когато искаш да ги черпиш водка, не да ти отказват поради причината че не пиели ами да си поркаш с тях на харабия. Има ли такива с които мога да изпуша 1 джоинт и после да си блъскаме филми 3 часа или такива които да танцуват кат хората , а не да са задръстени кифли дет стоят като дърво цяла вечер и не могат да обелят 1 приказка на кръст и едва ли не трябва да им вадиш думите с ченгел. Кво ви става бе хора ? Има ли такива които не си лягат преди 22.00 :grin: . Всички шматки които го раздавате много примерни мога да ви кажа едно : "Ходете се гръмнете в някой тъмен ъгъл" . Не се притеснявайте дами - сега си стоите на дупарите, но след време ще проходите на диско ще се напиете качествено и ще се чудите къде спали през тийн годините. Човека е социален индивид. Тихите води са най - дълбоки. Има ли печени мацки ? ( не , не са тези които пускат за 1 вечер , а такива на които можеш да им кажеш еваллата след 1 хубав разговор ) . Отговор : "да има , но не и в този форум "

alek200
03-28-2008, 03:44
А има ли :

1.Да пие водка(много водка)
2.Да готви мусака
3.Да не пуши
4.Да не ме занимава докато цъкам на ПЦ-то
5.Да не ме тормози
6.Да са красиви
7.Да са скромни
8.Да са чаровни
9.Да са слабички(на кг)

Омръзна ми да изброявам :>

Хаха няма такова :razz: от къде ги измисляш такива бе 8-)


А аз питам има ли такива които с поглед могат да ти подкосят краката, само с 1 съблазнително поглеждане да ти привлекат вниманието? Когато искаш да ги черпиш водка, не да ти отказват поради причината че не пиели ами да си поркаш с тях на харабия. Има ли такива с които мога да изпуша 1 джоинт и после да си блъскаме филми 3 часа или такива които да танцуват кат хората , а не да са задръстени кифли дет стоят като дърво цяла вечер и не могат да обелят 1 приказка на кръст и едва ли не трябва да им вадиш думите с ченгел. Кво ви става бе хора ? Има ли такива които не си лягат преди 22.00 :grin: . Всички шматки които го раздавате много примерни мога да ви кажа едно : "Ходете се гръмнете в някой тъмен ъгъл" . Не се притеснявайте дами - сега си стоите на дупарите, но след време ще проходите на диско ще се напиете качествено и ще се чудите къде спали през тийн годините. Човека е социален индивид. Тихите води са най - дълбоки. Има ли печени мацки ? ( не , не са тези които пускат за 1 вечер , а такива на които можеш да им кажеш еваллата след 1 хубав разговор ) . Отговор : "да има , но не и в този форум "

хах миналата наделя даваха по БТВ филм за гейшите, те това го могат :D

Alabalaportokala
03-28-2008, 04:00
хах миналата наделя даваха по БТВ филм за гейшите, те това го могат

Колко съм недосетлив. Благодаря за съвета, ще го имам впредвид :D

metal_princess. ™
03-28-2008, 05:11
Мисля,че идеален човек няма.

alek200
03-28-2008, 10:24
хах миналата наделя даваха по БТВ филм за гейшите, те това го могат

Колко съм недосетлив. Благодаря за съвета, ще го имам впредвид :D

че какво има да се досещам ? :shock: (нещо не те разбрах)

Obsession
03-28-2008, 11:41
Аз не пуша, никога не се напивам, не слушам чалга и казват, че съм интелигентна. В бонус съм и хубавка :D И даже гадже нямам... тцтц аз съм била самото съвършенство! :oops:

fudankoo
03-28-2008, 12:16
Аз не пуша, никога не се напивам, не слушам чалга и казват, че съм интелигентна. В бонус съм и хубавка :D И даже гадже нямам... тцтц аз съм била самото съвършенство! :oops:

А на колко год. си ?

Obsession
03-28-2008, 12:26
Аз не пуша, никога не се напивам, не слушам чалга и казват, че съм интелигентна. В бонус съм и хубавка :D И даже гадже нямам... тцтц аз съм била самото съвършенство! :oops:

А на колко год. си ?

