PDA

View Full Version : Иван от Music Idol...



vikiiitooo
03-18-2008, 19:19
Тъка ясно и точно ште попитам кефи ли ви Иван от Music Idol???

love_veselka
03-18-2008, 19:23
Значи като за начало темата не е за тук и междудругото не ме кефи !

Kisses_P
03-18-2008, 19:26
Никак :?

OtherDimension
03-18-2008, 19:30
Значи като за начало темата не е за тук и междудругото не ме кефи !
а за къде е?????

love_veselka
03-18-2008, 19:34
Значи като за начало темата не е за тук и междудругото не ме кефи !
а за къде е?????

Какво е общото с козметика и диети ?

Jeuelle
03-18-2008, 20:21
Tакаааа, лато за начало ще ти кажа че има още 5 теми за Иван :)

problem!
03-18-2008, 20:35
ИВАН Е СУПЕРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРР Р :grin: :grin: :grin: :grin:

Glezlata__
03-18-2008, 20:36
Mene ne me kefi mnogo mnogo.. ama qvno ima hora deto go mislqt za interesen za da go davat po tv-tu ...

DaemonBoy
03-18-2008, 20:37
Голяма побъркация е!Мен ме кефи!

psihqsala
03-18-2008, 20:54
Ъъъ..аз пък не мога да разбера хора,които твърдят,че харесват такива като него,дето са излязли да се тупат по гърдите ,правейки се на интересни и викайки 'най-големия'. Това кой не може да го направи,я се замислете? Ха,правел шоуто-има ОГРОМНА разлика м/у това да се лигавиш на поразия и да пускаш само тъпотии и това да си наистина забавен,остроумен и интересен! Ебаси то какво му трябва на човек,за да излезе и да се държи като някъв изтърван? Нищо особено не представлява това. А и е прекалено ПРЕДВИДИМ и твърде много се ИЗТЪРКА. За мен оригинален е човек,който в различни ситуации реагира непринудено и се получава смешно,а не на всяко едно нещо по един и същ начин-тъпо се получава просто. Има хора,на които им идва отвътре да ръсят разни простотийки,ама поне са на място. А неговото държание е по-скоро чобанско-селяшко,не виждам нищо интригуващо и задържащо вниманието. Така,някой може ли да ме оспори? Какво му харесвате на тоя безличен плужек,крещящ заучени фразички и държащ се неадекватно,липсващи му каквито и да били готини качества? (говорим за поведение,тъй като вие му харесвате повдението,като глас става,но той става повод за обсъждане заради държанието си,така че..). Артистичен е,да,но определено тая роля,която я играе на тази сцена,в този театър,не е особено интригуваща. Вас как ви излъга?

psychopath
03-18-2008, 21:03
поредната тема за него...


мюзик айдъл е нагласено и е тъпо

izmislenata
03-18-2008, 21:40
Хахахаха. Някъв луд е,ама ай няма да се изказвам повече,че хич не ми се занимаа да го обсъждам. За кво,пари ли ше ми дадат? хаахахха не му е добре на човека само тва мога да кажа. :-D

5StaR
03-18-2008, 22:29
не ме кефи ае бай

Presley
03-18-2008, 23:43
Да,кефи ме.Той е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ там.Энае го,каэва го.Лошо няма.Но всъщност трябва малко да се напънеш,эа да эагрееш ,че по тоэи начин ирониэира останалите,или по-точно част от тях.
Както и да е.Иван тепърва ще шокира хората с ФЕНОМЕНАЛНИЯ си глас.Поэнавам го лично и мога да кажа,че е страхотен човек.

air_J
03-19-2008, 00:04
Буквата "э" (е оборотная се произнася, поне доколкото ми е известно) не е една и съща с буквата "З" (ЗЪ се произнася). А относно Иван - крайно време е да престане, но не мога да отрека, че днес имаше точно попадение - като го питаха докога ще повтаря, че е най-големия той ги контрира с въпроса - "а вие докога ще повтаряте, че това е Мюзик Айдъл?". :razz:

machoka
03-19-2008, 01:51
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160642