PDA

View Full Version : Имам нужда от нея...



Take1nlov3
03-18-2008, 19:16
Моята история на пръв поглед изглежда така-Срещнах преди време едно момиче м/у мен и нея прехвърчаха искрии обаче не стана нищо защото аз нямах възможност много патувах и прочие и малко преди да замина за лондон понеже там живее с тяхните тя тръгна с 1 момче буквално пълен боклук няма характер дете лъже и изневерява и тя тръгна с него и се зарибявахме такива по скаип щот нямаше как да се видим докато е в лондон и нали уж бяхме нещо като "гаджето от растояние" а аз знам че мога да и дам много повече от колкото тоя че тои не струва а тя ще избере него как да си я задържа ;( моля помогнете.

Rebellion_Angel
03-18-2008, 19:18
Щом е избрала нещо ти що се месиш? Къде си в цялата картинка? Може да е боклук, ама си е нейния боклук и тя си го харесва.

zaraaa
03-18-2008, 19:18
Ti sigurno shte q zadarjish ako e do teb,no vrazkata ot razstoqnie spored men e obre4ena :?

w0sh
03-18-2008, 19:20
Е ако разбрах вярно живееш в Лондон.... как подяволите си мислиш,че може да я задържиш.. тя ако е тъпа като гьон и не може да подбира момчетата не ставай и ти такъв.

Take1nlov3
03-18-2008, 19:31
мерси за съветите и да прави сте малко или много заради путка путка няма да стана ;) благодаря > кош

darla
03-18-2008, 19:46
hahaha,pro4ete dva komentara i se otkaza! Qsno mi stana kolko ne moje6 bez neq!

tigity
03-18-2008, 19:54
otifash pri dr biesh go edin boi kaash mu glei si raotata momi4eto e moe i si q zimash reshaaash problema po lesniq na4in :D 8-) 8-) 8-) 8-)

Take1nlov3
03-18-2008, 19:57
hahaha,pro4ete dva komentara i se otkaza! Qsno mi stana kolko ne moje6 bez neq!исках просто да видя как биха постъпили другите аз бях взел решение просто беше въпрос на време :) а относно това с боя ако се наложи и се стигне до бои ще го почеша с 2 шамара и тва е :) Лека

evelinka1122
03-18-2008, 20:19
ОфФф тов разстояние е много голямо... не мислиш ли ...? Май е по-добре да се откажеш да време... а?

MC_Kubbe
03-18-2008, 20:21
Щом е избрала нещо ти що се месиш? Къде си в цялата картинка? Може да е боклук, ама си е нейния боклук и тя си го харесва.
Права е, че е "нейният боклук", но ако мислиш, че не го обича толкова мног, а теб може да обича повече, просто и кажи 2те думички :oops:

Rebellion_Angel
03-19-2008, 10:36
Щом е избрала нещо ти що се месиш? Къде си в цялата картинка? Може да е боклук, ама си е нейния боклук и тя си го харесва.
Права е, че е "нейният боклук", но ако мислиш, че не го обича толкова мног, а теб може да обича повече, просто и кажи 2те думички :oops:

+1 Но наистина е гадно, когато се появи някой/я и си каже "Ей! На тоя/тази гаджето не ми се нрави! Ще ги разделя!" Замисляйте се малко и за този, на който ще му отнемете гаджето. Боли, да знаете.

tan0
03-19-2008, 13:44
Е ако разбрах вярно живееш в Лондон.... как подяволите си мислиш,че може да я задържиш.. тя ако е тъпа като гьон и не може да подбира момчетата не ставай и ти такъв.
+1