PDA

View Full Version : Мега глупавия въпрос, ама не съм от разбирачите..



Diggity
03-18-2008, 14:47
Обикалях с 2ма мои приятели и единия от тях се видя с някаква негова позната. Вечерта по skype тя го питала "Кой беше другия?"(демек за мен) и той и казал там името ми, а тя му казала, че съм бил готин. И днеска бях да го зема от едно место тоя моя човек, и тя беше там, мина такава и 2-3 пъти ни се засякаха погледите...

Доста глупаво, ама не съм любовчия и за това питам Какво да си мисля ? 8-)

w0sh
03-18-2008, 14:51
Че миришеш на шкембе чорба... това привлича жените.

Scared_Straight
03-18-2008, 14:51
Не мисли ами действай. :D запознай се с нея ако не си и я покани на кафенце на разходка кино абе варянти бол. То аз зареди една купон дигах в нас :D

koalka
03-18-2008, 15:05
Определено си й харесал на външност.Не ми се вярва на всеки да казва, че е готин.Поне някакви симпатии има...
Сега трябва да действаш, ако и тя ти харесва.

prettyIdeath
03-18-2008, 15:43
Еми направил си и впечатление... Кво друго трябва да си мислиш... Моментно привличане и такова ще си остане...
Ако не направиш нещо де...

vamp
03-18-2008, 15:49
Обикалях с 2ма мои приятели и единия от тях се видя с някаква негова позната. Вечерта по skype тя го питала "Кой беше другия?"(демек за мен) и той и казал там името ми, а тя му казала, че съм бил готин. И днеска бях да го зема от едно место тоя моя човек, и тя беше там, мина такава и 2-3 пъти ни се засякаха погледите...

Доста глупаво, ама не съм любовчия и за това питам Какво да си мисля ? 8-)

Ти като не знаеш,че това значи че си й симпатичен къде си тръгнал изобщо да пускаш теми.Щото не вярвам да знаеш,кво да и кажеш,как да я впечатлиш и спечелиш...Наистина не си любовчия.
Ще ти дам няколко съвета,ако ти харесва и искаш топло тяло до себе си,направи тия неща:
1)запознаваш се с нея,като може да и припомниш,че сте се видели и се познава с твоя приятел,това ако си сам,иначе той ви запознава или уж случайно ви среща на кафе
2)културен си,сериозен си,забавен си,впечатляваш със своята интелигентност и разбиране
3)хващаш момента и се сближавате
4)прегръщаш я,целуваш я и черпиш за новото гадже

ако стане пусни една тема и питай и как да се държиш,ако не драсни едно ЛС да ти кажа аз,щото май вече ще ми викате доктор Лав,може и Любо от БТК заради шкембето ;)

Rofl4e
03-18-2008, 15:52
Zna4i 4e ima nqkfi 4ustva kam tebe... eeeee mn trudno be..nqmam dumi..mi deistvai zagovarqi q namigai nameri i skype i telefona i ... :] taka

Unno
03-18-2008, 15:53
Любо от БТК заради шкембето

Той е ДЕБЕЕЕЕЛЛЛЛ, Хахаха, както и да е отплеснах се !

Ми мой човек не си пропилявай шанса ами давай покажи и че не си само симпатичен ( готин ) ами и много повече .

5StaR
03-18-2008, 15:54
Еми направил си и впечатление... Кво друго трябва да си мислиш... Моментно привличане и такова ще си остане...
Ако не направиш нещо де...

;)