PDA

View Full Version : Баба ми не е добре...



_SilveR_MooN_
03-18-2008, 19:08
Таа...Както виждате,става въпрос за баба ми.Още от малка не я тача много.. :D Когато слизах на долния етаж,където живее тя,не дишах,защото миризмата не е много приятна.Като бях на 6 се чуваше как крещи на дядо ми и го налага с нещо (беше обувка).На неговото погребение тя беше много "тъжна",но на вечерта започна да се хили като откачена,разправя вицове и т.н.Веднъж намерих голям гаден зелен нокът в нейния щирник и оттотава не ям нищо нейно.Но това не е най-важното.Абсолютно винаги,без никакви изключения,когато нашите са скарани или има някакви проблеми,тя е ДОВОЛНА.А когато ние сме си добре,тя е намусена.Ето примери-нашите са скарани от 1 седмица.Преди да тръгна на състезание по джудо,тя отваря прозореца,ама с такава щастлива усмивка,че направо ми се доповръща.И започва да ме разпитва:с какво ще ходим,в колко ще тръгваме и т.н.И накрая вика:"Ами майка ти и баща ти какво правят,добре ли са?"Като се има впредвид,че всичко,което става горе,се чува долу и тя знае всичко до най-малката подробност..А когато нашите се върнаха от Италия,баба щеше да умре от яд защо са извикали другата ми баба (тя е най-готината баба на света :-P ),ами ние щяхме иначе да умрем от глад..(на 12 съм и ме няма много в готвенето,а брат ми-... :D )И нещо по-скорошно:купихме си апартамент в друг град,но не казахме на нея (по споменати горе причини :D ).Брат ми обаче се изпусна къде ще живее като отиде в университет.Оттогава баба ми постоянно подпитва ту мен,ту него...Не може ли да пита направо тати или мама,ама не..От тати я е страх и само му се подмазва и мрази мама,но те винаги са и помагали,когато е трябвало,защото не са като нея.

Дотук нямах въпрос,но предполагам,сте се досетили,че той е:"Какво да я правя?"

*извинявайте,че не е хронологично,почти няма смисъл и въпросът е тъп,ама ми хрумна да ви питам :D .

5StaR
03-18-2008, 19:11
Еми заведи я на 4ти километър,там ще се погрижат за нея

ПС. От ЕГН-то ще е

_SilveR_MooN_
03-18-2008, 19:13
Еми заведи я на 4ти километър,там ще се погрижат за нея

ПС. От ЕГН-то ще е
Добра идея... :lol:

iva_16
03-18-2008, 19:18
+1 :D

splendour
03-18-2008, 19:25
yyyyyyyyjjjjjjjjjaaaaaaaaaasssssssss!!!!!!!! xaxaxa obiite q i q f1rlete na boklyka :D :D

tigity
03-18-2008, 19:46
az IaM dR ideQ doKaTo MojeTe OshtE da dIshaTe I da MurDate BqgaItE!!!!! :shock: :shock: :shock: napral tfa beshe pokurtitelno za nokata :D

Jeuelle
03-18-2008, 20:30
.Веднъж намерих голям гаден зелен нокът в нейния щирник и оттотава не ям нищо нейно.

:smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078



Ами , не и говори , не и обръщай внимание , изолирайте я...

_SilveR_MooN_
03-19-2008, 19:13
Ами , не и говори , не и обръщай внимание , изолирайте я...
Аз това правя,ама тя не се усеща... :(

st1ka
03-19-2008, 19:33
Еми заведи я на 4ти километър,там ще се погрижат за нея

ПС. От ЕГН-то ще е

+1

Iria
03-20-2008, 18:55
ужас, много зле е тази баба

inSane_baby
03-21-2008, 12:16
ужас, много зле е тази баба

Моята е същата. Прибирам се пеша, тя казва, че са ме докарали с кола.
Изведнъж влиза в стаята ми и почва да крещи колко съм разглезена.
Измисля истории за "любовниците на майка ми." (да отбележа: тя няма такива :D )
Баща ми работи в друг град и тя му говори всички тея измишльотини...
Преди време беше измислила, че с една приятелка сме се натискали на леглото а сестра ни ни е пазила на вратата... ТОГАВА БЯХ 6 КЛАС! :lol:

_SilveR_MooN_
03-21-2008, 17:36
Веднъж се обиди на мама защото била танцувала на Нова година :-D

_SilveR_MooN_
05-11-2008, 15:23
Сега и слагахме нова пералня и...не можете да си представите каква мизерия... (живеем на различни етажи)

Spider4eto
05-11-2008, 15:57
добре че моята не живее в нас или близко до нас щото сигурно ще полудея, и моята е супер гадна, идва ми да я удуша :-x

Pepincetyy
05-17-2008, 09:07
Не ти завиждам.А пък мойта баба е ВЪРХА-много я обичам. :P

chocoleptic
05-17-2008, 10:24
.Веднъж намерих голям гаден зелен нокът в нейния щирник и оттотава не ям нищо нейно.

