PDA

View Full Version : [Помощ]Обрив



HeavenShallBurn
03-18-2008, 20:35
Добър ден о.о..
Та днес забелязах че имам обрив(много малки пъпчици) по главата на пениса си,можете ли да ми кажете кои болести има възможност да съм хванал (предполагам,че са много де...),и когато се възбудя (само някой път (рядко се случва) ) ме боли пениса.
Помощ =/
Едит:А и ако има крем или нещо от рода
И без отговори "отиди на лекар" =/ срам ме е някво такова.

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

hottie
03-18-2008, 20:44
"отиди на лекар"

5StaR
03-18-2008, 20:44
Има раздел " Здравни проблеми и болести " или нещо такова беше... точно под раздела секс е..

minimalist
03-18-2008, 20:47
тц тц тц...тръгнал е да се разлага явно...влезнал си в последна фаза..няма значение - все още има шанс да се оправиш...
Фусидин/Фусикорт - морят всякакви бактерии и има голям шанс да помогнат...и все пак - ако не помине до 2-3 дни...иди се консултирай с доктор ;)

HeavenShallBurn
03-18-2008, 20:53
тръгнал е да се разлага явно
:-D Не е много до шега,но беше смешно

hottie
03-18-2008, 20:54
абе ако се мажеш ей така на поразия защото си го чул от някого може да си докараш доста по-сериозни проблеми...

HeavenShallBurn
03-18-2008, 20:59
Просто не мога да кажя на майка ми или баща ми "Мамо/Тате някви пъпки имам по хуя".....Някакси срам ме е да говоря с тях за това

hottie
03-18-2008, 21:00
Просто не мога да кажя на майка ми или баща ми "Мамо/Тате някви пъпки имам по хуя".....Някакси срам ме е да говоря с тях за това

1. Няма нищо срамно.На всеки се случва или може да се случи. Това може да се случи дори и от басейн! Просто такива неща понякога са неизбежни.
2. не можеш ли да отидеш сам например ако толкова се притесняваш?

VinDiesel
03-18-2008, 21:02
Просто не мога да кажя на майка ми или баща ми "Мамо/Тате някви пъпки имам по хуя".....Някакси срам ме е да говоря с тях за товаИди сам при чичо доктор :)

HeavenShallBurn
03-18-2008, 21:03
Говорим за личен лекар нали?

hottie
03-18-2008, 21:05
Говорим за личен лекар нали?

Говорим за уролог

HeavenShallBurn
03-18-2008, 21:06
Говорим за личен лекар нали?

Говорим за уролог
Може би ще е по-добре да отида сам,но трябва да потърся първо.
Така ще избегна този лекар да говори с родителите ми и да се виждаме с него =Д .

hottie
03-18-2008, 21:15
Говорим за личен лекар нали?

Говорим за уролог
Може би ще е по-добре да отида сам,но трябва да потърся първо.
Така ще избегна този лекар да говори с родителите ми и да се виждаме с него =Д .

Ами да. Разпитваш, отиваш. Той ще те погледне, ще те посъветва какво да направиш и това е. Нищо страшно.На него това му е работата.

AnNiE
03-18-2008, 21:47
абе ако се мажеш ей така на поразия защото си го чул от някого може да си докараш доста по-сериозни проблеми...

+1 :?

GerSity
03-18-2008, 22:03
за да идеш при специалист,е добре да вземеш направление от личния лекар,иначе ще ти излезе скъпичко прегледа... :?

Alice Fox
03-18-2008, 22:07
А ся де.."прая секс ама ме е срам...ех деца деца.. " :?

prettyIdeath
03-19-2008, 04:54
Толкова ли си тъп!? Ние от къде да знаем.. вари на лекар... :x

prettyIdeath
03-19-2008, 13:26
Ти малоумен ли си? Ей така някви си пъпчици... Ми може да имаш сифилис... Ти никви подробности не казваш... Кажи какви са тия пъпки? Колко са големи? Къде ТОЧНО са локализирани? Отделят ли секрет? Сърбят/болят ли те? Цвят и тн... ЕЙ, НЯМА ДА СЕ НАУЧИТЕ!!!

Не е сифилис! Там е различно и пъките не са по главичката а по целия пенис и наподобяват ранички... Момчето трябва да отиде на лекар а не да продължава да води полов живот!!! :-x

prettyIdeath
03-20-2008, 12:15
Ти малоумен ли си? Ей така някви си пъпчици... Ми може да имаш сифилис... Ти никви подробности не казваш... Кажи какви са тия пъпки? Колко са големи? Къде ТОЧНО са локализирани? Отделят ли секрет? Сърбят/болят ли те? Цвят и тн... ЕЙ, НЯМА ДА СЕ НАУЧИТЕ!!!

Не е сифилис! Там е различно и пъките не са по главичката а по целия пенис и наподобяват ранички... Момчето трябва да отиде на лекар а не да продължава да води полов живот!!! :-x
О, по - добре не се обаждай...
оф бе боже... не се засягай.. Просто те поправих за сифилиса... :(

NiddHogg
03-20-2008, 12:22
са ще му обесня на момчето като незнаете как се прави секс не го правете ето какво е станало намерил си е некфо момиченце и са го правили без презерветив тя не е била възбудена достатачно и просто е р'ъгал на сухо като идеш на доктор ще ти го каже същото иди спокс ще ти каже една паста да се мажеш една седмица и да не го миеш със сапун въпростното ти състояние е че си получил "Гъбички по ..." :D

Diva4e
03-20-2008, 12:35
Nqma nishto sramno da otidesh na lekur,vse pak e dobre da idesh sega.Ne ti go pojelavam no moje da stane po-losho i da ima posledstviq!Ako te e stram da kajesh na lichniq si lekur za kakvo stava vupros,za da si vzemesh napravlenie mu kaji,che iskash kontrolen pregled.Moq priqtel beshe poluchish vednuj lek obriv na glavichkata i otide na lekur i mu kazaha che se poluchilo ako e pravil seks i ne se izmil hubavo sled tova :)Taka i beshe stanalo pravihme seks prez noshta kum 3-4,az nemojah da zaspq i mu se nahvurshih dokato speshe i posle ne se beshe izmil hubavo :) No tova ne oznachava,che i pri teb e zaradi tova taka,che idi na lekur te ne qdat pacienti

darla
03-20-2008, 15:38
за да идеш при специалист,е добре да вземеш направление от личния лекар,иначе ще ти излезе скъпичко прегледа... :?
eba tiq 15-20lv,koito 6te dade!!!! Za takova ne6to davam skqvi pari stiga da razbera vazmojno nai barzo kakvo mi e i kak se lekuva!