PDA

View Full Version : Proxy, Прокси ми трябва и то спешно



didonko
03-18-2008, 19:52
Такам... спестявам си историята и направо на въпроса -
Дайте ми някое свястно прокси за да мога да влизам в редица сайтове които с ми блокнати, в това число замунда и арена.
Proxy.animes-bg.com Не поддържа замунда така че въобще не ми го предлагайте.
Hateadmin също го знам така че и тва отпада от списъка.
Jap/Jon Do го имам на компа, не ми го предлагайте, вече го имам.

ieti
03-18-2008, 21:35
Инсталирай си Tor. Хем е по-сигурно хем и никога няма да ти се налага да търсиш работещи проксита. Лошото е че понякога работи доста бавно.

didonko
03-19-2008, 12:40
Хубаво, свалих си го, ама нещо не мога да се ориентирам как да го ползвам. Можеш ли да ми обясниш? :?

Айде кажете още някое...
Освен програми търся и качествено Browser защото ми се налага да ползвам и други компютри освен личния.

didonko
03-19-2008, 17:00
Oh... Евала... най-накрая намерих едно което ми върши ПРЕКРАСНА работа...
http://www.freeproxysite.com/go.php?id=4541
Ето това е :)

ieti
03-19-2008, 19:02
Лесно е :) От сайта на Тор сваляш Видалия Бъндъл стабилната версия. Тя се състои от самия Тор, който се държи като сокс прокси, Привокси това е ХТТП прокси, което преправя най-общо заявките на твоя браузър от ХТТП към СОКС за да може те да влязат в Тор мрежата и Видалия, която е програмка за настройка на самия тор.

Тор-а слуша на локалхост порт 9050 за СОКС
Привокси слуша на локалхост порт 8118 за ХТТП, ХТТПС

И на Интернет Експлорър и на Огнен Лиско има настройки за прокси-та. Намираш ги по опциите на браузъра и сетваш за ХТТП, ХТТПС --> Привокси с този адрес-а и порт-а и за СОКС самия Тор с адрес-а и порт-а който съм ти казал.

На самия сайт на Тор-а има подробно вики с указания за всичко свързано с настройка и анонимност :)

Сори за термините на кирилица, но сайта се прави на умен и мрънка че не мога да пускам линкове ... Ако някой не разбере нещо не съм виновен :)

WILD__BOY
03-19-2008, 21:40
Tor Rulz

hoseto_
03-21-2008, 09:23
http://hidemyass.com/