PDA

View Full Version : отчаяна съм



claraa
03-18-2008, 19:05
hi all.пиша тук,просто защото искам да споделя с някого...писна ми от вс...вече не намирам смисъл в никoй от своите действия.Уча като луда,контролн0- получавам задоволителна,но не отлична оценка,обръщам се към съучениците си и виждам,че са изкарали по-високи оценки от мен,просто защото са преписали или някои им го е казал,казвам си ок,даскалката не ме харесва особен0-ще го преживея,поне когато се прибера вкъщи,всичко ще е наред,но отново греша....там ме чака поредната кавга с родителите ми,за която ест аз съм виновна,за това,че нещо се е счупил0,че сметката за тока е 150 лв,че цените на хранителните продукти са огромни и става все по-трудн0 да оцеляваме....започвам да уча,но не мисля за уроците,а за "нег0"....отивам в банята за да измия насълзеното си лице,защото само при мисълта за"нег0" ,че никога повече няма да бъде "мои"се натъжавам.Поглеждам в огледал0т0,от там ме гледа непознат човек,омг това не може да съм аз...ужасТ.Лягам,защото ак0 се захвана с нещ0,то просто ще се провали и се надявам съня ми да е спокоен...да бе..накрая ми заби ной в гърба,в най-неочквания момент,тогава,когато наистина имах нужда от нея...Събуждам се мн рано сътринта и започвам да си мисля за денят,които ме очаква,но той няма да е по-различен от вчерашния и от тези преди него ;(

5StaR
03-18-2008, 19:08
Не ви разбирам вас песимистите, бъди като мен оптимист и ще си по-добре ;)

claraa
03-18-2008, 19:12
Не ви разбирам вас песимистите, бъди като мен оптимист и ще си по-добре ;)

4ovek,bqh gledah kato optimist i kv0...vuv vsi4k0 tursq"hubav0t0",no mnogo 4est0 prosto nqma takova,radvam se na nai-malk0t0 ne6t0,no tolkova rqdk0 se slu4vat hubavi ne6ta :/

Roiroi
03-18-2008, 19:26
Мисля ,че много минават през този период ... Дръж се ... никой няма да ти помогне ако ти самата не го направиш :)
Не гледай в чуждото канче ще дойде и онзи момент , в който живота ще им покаже ,че няма от кой да преписват . Горе главата и оправи проблемите вкъщи ... всичо започва от там .

Ou7taControL
03-18-2008, 19:29
всеки има такива моменти и такива дни, важното е да преодолееш тъгата, да се пребориш със всички тези проблеми, или просто не им обръщай внимание, намирай начин да се забавляващ с нещо... разбира се че оценките и училището за важни, но само един живот живеем и тряабва да го изживеем пълноценно и да се забавляваме... :-)

claraa
03-18-2008, 19:36
всеки има такива моменти и такива дни, важното е да преодолееш тъгата, да се пребориш със всички тези проблеми, или просто не им обръщай внимание, намирай начин да се забавляващ с нещо... разбира се че оценките и училището за важни, но само един живот живеем и тряабва да го изживеем пълноценно и да се забавляваме... :-)

da,suglasna sym s teb,4e vs ima takiva dni(v moq slu4ei sa sedmici),otnosno daskal0 sum sduhana,za6toto hora,koito ne polagat i minimalni usiliq postigat su6tite,da ne kazvam i po-visoki rezultati.A za tova,da ne obru6tam vnimanie,turpq,turpq,no vs si ima granica i edin moment prosto mi idva v pove4e i "ruhvam"

nicolepcd
03-18-2008, 19:37
Не ви разбирам вас песимистите, бъди като мен оптимист и ще си по-добре ;)
Ми не е толкова лесно да се оптимист... Колкото и да се опитва човек, посто има такива моменти, в които е трудно да гледаш към добрата страна на нещата... Бъдете реалисти :grin:
По Темата: Ми отчаяна си... и аз съм имала такива моменти... даже в момента преживявам нещо такова, но просто не го показвам. Не мисля, че околните трябва да се тревожат за мен. Няма с кой да споделя - държа го в себе си. Привидно нищо ми няма, но просто не го показвам. И така съм си свикнала... Вече даже не го намирам за отчаяние, а за "ежедневие" :(

tigity
03-18-2008, 19:40
(huG) sPoH nE sE prEdaFaI i Mn mN dA nE tI puKa aZ IaM pOdObEn PrObLeM sUpEr PrEkraSnO tE raZbIraM pRosTy nedeI da Se preDafaSh!!! :-)

Bensolar
03-18-2008, 21:33
Да не си болна от смъртоностна болест? Я вземи учи си да не ти пука... ставаш на 18 местиш се от ваще и си живееш живота... т'ва е...

5StaR
03-18-2008, 22:26
(huG) sPoH nE sE prEdaFaI i Mn mN dA nE tI puKa aZ IaM pOdObEn PrObLeM sUpEr PrEkraSnO tE raZbIraM pRosTy nedeI da Se preDafaSh!!! :-)

:smt067 :smt067 :smt068 :smt068 :smt067 :smt068 :smt071 :smt071 :smt067 :smt068 :smt068 :smt067 :smt071 :smt071

gorska
03-19-2008, 05:41
Споделяй повече с приятели и излизай с тях. Изобщо си намери нещо, което да ти е приятно да вършиш и което да ти помага да избягаш поне за малко от "сивото ежедневие".