16

H8_mE
03-28-2008, 13:43
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Haha ima da ,tova sum az,ama sq ako i vie namerite dr osven gadjeto mi po-takuv svesten! :?
Da e zabaven,da e kupondjiq,da ne slu6a 4alga,da ne pu6i,da ne hodi po jeni da si e s edna i da si e obi4a,da ne mu e samo za sex-a... e?

alek200
03-28-2008, 13:58
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Haha ima da ,tova sum az,ama sq ako i vie namerite dr osven gadjeto mi po-takuv svesten! :?
Da e zabaven,da e kupondjiq,da ne slu6a 4alga,da ne pu6i,da ne hodi po jeni da si e s edna i da si e obi4a,da ne mu e samo za sex-a... e?

Това съм АЗ ^^^ :oops:

H8_mE
03-28-2008, 14:03
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Haha ima da ,tova sum az,ama sq ako i vie namerite dr osven gadjeto mi po-takuv svesten! :?
Da e zabaven,da e kupondjiq,da ne slu6a 4alga,da ne pu6i,da ne hodi po jeni da si e s edna i da si e obi4a,da ne mu e samo za sex-a... e?

Това съм АЗ ^^^ :oops:

hehe siguren li si ?4akai da zapi6a,4e ima pone edin :P ama kak 6te mi dokaje6? :?:

alek200
03-28-2008, 14:05
hehe siguren li si ?4akai da zapi6a,4e ima pone edin :P ama kak 6te mi dokaje6? :?:

Много лесно ... ще ти пратя ЛС.

Dark_Angel_F
03-28-2008, 15:02
Има такива момичета... даже мога да дам себе си и двете ми най-добри приятелки за пример и не сме единствени... Между другото и аз сее чудя същтоо за момчетата...

heartless*charm
03-28-2008, 17:40
цигари не пуша, но пуша други неща ;)
пия...и мн държа на алкохол. въобще отрепка на 100%
взимала съм наркотици ...повече от веднъж
много жени са ме наричали курва
интелигентна може и да съм, но се опитвам да го крия ;) не е голям плюс, повярвайте ми... така че нека за вас съм и ГЛУПАВА
аз съм идеалната противоположност на автора на тази тема.

sweet_dream13300
03-28-2008, 18:04
ne pu6a ne piq spala sum samo mom4e golqmata mi liubov!!!!Hodihme 8 mecesa predi da spime!!!!NEe slu6am 4alga -ama sum zaeta :oops:

Obsession
03-28-2008, 18:12
Има такива момичета... даже мога да дам себе си и двете ми най-добри приятелки за пример и не сме единствени... Между другото и аз сее чудя същтоо за момчетата...

Да, има такива момчета, но сякаш остават в сянка от останалите, които мислят, че могат да впечатлят момиче с отвратително пиянство, милион изпушени цигари и т.н. (така, де, някои успяват, но не ги огрява със свестни момичета ест). А, момичета, които не се напиват, не пушат и не им са идолки поп-дивите не се котират толкова. По-добре да не пробвам да го обяснявам по очевидни съображения. Но все пак, ако това е идеалът на някои момчета (този на автора), то те или се крият в дън земя или просто не отговарят на личните критерии на идеала си. Забелязвам как все по-често се появяват теми от сорта "останаха ли свестни момичета, има ли още които не се *** на 12-13, които не ги гледаме пияни-заляни, които не изневеряват, които не търсят материалната изгода" или дори съм чувала следното: "не искам да е хубава, нито умна, само да е що-годе нормална..." Ъъ, коя ненормалница ще се хване в човек с толкова ниски критерии? Сякаш тя е спасителният му пояс? Мен това е последното, което може да ме впечатли! Сякаш точно нормалните черти на характера са станали рядкост, заради мутиралото самозъзнание на "пазара" търся/предлагам.
И точно тук се появява въпросът: "Съществува ли човекът за мен?". Да, съществува, но никой няма да го намери, когато пада на светлинни години под собствените си изисквания. Първо си искал/а да е хубав и умен, забавен, да/не пуши/пие, да не е женкар и т.н., после сваляш до умен/а и верен/а. Накрая се задоволяваш с каквото има. Това правилно ли е?
От друга страна въпросът да изоставиш собствената си индивидуалност, за да можеш да се харесаш, да се впишеш в "съвременните рамки". Но, от къде да си сигурен, че освен, че за*баваш себе си, не за*баваш и "твоят" човек? Не казвам да чакаме принца на зелен кон, съвършени няма. Казвам да не се примиряваме с някой, който не ни удовлетворява, като се залъгваме, че постъпваме правилно, защото "това има". Но също и да не се залъгваме с някой, изневерил на себе си...

