PDA

View Full Version : проблем с темитеЕе..!!



superlative_baby
03-18-2008, 15:05
значи това ми е болната тема ..темите на компютъра!! :(:(:( първо искам да ви помоля да ми дадете линк към някоя хубава тема..да не е Alien.. и второ искам да ви попитам защо когато си инстална някоя тема,всичко се променя,освен страрт менюто????? и как да направя че и то да се смени..преди имах теми,но само за месец,защото трябваше да ги плащам :( м0ля,няк0й к0йто разбира да ми помогне :)

didonko
03-18-2008, 20:21
Изтегли си Windows Blinds - в него има теми. Както и някои от замунда или нета...

Самата тема е програмирана да променя даден пакет.. така че щом не променя старт менюто значи не е направаена да го променя :D

XceSS
03-18-2008, 20:57
Изтегли си Windows Blinds - в него има теми. Както и някои от замунда или нета...

Самата тема е програмирана да променя даден пакет.. така че щом не променя старт менюто значи не е направаена да го променя :D

Апффф как можа да кажеш такава глупост ?!?

Има 1 пач за уиндоус мисля че се казваше UXTheme изтегли си него и в замундата има 1 торент със 150 теми .Теглиш и тях, теглиш и TuneUp Utilities, от тази програма можеш да си manage-ваш темите, а също така има и да си теглиш теми.Много са хубави и не товарят много. :)