PDA

View Full Version : Раничка на пениса



AnotherDay
03-19-2008, 09:11
От няколко дни ме боли главичката на пениса от 1-та страна и то само при натиск и сега забелязах, че има нещо като раничка на него място. Кво може да е ? Помагайте

Едит: Сега забелязах, че там където е раничката е подуто леко :shock: :shock: :shock: :(

18+ http://i.data.bg/08/03/19/862745_orig.jpg

Ето го въпросното нещо. Не е ясна снимката но се вижда долу горе

vamp
03-19-2008, 09:24
кожен лекар мой човек,той ще ти каже!

AnotherDay
03-19-2008, 09:30
Възможно ли е да се е получило някъкво "изтъркване" щото последните няколко дни ми бяха много напрегнати и често съм мастурбирал за да освободя напрежението. Помагайте, че много съм се притеснил !!

NuRi
03-19-2008, 09:57
Възможно ли е да се е получило някъкво "изтъркване" щото последните няколко дни ми бяха много напрегнати и често съм мастурбирал за да освободя напрежението. Помагайте, че много съм се притеснил !!
Я спри да се излагаш мой!
отиди на лекар и ще те прати на уролог или кожен лекар!
Тук теен лапета не могат да ти помогнат с нищо нито тия които искат!
И без тия срам ма е да кажа на мама на тати ала бала...;)
Трагвай на лекар те ще ти кажат най добре кво ти има!??!

AnotherDay
03-19-2008, 10:01
Ами днес вече е късно щото личния ми лекар бачка до 1:30 :( А каква е цената долу горе за преглед при уролог/кожен лекар щото съм малко закъсал с парите :(

AnotherDay
03-19-2008, 11:22
Помагайте ми поне да се успокоя малко, щото много се притеснявам и се плаша когато става въпрос за нещо свързано с здравето ми :( :(

AnotherDay
03-20-2008, 08:42
Никой ли не може да помогне :(

mgxpower
03-20-2008, 09:19
Трябва ти съвет от специалист ние тук с какво можем да ти помогнем?!
Може да е всичко може да е от една камара неща аз преди имах проблем със изхвърлянето малко преди да се изхвърля адската болка , но отидох при съответния специалист и ми изписа някакви глупости и аз не помня , но се оправих и в момента не изпитвам никаква болка!

hottie
03-20-2008, 10:42
Всичко може да е. Ние няма как да знаем, освен ако евентуално тов ане се е случило на някой. Съветвам те да отидеш при личния ти лекар за направление(тогава ще ти излезе безплатно) или директно на уролог - прегледите може да са между 20 и 40 лв горе долу(говоря за София).Зависи вече дали си в частна клиника или не.
Успех