PDA

View Full Version : Как да я изкарам от тях?



nerubz
03-19-2008, 07:35
Пишем си с едно момиче от скоро, много се харесваме искаме да излезем всичко точно, но техните не я пускат след 8!! А ние сме втора смяна и няма как да стане! Попитах я дали не може да се чупи от някой час но и това не става защото в тяхното даскало при 3 отсъствия викат родители а тя има 2. И не, не съм педофил, тя е 8 клас а аз 11.

Предложете нещо как да стане тая работа с излизането :( Искало ми се е по някой път да отида и да я отвлека от тях но .. 8-) 8-)

Pliok0019
03-19-2008, 07:38
Давай в събота/неделя.

Diva4e
03-19-2008, 08:06
Давай в събота/неделя. :)

Presley
03-19-2008, 09:36
Събота и неделя.

vamp
03-19-2008, 09:38
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Take1nlov3
03-19-2008, 09:39
Сутринта ... <

NightGuardian
03-19-2008, 09:47
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Дам , точно така и без това с такова момиче няма да ти e кеф :-D

bibi90
03-19-2008, 10:45
Ми или сутринта преди даскало или събота и неделя.когато има желание се намира начин :)

BlueFace
03-19-2008, 10:56
НЕ Я ПУСКАТ СЛЕД 8 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
В кой град живеете?? :shock:
На тая родителите и са бая задръстени!! :razz: :shock: :razz:
П.П.Събота и Неделя :grin:

zvezdichka777
03-19-2008, 11:14
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Дам , точно така и без това с такова момиче няма да ти e кеф :-D



не съм съгласна с вас,момичето може да е супер мацка и в момента само да е наказана или нещо такова,не мисля че това че е до 8 часа трябва да бъде пречка,или още по-малко да я мислите за смотанячка

еми пич..сутринта преди даскало може би ..

Qnchety
03-19-2008, 11:21
Събота и неделя. А и няма ли да стане примерно някой ден да не иде на училище, а да излезе с теб, а после да идеш с нея да си вземе бележка от личния си лекар?

hooliganka89
03-19-2008, 11:27
Ami ili sutrinta predi uchilishte ili sabota i nedelq.
Malko vreme kato mine,ako neshtata sa malko po-seriozni mejdu vas,moje da se zapoznaesh s roditelite i.
I te moje da q puskat do po-kasno s teb,pone pred bloka na peikata.
I ne mislq,che roditelite i sa zadrasteni,vsichki sme imali organicheniq za vecherniq chas,tova e neshto normalno,mojebi neinite roditeli sa malko po-pritesnitelni ot drugite.

Alabalaportokala
03-19-2008, 12:08
Съгласен с vamp. Пази Боже сляпо да прогледа

vamp
03-19-2008, 14:44
Съгласен с vamp. Пази Боже сляпо да прогледа

Човече,аз излизах с такова момиче,разглезих я и сега си мисли,че всички момчета са като мен и че аз вечно ще се държа с нея както досега,а колко сгрешиииии...Жал ми е за нея...Сега сигурно си мисли,че е велика,щом аз съм се влюбил в нея и че ще дойде някой по-добър от мен,да ама не,с нейния характер и постъпки това е невъзможно.
Пича,който пусна темата,човече казвам ти,стой далеч от такива момичета,наистина ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА,защото човече ще ти къса нервите само докато е с теб и каквото и да направиш все ще се иска още от теб,ако се държиш зле ще се чувстваш ти виновен за края връзката.Бегай далеч от смотанячки,търси нормални момичета с връзка с реалния свят,а не принцеси живели под инкубатор!

Chess
03-19-2008, 14:52
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Дам , точно така и без това с такова момиче няма да ти e кеф :-D



не съм съгласна с вас,момичето може да е супер мацка и в момента само да е наказана или нещо такова,не мисля че това че е до 8 часа трябва да бъде пречка,или още по-малко да я мислите за смотанячка

еми пич..сутринта преди даскало може би ..


Заради това, че не я пускат след 8 часа не казват че, тя е смотанячка.Казват хората, че родителите и са смотани :-o
Чети :)

zvezdichka777
03-19-2008, 14:57
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Дам , точно така и без това с такова момиче няма да ти e кеф :-D



не съм съгласна с вас,момичето може да е супер мацка и в момента само да е наказана или нещо такова,не мисля че това че е до 8 часа трябва да бъде пречка,или още по-малко да я мислите за смотанячка

еми пич..сутринта преди даскало може би ..