DisciplineAndOrder
03-28-2008, 18:32
пълно е с такива,момко.

ти явно познаваш пропаднали курветини,не истински момичета

Vampirella
03-28-2008, 19:52
Пълно е с момичета, отговарящи на критериите ти. Пожелавам ти скоро да попаднеш на такава... просто се поогледай :)

assd
03-28-2008, 19:53
как да не струват бе???? 100 кинта на час струват хаха

lovetanya
03-28-2008, 20:17
Ооо какви критерии...Аз май влизам в тях без последното...Малко съм нахалничка :-D Има много свестни момичета просто почакай малко... :-) Има един проблем- много съм срамежлива :oops:

alek200
03-30-2008, 12:18
Ооо какви критерии...Аз май влизам в тях без последното...Малко съм нахалничка :-D Има много свестни момичета просто почакай малко... :-) Има един проблем- много съм срамежлива :oops:

То и аз съм срамежлив 8-)

MaCe_Za_MiLi0nI
03-30-2008, 12:47
MmM Kriteriite sa ti super!Vqrvai mi ima takiva momicheta no sa rqdkost kato mene haxha ;] I az ot momichetata koito poznavam povecheto sa kurvii no vse pak trqbva da se pokajat s neshto pred drugite kato nqmat nishto drugo ... :D

stealthyGirl
03-30-2008, 12:50
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !AS!~*















Бъзикам се :D . Аз! :P

didkatagb
03-30-2008, 13:28
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби ! Все едно мене ме описваш :-P

alek200
03-30-2008, 14:40
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

И аз си търся ама все са малки :smt023

Obsession
03-30-2008, 14:44
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

И аз си търся ама все са малки :smt023

Значи колкото по-големи ставаме, толкова по зле :D съдбЪ

alek200
03-30-2008, 14:52
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

И аз си търся ама все са малки :smt023

Значи колкото по-големи ставаме, толкова по зле :D съдбЪ

много правилно :smt120

lipsvashh_mi
03-30-2008, 14:54
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Obsession
03-30-2008, 14:58
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Аами да и това го има ;) Момчетата са на обратния принцип - колкото по-малки са - по-голяма напаст :D

alek200
03-30-2008, 15:02
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Аами да и това го има ;) Момчетата са на обратния принцип - колкото по-малки са - по-голяма напаст :D

ми примерно аз си търся някоя поне на 16 и нещо ... (иначе става голяма разликата в годините ;) )

vesito13
03-30-2008, 15:11
АМИ АЗ НЕ ПУША , НЕ СЛУШАМ ЧАЛГА И САМО ПО НЯКОГА ПРЕКАЛЯВАМ С ПИЕНЕТО И ТО МАНИЧКО , ТАКА ЧЕ ИМА И СВЕСТНИ МОМИЧЕТА В БЪЛГАРИЯ (ОБАЧЕ ПОВЕЧЕТО СА ЗАЕТИ) НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ ЩЕ СИ НАМЕРИШ И ТИ НЯКОЯ :wink:

celestial soil
03-30-2008, 15:12
че за теб, като пуши, значи не струва, а?
рядко ги има тия, дето са хубави хем отвън, хем... хъм, 'отвътре' (:

или е грозна и супер готин човек, или е супер яката тъпа пyтка... свиквай ;]

lipsvashh_mi
03-30-2008, 15:14
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Аами да и това го има ;) Момчетата са на обратния принцип - колкото по-малки са - по-голяма напаст :D

