PDA

View Full Version : най-големия ужас за една жена



olive_oil
03-18-2008, 16:09
Здравейте.
Иска ми се тук всички момичета да споделяме какво според нас е най-големия ужас за една жена в днешно време. Пускам темата тук, мисля че е най-подходящия раздел за това да кажем какво възпрепядства както външната, така и вътрешната ни красота.
Вие сте =>

radoslava
03-18-2008, 16:27
mi spored men nai-vajnoto za edna jena e tq da izglejda dobre dori i da ne e mn krasiva,no ako se 4ustva taka opredeleno 6te e mn privlekatelna!trqbva da ima samo4ustvie i da e mila!v dne6no vreme nai-gadno e kogato ima socialno nerazpolojenie i nali se se6tate ne4e tr da si bogata oba4e tr da otdelq6 malko sredstva za van6niq si vid!!! :)

Little_Miss
03-18-2008, 16:31
spored men nai - golemiqt ujas na edna jena e kogato tq e nepodgotvena v dadena situaciq , kolkoto i da se opitva da zamaje polojenieto , lo6ata strana vinagi si proli4ava

BeBsItO
03-18-2008, 17:16
не мога да дам всеобщо мнение, но най-големия ужас за мен е... това да не се развия като личност, да остана недооценена.....да остана не забелязана :) а за в1н6ност , може би да остана без коса :-D

olive_oil
03-18-2008, 17:44
мн мерси за отговорите, продължавайте да пускате постове.
За мен най-големия ужас е да не може една жена да се разкраси 9да отиде на козметик примерно) По принцип парите за козметик си ги събирам и заради тази и им липса ще отида чак другата седмица вместо тази, а трябва да е тази седмица :( това една жена да неможе да отиде на/ да си позволи козметик е направо ужас!

marilyn
03-18-2008, 18:06
според мен най- големият ужас за една жена е да остане НЕРЕАЛИЗИРАНА и може би самотна...това е най-лошо...

Water_lili
03-18-2008, 18:06
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

donkihot
03-18-2008, 18:30
от моя гледна то4ка,най-големият ужас ли4но за мен е да бъда недооценена и може би отхвърлена от близките..и още едно нещо с4итам за голям ужас,това е да ме зарежат заради секса...т.е заради това,4е не пускам ня нкг

s1NNer
03-18-2008, 18:35
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

:smt023 и според мене тва е най-важното!

love_veselka
03-18-2008, 18:47
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?


+1

danny_f4e
03-18-2008, 18:49
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

напълно съм съгласна !!!

marilyn
03-18-2008, 19:31
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

:smt023 и според мене тва е най-важното! аз НЕ подкрепям, за мен не е толкова важно да имаш деца(защото аз не искам да имам). мн по зна4имо е да имаш добра работа, завидно положение и да си РЕАЛИЗИРАНА

ResPekT333
03-18-2008, 19:39
dobre da imash rabota da se realizirash...ami nali wse pak trqbwa da ostawish pokolenie.,..nqkoi koito da produlji poda ....nqma li da e nai-golqmoto shtastie ako si imash dechica....a posle i wnuci...i prawbuci dai Boje... :) neznam spored men nai-golemiq ujas za 1 jena e da izgubi deteto si ili neshto da se sluchi sus semeistwoto i... ;)

juchoche
03-18-2008, 22:51
за мен най голямият ужас е да ми кажат някаква забележка за килограми и външен вид.. :( :( :-o :-o :oops: :oops:

hooliganka89
03-19-2008, 06:15
Kato se setq za kozmetik i nastrahvam.
Ot nqkolko meseca sam v druga darjava i sama si skubq vejdite,zashtoto nqmam mnogo doverie na kozmeticite tuk.
Napravo sam si napravila vejdite na nishto :lol: I skoro se podstrigah malko po-kasno,a ne se saobrazih,che shte imam bal tazi godina i vejdi loshi i kosa kasa i stava golqmo mazala.


