PDA

View Full Version : защо са толкова гадни?



gabi_94
03-19-2008, 10:35
значи, от 1 седмица ми е счупена ръката и почти цялата е в гипс(нищо не мога да правя с нея). Днес едни момчета в даскало ми се подиграваха за ръката и уж на базик ми удариха силно другата ръка и аз изпуснах тежката торбичка с учебници. Всичко се разпиля, а торбичката се скъса. През това време тея идиоти ми настъпваха тетрадките нарочно и ги подритваха. Минаха моите приятели от там и никой не ми помогна. Едва успях да си събера нещата. После помолих едно момиче да ми вземе учебниците и да ги сложи всвоята раница, после ще си взема като стигнем до тях(тя живее до нас)че на вън вали и торбичката не става за нищо, те ще се намокрят. Тя уж ми се пише много добра приятелка пък ми отказа директно. Много я молих, но неее. помолих и други, никой не се съгласи. Както и да е, много зле се почувствах, но си тръгнах по лека лека към вкъщи. По пътя задуха вятър и отнесе чадъра ми, изпуснах си тетрадките отново и то в локва. Видях едни момичета от съседния клас и ги повиках да ми помогнат, те се направиха че не ме чуват. някак си се оправих сама и се прибрах, много тъжна и разочарована от всички. Не е нужно да пишете съвети, просто исках да споделя с някой за ужасния си ден и за ужасните ми приятели. :( :( :(

Water_lili
03-19-2008, 11:07
мда и аз днес имах кофти ден чвно е заразно :x ,но според мен не си заслужава да се ядсваш просто не струват като хора и така си видяла че всъщност приятелите ти са леко фалшиви. Пожелавам ти скорошно оздравяване 8)

mila_pila
03-19-2008, 11:13
Що я упреквате, че не носи раница? Като ти е счупена ръката е много трудно да я пъхаш между презрамките...
А иначе кви са тия приятели бе? Направо не мога да повярвам... Аз бих помогнала и на някой, който не ми е приятел в подобна ситуация, пък да не говорим за приятел.
Не се сдухвай заради тия тъпи хора без елементарно възпитание... Утре ще е хубав ден :)

valentinka_1990
03-19-2008, 11:26
тези не просто не са ти приятели,те не са хора!!!

splendour
03-19-2008, 11:41
sly4va se i tva.az otna4alo mn se nat1javax za tva ama sq razbrax 4e gi ima i takiva.... prosto razbira6 koi kolko ti e fr.sq spok ot v4era ne si dovorim s licemernata mi "priqtelka" no nq i igraq po svirkata . i ti naprei taka :) ysmixni se i ne se qdosvai zarad idioti

Miss_Perfekt
03-19-2008, 11:42
Добре дошла в реалноста за съжаление секи гледа да преебе другия рядко ше се намери някой да ти помогне а и да ти помогне явно си има цел и мен ми е гадно ама тоя живот си е такъв :( :( :(

EJI4eTy
03-19-2008, 11:58
ами щом си със счупена ръка едва ли има смисъл да ходиш на училище ... с торбичка ... можеш да си купиш чанта която да си я носиш само на едното рамо - аз съм с такава и мога да ти кажа че са доста удобни , а относно това за приятелите - ами според мен просто такива няма ;) на мен за това ми е доста трудно да се доверявам на хората ... имам 2-3 приятелчета другите са познати ... дори незнам дали наистина са 2-3

olive_oil
03-19-2008, 11:59
жалко мила, но ако това те успокои, ако бях те видяла щях да ти помогна :)

mirellas
03-19-2008, 12:11
ami takiva sa horata po princip... v poecheto sluchai..., ne se sluchva samo na teb gadnichko si e, no triabva da se svikne. sama se opraviai - she ti bude po iako (she imash po malko griji kum ostanalite), togava veche te she se zamisliat i she im stane interesno, shto ne gi tursish. budi Аутсайдер ;> prosto ideia estestveno.

ThunderGoddess
03-19-2008, 12:32
Еми така е - като ходиш с пликче на даскало. А за приятелите - толкова си ги отбрала. Само със забавни приказки и кафенца приятели не се печелят :) Те никога не са ти били приятели.

RoyTheReaper
03-19-2008, 15:48
1. Като ти гледам набора не се учудвам от поведението на момчетата.
2. Нямаш приятели.

zvezdichka777
03-19-2008, 15:59
доста гадно .. :(

ANTIHUMAN
03-19-2008, 16:23
Horata sa dobri.
Horata sa lo6i
Horata sa razli4ni.
Horata sa dvuli4ni

Taka si e za syjelenie.Nqma priqteli ima prosto dobri poznati 8)

unfaithful1234
03-19-2008, 16:27
Mиличка,нистина съжалявам за това,което ти се е случило.Аз съм в същата ситуация."Често в живота си биваме предавани,разчитайте само на себе си"-това е казал народът.И си вдигни самочувствието.Най-вероятно имаш много хубави оценки,затова са толкова завистливи.Вероятно си хубаво момиче,вероятно се разбираш с всички...