ми примерно аз си търся някоя поне на 16 и нещо ... (иначе става голяма разликата в годините ;) )
е това можеш да г о кажеш от гледната точка на твоите години... :)

03-30-2008, 15:15
аз пък харесвам момичета който им са прави секс много обаче да са много хубави и яки с много яки задници и не ми пука кво слушат и дали пушат или пият :)

Obsession
03-30-2008, 15:32
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Аами да и това го има ;) Момчетата са на обратния принцип - колкото по-малки са - по-голяма напаст :D

ми примерно аз си търся някоя поне на 16 и нещо ... (иначе става голяма разликата в годините ;) )

Охоо и се оплакваш! Има ги, дамм, аз съм примера даже 8) А и не само аз, има доста такива мацки. Някой каза, че били или грозни и свестни по характер или хуабви, а гадни. Да не ви казва аз какви индивиди познавам - да не ги виждаш по тъмно, а и да не ги чуваш, че една умна приказка не излиза от тях ;) И са гаджосани... Това от части подкрепя тезата, че за всеки влак си има пътници (или прекалено загорели момчета)

alek200
03-30-2008, 17:42
alek200 зависи какво имаш в предвид под малки :lol: ...

Аами да и това го има ;) Момчетата са на обратния принцип - колкото по-малки са - по-голяма напаст :D

ми примерно аз си търся някоя поне на 16 и нещо ... (иначе става голяма разликата в годините ;) )
е това можеш да г о кажеш от гледната точка на твоите години... :)

Ми аз съм на 17 и половина ...

MosT_WaNTeD
03-30-2008, 17:49
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Има ... поне аз съм я открил от 1 година ...

alex_devv
03-30-2008, 18:13
Може и да се намери някоя, която да няма някои от пороците, ама всичките - абсурд! 8) :-P

amylee92
03-30-2008, 18:29
emiiii az ne slu6am 4alga ne se nalifam s piene daje moje da se kaje 4e vuob6te ne piq a i ne sym k***a opredeleno ne sym 8) oba4e iaam samo 1 nedostatuk zna4i :-o pu6a kato komin :grin: :-D :D

m3ch3ncee
03-30-2008, 19:01
Hah..ima gi i takiva momicheta no saa rqdko sreshtani naistina :S Ama sushtoto bih kazala i za momchetata.. :(

Alabalaportokala
03-30-2008, 23:34
хах миналата наделя даваха по БТВ филм за гейшите, те това го могат

Колко съм недосетлив. Благодаря за съвета, ще го имам впредвид :D

че какво има да се досещам ? :shock: (нещо не те разбрах)

Тъп си бате и то много тъп чудя с защо се хабя да ти обяснявам. Както и да е погледни хубаво удебеления шрифт, ама много много хубаво.

Авторе имам 1 въпрос, ако въпросната мадама отговаря на критериите, но е 85 килограма дали ще я вземеш ? :grin: 8-)

fudankoo
03-31-2008, 03:36
хах миналата наделя даваха по БТВ филм за гейшите, те това го могат

Колко съм недосетлив. Благодаря за съвета, ще го имам впредвид :D

че какво има да се досещам ? :shock: (нещо не те разбрах)

Тъп си бате и то много тъп чудя с защо се хабя да ти обяснявам. Както и да е погледни хубаво удебеления шрифт, ама много много хубаво.

Авторе имам 1 въпрос, ако въпросната мадама отговаря на критериите, но е 85 килограма дали ще я вземеш ? :grin: 8-)

Ми развиси щото примерно има някой по - високи с по голяма талия и т.н. а всъщност не са мн. дебели.Чесно да ти кажа за това не се бях сетил евала пич предполагам че ако е хубаво няма да обърна голямо внимание на това стига да не виси много :smt038

F_CK_all_I_need_is_U
03-31-2008, 07:13
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

em az ne py6a ne piq i mrazq 4alga i ne s1m nqkoq barbie :] to e p1lno s takiva momi4eta kato mene,prosto ne znae6 kade da t1rsi6 :P

apparition
03-31-2008, 07:23
em az ne py6a ne piq i mrazq 4alga i ne s1m nqkoq barbie :] to e p1lno s takiva momi4eta kato mene,prosto ne znae6 kade da t1rsi6 :P

