PDA

View Full Version : Споделям и ви моля за съвет и подкрепа...



mechtaq_za_teb
03-18-2008, 16:16
Здравейте.Отдавна не бях пускала тема в този форум,но сега имам нужда да споделя как се чувствам.
Ще разкажа на кратко.
Преди време бях щастлива.Имах приятели,излизах,запознава х се с нови хора.Всичко беше супер.И срещнах него-човекът,който ме направи още по-щастлива и който след всичко ми разби целия живот(знам,че звучи пресилено,но чувството е точно такова).
Та не искам да разказвам цялата история,защото е прекалено лична и болезнена.Но на кратко:бях с него няколко месеца,след което се разделихме.После уж се виждахме,карахме се,сдобрявахме се.И стигнахме до едно положение,в което аз само се унижавах и правех всичко за него,защото много го обичах.Знам,че и той ме обичаше,но нещата се промениха.Всичко хубаво,което имахме вече го няма.Останахa само онези отвратителни спомени.Когато за последно се видяхме се скарахме окончателно и разбрах,че не му пука,че е егоист и гледа само себе си.И сега,когато гледам назад... :( :( :( Чувството е отвратително!Вече почвам да си мисля,че този човек ми нанесе някаква психична травма.Просто не съм същата.Това не беше просто болка от любов,а беше много по-дълбоко,заради всички неща,които направих за него и всички унижения. :cry: :cry: :cry: Чувствам се като парцал след всичко...толкова пропиляни нерви,сълзи заради човек,който не успя да го оцени.
Незнам.Всичко ми е объркано.Незнам дали успяхте да ме разберете.И преди съм преживявала раздели,но тази...беше нещо повече.
Споделих и ми олекна.Надявам се да ме подкрепите с някакъв съвет. :( :( :(
На всички пожелавам щастие в любовта,защото това е едно от най-хубавите неща.

5StaR
03-18-2008, 16:26
Warning: Serious post

Какво да кажем, след този свършен факт - скъсали сте .
Следователно единственото нещо което можеш да направиш е да продължиш напред...Ще го преодолееш а и времето лекува :)

Liar
03-18-2008, 16:27
За съжаление винаги има спадове...Но ти не се отчайвай-била си щастлива и преди да го срещнеш нали макар и не чак толкова?Продължавай да правиш нещата с които си се занимавала тогава-приятели нови запознанства и т.н.
А тази неуспешна връзка която си имала-опитай се да извлечеш най-доброто от нея.Запази хубави спомени а от лошите можеш да се поучиш-да не правиш същите грешки и със следващото момче да подходиш по различен начин.
Айде оправяй се бързо!

Merito_
03-18-2008, 16:45
Отстрани винаги е лесно да се каже "Ще ти мине, времето лекува..и т.н" ... Но е много трудно да го преодолееш. И аз имам връзка от 2 години и когато се разделихме аз 1 месец не бях на себе си буквално.Не излизах от вкъщи, през цялото време плаках и слушах някви депресиращи песни, не ядох, не пих.Огромна беше празнината.Лягах със сълзи и се събуждах със сълзи, докато не се оправихме.Той също не оцени много неща и компромиси, които направих за него и след време на мен спря да ми пука и после той плачеше за мен. Поплачи си, отдай се на мъката малко време и после сравнително ще ти олекне, въпреки че болка малка или голяма в сърцето дълго ще има...Дай си сметка, че той не те заслужава, мисли си за отрицателните му черти, как те е карал да се чувстваш.А остави го него да си мисли, че на теб ти е безразлично, ако го видиш се дръж сякаш го няма.Накарай го да почувства поне капчица пренебрежение и болка ако може. Та гледай бързо да се измъкнеш от депресията, която те е налегнала, не му мисли толкова много. Живота продължава с или без него... :) Успех

valentinka_1990
03-18-2008, 17:48
За съйаление в много от случаите губим щастието си и с него и нерви и много сълзи.Така ще е цял живот просто трябва да се стараем да губим нерви и сълзи от щастие:) Ще го забравиш и ще срещнеш друг,дръж се!:)

Roiroi
03-18-2008, 17:51
" И изгората живота му изгори "
П.Славейков - "Бойко"