:shock: :shock:
OMGGGGGGGGG

dar4enceto92
05-17-2008, 12:54
Ти ме разби просто. И аз много не се спогаждам с едната си баба, много тихо мълком обича да манипулира нащата и винаги разпитва мен или брат ми за квото я интересува, а другата е пълна противоположност :grin: ...отлконих се от темата...игнорирай я, дръж се все едно не съществува, като те пита нещо, се прави, че не си чула...аз така правя и тя напоследък ми вика, че съм станала много мълчалива, ама тя кат почне и аз гледам да се изнеса...за мое щастие не живея под един покрив с нея и няма опасност ако изляза от стаята да почне да ми се рови из нещата, щот нямам нищо при нея :grin:

prettyIdeath
05-17-2008, 13:36
Еми заведи я на 4ти километър,там ще се погрижат за нея

ПС. От ЕГН-то ще е
+1 :-D

alex_devv
05-17-2008, 17:48
огин не гасен

mhmhmhmhm
05-17-2008, 18:50
ужас, много зле е тази баба

Моята е същата. Прибирам се пеша, тя казва, че са ме докарали с кола.
Изведнъж влиза в стаята ми и почва да крещи колко съм разглезена.
Измисля истории за "любовниците на майка ми." (да отбележа: тя няма такива :D )
Баща ми работи в друг град и тя му говори всички тея измишльотини...
Преди време беше измислила, че с една приятелка сме се натискали на леглото а сестра ни ни е пазила на вратата... ТОГАВА БЯХ 6 КЛАС! :lol:
лелее гръмни я тая !! :razz:

enola
05-17-2008, 19:03
ужас, много зле е тази баба

Моята е същата. Прибирам се пеша, тя казва, че са ме докарали с кола.
Изведнъж влиза в стаята ми и почва да крещи колко съм разглезена.
Измисля истории за "любовниците на майка ми." (да отбележа: тя няма такива :D )
Баща ми работи в друг град и тя му говори всички тея измишльотини...
Преди време беше измислила, че с една приятелка сме се натискали на леглото а сестра ни ни е пазила на вратата... ТОГАВА БЯХ 6 КЛАС! :lol:
лелее гръмни я тая !! :razz:
трябвало е да кажеш,че сте били три,а не само две,които се натискат :lol:

SiNiStEr
05-18-2008, 11:08
Не й обръщай внимание,трудно е,но няма как.
И аз съм в подобна ситуация....
На мен баба ми ми вика само защото съм използвала два ножа докато съм готвила....
луда работа....

jozefina_93
05-18-2008, 19:03
Babka razboini4ka... :D

mer91
05-20-2008, 18:31
Еми заведи я на 4ти километър,там ще се погрижат за нея

ПС. От ЕГН-то ще е

евалата :smt043

по темата ако твоята баба е луда то мойта не е за 4ти ми и аз нз..
така че 8-)

Krasencety
05-24-2008, 11:25
Обичкам си бабитеее! :grin: Моите са най-добритеее! :-) :grin: И ми е мн гадно заради едната която почина! :-# :cry: Ужасно много ми липсва! :(

sw3e7_baby
05-24-2008, 20:53
boi mu e maikata :razz: :razz: :razz: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :D :razz: 8-) 8-) 8-) 8-)

cLaDyRcHe
05-25-2008, 10:35
az lqtoto taka sa bqx skarala s ednata mi baba zaradi brat mi(6toto kot naprai toi za neq vinagi az s1m vinovna)4e nakraq vzex edin 4ex1l i go xv1rlix k1m neq i bez da iskam i ycelix glavata :D ot togava ne mi sa kara mn mn zarad brat mi (e to izob6to mn mn ne si govorim de :D )

VilleBaby
05-25-2008, 11:00
пффффффффф ти знаеш ли , че имам абсолютно същия проблем??? гадната ми бабичка само манипулира баща ми и ненавижда майка ми! даже и правеше някакви магии...изперкало бабе :D нищо никога не ни подарява на мен и сестра ми и ни кълне , когато не я поканим на рожден ден или нещо такова...за сметка на това другата ми баба е най-прекрасната баба на света! мн си я обичам...като малка тя ми беше бабата ангелче , а другата гадния люспест дявол :D 8-)

Escarina
05-26-2008, 21:50
Един тиган в мутрата и ще замлъкне :D