PDA

View Full Version : Как чувствата ми охладняха,защото тя не ме оцени,ето затова!



vamp
03-18-2008, 15:15
Купували ли сте цветя на момиче още преди да тръгнете?
Бил ли сте романтичен,готин,секси,сер озен,търпелив,мил и отнасяли ли сте като джентълмен с приятелката си?
Е аз съм го правил и скъсахме,защото тя ми каза,че не иска да бъде с мен(после обаче се усетила,че сгрешила),мислела си,че обича друг,но се усетила,че иска мен.Минаха 2 седмици от тогава,чаках да ми се обади,не го направи и го направих аз,мислех,че иска да се сдобрим,а няма смелост да ми го каже,обаче проблема е много по-сериозен!Мисли се за велика и че може да си играе с чувствата ми,че аз съм момчето което и прави имиджа,този,който е винаги на разположение независимо от нищо,този който направи много за нея.Да не пропусна и това,че трябва да съм супер свестен,а тя да закъснява всеки път и да я чакам и да поставя приятелите си между нас.Еми бейби,затова ще си сама,защото не ме оцени,затова ще те запомня като лигла и като момичето в което се влюбих,подарих му сърцето си,а ти не посмя да рискуваш да бъдеш с мен,защото си още неадекватна в чувствата си и не разбираш кога те обичат и кога искат да те чукат и да те оставят.Бих казал,бъди щастлива,обаче сега ще се возиш в колата на друг,някой който не те обича и не се съобразява с теб,ще си мечтаеш да бъдеш с друг на романтична разходка и друг да се прави,че го радват твоите простотии,а всъщност сега осъзнавам колко си ограничена.
И когато ги пиша тия простотии,знай,че още ми пука за теб,но дори и да се върнеш при мен,няма да бъда същия,ЗАЩОТО НЕ ТИ ВЯРВАМ и от тебе повече от всеки друг очаквам да ме прецакаш.А колкото повече време минава,толкова повече те виждам в друга светлина,докато сигурно някой ден ще си супер различна в моите очи.Дано все пак ти ме запомниш такъв какъвто съм бил винаги с теб,за да знаеш,че има и добри момчета и да страдаш някой ден,че когато трябваше да бъдеш с мен ти беше егоистка.И все пак,искам да се върнеш при мен,но и да не се върнеш,не ми пука,и това ще преживея,не си 1-вата,нито последната!

5StaR
03-18-2008, 15:21
ИИИииИИи изля си мъката, сега по-добре ли си :)

vamp
03-18-2008, 15:25
ИИИииИИи изля си мъката, сега по-добре ли си :)

Не,малкия,като знам колко се старах за това момиче,а тя ква се оказа...
Дано го прочетат повече като нея и когато намерят "Принца си на бял кон",който твърдят,че търсят да бъдат с него,а не да кажат:"Твърде хубаво е да е истина"

Unno
03-18-2008, 15:26
Евала :)


не си 1-вата,нито последната

Абсолютно вярно !! и отново евала :) .

vamp
03-18-2008, 15:38
Евала :)


не си 1-вата,нито последната

Абсолютно вярно !! и отново евала :) .

Знаеш ли,яд ме е само за това,че когато се сближа с друго момиче,мисля си ,че имам чувства,ще го давам много по-леко,защото не ми харесва ролята на глупака и на прецаканото мило момче...

Unno
03-18-2008, 15:42
Еми незнам бате.. ти си решаваш сам за себе си какво и как ще правиш .

Nik4o_Spain
03-18-2008, 15:46
Gledai v bade6teto i ne se obra6tai v minaloto edinstveno poglejdai nazad kogato ne si sigoren 4e pravi6 ne6to redno i nadnekni samo da vidi6 dali si go pravil i posledicite ot nego i prodalji

Rofl4e
03-18-2008, 15:57
Da ne ti puka..pone sega znae6 4e nqma koi da se podigrava s 4ustvata ti .. i nqma da te izpolzva :)

gostut
03-18-2008, 16:05
няма за кво да съжаляваш.. направил си нещата, които си искал да правиш... тва че тя не го е оценила си е нейн проблем - не твой. единственото което е - не дей да се събираш пак с нея.. не го заслужава ;)