Заради това, че не я пускат след 8 часа не казват че, тя е смотанячка.Казват хората, че родителите и са смотани :-o
Чети :)

доколкото прочетох ''vamp'' казва :

''привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.''

h4ck
03-19-2008, 15:19
Не се занимавай с такива момичета,привлича те това в нея,че е секси смотанячка,звучи гадно ама е така.Просто такива момичета се държат мило и спекано,защото техните цял живот са ги правили на гъз и те си налягат парцалите,а когато си мил с тях,ти се качват на главата.
Извод,стой далече от такива,които тепърва откриват света,сблъскват се с реалноста и не знаят кво искат!
Връзката ви ако стане нещо,цялата ще е компромис и страдание,трудно е да го повярваш знам,но го направи преди да си строшиш главата и да видиш сам,както аз направих.Успех пич ;)

Подкрепям те донякаде... Не съм сагласен за връзката само иначе за родителите и реалноста съм съгласен.... :-D

vamp
03-19-2008, 15:28
Габриела,как се нарича момиче на което техните не му дават да излиза след 7-8 часа или в 9 трябва да е утях,говоря за такива на 16 и нагоре.
Да е отличничка,добра,да казва къде и с кой ходи,да и се забранява да излиза с момчета и т.н. ?В същото време тя е хубава,прави впечатление,че е умна,че може да се лафи с нея.Намираш я интелигентна и секси,обаче в един миг се усещаш,че е живяла в инкубатор или под стъкло и че НЕ може да реши елементари "проблеми",че когато трябва да има мнение,да заяви позиция,тя е неадекватна и неспособна и просто се депресира и се оказва,няма смелостта да продължи,защото си мисли,че ако сгреши следва шамар или викане,защото техните така са се държали с нея.
Ако пък връзката успее,такива забравят всички добро което си направил за тях и стават най-гадните кучки,комплексарки,които искат да грабят от живота с пълни шепи и да го набутат на целия свят заради кофти миналото им.
Кое от всичко не разбра,мила?Ясно като слънчев ден на Златните е.
Тука по тая тема мога да изпиша купища редове ,защото съм потърпевш,защото съм бил с такива момичета и после съм страдал аз.
Ако си се припознала себе си в написаното,добре дошла в РЕАЛНИЯ СВЯТ :)

angellove
03-19-2008, 15:52
Добре дошъл ще ти кажа и аз!
Мога да ти заявя най-отговорно, че ограничението на родителите няма нищо общо с мисленето на човек. Може да й забраняват да излиза, ама може да е наистина интелигентно момиче, което ИМА мозък в главата си и знае как да го използва!
А с колко такива момичета си излизал? Щото нещо странно ми изглежда да слагаш всяко ограничавано момиче под общ знаменател с другите... И мене са ме ограничавали и са ме държали изкъсо, обаче с времето нещата се промениха. И въпреки това не съм станала разглезена и не се качвам на главата на никой. ОК, не са ми казвали "в 9 да си вкъщи", обаче наистина са ми забранявали доста неща. И все пак съм си нормално момиче, да ти кажа честно... :)

5StaR
03-19-2008, 16:11
Хах лол, аз като излизам казвам само, ай чао излизам....Това е доста глупаво да не те пускат навън според мен :>....Но както и да е...излизайте сутрин/уеекендс :P

Alabalaportokala
03-19-2008, 16:13
Добре дошъл ще ти кажа и аз!
Мога да ти заявя най-отговорно, че ограничението на родителите няма нищо общо с мисленето на човек. Може да й забраняват да излиза, ама може да е наистина интелигентно момиче, което ИМА мозък в главата си и знае как да го използва!
А с колко такива момичета си излизал? Щото нещо странно ми изглежда да слагаш всяко ограничавано момиче под общ знаменател с другите... И мене са ме ограничавали и са ме държали изкъсо, обаче с времето нещата се промениха. И въпреки това не съм станала разглезена и не се качвам на главата на никой. ОК, не са ми казвали "в 9 да си вкъщи", обаче наистина са ми забранявали доста неща. И все пак съм си нормално момиче, да ти кажа честно...

Само да ти кажа че когато едно дете е прекалено много ограничавано и сполучило на родители максималисти не може да не стане комплексирано. Защото родителите изискват и желаят то да бъде перфектно ( което за тях е нормалното ). А какво е за тях перфектното дете ? Да се прибира в 8, 10 най късно да е в леглото като преди това цял следобед е учила. Да разбира се няма лошо да се учи, но да искаш да излезнеш с приятели на кафе, диско или разходка и да не можеш поради простата причина че родителите са комунисти и консерватори е тъпо. Това се отразява на детето защото в един момент когато види някои неща от живота които не е виждало това започва му харесва и почва да се мъчи да граби с пълни шепи. Трябва постепенно да научаваш за живота, а не някой късен ден - отраз. А и то самото почва се чувства само, докато е пред компа а приятелите му навън. Отразява се на психиката, избликват още повече и повече комплекси...Абе въобщее жал ми е за такива деца. Не са виновни те, а родителите. Трябва да се нацелва златната среда - демокрация + някаква форма на ограничение, но не крайна !

rame
03-19-2008, 17:06
Добре дошъл ще ти кажа и аз!
Мога да ти заявя най-отговорно, че ограничението на родителите няма нищо общо с мисленето на човек. Може да й забраняват да излиза, ама може да е наистина интелигентно момиче, което ИМА мозък в главата си и знае как да го използва!
А с колко такива момичета си излизал? Щото нещо странно ми изглежда да слагаш всяко ограничавано момиче под общ знаменател с другите... И мене са ме ограничавали и са ме държали изкъсо, обаче с времето нещата се промениха. И въпреки това не съм станала разглезена и не се качвам на главата на никой. ОК, не са ми казвали "в 9 да си вкъщи", обаче наистина са ми забранявали доста неща. И все пак съм си нормално момиче, да ти кажа честно...

