PDA

View Full Version : Каква е разликата между lover и хаус манияк, фешън?



tItEufFf
03-18-2008, 15:36
Нещо не мога да схвана .. има ли я изобщо

Nik4o_Spain
03-18-2008, 15:52
Neznam kakvo zna4at tezi raboti no do kolkoto znam sa palni gluposti kokito ima samo v balgariq :grin:

Merito_
03-18-2008, 15:56
Ха-ха! House lover - човек, който обича да слуша такава музика. House маняк - това съм аз :grin: Някой, който обожава тази музика и по принцип си слуша само такава. Fashion и тва ли незнаеш какво е ... Фешанките с модерните дрехи и яките прически не ги ли знаеш :)

tItEufFf
03-18-2008, 16:01
Неее...аз зная какво е фешън .. ама щото нали и те слушат хаус (уж) ... аве, ясно .. мерси :-)

Nik4o_Spain
03-18-2008, 16:10
Ха-ха! House lover - човек, който обича да слуша такава музика. House маняк - това съм аз :grin: Някой, който обожава тази музика и по принцип си слуша само такава. Fashion и тва ли незнаеш какво е ... Фешанките с модерните дрехи и яките прически не ги ли знаеш :)


Si4ko tova koeto kaza sa gluposti :) ot si4ki hora koito v bg kazvat az sam house manqk fe6an ili tem podobni gluposti .... tova sa hora koito deistvitelno nito razbirat muzikata nito q ose6tat za men muzikata napravi mnogo v nai tejkiq moment za men i sam se odal napalno na partytata muzikata presledvaneto na me4ti i mnogo ne6ta koito ne moga da ti obesnq horata koito sam vijdal po partyta koito ne moje da si obesni6 nikoga nqma da ti kajat az sam manqk fe6an nai golemiq house lover te prosto q obi4at i gi kara da badat svobodni ne ti govora za maniq plazma zali hristo botev i takiva ne6to govora ti za hora ot cql svqt koito deistvitelno elektronnata muzika e 4ast ot jivota im ... znam 4e nqma da razbere6 kakvo iskam da ti kaja no se pak se opitah :oops: mersi za vnimanieto

NSDAP
03-18-2008, 16:15
Всички чалгари на КАЛЕ!

Merito_
03-18-2008, 16:20
Никчо да ясно ми е, че в Испания стават яки партита и много добре знам за какво ми приказваш.Тва че ти си в Испания, а аз в България не ме прави по-малко разбираща от теб, поне на теория.А и не можеш да ми кажеш, че не разбирам от електронна музика.Не се прави на по-разбиращ и не подценявай другите става ли? А за останалото, което написа- ДА, абсолютно съгласна съм..Тва, че аз съм такава просто го подметнах ей така. И аз не разбирам защо толкова кеф им дава на хората да се правят на такива каквито не са...Искат да подражават на други, да се правят на интересни, да се набиват повече в очи...Бъдете естествени и тва е

Nik4o_Spain
03-18-2008, 16:30
Никчо да ясно ми е, че в Испания стават яки партита и много добре знам за какво ми приказваш.Тва че ти си в Испания, а аз в България не ме прави по-малко разбираща от теб, поне на теория.А и не можеш да ми кажеш, че не разбирам от електронна музика.Не се прави на по-разбиращ и не подценявай другите става ли? А за останалото, което написа- ДА, абсолютно съгласна съм..Тва, че аз съм такава просто го подметнах ей така. И аз не разбирам защо толкова кеф им дава на хората да се правят на такива каквито не са...Искат да подражават на други, да се правят на интересни, да се набиват повече в очи...Бъдете естествени и тва е



Izvinqvai ako taka si si pomislila no az ne se pravq na pove4e razbira6 kadeto i da otida i kakvoto i da vidq i napravq prosto napisah tova po tova koeto kaza AZ SAM HOUSE MANQ4KA a tova sam go 4uval poprincip ot hora koito si nqmat naideq .. dobre ti qvno ne si ot tezi hora i izvinqvai ako sam te ubidil po nqkakav na4in no ne stava vapros samo za tova koi kade jivee a za tova koi kak se 4ustva i kakvo 4ustva kogato e na party dali otiva za da se drusa ili otiva da prejivqva nezabravimi momenti kakto az si go nari4am i v posledica sa narkoticite ne za6toto e moderno a za6toto na 20 4asa party nqma kak da se izdarji po drug na4in kolkoto i liubov da se vlaga v muzikata no az go kazah si4ko tova poneje cqlata mi liubov e naso4ena tam za6toto muzikata napravi i promeni cqlata mi du6a v nai trudniq moment za men v kkoito izgubih si4ko koeto imah i me nakara da zapo4na nov jivot za tova kazah 4e ne moje6 da me razbere6 ne 4e ne razbira6 ot muzikata a 4e ti q obojava6 a az izpitvam uvajenie i liubov kam tova koeto napravi tq za men i pak sorry ako si si pomislila ne6to drugo :?

cold_arrow
03-18-2008, 16:34
samo 1 vupros kfo vi drazni vuv fe6unite ? ne sum fe6unka xaxa ama iskam da vi popitam. 6to tolko gi mrazite e pone nqkoi ? :)

NSDAP
03-18-2008, 16:34
samo 1 vupros kfo vi drazni vuv fe6unite ? ne sum fe6unka xaxa ama iskam da vi popitam. 6to tolko gi mrazite e pone nqkoi ? :)
НА КАЛЕ и ти МА!

w0sh
03-18-2008, 16:39
Въх въх... и откъде вий разбирачите си теглите сетовете?

MusicIsTheKey
03-18-2008, 16:45
Разликата е, че фешънчетата са чували две-три песни като "I Wish You Would" и "Lucky you" и мислят, че са супер хаусъри. А, да, повечето казват, че слушат и Тиесто.

Нищо, че той прави транс музика. Хаус, транс.. who cares?

Не малка част дори не знаят как се пише думата "хаус" и пишат смехории като "халс, халус, хаос". Истински фенове.

w0sh
03-18-2008, 16:53
Разликата е, че фешънчетата са чували две-три песни като "I Wish You Would" и "Lucky you" и мислят, че са супер хаусъри. А, да, повечето казват, че слушат и Тиесто.

Нищо, че той прави транс музика. Хаус, транс.. who cares?

Не малка част дори не знаят как се пише думата "хаус" и пишат смехории като "халс, халус, хаос". Истински фенове.
Напълно съгласен... и ходят на партита .... въпреки,че никога не са чували ДиДжей-а.... и естествено после твърдят,че им е любимият.

Nik4o_Spain
03-18-2008, 16:59
Разликата е, че фешънчетата са чували две-три песни като "I Wish You Would" и "Lucky you" и мислят, че са супер хаусъри. А, да, повечето казват, че слушат и Тиесто.

Нищо, че той прави транс музика. Хаус, транс.. who cares?

Не малка част дори не знаят как се пише думата "хаус" и пишат смехории като "халс, халус, хаос". Истински фенове.
Напълно съгласен... и ходят на партита .... въпреки,че никога не са чували ДиДжей-а.... и естествено после твърдят,че им е любимият.



S tova sam saglasen :grin:

DisciplineAndOrder
03-18-2008, 18:40
стига с тоя халс бе