PDA

View Full Version : Мързел



run
03-18-2008, 20:11
Moete li da mi dadete nqkaf syvet kak da se preborq s myrzela si, 6toto mi e mnoo tegavo...Zaradi nego propusnah dosta koncerti, ne mi davat kints, ne izkarvam kints i sym na direktorski syvet...Taka sym ot nqkolko godini-nikfa motivaciq za ni6to...Mersi predvaritelno...

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

5StaR
03-18-2008, 20:15
Най - лесното ..намираш си хоби и почваш да се занимаваш с него или със спорт ае

tigity
03-18-2008, 20:20
ti tup li si s izvinenie!? :lol: :lol: :lol: ako te odovletforqaaa da si sedish f kushti i nishty da ne praish trea si luD :shock: :shock: az she poludeq ko ne mrudna ot nas 4esno ti prikaam!

shefa
03-18-2008, 20:26
хаха :D ще трябва сам да се стимулираш! прави нещо, което ти е интересно като за начало

run
03-18-2008, 20:28
ti tup li si s izvinenie!? :lol: :lol: :lol: ako te odovletforqaaa da si sedish f kushti i nishty da ne praish trea si luD :shock: :shock: az she poludeq ko ne mrudna ot nas 4esno ti prikaam!
Koi e kazal 4e si sedq v nas?Po-skoro e obrstnoto-po cql den obikalqm navyn, dyrpam, birq i cykam hek...Myrzela mi e naso4en kym zadyljeniq, rabota i smisleni ne6ta-naprimer ot mnoo vreme se navivam da po4na uroci po bass i vse me domyrzqva da si namerq u4itel...Kolkoto silno da iskam kfoto i da e, myrzelyt mi se okazva 10 pyti po-silen...

teenkopele
03-18-2008, 20:30
Всеки път щом те домързи да направиш нещо си праскаш един як шамар и просто го правиш... :o

RAWRRR
03-18-2008, 20:31
Започни работа или наблегни над уроците.Тогава няма да имаш време,в което да се почесваш и да се чудиш какво да правиш и как да убиеш повече време..

tigity
03-18-2008, 20:35
a kak ne te murzi da sedish na kompa!? tfa e tupo kato iskash neshty go praish we priqtel suveti za tfa to4no nikoi nimoje da ti dude kfo da doidem da te naperdashi i da ti kajem ne ne ne si murzel ti edi si ko she praish i tn.qfno vashte sa si sfurshili raotata da te nau4at na vuspitanie ma ti ne si sfurshil tfoqta da se posturaesh da postignesh neshty f toq shiban jivot!!!! :razz: az ti kaa trea se stegnesh!

DaemonBoy
03-18-2008, 20:46
Мен често ме мързеше, но като се видях колко лошо излизам на снимки и се заех с фитнес.Спорта му е майката.

Seducti0n
03-18-2008, 20:47
Стани по-отговен както към себе си, така и към околните.
Мислиш ли, че родителите не ги мързи всеки ден да ходят на работа-мързи ги, но го правят за могат да ти осигурят приличен живот.Всеки човек, притежава мързел, дори и да не го признава.Идеята е да сведеш проявата му до минимум.Както каза-RAWRRR-заеми се с повече дейности, когато човек има по-малко време, става организиран и върши нещата със замах.Почнеш ли да се размотаваш и да протакаш започнатото-забрави да го доведеш до успешен завършек.Успех. :)

WILD__BOY
03-18-2008, 21:05
спасението за теб отдавна е умряло.. в онова време, когато баща ти е трябвало да налага мързеливия ти гъз

Pink`4e
03-18-2008, 21:19
Dobre,4e ne u4i6 za medicina, ili za nqkakva seriozna profesiq

4eere6ka_kiss
03-18-2008, 21:25
mi samo sus sport 6te se opravi6 ama ne daa trigne6 ii da kaje6 aa dneska 6te si po4ina are i ytree i da se samozalugva6 4e pravi6 ne6to ! Hva6ta6 se seriozno i 6te vidi6 ....

Iria
03-20-2008, 18:51
Ами дай си някакъв стимул, почни да се занимаваш с нещо-спорт, танци, кръжоци по нешо, фотография, аз не мога да ти казвам какво да правиш.Ами научи се сам, не мързелувай.Мързелът е най-големия враг на човека.

bungle
03-20-2008, 19:01
Намери си човек, който да те " вдъхновява".
При мен само това върши работа, добре де, от време на време и тъпия ми инат. Иначе и аз съм ( бях) много безотговорна и всякакви смислени неща ме отегчаваха до смърт.
Бях започнала да мисля, че никога няма да се оправя, но ето на - има напредък. :-P Макар и малък. :razz:

LINKNOT
05-22-2008, 17:59
Уффф.. то и аз имам същия проблем. :( Преди с желание учех и имах голяма,даже огромна амбиция да постигна колкото се може повече в занятията,с които се захващах. Успявах и вървях напред,ама от 1-2 години такъв мързел ме е хванал... Все си казвам "Айде другия път" и другия път кво? - същата работа. Като седна на компютъра,пусна ли си някоя песен и край! Ученето ми (състоящо се в прочит на 1 стр. максимум) приключва,ако изобщо го е имало .. ](*,)