Tva za jenata za decata naistina e mnogo vqrno,no misle,che tuk e po-dobre da obsajdame problemite na momichetata tineidjarki,vse oshte ne sme jeni.
Az dokato ne rodq ne moga da se nareka jena,vse oshte sam momiche i posle shte stana moma :D

kuklichka_bg
03-19-2008, 07:21
ami te ujasite sa mnogo be parvo kak izglejda vtoro samo4ustvie si4ko si4ko trq da e na 6+ ama tui rqdko se polu4ava No nqkoi ne go osaznavat imam edno gospoja idva i vika v 4asa ne sam se sresvala ot v4era i se kefiza men tui e ujas xaxaxa ama za neq ne taka 4e za sqka razli4no

Water_lili
03-19-2008, 07:26
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

:smt023 и според мене тва е най-важното! аз НЕ подкрепям, за мен не е толкова важно да имаш деца(защото аз не искам да имам). мн по зна4имо е да имаш добра работа, завидно положение и да си РЕАЛИЗИРАНА
всеки си има собствени приоритети в живота, а повечето хора поне искат да се реализират да имат успех в работата и т.н за да могат да се грижат за децата си . Междудругото за жени които нямат (не искат да имат) деца се казва че имат сърце от камък и наистина повечето са доста озлобени. Дано навреме се усетиш какво искаш в живота да не стане един ден на 60 да се огледаш и да видиш , че си съвсем сама :shock:

marilyn
03-19-2008, 16:41
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

:smt023 и според мене тва е най-важното! аз НЕ подкрепям, за мен не е толкова важно да имаш деца(защото аз не искам да имам). мн по зна4имо е да имаш добра работа, завидно положение и да си РЕАЛИЗИРАНА
всеки си има собствени приоритети в живота, а повечето хора поне искат да се реализират да имат успех в работата и т.н за да могат да се грижат за децата си . Междудругото за жени които нямат (не искат да имат) деца се казва че имат сърце от камък и наистина повечето са доста озлобени. Дано навреме се усетиш какво искаш в живота да не стане един ден на 60 да се огледаш и да видиш , че си съвсем сама :shock:


Нито аз нито хората около мен мислят 4е съм 4овек без сърце. Не смятам също 4е съм или ще стана озлобена защото аз НЕ ИСКАМ да имам деца а не 4е не мога да имам. аз сама се усещам 4е нямам май4ински инстинкт и нз как да се отнасям към едно дете. като малка никога не съм играла с кукли, винаги с плюшени игра4ки, мразех куклите, освен може би Барби. а и ти сам каза 4е всеки си има приоритети в живота, но моите определено не са децата :)

sweatkiss
03-19-2008, 16:45
Според мен най-големия ужас за една жена е да остане подценена и да не може да разкрие истинските си качества........... :D

danny_f4e
03-19-2008, 18:22
Tva za jenata za decata naistina e mnogo vqrno,no misle,che tuk e po-dobre da obsajdame problemite na momichetata tineidjarki,vse oshte ne sme jeni.
Az dokato ne rodq ne moga da se nareka jena,vse oshte sam momiche i posle shte stana moma :D

ми темата е за жената... не за тийнейджърки май... трябваше по друг начин да е формулирана темата като "Какъв е най-големият ужас на днешните тийнейджърки" :)

st1ka
03-19-2008, 19:23
според мен най- големият ужас за една жена е да остане НЕРЕАЛИЗИРАНА и може би самотна...това е най-лошо...

И аз съм на това мнение...

Madness
03-20-2008, 06:49
Аз не виждам някъв потенциален`най-голям ужас` около мен
:-D
Даа,последното ужасно беше че нямаше кафе вкъщи...мда...
Амва като се вземе впредвид,чеее...ква жена съм аз...смисъл...на тия години? (((((:

Wrathchild
03-20-2008, 11:02
Най-лошото за една жена е
Да не изглежда добре => да не я желаят
Да не се развие като личност и да е тъпа като галош => да остане нереализирана
И най-най-най-лошото... да не може да има деца!

А за тийнейджърката
Отново да не изглежда добре.
Да няма достатъчно пари. Факт. И не от егоизъм - гадно е всеки да се фука със всичко, а ти да нямаш 50 стотинки за 1 кафе...

foreverr
03-20-2008, 17:20
Според мен най-големият ужас за една жена е тя да не може да има свое собствено дете или да забременее и да е например на 15 години и да трябва да направи аборт!И друг ужас е да загуби някой от роднините си или от семейството си най-вече!

marilyn
03-20-2008, 19:44
ни най малко не искам да спамя в темата но според теб за един муж не е ли ужас да загуби близък 4овек???

и бих искала да попитам защо пове4ето смятате 4е най големия ужас за една жена е да няма деца????

olive_oil
03-20-2008, 20:13
ни най малко не искам да спамя в темата но според теб за един муж не е ли ужас да загуби близък 4овек???

и бих искала да попитам защо пове4ето смятате 4е най големия ужас за една жена е да няма деца????
въпрос на разбиране ;)
според теб какъв е най-големия ужас за една жена?

marilyn
03-21-2008, 17:15
ни най малко не искам да спамя в темата но според теб за един муж не е ли ужас да загуби близък 4овек???

