PDA

View Full Version : прошка



PoisoNGirL
03-18-2008, 22:01
Със сигурност много от нас са грешали хиляди пъти спрямо половинките си и после са съжалявали за което.Въпроса ми е ако другия ви казва,че ви обича и не може без вас,но в същото време ви засяга и обижда при всеки възможен повод заради прегрешението ви...колко време ще издържите да се борите и да преглъщате обидите?Ще се мъчите ли до последно да сте с този човек или ще го оставите?!

Sexapilna_kukla
03-18-2008, 22:11
Зависи до колко държа на дадения човек... Все пак е мъчително при всеки удобен случай да ти напомнят за прегрешението. Ако, го обичам- да, ще се опитвам да съм с него, но също така ще искам и той да се промени, и да се опита поне доколкото е възможно да не ми напомня за дадената грешка и да ме обижда, защото всичко си има граници. Но, ако човека не се поправи, колкото и да го обичам, не мисля, че бих изтърпяла постоянните му обиди...

PoisoNGirL
03-18-2008, 22:20
С това момче съм от 9 месеца...днес стават толкова де.Направих грешката да се върна за малко при бившия си за да проверя чувствата си.Съжалявам за което...но от 2 седмици той не спира...помолих го.Разделяхме се..пак отивах при него и пак му се извинявах.Мълча си и преглъщам,но повече не мога...а го обичам страшно много :cry: :neutral:

Sexapilna_kukla
03-18-2008, 22:28
Разбирам какво ти е... Все пак не си малко време с приятеля си...
Ок, направила си грешка, но си я осъзнала и си разбрала колко обичаш приятеля си. Обясни му ги тези неща, кажи, че, колкото и да го обичаш не можеш да търпиш вечно постоянните му упреци и рано или късно ще ти писне.... А, той, ако наистина те обича и държи на теб, мисля, че би те разбрал и би се поправил, в противен случай... колкото и да го обичаш... не може непрекъснато да те тормози по този начин... :?

Ou7taControL
03-18-2008, 22:31
моя приятел е много мил и добричък с мен, винаги е нежен и прави дори невъзможното за да съм щастлива, но понякога като не е в насторение и започва да ми натяква за грешките, които съм правила, и за които много пъти съм му се извинявала... и след това на мен ми става гадно и той осъзнава това и ми се извинява че ми е развалил настроениео... :-)

PoisoNGirL
03-18-2008, 22:37
На моя му казвам по 20 пъти:"моля те спри.Съжалявам.Обичам те.Сгреших.Прости ми.Не искам да се караме.Но не мога да продължавам да търпя повече...и т.н."
На което отговора е:"Като не ти изнася намери си друг.Гадно ли ти е?Обичам те,но дано да ти е гадно както на мен.Няма да спра докато не ти го върна.Айде иди при груг,зарежи ме нали и без това не ме обичаш"
При което как да не се разрева..и да не си тръгна...това е всеки ден по не знам и аз колко пъти...
Побърквам се вече...Даже сън не ме лови...както ми личи де...

Sexapilna_kukla
03-18-2008, 22:45
Много гадна ситуация. Но все пак безгрешни хора няма... и приятеля ти, ако наистина те обича, би трябвало да ти прости. Не може постоянно да ти натяква за грешката... каква връзка ще бъде това...

MiMcHeToOo
03-18-2008, 22:48
Много гадна ситуация. Но все пак безгрешни хора няма... и приятеля ти, ако наистина те обича, би трябвало да ти прости. Не може постоянно да ти натяква за грешката... каква връзка ще бъде това...

Акана! Не мога да разбера каква е тая любов.. Нормално да ти връща, човешка злоба.. Ама все пак малко или много мисля, че си му показала, че си сбъркала.. На сичкото отгоре ти казва "Докато не ти го върна, няма да спра" .. Господи..

Nik4o_Spain
03-18-2008, 22:54
Ne pove4e ot vednaj bih izdarjal ... tova se nari4a revnost za si4ko koeto pravi6 :lol: mrazq revnosta :booooomb: ako sam na teb obra6tam grad i gledam v bade6teto i jiveq jivota si :razz:

Naman07
03-19-2008, 06:48
Следващият път не тестваи 4увствата си,те не са за това :x ,супер глупаво си постъпила.Разбирам го напълно!Ако бях аз нямаше да те погледна пове4е,сори ама това е моето мнение...да се върне при бившия..лелее.. :shock:

hooliganka89
03-19-2008, 07:08
Zavisi kolko obicham dadeniq chovek,zavisi kolko prekalqva s tova darjanie.
No inache vinagi takiva neshta se opravqt s razgovor,pone pri men e taka,ne stigam do razdqla.

scanadal
03-19-2008, 08:12
Ако непрекъснато ми натяква такива неща ще го преглътна първият,вторият път,но само до тук.Аз съм си такъв характер и не обичам да ми натякват стари неща.Може и да съм сгрешила,но ако ми припомня за това непрекъснато,хмм,нещата няма да отидат към добре.

zaraaa
03-19-2008, 17:06
Ne moje neprekasnato da te Tormozi po tozi nachin,taka se izmachvash mnogo....Edna vrazka ne ti li nosi shtastie,kakva vrazka e vse pak? Toi kakvo-s teb e za da te obicha,podkrepq i t.n ili postoqnno da te tormozi? Ne mu se ostavqi,kaji mu che si osaznala kakva greshka si napravila,che shtom si se varnala pri nego znachi naistina go obichash,che ti e mnogo nepriqtno da te obijda :? Spomenax ti po-gore tazi vrazka trqbva da ti nosi udovoletvorenie,a ne samo salzi-ako e taka za kakvo ti e? Uspex dano se opravqt neshtata :)

BaTe_Martoo
03-19-2008, 17:13
Ще й бия шута , ама при мене такиа филми нема :D

mickelangelo
03-19-2008, 17:36
Ами според мен всеки обича различно ... и го показва по различен начин но така .. човек който обижда при всеки възможен повод .. не съм виждал ..

koalka
03-19-2008, 17:40
Все пак всичко си има граници...Като не може да плеглътне, че си сгрешила и не може да прости, просто се разделяте, а не да те измъчва и да губи времето и на двамата.
Нормално е няколко пъти да се изпусне от яд, а и зависи каква е била грешката, но както казах - това не може да продължава вечно.Вариантите са два - прощава ти и сте заедно, не ти прощава и сте разделени...

Miss_Perfekt
03-19-2008, 17:48
Имам същия проблем и той само ме тъпче,унижава,убижда,даже един път си позволи да ме удари.Не мога да го търпя вече.Всеки ден само ме измъчва.Аман от кретени :-x

Scared_Straight
03-19-2008, 17:50
Връзка без компромиси не може да съществува според мен

Rofl4e
03-19-2008, 18:38
6te go ostavq...ta toi me obijda :booooomb: i posle da mi govori za lubov ne stava.. !!

tan0
03-19-2008, 18:39
Прошка от сирница на сирница тва е