тук съм напълно съгласна...незнаеш къде да търсиш
такова момиче няма да намериш в някоя чалготека например :razz:

girl87
03-31-2008, 16:44
и аз отговарям на изискванията :) :P

Sweety69
03-31-2008, 17:21
и аз отговарям на изискванията :) :P
аз също :wink:

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
03-31-2008, 22:01
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Да не Пуши : Не Пуша

Да не Слуша Чалга: Мразя чалга

Да не прекалява с Пиенето : Пия, но не се напивам

и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !) : според мен съм си сладка и не се смятам за нахална!

най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби ! : до сега никой не ми е казал че съм глупава

Както виждаш има такива момичета :wink:

NFW`
04-01-2008, 00:30
Целта на тази тема беше да успеят представителките на женския пол да се потупат в гърдите, че покриват нечии "идеални" критерии ли? Че след 15 страници изгубих връзката нещо...

Подозирам мнозина от писалите тук в ЛЪЖА обаче, това е сигурно.

hmmm
04-01-2008, 07:37
е може и накой да е излъгал.но какъв е смисъла ??ето например аз не пу6а не пия и не слу6ам 4алга .... и то няма смисъл да излъжа затва....(да пие6 е супер тъпо ..в тва да пу6и6 няма ни6то хубаво ...а пък и не е полезно :) )....

krasitoOoO
04-01-2008, 13:31
:D :D as! savpadam na si4kite iziskvania ama ina4e sam nogo grozna 8-)

elmosGirl8
04-01-2008, 14:13
хах аз също съвпадам със сичките изисквания и не съм грозна тоест просто защото са ми го казвали ; ) не се мисля за голямата работа виж те ме коя съм ; ) да отбележа килограмите 50.. а ръстът 165 :)
и въпреки това си нямам приятел.. Никой свястен не съм намерила до сега или ако съм намерила то се са заети... Едно симпатично сладко момче не мога да намеря с нормален карактер, което да не го итересува само секса :) :oops: .. а какво аз не търся много просто искам да няма акъл като на 14 годишните момчета като от моя клас :) дето вече брат на 15 ще стават пък са супер зле.Праят се на голямата работа и хранят секи срещнат..

meds15
04-01-2008, 14:57
Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
С цялото ми уважение : :smt098

alex_devv
04-01-2008, 15:02
стига ве де*баа :razz:

alek200
04-01-2008, 15:24
Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
С цялото ми уважение : :smt098

личи си от коя половина си ^^^

krisi_bep
04-01-2008, 16:45
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !Вписваме се! Може да се увериш 8-)

mim4ety_sara
04-01-2008, 16:47
na4i po tiq kriteri stavam ama s1m mn malka :D na 13 :D

alek200
04-02-2008, 12:06
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !Вписваме се! Може да се увериш 8-)

На колко си ?

krisi_bep
04-02-2008, 12:16
13 :oops: По-големи ли се търсят?

alek200
04-02-2008, 12:49
13 :oops: По-големи ли се търсят?

не знам за автора ама аз търся от 15,16 нагоре

jenanadqvola
04-02-2008, 13:04
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

EeEe ти ни изкара бати к*рветата всички,аз смея да кажа,че чалгата не праи никой по-лош ние пък искаме момчета,който да не изневеряват да не се заглеждат по други и да са мили..ама такива много рядко има,както рядко има момичета,които да слушам метъл примерно..

krisi_bep
04-02-2008, 13:08
:lol: отписахте ме значи...разочарована съм... 8-)

alek200
04-02-2008, 13:13
:lol: отписахте ме значи...разочарована съм... 8-)

