PDA

View Full Version : Потене по дупето - заради космите ли е ?



TOM_BOMBANDIL
03-18-2008, 20:58
Здравейте. Момче съм. Имам доста доста много косъмчета по дупето и за лятото мисля да ги махна. Чудя се обаче -> доста често ми се поти точно тази част от тялото (например в по-топлите дни, които бяха наскоро ) и според вас дали е от космите ? :oops: Попринцип се потя много по ходилата и дланите, но там все пак няма косми :) Дали, ако махна тези по дупето, ще редуцирам изпотяването там или причината за това е друга ?

P.S. Да си кажа, че не страдам от липса на вода и сапун. :)

Ou7taControL
03-18-2008, 21:05
ехеее че ти трябва да имаш наистина много косми там че чак да се потиш от тях...

Nik4o_Spain
03-18-2008, 21:45
Здравейте. Момче съм. Имам доста доста много косъмчета по дупето и за лятото мисля да ги махна. Чудя се обаче -> доста често ми се поти точно тази част от тялото (например в по-топлите дни, които бяха наскоро ) и според вас дали е от космите ? :oops: Попринцип се потя много по ходилата и дланите, но там все пак няма косми :) Дали, ако махна тези по дупето, ще редуцирам изпотяването там или причината за това е друга ?

P.S. Да си кажа, че не страдам от липса на вода и сапун. :)



VNIMANIE !!!!!!!! Barzo gi mahni tova e bolest kazva se ''gasta rastitelnost'' skoro 6te zapo4nat da se razvajdat jivotni ... deistvai barzooooo !!!!!!

MakeMeLaugh
03-18-2008, 22:00
на всеки мъж му се поти гъза, споко :lol:
и да махаш и да не махаш, жегата си е жега...

sexnaeks
03-18-2008, 22:44
МЪЖ С БРЪСНАТ ГЪЗ Е КАТО ЖЕНА С КОСМАТ :?

Nik4o_Spain
03-18-2008, 22:57
Maj s obrasnati: kraka,race,zadnik,gardi... za men e obraten :D

Ou7taControL
03-19-2008, 00:50
Maj s obrasnati: kraka,race,zadnik,gardi... za men e obraten :D аз не мисля така, по добре да е обръснат, отколкото обрасъл като гора

Exothermic
03-19-2008, 16:46
Едва ли се потиш заради шибаните косми,
но не е лошо да ги поокастриш. 8-)

ПП.Як ник, да не се кефим на властелинчовците? :D

TOM_BOMBANDIL
03-19-2008, 21:40
ПП.Як ник, да не се кефим на властелинчовците? :D [/color]
Всъщност, да, а и не е особено комерсиален :)

По темата: на мнение съм, че не е наложително момчетата да се обезкосмяват по дупетата, но мисля, че при моя случай май това би било по-малкото зло :? :oops:

За да не правя нова тема -> знам, че за кола-маска не е най-добрата идея космите да са максимално дълги, защото боли повече. В същото време, не ми се иска да ги обръсна и няколко дни да стоя на тръни, докато се покажат малко за кола-маската. С ножица ли ще е най-добре да се намалят и после директно на кола, или има някакъв по-хитър вариант? :oops: (Честно казано наистина са множко и големи или поне аз ги намирам за такива )

P.S. Продължава и търсенето за причината за потене в тази част на тялото ми :(

5StaR
03-19-2008, 22:50
Maj s obrasnati: kraka... za men e obraten :D

Мале аз съм бил гей ? Баси гадното ....
Това далеч не е вярно...

Madness
03-20-2008, 06:46
има един от моя клас дето вечно си ходи с мокрото петно на дупето....
дааа,махни ги ако мислиш че е от това...

rakiQ
03-20-2008, 19:43
no ne s brysna4

jenity_bs
03-20-2008, 20:33
Maj s obrasnati: kraka,race,zadnik,gardi... za men e obraten :D

Това не е вярно... :? ДА ЖИВЕЕ МЕТРОСЕКСУАЛИЗМЪТ !!!!!!

Liar
03-21-2008, 07:26
Абе още не са дошли жегите какво потене за какво потене на гъз става въпрос?Или е от материята на панталона или някой има проблем с жлезите...

stoqn_89
06-20-2010, 12:50
Аз имам абсолютно същия проблем, потя се адски много и на панталоните ми се появяват всеки път мокри петна, много е неприятно, аз си махнах космите току що и ще видим сега дали е от тях(щото си имам доста в изобилие, тряя се махат,няма как)

bredatguz
08-25-2012, 21:01
Brat ako iska6 mahni gi ama ne s nojica! Predi vreme se opitah da si po skusq kosmite na belite bubreci ot dolu s nojica i zamalko da si otreja ediniq taka 4e vnimavai mnogo. Ina4e az sam v toq forum i taq tema 6toto imam sa6tiq problem i kato e mnogo toplo i karam kolelo i sedna na sedalkata sled tva mi stava petno sega misla da si zema odorex ima dobri otzivi za nego ama ima za race i za kraka otdelno ta sa guza kvo e krak li se vodi raka li i az ne znam

malka_sladkka
08-25-2012, 22:48
Тъкмо си казах каква забавна тема, като от едно време :D И то се оказа, че е от 2008-ма :D