PDA

View Full Version : Каква е твоята мечта?



Lusy_Diakovska
03-19-2008, 08:27
Ем моята мечта се простира доста далеко искам да стана известна певица (не в българия естествено както сички), но парво искам да заварша което също няма да стане в българия така че как си го мисля незнам, но все пак секи знае че не е хубаво да се планира тва е просто една мечта :grin:

Canis_Dirus
03-19-2008, 08:33
Моята мечта... Ех... Много, ама много искам хората по форумите да пишат грамотно.

Lusy_Diakovska
03-19-2008, 08:42
абе моята мечта продължава искам хората в форумите да спрат да се заяждат като не ти харесва как пиша ела ме научи мн. умни станахте бе еййййй тарикати се пишатттттт

Canis_Dirus
03-19-2008, 08:50
абе моята мечта продължава искам хората в форумите да спрат да се заяждат като не ти харесва как пиша ела ме научи мн. умни станахте бе еййййй тарикати се пишатттттт
Твоето само мечта ще си остане. Щом имаш за идол една селянка -полендачка...
На интелектуалното ниво на идолката ти си. Дано поне готвиш по-добре от нея, че да си намериш мъж.

mulgore
03-19-2008, 08:52
абе моята мечта продължава искам хората в форумите да спрат да се заяждат като не ти харесва как пиша ела ме научи мн. умни станахте бе еййййй тарикати се пишатттттт
Твоето само мечта ще си остане. Щом имаш за идол една селянка -полендачка...
На интелектуалното ниво на идолката ти си. Дано поне готвиш по-добре от нея, че да си намериш мъж.
:D
Браво на Канис! :D

FelisDirus
03-19-2008, 08:52
Отказах се да мечтая и слязох на земята. В накои неща просто не вярвам.

air_J
03-19-2008, 08:55
абе моята мечта продължава искам хората в форумите да спрат да се заяждат като не ти харесва как пиша ела ме научи мн. умни станахте бе еййййй тарикати се пишатттттт
Така ли му викат вече? "Учене на правопис"? Едно време му викаха "да пием кафе", "да гледаме филм", "на гости"... :razz:

gangstata
03-19-2008, 10:13
все по-рядко мечтая..преди исках да рисувам..пренабрегная я тая си мечта..исках да играя баскет-оказа се ,че гените ми откъм ръст са някви шибани и са не виждам смисъл в тва да мечтая...

Lestat357
03-19-2008, 10:13
Моята мечта... Ех... Много, ама много искам хората по форумите да пишат грамотно.

Съпартиец, но и утопист! Хаха.

Моята мечта е далеч по-проста и осъществима сравнена с тази, но отново ще си остане само една мечта. Нима има смисъл да продължиш съществуването си без поне една мечта? Та... на въпроса... Мечтая си... Новите потребители тук, а и въобще потребителите по форумите в световен мащаб, на шир и длъж, да използват мааалко по-често така популярните вече търсачки на форума преди да пуснат поредната тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158303&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EC%E5%F7%F2%E0&start=0 . Зная, че в близко бъдеще е неосъществимо и все пак това не ме спира да мечтая! Благодаря за вниманието и за безплатната трибуна, гхах. И нека повече хора споделят мечтите си и тук. :)

*А последното мнение по въпросната тема датира отпреди едва 3 дни... Както една мноого симпатична за мен особаP беше написала в Skype преди няколко дни "мъка, мъкаа, мъкаааа"(по памет).

ABSOLUTme
03-19-2008, 10:23
Бахти,явно само на мен не ми пука за грамотността на многото членове от голямото ни форумно семейство.. 8-)
Мечтите ми са много и нямат нищо общо с вас.Оправяйте се. :D

ABSOLUTme
03-19-2008, 10:40
Мечтая за съвсем реални неща!
Значи и твоите мечти нямат нищо общо с форума. :D :D

Canis_Dirus
03-19-2008, 10:42
Аз пък искам да се връзвам на възел като Мартина Цвичката!