Liar
03-18-2008, 16:36
Не си мисли че щом си мил си глупак...Както сам каза-тя е глупачката,защото едва ли ще намери някой като теб.Просто момичето е несериозно-днес обичала единия утре другия...Няма такива глупости просто.Разбрах че е несериозна още когато в една друга тема написа че искала свобода.Ако те е обичала щеше да иска постоянно да е с теб а не да ти говори за свобода още в началото на вързката ви.Щях да ти го кажа ама отложих темата остана назад и аз забравих 8-)

vamp
03-18-2008, 16:46
Не си мисли че щом си мил си глупак...Както сам каза-тя е глупачката,защото едва ли ще намери някой като теб.Просто момичето е несериозно-днес обичала единия утре другия...Няма такива глупости просто.Разбрах че е несериозна още когато в една друга тема написа че искала свобода.Ако те е обичала щеше да иска постоянно да е с теб а не да ти говори за свобода още в началото на вързката ви.Щях да ти го кажа ама отложих темата остана назад и аз забравих 8-)

Благодаря,че все пак ми го каза,защото си мислех,че е нещо нормално и не трябва да я притискам...Какъв тъпанар съм бил само,за много неща...

MartyParty
03-18-2008, 16:47
Много ми хареса темата ти.Разбрал си нещо важно...Човек се учи докато е жив.Трябва да си ,от една страна,благодарен на това момиче(колкото и нелогично да звучи).Можеби не е била подходящата за теб.Можеби ще осъзнае,че с теб е била по-щастлива.Можеби ще я хване яд,а можеби дори няма да се сети за теб повече.В края на краищата какво ти пука?Както сам каза...не е първата,нито последната.

vamp
03-18-2008, 17:37
Много ми хареса темата ти.Разбрал си нещо важно...Човек се учи докато е жив.Трябва да си ,от една страна,благодарен на това момиче(колкото и нелогично да звучи).Можеби не е била подходящата за теб.Можеби ще осъзнае,че с теб е била по-щастлива.Можеби ще я хване яд,а можеби дори няма да се сети за теб повече.В края на краищата какво ти пука?Както сам каза...не е първата,нито последната.

Тъжно ми е за нея,защото едва ли някога ще бъде щастлива ако не промени поне малко държанието си и не бъде по-искрена и смела,другия вариант е да си намери някакъв по-голям шаран от мен,но се съмнявам да е готин,умен и добър като мен и да се държи с нея като мен.Излиза,че си правя реклама,а не е така.Просто за това момиче бях оптималния вариант,защото сме принципно двамата невъзможна комбинация,обаче с нея бях номер едно,въпреки,че бях друг аз не се преструвах,друг не би го направил.Пък и съжалявам,защото сега едва ли ще търся сериозна връзка след това което стана,просто твърде много усилия коства,а е нужен и късмет...И с тия мои проблеми,ще е чудо ако имам сериозна приятелка в близките 6 месеца,че дори и 1 година.

TheNewReligion
03-18-2008, 17:43
Povecheto momicheta sa nali znaesh kakvi ! Obshtestvena izmet e tui momiche ! Zareji q !

zaraaa
03-18-2008, 18:14
Zaradi ei takiva momicheta,kato tova milite momcheta se prevrashtat v nqkakvi bokluci s izvinenie :-D Ostanali sa tolkova malko svestni momcheta i momicheta,tq sreshtnala svqstnoto momche i otishla sig pri nqkoi muxlio t.e. Iztarvala pitomnoto fa goni divoto ei tva e glupavo :-D A pak ti ne se otchaivai tq ne te zaslujava nameri si dobrichko momiche,koeto da oceni chuvstvata ti i vsichko koeto pravish za neq :) :) :)

vamp
03-18-2008, 18:18
Zaradi ei takiva momicheta,kato tova milite momcheta se prevrashtat v nqkakvi bokluci s izvinenie :-D Ostanali sa tolkova malko svestni momcheta i momicheta,tq sreshtnala svqstnoto momche i otishla sig pri nqkoi muxlio t.e. Iztarvala pitomnoto fa goni divoto ei tva e glupavo :-D A pak ti ne se otchaivai tq ne te zaslujava nameri si dobrichko momiche,koeto da oceni chuvstvata ti i vsichko koeto pravish za neq :) :) :)

Трудно се откриват тия добри момичета :)
Мислех моето за такова,а то се оказа маскарад :)
Сега ще ми е трудно да се доверя и винаги ще играя с 1 наум...

zaraaa
03-18-2008, 18:24
Tochno taka tazi vrazka shte te nauchi da ne se doverqvash bezrezervno i vinagi kakto kazvash ti da imash edno naum :wink:

MiMcHeToOo
03-18-2008, 18:32
Мога да кажа едно "Браво!" По-добре късно отколкото никога!

