PDA

View Full Version : Френския Легион



bushido
03-18-2008, 18:15
има ли в тоя тиин форум привърженици на легиона
драснете по някои ред :booooomb:

TellMeYourName
03-18-2008, 18:19
пфхахаххахХАХъахаъах

w0sh
03-18-2008, 18:20
Че кой не е гледал филма с Жан Клод Ван Дам където ставаше дума за тез лешпери.

w0sh
03-18-2008, 18:27
аз ще го дефинирам така:

нископлатени наемници, които вършат мръсната работа на една педерастка нация. Чест и слава има само в тъпите филми, а обучението в планините е типично за френския мегаломански мозък и малка пишка...
Напълно съгласен... откъде накъде ще се бия за четта и интересите на гейска Франция.. като мога да защитавам интересите на моята родина.

Canis_Dirus
03-18-2008, 18:42
Пълна педерастия. Някаква романтика ли намирате в него?
Нещо, което е служило като последно убежище за изметта на континента да го въхваляват. за елитно ли го смятате? Че то за да те приемат трябва да правиш колосалните 15 лицеви и 6 набирания. Ми баси елитното.

Льольовци и гейтаци са там.

ZuCkI
03-18-2008, 19:15
мразя французите със шибания им език пък за тия смешници...

HexGirl
03-18-2008, 19:23
dori neznam zakvo stava duma :lol:

Canis_Dirus
03-18-2008, 19:26
dori neznam zakvo stava duma :lol:като не знаеш, защо пишеш?

HexGirl
03-18-2008, 19:40
http://emoticon.metroland.ru/pictures/agression/Axe_anim.gif

RoyTheReaper
03-18-2008, 20:25
Пълна педерастия. Някаква романтика ли намирате в него?
Нещо, което е служило като последно убежище за изметта на континента да го въхваляват. за елитно ли го смятате? Че то за да те приемат трябва да правиш колосалните 15 лицеви и 6 набирания. Ми баси елитното.

Льольовци и гейтаци са там.

4 набирания. :razz:

run
03-18-2008, 20:43
Пълна педерастия. Някаква романтика ли намирате в него?
Нещо, което е служило като последно убежище за изметта на континента да го въхваляват. за елитно ли го смятате? Че то за да те приемат трябва да правиш колосалните 15 лицеви и 6 набирания. Ми баси елитното.

Льольовци и гейтаци са там.

4 набирания. :razz:
Ne moga 4 :D Btw 6to tolko gi hranite?

bushido
03-19-2008, 11:51
kaто не знаете за какво става вапрос по-добре не изразяваите мнение
4 набирания...8 набирания... изобщо не са тва тестовете потърсете инфо и ще разберете и изобщо не са нископлатени
Това е самостоятелно боино формирование което си има собвствена служба за разузнаване и тежко на дезертиорите.
не знам усведомени ли сте в форума тука,тиинове но
ФРЕНСКИЯ ЛЕГИОН е една от наи добре тренираните армии на света
не напразно млегионерите са нариани ку4етата на воината а също и легиона никога не се дели и не предава оръжието си
потърсете в гугъл
''Битката при Камрон (Мексико) и ще разберете и моля незапознатите да не пишат глупости от рода на ''геиове'',измет и тн...
не бива да говориш за нещо от което представа си нямаш и да обиждаш наляво на дясно.
Legio Partia Nostra

strelok
03-25-2008, 14:30
пич,може да ми пишеш на skype: soviet_soldat_
търся си другарче с което да отидем заедно другата година или някой с който да полафим за това.Изчетох мн информация по въпроса и се запознах с не малко хора,жалко че не намерих някой който се е върнал наскоро или в момента е там,а и по принцип съм си психар и откъм физическа подготовка съм шест.
а за тия дето са се опитвали да хранят или оплюят легиона...може да искат пари на мама и да отидат на кафе да се почерпят с някое курве само да си затварят устите когато трябва,наемници или хора с лошо минало легионерите са войници,бият се ,умират отдайте чест фешани мама ви деееба шибана,гелосани лайна : )
а да и тази тема в този форум наистина ме озадачи,чак се регистрирах :razz:

Canis_Dirus
03-25-2008, 15:17
бла бла
И какво сега? Ще биеш път до Франция, за да се биеш за тая педалска държава ли? Че и България си има армия, ако не знаеш. Ще се биеш за родината, което е в пъти по-яко от това да се биеш за 1050 евро.
То да знаеш и терористите-фанатици се бият и умират и камикадзетата и те. И на тях ли да отдавам чест?

П.П. най-харчения продукт от "омиротворителите" в Афганистан (европейските сили без Великобритания) са безалкохолните напитки. След това идва гела за коса. Корави войници, а? И това сами си го купуват.

Аз продължавам да твърдя, че хората от въпросния легион не заслужават уважение. Най-обикновени наемни убийци. Пращани да вършат мръсната работа.

special_girl_SS
03-25-2008, 15:34
Хмм тази тема силно ме озадъчи, тъй-като преди няколко години едно бивше гадже искаше да се запише във Френския легион. Не го взеха щото не приемали българи (некви като приключили обучението си, си взели парите, заминали си за България и не се върнали), явно или аз съм в грешка, или тая забрана е отменена :-o

SamRothstein
03-25-2008, 20:33
Гадното на Легиона е, че ти взимат паспорта и спираш да съществуваш. Ако умреш – умреш. Никой няма да прати тленните ти останки на майка ти. Ако си решил да ставаш наемник, по-добре се поинтересувай нещо в сферата на PMC (Private military company). Там и заплатите, и условията на труд са по-добри.
Ако пък търсиш да се покриеш със слава тотално забрави този план. Никой няма да ти даде Пурпурно сърце за геройския ти подвиг. Съжалявам, но е така. Плащат ти, за да умреш, а не за да се правиш на герой.

special_girl_SS
03-26-2008, 14:39
комунисти в легиона не вземат, както и психари уж...

