PDA

View Full Version : Местене от една езикова гимназия в друга



Hallucinogenia
03-19-2008, 10:06
Здравейте!Имам един въпрос относно местенето от една езикова гимназия в друга със същия профил.Има ли възможност да стане това без приравнителен изпит?Тоест местене в края на осми или началото на девети клас и има ли някой,който да зне как?Благодаря предварително

Isi_d
03-19-2008, 10:36
в т.н. елитни гимназии е само с приравнителен изпит по езика и то ако има свободни места.

Hallucinogenia
03-19-2008, 11:02
Не мисля...едно момиче се премести в класа ни от друга езикова гимназия по средата на учебната година,но казва че не знае как,защото родителите и са се оправяли тези неща.Не е някое богато момиче със сиигурност,което да се влязло чрез пари.

mrysnika
03-19-2008, 12:27
Не мисля...едно момиче се премести в класа ни от друга езикова гимназия по средата на учебната година,но казва че не знае как,защото родителите и са се оправяли тези неща.Не е някое богато момиче със сиигурност,което да се влязло чрез пари.
Тогава кво въобще питаш ?

ThunderGoddess
03-19-2008, 12:44
С кинти - и в Оксфорд можеш да влезеш без да си завършил/а средно. Въпроса е само с колко :D

Hallucinogenia
03-19-2008, 12:58
Здравейте!Имам един въпрос относно местенето от една езикова гимназия в друга със същия профил.Има ли възможност да стане това без приравнителен изпит?Тоест местене в края на осми или началото на девети клас и ИМА ЛИ НЯКОЙ,КОЙТО ДА ЗНАЕ КАК ?Благодаря предварително



Не мисля...едно момиче се премести в класа ни от друга езикова гимназия по средата на учебната година,но КАЗВА ЧЕ НЕ ЗНАЕ КАК,защото родителите и са се оправяли тези неща.Не е някое богато момиче със сиигурност,което да се влязло чрез пари.
Тогава кво въобще питаш ?

Ето това питам...

mrysnika
03-19-2008, 13:00
Сигурно с молба до РИО..