BlueFace
03-18-2008, 18:38
Мога да кажа едно "Браво!" По-добре късно отколкото никога!
+1 :) :grin: :)

NFW`
03-18-2008, 18:41
Аз мога да кажа едно "стига". Достатъчно приказки за това колко и защо точно не ги заслужава бившето гадже са се изписали тук. Повече, отколкото бих искал, съвсем определено.

Извинявай, наистина ли ти става по-добре, като го напишеш във форум? Ако ще ти помогне, готов съм да намеря цигулка и да засвиря някоя тежка, трагична мелодия. ^^

w0sh
03-18-2008, 18:42
Аз мога да кажа "Яйце"

LitTlE_BeBsIiI
03-18-2008, 19:09
Мн ясно,че ще си мисли,че може да прави с теб каквото си иска,защото ти просто я глезиш и и даваш всичко.Момчетата които са се държали така с мен както ти с нея...и които са ми обеснявали колко перфекта съм в продължение на 5 часа....на всичките съм им била шутовете на мига.Просто това дразни....

vamp
03-19-2008, 09:08
Мн ясно,че ще си мисли,че може да прави с теб каквото си иска,защото ти просто я глезиш и и даваш всичко.Момчетата които са се държали така с мен както ти с нея...и които са ми обеснявали колко перфекта съм в продължение на 5 часа....на всичките съм им била шутовете на мига.Просто това дразни....

ОК,ти сигурно си в ролята на "гадната кучка",как да ти обясня,аз не се държа със всички женски добре и не се обеснявам по 5 часа,просто тоя път сметнах,че го заслужава,обаче не е било така!

hooliganka89
03-19-2008, 10:06
Мн ясно,че ще си мисли,че може да прави с теб каквото си иска,защото ти просто я глезиш и и даваш всичко.Момчетата които са се държали така с мен както ти с нея...и които са ми обеснявали колко перфекта съм в продължение на 5 часа....на всичките съм им била шутовете на мига.Просто това дразни....

Porednoto lapeshko iskazvane,nedei da capash temata na momcheto.
Vsichki momicheta sme minali prez tozi etap,dori i az gi imam na momenti,no rano ili kasno vsqko momiche si sqda na zadnika.

assd
03-19-2008, 15:23
ех деца, деца...

все едно тва съм го писал аз преди да разбера че да се тича след гъза на едно момиче не е добре ! никога не давай всичко за някого, щото после ще му стане безинтересно и ще те остави

имаше една мисъл "да обичаш малко - няма смисъл, да обичаш много - няма кого" , търсете баланс с една дума

а пък и любов и то вечна едва ли може да има, особено около 17-25 години. освен ако не си милионер - тогава може да имаш момичето което искаш да имаш завинаги... ама ще искаш ли, след като може да имаш всяка? трудни въпроси, неясни отговори :booooomb:

ANTIHUMAN
03-19-2008, 16:00
Liubov :D :D :D :D Stiga nejiveem v epohata na romantizma :D Predi moje da e imalo liubov ve4e ne ! 8) Vsi4ko e do ob6ti interesi! Primer: mom4eto ima mnogo pari ,a momi4eto e krasavicata na u4ili6teto!Kakvi sa ob6tite interesi li? Emi za F-4eto parite na mom4eto ,a za mom4eto tqloto na f-4eto!
Pro4eti li? Vsi4ko e do ob6ti interesi nqma liubov ima samo takava duma ostanala v dalekoto no krasivo minalo!
Ako si optimist i si misli6 4e liubovta e nqkyde tam i te 4aka ,6te ima da si 4aka6 :D :D :D :D :D Uspeh optimisti ! Az sym realist 8)

megiii
03-19-2008, 21:30
няма за кво да съжаляваш.. направил си нещата, които си искал да правиш... тва че тя не го е оценила си е нейн проблем - не твой. единственото което е - не дей да се събираш пак с нея.. не го заслужава ;)
+ 1...мога да ти пожелая само успех за да можеш да я превъзмогнеш напълно :)

PepiDesigns
03-19-2008, 21:38
Подарявал съм цветя на момиче, преди да тръгнем ..
Винаги съм бил внимателен , някой път не се сдържам , и съвсем леко прекалявам ..
Винаги гледам да съм мил ..

И не мисля , че тя е трябвало да направи това .. много е глупаво просто .. :shock: Ако е пред мен , не знам какво ще й наговоря , и какво ще й причиня просто .. тва е .. тъпо ...

Лошото е , че .. когато изпиташ такива чувства .. те не питат , ами си ги изпитваш , а в последствие разбираш какъв е човека .. лични примери не мога да дам , защото нямам опит в това , просто .. тя е зле , и тва е .. факт , приемаш го и така ..
Ако се върне , поиграй си ти , защото .. някак си не е честно , както и да го гледам ... не знам дее .. кво пиша , и кво мисля ..