просто отчаяни самотници и бивши бандити/затворници и войници, които нямат какво смислено да направят с живота си.

Еми той не беше нито психар, нито комунист (още по-малко :-D ), за другото, както и да е...но просто не го взеха :) та се чудех все пак дали тва, че не приемат българи в легиона е вярно, или пак са се филмирали некви хлапета :D

strelok
03-26-2008, 16:08
това за дето не взимали българи е абсурд...прост пича е нямал смелост да ти каже ,че не е за там.
относно човека дето щял чука гаджета у тях,еми пич виж...хората са различни,всеки си се чувства добре в различна среда,мое пък някой да не го боли кое курве ще изчука в къщата на мама и тати.въпрос на личен избор.
За заплащането,ако отида там...със сигорност няма да е за парите,поне не само заради тях.А за българската армия,която е два пъти по малко от днешното МВР и главно е шибана с мангали,незнам как ще се уредиш със заплата над 1000 евро,камо ли да отидеш в някой контингент,да речем в ирак или косово или където и да е/
всеки си има лични подбуди и причини да отиде във чуждестранния легион,мен лично нищо не ме задържа...точно обратното и дали в чуждестранния легион,охранителна фирма или нещо подобно мен ще ми е кеф,дали в калта,на майната си в джунглата или пустинята
а за пича дето каза че щял да се сражава за интересите на българия като влезе в БГ армията...успех :razz:

strelok
03-26-2008, 16:14
Ще се биеш за родината, което е в пъти по-яко от това да се биеш за 1050 евро.
Ти чуваш ли се ве брат ?! а къде живееш изобщо,пред компа ?
това за гела за коса незнам откъде го извади.както казах по горе въпрос на личен избор,има работа за всекиго,дали да пишеш коменти в некав пуберски форум или да ти вика педерас с униформа,а ти да си в калта.

Canis_Dirus
03-26-2008, 17:20
Ще се биеш за родината, което е в пъти по-яко от това да се биеш за 1050 евро.
Ти чуваш ли се ве брат ?! а къде живееш изобщо,пред компа ?
това за гела за коса незнам откъде го извади.както казах по горе въпрос на личен избор,има работа за всекиго,дали да пишеш коменти в некав пуберски форум или да ти вика педерас с униформа,а ти да си в калта.
В апартамент живея, чиито наем сам плащам. Проблем?
Това за гела го каза в интервю главния доставчик, ли как беше фелдфебел май, на немските части в Афганистан, които са втори по численост от европейските след тези на Великобритания. Даже даваха как опаковат палети с гел на пристанището в Хамбург. Тежък е животът на войника и си гелосва косичката, че да е хубав за тамошните араби.

bushido
03-27-2008, 14:20
ето ,че се намери още едно момче желаещ за легиона.
strelok - тая тема я пускам в всички форуми кадето съм регистриран не за друго а за да получа пове4е информация.Не бива да се пренебрегва мнението на никои.
А мога ли да попитам защо чак догодина мислиш да заминеш?
щото и ас смятам след около година-година и половина да се чупя
тва ми е eл.пощата
noreaga89@abv.bg

legio partia nostra

bushido
02-26-2009, 18:01
абе,тая тема нещо никои не е писал от както сам я дал.

Valentin123
02-26-2009, 22:04
Статистика за държавите:

1 Germany 210000
2 Italy 60000
3 Belgium 50000
4 France 50000
5 Spain 40000
6 Switzerland 30000
7 Poland 10000
8 Russia 6000
9 Austria 5000
10 Hungary 4000
11 Greece 4000
12 Czechoslovakia 4000
13 Netherlands 3000
14 Yugoslavia 3000
15 Luxembourg 2300
16 United Kingdom 1500
17 Romania 1500
18 Portugal 1300
19 Denmark 1000
20 Turkey 1000
21 United States 700
22 Bulgaria 500
23 Finland 500
24 Sweden 500
25 Algeria 500
26 Vietnam 200
27 Morocco 200
28 Tunisia 200
29 Argentina 100
30 Brazil 100
31 Japan 100
32 Canada 100
33 Lithuania 100
34 Latvia 100
35 Norway 100
36 Egypt 100

democrime
05-10-2009, 20:08
ako ima drygi prevurjanici na legiona ili hora koito se interesyvat ot nego da pi6at na skype borcheto94

hardball
05-10-2009, 22:08
bushido :-o

Jesus
05-11-2009, 18:28
по разпитах малко за този легион и се оказа че това е поредната преебавка, пускат ви 200-300 човека на майната си и трябва от точка А да минете и да направите еди какво си до точка Б и от вас накрая ако имате късмет оставате над 100 човека и за 5000$ на месец не си заслужава да си рискуваш живото за глупавите западни интереси, по-добре постъпи в българската армия чиста заплата към 500лв и ако идеш на контингент е към 40? на ден + заплатата дето ти се води тук :)

Jesus
05-11-2009, 18:35
1 бивш военен, даде ми пример с пиратите в Сомалия, пускали ги покрай Могадишу или там както се казва и ги пращат да освободят плененият кораб с нефт, ако оцелеят добре, ако ли не още по-добре. може неговата информация да е грешна, така ми каза :?

Canis_Dirus
05-11-2009, 18:40
Френския Легион са главно мото-стрелкови - наземна войска. С пиратите покрай Сомалия се справя флота.