ABSOLUTme
03-19-2008, 10:45
Аз пък искам да се връзвам на възел като Мартина Цвичката!
Не е ли по-разумно да си помечтаеш да ти порасне пишката? 8-) 8) :-)

RAWRRR
03-19-2008, 10:50
Сънуването е проекция на действителността,а не на мечтите..
Аз и затова сънувам само кошмари и за жалост ги и помня..
Не мечтая,или ако мечтая,то е за съвсем лесни работи,които лесно мога да постигна,иначе само има да се разочаровам :)

Canis_Dirus
03-19-2008, 10:51
Аз пък искам да се връзвам на възел като Мартина Цвичката!
Не е ли по-разумно да си помечтаеш да ти порасне пишката? 8-) 8) :-)
Не е. Аз сегя я връзвам на възел и пак я подритвам, ами да вземе и да порастне ...

Ще има:

Става сутрин рано
мята ... на рамо.

FelisDirus
03-19-2008, 11:32
Сънуването е проекция на действителността,а не на мечтите..
Аз и затова сънувам само кошмари и за жалост ги и помня..



Глупости.

Decu
03-19-2008, 11:52
Мечтая си доста често. :)

ABSOLUTme
03-19-2008, 13:04
Аз пък искам да се връзвам на възел като Мартина Цвичката!
Не е ли по-разумно да си помечтаеш да ти порасне пишката? 8-) 8) :-)
Не е. Аз сегя я връзвам на възел и пак я подритвам, ами да вземе и да порастне ...

Ще има:

Става сутрин рано
мята ... на рамо.

еми ето,мечтата ти е осъществена.сега почни да мечтаеш да стане твърд 8-)

HexGirl
03-19-2008, 13:10
prekaleno mnogo sa az sam pulna me4tatelka :)

find_m3
03-19-2008, 14:58
Аз пък искам да се връзвам на възел като Мартина Цвичката!
Не е ли по-разумно да си помечтаеш да ти порасне пишката? 8-) 8) :-)
Не е. Аз сегя я връзвам на възел и пак я подритвам, ами да вземе и да порастне ...

Ще има:

Става сутрин рано
мята ... на рамо.

еми ето,мечтата ти е осъществена.сега почни да мечтаеш да стане твърд 8-)

нареждам да се подели между "бедните" :D

Lusy_Diakovska
03-19-2008, 16:34
abe da gi stavim na strana me4tite 6to tuk v foruma v koito trqbva da spodelqte da iskate i sa6to taka da davate saveti vie se karate predi blizo 1 godina mn. 4esto vlizah v toq sait sled koeto sprqh sega otnovo sam tuk i mi se struva 4e ne6tata sa stanali mn. li6i totalno e propadnal saita 4ovek nemoje da poiska pomo6t ili da izkaje mnenie bez da go napadnat :booooomb: :( :lol:

bungle
03-20-2008, 11:37
Преди мечтаех по-често.

Но като цяло най-голямата ми мечта е да имам собствен дом и семейство. :-o

FOOTSOLDIER
03-20-2008, 12:09
Искам да имам Golf3 с номер РК 0007 :razz:

bungle
03-20-2008, 12:26
Преди мечтаех по-често.

Но като цяло най-голямата ми мечта е да имам собствен дом и семейство. :-o

не е ли много клиширано? :-o

К'во ми пука дали е клиширано, това чувствам, това искам. От близо година и нещо това е МЕЧТАТА ми. Така го усещам вътрешно, като нагласа ( ми ебати не мога да го обясня) и няма нищо общо с тъпите клишета.

w0sh
03-20-2008, 12:58
Имам 2 мечтички... едната е да реша етнически проблем на България под мотото"целта оправдава средставата"
2-рата е да Имам шелби.

FelisDirus
03-20-2008, 14:26
Аз не смея да кажа за какво мечтая. Дори ме е страх да си го мечтая, защото, ако не се случи... бе, не знам, на този етап животът ми буквално ще се обезсмили, ако мечтата ми си остане само мечта.

И така сякаш са ме затворили в малка и тъмна стая, блъскам се в стените или пък си седя кротко в ъгъла и не знам кое е по-добре - да убия тази мечта, докато е още в зародиш или да си позволя да летя и да си вярвам, докато друг не я смачка (евентуално). Страшно е. :) Затова мразя да мечтая.. по дяволите, много мразя.

Но каквото и да стане - ще се справя, защото очаквам всичко - от най-хубавото до най-лошото. :)