Късмет .. за напред , дали с тази или с друга (по-добре с друга ;) ) ... дано най-накрая те оценят.

LitTlE_BeBsIiI
03-26-2008, 11:11
Мн ясно,че ще си мисли,че може да прави с теб каквото си иска,защото ти просто я глезиш и и даваш всичко.Момчетата които са се държали така с мен както ти с нея...и които са ми обеснявали колко перфекта съм в продължение на 5 часа....на всичките съм им била шутовете на мига.Просто това дразни....

Porednoto lapeshko iskazvane,nedei da capash temata na momcheto.
Vsichki momicheta sme minali prez tozi etap,dori i az gi imam na momenti,no rano ili kasno vsqko momiche si sqda na zadnika.
Ама какво сега бе?Точно така си е.Както казах в мнението си,така действам в живота и мисля,че съм права и не само аз съм такава.
И към автора на темата...не съм гадна кучка,дори съм много чувствителна,ама зависи от човека,който стои срещу мене.

Ivalinka
03-26-2008, 12:23
za6to horata vinagi se naranqvat :(

soulja_girl4e
03-26-2008, 12:31
maleee pi4 spokoino ne se nervirai! tva dokato go 4etoh si pomislih 4e kompiutyra mi 6te se vzrivi! mi kato si tolkova gotin i sexy hvani si druga za kakvo se vla4i6 s ligli ne moga da razbera? :? nqkoga mislel li si 4e tq prosto ne znae dali te haresva? ostavi q tq sama 6te re6i! mejdinno oba4e gledai da zabyr6e6 nqkoq dr po svestna!
btw little bebsi e napylno prava! evala macka i az za tova skysah s biv6iq! 8-)

kalin4ity17
03-26-2008, 15:14
според мен не трябва заради някои момичета които не оценяват момчетата на следващите които заслужават това момчетата го връщат...

detekt
03-26-2008, 15:30
Vamp, напълно те разбирам приятелю, в абсолютно същото половение съм.

А що се отнася за това че е писал в друга тема че приятелката му искала свобода, може да си имала в предвид мен, защото аз го написах, въпреки че не съм мн редовен във форума и може и той да го е писал ;). И аз не мога да разбера, по същия начин - имахме силна емоционална връзка, бях мил, бях готов да и сваля звездите от небето, и все пак тя реши, че иска свобода, че искала да бъде свободна, да пробва с някой друг и т.н. ...

Не знам сега съм объркан, опитах да бъда с друго момиче, след първата среща още се отказах от нея и не знам какво да правя....

ResPekT333
03-26-2008, 18:32
Samo 1 shte kaja....Ewala momche...! :)

vamp
03-26-2008, 18:43
Да,темата вече е старичка,случиха се много неща,стъпих си на краката,чувствата ми охладняха както се опасявах,сега с нея се отнасям по друг начин,ще се върне при мен,защото сама ще иска и защото така трябва.Повече никога няма да правя грешката да бъда прекалено добър или открит с момиче и изобщо с някой и то още от начало.Просто иначе не си интересен.Всички си падат по потайни лоши момчета и по сумлети от които не знаеш какво да очакваш.Или си играч или си изигран.Вече манипулирам всички и аз съм на върха на пирамида,това е негласното ми обещание пред мен!Пък ако някоя някога заслужи отношението ми,истинското,ще си помисля преди да и свалям звезди,писна ми да се разочаровам от всички!

BeBoNcHeTo
03-26-2008, 18:44
Ти си си пич щом не го е оценила сега да си търси друг

vamp
03-26-2008, 18:47
Ти си си пич щом не го е оценила сега да си търси друг

ДА си търси друг,обаче първо искам да се върне при мен и после аз да и кажа чао,за да види какво е да ме загуби и да осъзнае грешката си.

punkrock
03-26-2008, 19:05
Ти си си пич щом не го е оценила сега да си търси друг

ДА си търси друг,обаче първо искам да се върне при мен и после аз да и кажа чао,за да види какво е да ме загуби и да осъзнае грешката си.
Не, според мен не си прав.
Ако тя реши да се върне при теб по-добре изобщо я отрежи и не се занимавай повече с нея. Няма смисъл да и правиш гадно..
По-добре не се занимавай повече, защото може старите чувства да се върнат и така ти ще страдаш повече, а не тя.
Това с отмъщенията е детска работа.
Бъди пич и търси любовта в друго момиче! :)