El`Clasico
03-18-2008, 18:12
не си струва да се впрягаш но е болезнено имам един познат ходеше с едно момиче и то го остави просто ей така и просто ся не е същия все едно се побърка...!!

fafli4ka7a
03-18-2008, 18:16
razbiram kakvo si prejivqla oba4e vypreki vsi4ko kolkoto i da ti e trydno trqbva da prodylji6 napred bez da se obry6ta6 nazad za6toto tova moje da ti donese samo i edinstveno pove4e bolka..am opitai se da zabravi6 za vsi4ko tova i da zapo4be6 jivota si na novo kolkoto i da ti e trydno

hinata___
03-18-2008, 18:32
mnogo dobre znam kakvo ti e za6toto i az minaloto lqto prejivqh su6toto :( ... mina se dosta vreme,namerih si drugo mom4e i sega sam 6tastliva... :) ...moga samo da ti kaja edno:VREMETO LEKUVA... sega moje da si kaje6 "no kolko vreme 6te mi trqbva" a az samo 6te ti kaja 4e ako se opita6 da ne misli6 za nego vremeto nqma da ti se stori tolkova mnogo i ti pak 6te se vlubi6 :) :) :) uspeh

BlueFace
03-18-2008, 18:42
Има всякакви тъпанари... :? Опитай се да излизаш да правиш неща които ти отвличат вниманието!Това лично на мен ми помага!Ясно е ,че не можеш изведнъж да го забравиш.С времето спомените и чувствата ще избледнеят!
Недей да мислиш за него,защото така още повече ще ти става гадно!! :wink:

BlueFace
03-18-2008, 18:43
mnogo dobre znam kakvo ti e za6toto i az minaloto lqto prejivqh su6toto :( ... mina se dosta vreme,namerih si drugo mom4e i sega sam 6tastliva... :) ...moga samo da ti kaja edno:VREMETO LEKUVA... sega moje da si kaje6 "no kolko vreme 6te mi trqbva" a az samo 6te ti kaja 4e ako se opita6 da ne misli6 za nego vremeto nqma da ti se stori tolkova mnogo i ti pak 6te se vlubi6 :) :) :) uspeh
Охо фен на Naruto :-D :)

zaraaa
03-18-2008, 18:59
Nikoga ne e kasno da se usmixnesh,ne propilqvai oshte nervi i ne plachi za chovek,koito ne te e ocenqval,koito ne te e uvajaval ne e uvajaval i Lubovta ti i Teb samata,koito se e podigraval i e potapkval vsichko xubavo koeto si pravila za nego.Ti si davala vsichko,a toi kakvo ti e dal? Ot istoriqta ti az si pravq izvoda,che ne ti e dal nishto,a samo e vzemal.Zamisli se trqbva li da se tormozish za neshto tolkova ne xubavo,za edna vrazka koqto se e osnovavala moje bi samo na interesi ot negova strana.Imashe edna umna misal:"Ne plachi za tova,koeto ne plache za teb!" Ti si povtarqi tova,a sashto i che tozi chovek ne te zaslujava,che ti si dostatachno dobra za nego i taka s vremeto shte go preodoleesh.Davai napred ne se otchaivai.Edna vrata se zatvarq,a druga se otvarq :) :) :) :) :)

evelinka1122
03-18-2008, 21:03
Ехеу мацка горе главата :) Случват се и такива работи... не те е оценил и се вижда че е изпуснал едно нежно момиче което да го обича... ами негов проблем! Моля те стегни се, излизай, виждай се с приятели, не мисли за него и го забрави :) Бъди както преди, усмихни се :) :-) Успех... надявам се да съм ти помогнала :)

hooliganka89
03-19-2008, 06:25
Razbiram te,che ti e mnogo gadno ot razdqla i,che si sakroshena,no jivota e takav.
Nie nqma kakvo da te posavetvame osven da prodaljavash napred,da se borish i da ne ostavqsh makata da opravlqva jivota ti.
Otnachalo shte e taka,shte ti e gadno kakto e sega,no s vremeto shte otkriesh novi radosti v jivota,koito ne e zadaljitelno da sa svarzani s momche.
Minala sam prez mnogo takiva razocharovaniq,znam kolko e tejko,no sashto taka znam i kak se ispravqh otnovo na kraka i pochvah da vijdam neshtata ot rozovata im strana.
Pojelavam ti skoroshno "ozdravqvane".