PDA

View Full Version : проблем с ревнив



_portokalche
03-18-2008, 13:25
Zdraveite! 6te vi razkaja problema si i se nadqvam da mi dadete nqk1k1v s1vet 6toto ne znam kakvo da pravq! ....Ta zna4i 8 meseca hodih s edno mom4e koeto mnogo obi4ah i prod1ljavam da obi4am....oba4e sled p1rvite 2 meseca ne6to se promeni...po4nahme da se karame prez 2 dena i to vse za gluposti..az i ve4e da iskam ne moga da si spomnq vsi4kite p1ti za kvo se sme karali...ina4e toi e adski revniv..neprek1snato mi proverqva6e telefona, skype, minava6e prez nas neprek1snato i si misli 4e az mu izneverqvam..dori edin p1t be6e popital brat mi dali ne hodq s drug....e dobre kak moga da hodq s drug kato az s1m neprek1snato s nego i neprek1snato mu povtarqm 4e go obi4am i mu go dokazvam...kakvi li ne raboti s1m pravila za nego a toi neprek1snato misle6e 4e az hodq s drug...i kato tr1gna da mu obqsnqvam toi izob6to ne slu6a kvo mu se govori i si s1rji na negovoto i neprek1snato be6e 4e e razbral gle6kata si i 6te se popravi...no tva ne stana...i predi 6 dena se skarahme za poreden p1t za gluposti 4e si sam pisala s nqkak1v po skype 4e s1m po4nala da se d1rja gadno s nego...i az ne izd1rjah i mu kazah 4e vr1zkata ni prikliu4i i se pribrah....toi sled 10 min mi zv1nna i me pita 4e ako mi se obadi sled 2-3 dena da otidem na kafe kato priqteli dali 6te s1m saglasna..i az mu kazah 4e 6e si pomislq...sled tova sled okolo 4as mi zv1ni i mi kazva da izlqza da si mu dam edno gorni6te koeto be6e zabravil u nas i az slqzoh i samo mu go dadoh i se pribrah...ot tam kato se sre6nem toi me otminava i pi6e na skype si 4e "Dumite obi4am te koito mi izri4a6e ne dokazvaha 4e me obi4a6e i si li4e6e 4e osven s men s drugi be6e,ku4ka takava,ot togava du6ata moq te k1lne6e" i takiva dr razni .....v momenta si nqmam predstava za kvo se d1rji taka...i ne znam kakvo da pravq dali da mu se obadq da se opravim,a ako se hvanem pak ne iskam da izjivqvam s16tiq tormoz kakto do sega....prosto si nqmam predstava kakvo da pravq...molq vi daite mi s1vet pls :)

7 точка от правилата
moderated by Coki

Scared_Straight
03-18-2008, 13:33
Просто не бъди с такъв ревнив човек.. Първо няма да имаш свобода и винаги ще си като затворник едва ли не защото на него няма да му хареса да имаш някакви социални контакти с момчета..И тфа дето е писъл в skype че си кучка просто може да покаже отношението му към тебе и колко държи.....

Rofl4e
03-18-2008, 14:09
Po dobre ne tragvaite pak..za6toto 6te e pak sa6toto samo 1 mesec 6te epo razli4en (nali zn valka kojata si meni no nrava nikoga) taka 4e po dobre go ostavi ot kolkoto pak da se tormoze6

Nik4o_Spain
03-18-2008, 14:47
Zna4i az daje ne sam pro4el si4ko stignah do tova kadeto ti e proverqval si4ko .... zna4i az li4no neznam kak 6te prozvu4i no mrazq revnivite hora pove4e ot si4ko te ne sa dobri nito za vrazka nito za priqteli za absoliutno ni6ti4ko ne stavat poneje tova im vliqe i ponqkoga kakto e pri teb do kolkoto razbrah tova mom4e e bolen na tazi tema moq savet e zareji go i ne se zanimavai pove4e sas takiva hora za6toto ot li4en opit znam 4e i liubovta e mnogo mnogo kofti i boli i vinagi si pod naprejenie i nai vajnoto 4e nqma da ima6 svoboda taka 4e ... mainata im i si nameri svqsten 4ovek :)

MartiSSima
03-19-2008, 11:20
Сега да ти обясня за твоя проблем малкичко...Тоя човек не е нормален защото това е болестно състояние.И аз имах един такъв индивид който като твоя човек ми проверяваше телефона скайп-а сайтовете дето бях регистрирана, този форум тука и т.н.И ние така като скарвахме аз му обяснявам той си държи на неговото и ми затваря телефона и една камара нерви.Просто няма смисъл да се занимаваш с него той няма да ти донесе нищо хубава.Връзка с ревнив човек не е връзка, така като гледам той буквално е УБИЛ вашата връзка...А относно това оето си пише по скайп-а оставяйго мъжкото му достойнство е наранено, мисли си че не си го разрала и че не го обичаш.Ревността му го кара да прави глупости и да се държи тъпо, не се очудвай ако почне с телефонните обаждания и да те тормози с реплики ще се самоубия или ако не си с мен няма да си с друг. Хич да не ти пука.Такъв човек не е способен да обича ... Горе главата и давай напред не се обръщай назад красивото и нежното е пред теб...живота е пред теб!Успех! :-)

hooliganka89
03-19-2008, 11:25
E too tvoq mnogo revniv.
Ako mojesh da tarpish tova otnoshenie,moje pak da se saberete,no shtom ne mojesh nedei da se sabirash s nego.
Rano ili kasno shte mu mine gneva kam teb i veche nqma da pishe takia neshta na skype si :) Aide uspeh.