Lusy_Diakovska
03-19-2008, 16:29
ve4e ne sa ti priqteli vij sq seki si ima pri4ini vtakiva situacii 4ovek razbira koi sa istinskite mu priqteli ne v tvoq slu4ai qvno nqma6, no takav e jivota makar 4e kato se zamislq az nikoga ne sam pravila taka vinagi pomagam dori da ne sa mi fr. eto na primer sega imam edna v klasa s s4upene raka i nie pi6em vmesto neq ne sme kato tvoite fr

sexa_na_kompleksa
03-19-2008, 16:29
Ти си седми клас, така ли?
Ами да ти кажа и аз като бях седми клас се чувствах като теб, защото и на мен ми се случваха някакви такива неща. Момчетата в тази възраст са още с детски акъл и се подиграват, без изобщо да ги интересува дали нараняват някого. Пък момичетата ... абе и те са си с детско мислене, но се водят за малко по-развити. Съченичките ти не са ти никакви приятелки. Аз на времето така си мислех ... Но от разни такива ситуации научих,че не са. Но това съвсем не означава, че не можеш да имаш истински приятели. Просто в тази възраст е малко трудно. Недей да се затормозяваш от поведението на съучениците си.

sexy&crazy
03-19-2008, 16:53
ами щом си със счупена ръка едва ли има смисъл да ходиш на училище ... с торбичка ... можеш да си купиш чанта която да си я носиш само на едното рамо - аз съм с такава и мога да ти кажа че са доста удобни , а относно това за приятелите - ами според мен просто такива няма ;) на мен за това ми е доста трудно да се доверявам на хората ... имам 2-3 приятелчета другите са познати ... дори незнам дали наистина са 2-3

za mene si4ki za poznati edinstveniq mi priqtel e gadjeto zasega ama nali znaete ot lubov

TheForbiddenOne
03-20-2008, 18:15
za mom4etata moga da ti kaja 4e naistina na taq vazrast o6te ne priemat ne6tata na seriozno i se darjat super odvratitelno i ne mislqt kak 6te se po4uvstva6 ako te ubidqt no kolkoto i da e lo6o za tqh tova e normalno

a za "priqtelkite" ti nqmam dumi qvno sa ti golemi priqtelki mom4etata kak da e ama te da se darjat taka... :?
no taka e v jivota seki gleda svoq zadnik i ne misli za ostanalite ve4e ima malko IZTINSKI HORA

5StaR
03-20-2008, 21:18
Тцтц такива лайнарчета мн ме дразнат, ако бях там щах да ги шибам ;>

BaiboCo
03-20-2008, 21:29
значи, от 1 седмица ми е счупена ръката и почти цялата е в гипс(нищо не мога да правя с нея). Днес едни момчета в даскало ми се подиграваха за ръката и уж на базик ми удариха силно другата ръка и аз изпуснах тежката торбичка с учебници. Всичко се разпиля, а торбичката се скъса. През това време тея идиоти ми настъпваха тетрадките нарочно и ги подритваха. Минаха моите приятели от там и никой не ми помогна. Едва успях да си събера нещата. После помолих едно момиче да ми вземе учебниците и да ги сложи всвоята раница, после ще си взема като стигнем до тях(тя живее до нас)че на вън вали и торбичката не става за нищо, те ще се намокрят. Тя уж ми се пише много добра приятелка пък ми отказа директно. Много я молих, но неее. помолих и други, никой не се съгласи. Както и да е, много зле се почувствах, но си тръгнах по лека лека към вкъщи. По пътя задуха вятър и отнесе чадъра ми, изпуснах си тетрадките отново и то в локва. Видях едни момичета от съседния клас и ги повиках да ми помогнат, те се направиха че не ме чуват. някак си се оправих сама и се прибрах, много тъжна и разочарована от всички. Не е нужно да пишете съвети, просто исках да споделя с някой з
а ужасния си ден и за ужасните ми приятели. :( :( :(
В кое даскало учиш ако си в софия казвай скайп идваме и ги пребиваме(момчетата). :booooomb: :booooomb: :booooomb:

TheForbiddenOne
03-21-2008, 11:26
i momi4etata tqhnata postypka e po gadna :o

dajdostih
03-21-2008, 23:08
Бахти! Само аз ли имам чувството, че тая историйка е прекалено измислена, за да се е случила наистина.
Не ме вземайте насериозно просто имам някакво такова натрапчиво чувство.

Сет Коуен
03-22-2008, 04:33
Горкото момиче :cry: :cry:

MoHuTo
03-22-2008, 07:09
тези не просто не са ти приятели,те не са хора!!!

Magic_Girl
03-22-2008, 11:29
Tova ne sa priqteli!!!Nameri si novi na tvoeto nivo i vuzmojnosti.Edva li nqkoi istinski fr bi napravil takova ne6to! :?

bqsna_teenagerka
03-22-2008, 14:30
:shock: :shock: ОООО господи ужас!!!!! Какво става с тоя свят ве? Вече човек и да умира няма да се направи нищо #-o [-X ТвА не е нормално!!! Как никой няма да ти помогне при твоето положение :( Боожее...момиче чесно ти говоря ако аз те бях видяла нищо,че не се познаваме щях да помогнаА!!! :mrgreen: Гордея се че съм от малкото сързеразидателни хора на тая планета!

Iria
03-22-2008, 14:54
Ужас.Аз ако бях щях да помогна.Какви са тия хора, които виждат, че човек има счупена ръка и му хвълят торбичката?Това са днешните тийнове...Твоите приятели не са ти приятели.Нямам думи..