не се обиждай, ще си намерих някой 8)

krisi_bep
04-02-2008, 13:26
ооо да,да знам ;)И на теб късмет :-D

krisi_bep
04-02-2008, 13:26
ооо да,да знам ;)И на теб късмет :-D

PeSh000
04-02-2008, 13:35
Като отговор на вапроса дали има такива момичета бих ти казал че има но са на привършване. В днешно време много момичета тарсят единствено материалната изгода, но има и така да ги нареча "по-старомодни" които тарсят истинската си лиубов. Аз лично сам с моята приятелка от около 7 месеца , не пуши, не пие смея да твардя че много си ме обича също както и аз обичам нея и е с мен заради това което сам което ме радва :)

TheMaggie
04-02-2008, 14:00
Е,имаш еба*му и критериите (с извинение)...Мда,доста момичета не пият,не пушат и не слушат чалга,нооо са толкова злупени,че няма накъде и често приличат на баба Яга,в малко подобрен вариант...Пък и к'во,като кажа сега и аз,че отговарям на критериите - ходи го докажи..? Аз наистина не пуша,не пия,не слушам чалга и се смятам за умна (фък ю,ако мислите,че съм надута - не съм) ... ама какво от това..? Една мноооого голяма част от момчетата харесват ку*ви,а пък тези,които не ги харесват обикновено приличат на Квазимодо (то не,че Квазимодовците не харесват и те ку*ви,ама айде...)... Абе това с критериите и харесването е много относително и съм убедена,че много момичета отговарят на "критериите" на автора,но той просто не гледа където трябва.
Ъъ да и да добавя,спрете (по дяволите) да слагате всички момичета под общ знаменател..!

girl87
04-02-2008, 15:55
Е,имаш еба*му и критериите (с извинение)...Мда,доста момичета не пият,не пушат и не слушат чалга,нооо са толкова злупени,че няма накъде и често приличат на баба Яга,в малко подобрен вариант...Пък и к'во,като кажа сега и аз,че отговарям на критериите - ходи го докажи..? Аз наистина не пуша,не пия,не слушам чалга и се смятам за умна (фък ю,ако мислите,че съм надута - не съм) ... ама какво от това..? Една мноооого голяма част от момчетата харесват ку*ви,а пък тези,които не ги харесват обикновено приличат на Квазимодо (то не,че Квазимодовците не харесват и те ку*ви,ама айде...)... Абе това с критериите и харесването е много относително и съм убедена,че много момичета отговарят на "критериите" на автора,но той просто не гледа където трябва.
Ъъ да и да добавя,спрете (по дяволите) да слагате всички момичета под общ знаменател..!

имаш право !!!

i'm so excited!
04-02-2008, 17:23
а ти, естествено, си безгрешен:)

LovePoisoned
04-02-2008, 17:42
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

А ми ...
1.Като поиска да ходим на дискотека какво ще стане като каже " аре в някоя чалговека" .... или пък като си пусне някоя чалга да слуша ....
2.За мен чалгата е просташка и долнопробна музика :-x



Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
Хъх... не знам дали такива момичета са много... но на мен лично ми требва момче с такъв идеал. :o

alek200
04-02-2008, 18:04
Има брат и аз я търся но просто всички такива момичета са заети... Неможе всички момичета да се слагат под общ знаменател... Има вярвам че ще я намеря някой ден ....
Само един въпрос?
Какво като слуша чалга? Какво я прави по-малко човек?

А ми ...
1.Като поиска да ходим на дискотека какво ще стане като каже " аре в някоя чалговека" .... или пък като си пусне някоя чалга да слуша ....
2.За мен чалгата е просташка и долнопробна музика :-x



Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D

Споко не е стандарт на всички момчета само на по - добрата половина !
Хъх... не знам дали такива момичета са много... но на мен лично ми требва момче с такъв идеал. :o

Аз :smt023

November
04-02-2008, 18:59
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !


Има много повече от това.... :D

nikinkaa
04-02-2008, 20:25
Аз пък съм на мнение,че свестни момчета има малко :shock:

Iv4eTy
04-02-2008, 21:12
ДА, има и такива. Но няма да си намериш, ако през цялото време седиш пред компа и размишляваш над това какви сме били момичетата... Така или иначе и да мислиш и да не мислиш няма да ни разбереш... По-добре излез от вас, излизай с приятели ходи на места,където може да срещнеш някоя такава...