Само да ти кажа че когато едно дете е прекалено много ограничавано и сполучило на родители максималисти не може да не стане комплексирано. Защото родителите изискват и желаят то да бъде перфектно ( което за тях е нормалното ). А какво е за тях перфектното дете ? Да се прибира в 8, 10 най късно да е в леглото като преди това цял следобед е учила. Да разбира се няма лошо да се учи, но да искаш да излезнеш с приятели на кафе, диско или разходка и да не можеш поради простата причина че родителите са комунисти и консерватори е тъпо. Това се отразява на детето защото в един момент когато види някои неща от живота които не е виждало това започва му харесва и почва да се мъчи да граби с пълни шепи. Трябва постепенно да научаваш за живота, а не някой късен ден - отраз. А и то самото почва се чувства само, докато е пред компа а приятелите му навън. Отразява се на психиката, избликват още повече и повече комплекси...Абе въобщее жал ми е за такива деца. Не са виновни те, а родителите. Трябва да се нацелва златната среда - демокрация + някаква форма на ограничение, но не крайна !Тук съм напълно съгласна с теб! :-P И аз имах такива приятелки,ограничавани от родителите си,и после като видяха живота изведнъж и се провалиха! :? Радвам се,че нашите ме ограничаваха съвсем умерено,че ми дадаха свободата да видя живота,такъв,какъвто е-може и да видях мн трудности,но поне сега знам мн повече от тея,живели в "инкубатор"! :)

koalka
03-19-2008, 17:47
Нека поговори с техните да я пуснат до по-късно, иначе няма как да стане...
П.С:Какво е това даскало, за Бога?`Дето за три отсъствия викат родители, малее...

Scared_Straight
03-19-2008, 18:06
Имай напредвид че една такава връзка е мноооого много тежка....

Rofl4e
03-19-2008, 18:16
Sabota nedelq ili predi daskalo..vse trqbva da ima nqkoi dr svobodna min a ako nqma da otdeli za tebe.. :)

5StaR
03-19-2008, 18:57
.
П.С:Какво е това даскало, за Бога?`Дето за три отсъствия викат родители, малее...

Xxaxaxaxa дам и аз това се чуда... ако беше така само училища като МГ-то щаха да имат ученици ;)

Pliok0019
03-19-2008, 19:25
Ей хора... Не може едно момиче да бъде задръстено понеже не й дават да излиза... И на мен не ми дават след като ме хванаха, че съм пушила марихуана. Това не значи, че съм сдухана, че не мога да говоря с хора, че съм несоциална и т.н... Виждам се често с приятеля ми, понякога не ходя на училище, за да може да прекараме един цял ден заедно.

TheNewReligion
03-19-2008, 19:43
Ne se zanimavai s takiva momicheta .Shtom roidtelite i ne i pozvolqvat da sedi sled 8 , znachi se sumnqvat v neq i i nqmat doveriq za neshto.Shtom neinite sobstveni roditeli i nqmat doverie kakvo ostava ti da i imash.I sega da imash nai-veroqtno shte go zagubish , ako q opoznaesh po-dobre . :) No opitai vse pak .Na edin chovek kolkoto i da mu se govori , che ako napravi neshto shte sgreshi , toi ne moje da se ubedi v tova , ako sam ne go useti ! Uspeh vse pak .Opitai da izlezete prez subota ili nedelq ! :)

PepiDesigns
03-19-2008, 22:01
Хихи ...

Не знам ,дали ще е много по темата , ама баща ми .. един ден , както си беше зад мен , ме беше видял ,че съм някъв такъв весел , щастлив , отнесен ... изобщо , точно в тоя момент му трябвах , но духом ме нямаше ..

И той ми каза

- Абе .. за коя мислиш , я се събирай тука ... трябваш ми ..
Ако трябва ще я отвлека ей тука , ще я вържа на един стол до мене , да я гледаш , ама и да ме слушаш .. казвай коя е :D

Мале .. няма да го забравя :D

Та .. Събота и неделя - алтернативата ..
Иначе .. питай я кога има по-малко часове , и ако се наложи , избягай ти от твоите часове , че да се видите ..

Късмет :)

F4e_stz
03-19-2008, 23:01
Не съм съгласна с тези които казват че това мвмиче е смотанячка!аз съм 9-ти клас нямам провлеми с часа но една приятелка колкото мен е до 8 и 30.Мн кефеща мацка е ... все пак не тя си е избирала родителите!Така че по темата не се отказвай от момичето обедена съм че после ще съжаляваш!

Iv4eTy
03-20-2008, 08:07
Ами излезте събота и неделя...

princesa_viki
03-20-2008, 08:19
И не само събота и неделя,ами сутрин,нали сте втора смяна.Едва ли тяхните са си в тях сутрин

Magic_Girl
03-22-2008, 13:27
Emi zapoznai se s neinite.Kato te haresat 6te q puskat i do 12 s teb :D