и бих искала да попитам защо пове4ето смятате 4е най големия ужас за една жена е да няма деца????
въпрос на разбиране ;)
според теб какъв е най-големия ужас за една жена?

както бях казала за мен най големия ужас за една жена е да остане нереализирана, да няма добро образование, да няма добра работа и да се 4увства самотна. но всеки слу4ай най големия ужаас не е да нямаш деца :) :)

BeB0_UlTrA_KiSs
03-21-2008, 17:29
ми аз мисля че най-големия ужас е...може би да й окапе косата :D :D :D на мен ако ми окапе ще се гръмна! :D

Bolt_f
03-21-2008, 20:23
nai-kofti e kato ti doide cikyla i nqmash prevryzka/tampon, nito dostyp do apteka/supermarket ... ei tva e ujas!
pffff... iskam da imam hui! chestno!

BoRe
03-21-2008, 20:28
Най-големия ужас за вас жените сме нии м :-x :P

Swinkenhoffer
03-21-2008, 22:48
но всеки слу4ай най големия ужаас не е да нямаш деца :) :)
;-)
Въпреки че след някво време може да сме на друг акъл, за момента и на мен нямането на деца не ми се вижда като ЕБАТИ трагедията... :-o

За мен по-ужасно е да не изглеждам прилично (в косата особено) или да оставя грешно впечатление у някого, за когото ми пука.

Wrathchild
03-22-2008, 08:28
ни най малко не искам да спамя в темата но според теб за един муж не е ли ужас да загуби близък 4овек???

и бих искала да попитам защо пове4ето смятате 4е най големия ужас за една жена е да няма деца????
въпрос на разбиране ;)
според теб какъв е най-големия ужас за една жена?

както бях казала за мен най големия ужас за една жена е да остане нереализирана, да няма добро образование, да няма добра работа и да се 4увства самотна. но всеки слу4ай най големия ужаас не е да нямаш деца :) :) Хайде бе :D
И аз до преди 1 година казвах 'за какво са ми деца, не искам.'. Обаче биологичният часовник започва в 1 момент да трака. А след 50 години евентуално оставаш без мъж до себе си и след погребението му няма кой да те погледне...

kalpazanka
03-22-2008, 08:35
Това за неходенето на козметик и счупеният маникюр са бели кахъри. Най-големият ужас за една жена е да е бездетна!

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2008, 08:38
ole nai golemiq mi ujas e da mi izlqzat mostaci .. ili nekoq pupka koqto da ne moga da prikriq po nqkakuv na4in :shock: /za moqta vuzrast i za akula koito imam za momenta da tova sa mi nai golemite ujjasi za sega../

p.p sq se setih za oshte edno da e samotna ... mn mn mn e lo6o da se 4uvstvash samoten i to ne samo jenata izobshto.. ujasno e (:

kalpazanka
03-22-2008, 08:41
Мостаците можеш да си ги махнеш по всякакъв начин, докато с лечение на безплодие може да ти побелее косата и пак да си останеш ялова.

PollyPoi
03-22-2008, 09:03
да страда от някаква болест :? :? :? :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-22-2008, 10:37
Мостаците можеш да си ги махнеш по всякакъв начин, докато с лечение на безплодие може да ти побелее косата и пак да си останеш ялова.

mOstacite da no ne iskam da se stiga do tam i tui za bezdetieto ne sum kazala 4e ne e gadno gadno e! prosto ot sumati vreme nasam izpitvam ujas ot tova s mOstacite mi

XaMcTePKa
03-22-2008, 10:43
сори ,но според мен сте леко повърхностни всички :? за една ЖЕНА най- голямият ужас е да се случи нещо с детето (семейството ) й или да не може да има дете , защото това са наистина важните неща в живота... :?

:smt023 и според мене тва е най-важното!

+1

varnen4e
03-22-2008, 12:05
Аз, понеже нямам братя или сестри, винаги съм се страхувала от това да не остана сама някой ден.. може би това е най- големия ми страх.

nicolepcd
03-22-2008, 14:07
Аз, понеже нямам братя или сестри, винаги съм се страхувала от това да не остана сама някой ден.. може би това е най- големия ми страх.
Мда, самотата е най - големия ужас ... :?

Anabel
03-23-2008, 10:29
Най-големия ужас за една жена е тя да е неподържана и мазната коса.

DejaVu31
03-23-2008, 11:16
Да е самотна..това не значи да няма семейство или хора около нея,а прсто да се чуства самотна и неразбрана,а да е твърде късно да променя каквото и да е в живота...оф много сложно стана.... 8-)

08mdam__
03-23-2008, 19:35
Да остане зависима.