PDA

View Full Version : Да му се обадя ли ?



kristin4eto
03-19-2008, 11:26
Xaresvam edno mom4e s koeto se zapoznaxme predi dve sedmici v edno kafe ...Purvona4alno se svalqxe i daje se 6eguvaxme 4e 6te se jenim..Vsi4ko vurve6e mn dobre ...toi kaza 4e 6te si me vzima i nqkvi ne6ta ot toq sort ...obiknovenite svalki...Edin den oba4e toi mi se obadi da otidem na kafe ...Az otkazax poneje ne mi se izliza6e ..Toi se opita da me ubedi ama az se ne se navix ...Ot togava vsi4ko se promeni.Toi po4na da mi govori 4e sum mn neseriozna i 4e mu pisnalo ot takiva momi4eta ,zapo4na da mi se smee i da se durji gadno.Neprekusnato mi kazva 4e az sum vinovna zadeto sum se napravila na izteresna i ne sum izlqzla kogato me e molil...Iskam da opravq ne6tata i se 4udq dali da mu se obadq i da se vidim na kafe , za da pogovorim spokoino .Iskam pone da ostanem fr a ne kato se vidim da se obijdame ....

7 точка от правилата
moderated by Coki

mirellas
03-19-2008, 11:42
mi az moga da ti kaja, che se drazni s teb, shtoto go e iad che ne e s teb i ne te e spechelil kakto triabva, mai burzo se otkazva. i po princip ako reshish da mu se obadish she e dobre da ..., she ti bude interesno ot reakciata mu, shtoto mujete obichat da gi tursim. ako ti otkaje (koeto ne e za viarvane) she se vidite, she pogovorite i ako produljava da se durji tui drazneshto kakto go obiasni ti prosto zareji sluchaia ;] sled vremne shte te potursi sam.prosto sega se chuvstva unizen..est. spored men az sum na 18g. ti ne znam na kolko si?

kristin4eto
03-19-2008, 11:44
Mersi mn :) az sum na 17 :)

GameMaster
03-19-2008, 11:48
mMm da obadi mu se nai-dobre ...moje bi samo se e draznil s teb ili ne e bil v nastroenie :)

mirellas
03-19-2008, 11:54
molia, pak zapoviadai! ei i da kajesh posle kakvo e stanalo :> btw samo purvo proveri da ne bi da s drugo momiche, shtoto inache shte ti stane tupo, tursish go puk... vse pak budi po povurhnostna v tezi otnoshenia shtom se poznavate ot kratko ne zapochvai sus serioznostta, ne go priemai na vutre. ako go napravish sledovatelno po zle za teb. no e dobre da mu se obadish dam taka mislia shtom te chovurka ot vutre izkarai navun nespokoistvoto bez da ti dreme.vajnoto e da se pochuvstvash dobre. moite problemi sa kude, kude po seriozni ...no tova e druga tema.

Alabalaportokala
03-19-2008, 12:19
Отказвайки му си наранила иначе крехкото му пубертетско его и той го е приел прекалено навътре и понеже така си го "обидила" и той също иска да си го върне тъпкано. Ако нямаш здрави нерви и търпение в никакъв случай не го търси, защото след като ти е тръгнал да ти прави такива неща ще почне да се прави на недостъпен. Бъди пасивна и чакай пак той да те потърси. Успех

vamp
03-19-2008, 14:53
Отказвайки му си наранила иначе крехкото му пубертетско его и той го е приел прекалено навътре и понеже така си го "обидила" и той също иска да си го върне тъпкано. Ако нямаш здрави нерви и търпение в никакъв случай не го търси, защото след като ти е тръгнал да ти прави такива неща ще почне да се прави на недостъпен. Бъди пасивна и чакай пак той да те потърси. Успех

Приятел,що ги учиш на гадни номерца :)
Такива номера ги правят на свестните момчета после,а боклуците дето се държат гадно с тях на тях им угаждат...

Към авторката:По-добре се обади на момчето и му кажи,че предния път си била заета и не е било номер,предложи му да излезете скоро,ако се прави на интересен му кажи "чао".Просто е!

koalka
03-19-2008, 14:55
Ами, предложи му да се видите, но да не се направи на интересен и той да ти откаже.Стане ли така - не се занимавай с него.Не си се лигавила, просто не си била в настроение за излизане.Все пак можеше да прояви малко разбиране...

zvezdichka777
03-19-2008, 15:01
взимай телефона и му се обаждай,макар че тфа неговото мислене и действия не ми харесват много много,струва ми че си играе с теб,но ти си знаеш !

tan0
03-19-2008, 15:02
абе поне му пиши...ако не друго

Chess
03-19-2008, 15:46
Само да ти кажа, приятели няма да останете...
Станало му е гадно, че те е молил да излезеш, а ти не си искала...Сега ти го моли, той няма да иска :)

zaraaa
03-19-2008, 16:12
Naranila si inache taka kazano majkoto mu DOSTOINSTVO...za tova spored men e po-dobre da mu se obadish,za da pogovorite :) ....toi pravi taka,zashtoto iska sega ti da go tarsish i da se interesuvash ot nego,kakto toi se e interesuval predi,a nadqvam se i oshte :) :) :) .....Mislq,che nqma da ti otkaje da pogovorite i moje bi shte se poluchi neshto :) ako pak li ne ne e toi edinstvenoto momche,prosto mu kaji :"Dobre,chao" i tolkova :) Uspex :)

Alabalaportokala
03-19-2008, 16:22
Приятел,що ги учиш на гадни номерца Smile
Такива номера ги правят на свестните момчета после,а боклуците дето се държат гадно с тях на тях им угаждат...

Дали си свястно момче или боклук няма значение ако тя наистина не иска да излезне с тебе...

vamp
03-21-2008, 13:51
Приятел,що ги учиш на гадни номерца Smile
Такива номера ги правят на свестните момчета после,а боклуците дето се държат гадно с тях на тях им угаждат...

Дали си свястно момче или боклук няма значение ако тя наистина не иска да излезне с тебе...

Абе така си е.Аз обаче когато правя нещо го правя за себе си,така се и отнасям,както на мене ми е гот,не го правя с някви цели.

mese4ka
03-21-2008, 15:51
oобади му се :)

fafli4ka7a
03-21-2008, 18:15
ami spored men ne e trqbvalo da otkazva6 za6toto tova ti e bil 6ansa 6tom si go xaresFa6....i seg azadyljitelno my se oabdi ako iska6 da staNi ne6ty trqbva da my pokaja6 4e go iska6 i ti :p

daisybaby
03-21-2008, 18:20
обади му се, макар че не е трябвало да отказваш ..... ;)

candy_little_girl
03-21-2008, 18:58
Обади му се и му предложи да отидете на кафе.Ако не приеме не го насилвай просто му кажи ако реши че иска да излезете да ти се обади.Spox просто си засегнала егото му,но ще му мине и ще ти прости ако наистина те харесва.Но помни НЕ МУ ДОСАЖДАЙ!!!Ай късмет :-)

Qnchety
03-21-2008, 19:05
Обади му се :grin:

soulja_girl4e
03-21-2008, 19:07
of boje zaebi vsi4ko i mu se obadi ne se kumi tolkova! :grin: :-P

Fiki_
03-21-2008, 19:49
Ами, предложи му да се видите, но да не се направи на интересен и той да ти откаже.Стане ли така - не се занимавай с него.Не си се лигавила, просто не си била в настроение за излизане.Все пак можеше да прояви малко разбиране...
Mm да ще баде мн гадно и той да ти откже...Бахти задрастеняка ше е ако го направи :?