Naughty_
04-02-2008, 21:19
Естествено ,че има! ама нали знаеш .. Който търси - намира! :) пробваш,пробваш,пробваш .. и така докато намериш момичето,което отговаря на твойте изисквания! :) а не да пробваш 3/4 пъти и да си кажеш "оо не ,всички са ужасниии..."
а М/у другото перфектни хора няма..така че с тези твойте си критерий.. нз.. не че са много ама..няма да е зле ако ги сведеш до минимум,примерно отдели тези които са най - важните (в случея да не е курва) по лесно ще ти е :)

gLoRiOuS_aNGeL
04-02-2008, 21:51
Хах,аз не пуша,не пия,чалга слушам много малко,ама с такъв като тебе не бих се хванала,щото си много консервативен... :D

alek200
04-06-2008, 15:38
Аз пък съм на мнение,че свестни момчета има малко :shock:

така е ;)

Tommie
04-06-2008, 15:45
Вече почти няма свестни...както момичета, така и момчета. ;) ЗАСТРАШЕН ВИД :D

DejaVu31
04-06-2008, 17:50
Може да не пуши,да не слуша чалга и да не е курва,но това не пречи да е адски тъпо и ограничено същество...Моя съвет е : ОПРАВИ СИ ПРИОРИТЕТИТЕ !!! Гледай да си с някой с които наистина си пасвате по характер,а не по музикални предпочитания и т.н X_x

-IcE-pRiNcesS-
04-06-2008, 17:57
Е па не пуша , не прекалявам с алкохола , не слушам чалга! И кво тва означава ли че съм перфектно момиче?Ебати странните разбирания!

girl87
05-15-2008, 14:19
йахаахахахаахххаххахахха муахааххаахах

MoonAngel
05-15-2008, 14:23
Има такива, друг обаче е въпросът, че са на изчезване.

Ch0c0la73
05-15-2008, 14:32
emi nz sig ima tarsi :D bih ti kazala 4e sam az kato izklui4im alkohola ponqkoga i 4algata ponqkoga ama tq e svarzana s alkohola :D

Ch0c0la73
05-15-2008, 14:33
Е па не пуша , не прекалявам с алкохола , не слушам чалга! И кво тва означава ли че съм перфектно момиче?Ебати странните разбирания! ima oshte neshty 'umnosta' 8-)

GregoryHouse
05-15-2008, 15:45
Хора чудя се дали в България има поне едно момиче което :
Да не Пуши
Да не Слуша Чалга
Да не прекалява с Пиенето
и същевременно да е симпатична и да не е някоя к*рва.(и разбира се да не е нахална !)
А ?

Edit: забравих най - важното;
За едно момиче е много важно да е умно а не някоя безмозъчна кука барби !

Бих казал че са десетки хиляди ПОНЕ. Да прекалява с пиенот обаче кфо значи? ДА е пияна сяка вечер или като седне веднъж в годината да се напие? Курви са тея дето имат големи амбиций и се мъчат по краткия път да минат...малцина успяват...ИМА АДСКИ много които не пушат...и същевременно 90% от тях са доста по умни от теб тъй като не пускат безсмислени теми...

NaNa_SladuRana
05-16-2008, 15:59
Не пуша,почти не пия,да слушам чалга е изключено,7 клас съм ,ака че е малко вероятна да съм курва,Не се намирам за грозотия,ако ми говорят с терминология,не гледам като полезна изкопаемо.Мися,че забрави да споменеш да не е скучна.Да,заета съм.Така,че има такива момичета,лично аз познавам значителен брой!

Lucho
05-16-2008, 16:02
Няма такова място.. :o

Cookie_
05-16-2008, 17:12
Не пуша , не пия , не слушам чалга (смятам , че аватара ми го показва) ... Отличничка съм ... И бях Little miss Bulgaria по-миналата година ... :) Друго ....

GolDeeN
05-16-2008, 18:31
Tova li e ideala za momi4e pri mom4etata :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: WOW...az zna4i ne vlizam v tiq kriterii..tcttc :-D


Ми, не, идеала е да се чука в кинефите на дискотеките и да носи очила колкото шнорхел....