PDA

View Full Version : Какво става?



valentinka_1990
03-19-2008, 11:45
Наистина вече започвам да се питам какво става с хората,даже в частност момичетата.Има някакъв нов вирус наречен "Лиготия".
Явно в последно време е много модерно да се пише с нарочно направени грешки от рода на "ф училищи", "убичам та","койту ни мъ хъресвъ"Даже понякога не мога да разбера какво е написано.Ровя се из aha.bg и ми прави впечатление,че 91% от момичетата са си написали на профилите "лигла","лигличка" и всякакви производни.Днес направо ми прикипя вече.и аз не съ много голяма,но това вече да напишеш "най-красивото мумче" и то нарочно...
Само на мен ли ми прави впечатление?Вие как го приемате това?

Miss_Perfekt
03-19-2008, 11:50
Има много такива изрази - френдка(приятелка)Мноо си та лофф (Много си те обичкам)Мери улицити(разхожда се)Ше те нашляпкам(Ше та наe**:D ).Има и още многууу :D :D

RottenFlesh
03-19-2008, 11:56
О , да маного ги мразя такива кифли и кифлоци


МмМнНОооОгОоо СииИ тАа ЛллОоОфФКаМ

Баси олегофренията

EJI4eTy
03-19-2008, 12:00
аз пък в аха.бг съм написала да се гръмнат щото подобни лиготии като - "ЛиГлЪъЪ" "КучКъ СъМ И кФоОо От ТфА ?! НаЛи НАд ВаС СтОя" са ми доста смешни ... ама ДЕЦАТА на по 12-13 годинки не го осъзнават :D

Merito_
03-19-2008, 12:09
Оф отдавна ми правят впечатление тъпите шльокавици на недораслите пубери, че и на по-големите.Отстрани е много грозно и смешно. Докато те си мислят, че като се правят на неграмнотни са гъзари/ки ...SUCK

olive_oil
03-19-2008, 12:17
О , да маного ги мразя такива кифли и кифлоци


МмМнНОооОгОоо СииИ тАа ЛллОоОфФКаМ

Баси олегофренията


Оф отдавна ми правят впечатление тъпите шльокавици на недораслите пубери, че и на по-големите.Отстрани е много грозно и смешно. Докато те си мислят, че като се правят на неграмнотни са гъзари/ки ...SUCK

подкрепям и двете мнения!
Не само с неграмотните си писания ме дразнят, ами и с устничките напред тип "синдром пилешко дупе" да не кажа г*з. Не разбраха ли, че с устните на анджелина не са много жените!
И във флирта ги има същите кифли. Абе моля ви се, българското младежко (пуберско) общество е цяла сладкарница!

N0_feAR
03-19-2008, 12:26
На мен пък това отдавна вече не ми прави впечатление. До такава степен съм свикнала да гледам такива неграмотни идиотщини, че вече ми омръзна да им се впрягам.

ThunderGoddess
03-19-2008, 12:36
Ами лигли без грам мозък в главата си и без възпитания - какво друго да кажа :)

valentinka_1990
03-19-2008, 13:41
EJI4eTy ме подсети за един случай.За една в aha.bg дето беше написала в профила си,че е кучка и после един мой познат и го каза в очите и тя беше много обидена и щеше да вика едни момчета да го бият.Уж е кучка,а като и го кажат и се сърди.Радвам се,че не само на мен ми прави впечатление това явление.

lovetanya
03-19-2008, 13:52
О , да маного ги мразя такива кифли и кифлоци


МмМнНОооОгОоо СииИ тАа ЛллОоОфФКаМ

Баси олегофренията


Оф отдавна ми правят впечатление тъпите шльокавици на недораслите пубери, че и на по-големите.Отстрани е много грозно и смешно. Докато те си мислят, че като се правят на неграмнотни са гъзари/ки ...SUCK

подкрепям и двете мнения!
Не само с неграмотните си писания ме дразнят, ами и с устничките напред тип "синдром пилешко дупе" да не кажа г*з. Не разбраха ли, че с устните на анджелина не са много жените!
И във флирта ги има същите кифли. Абе моля ви се, българското младежко (пуберско) общество е цяла сладкарница!




+1

Съгласна съм...Не мога да ги понасям. Кучки, лигли и т.н. нямам думи... :?

ThunderGoddess
03-19-2008, 13:54
По-скоро е една голяма "ЛИГА" :D :D :D Наясякъде ги има - във всички сайтове за запознанства :)

ThePowerOfLove
03-19-2008, 14:49
Не само с неграмотните си писания ме дразнят, ами и с устничките напред тип "синдром пилешко дупе" да не кажа г*з. Не разбраха ли, че с устните на анджелина не са много жените!
!

Да, и Това е мн банално :roll:

BeautifulWorld
03-19-2008, 15:15
Винаги ме е дразнело неграмотното писане, да не говорим като е нарочно. Пък тази тема с "кучките" не се обсъжда за пръв път... май ще е най-добре да не им обръщаме внимание, нека се правят на интересени - ние няма да ги накараме да спрат да се лигавят.

PinkFloydSound
03-19-2008, 15:17
оффф тях пък не мога да ги търпя...навсякъде се срещат такива, даже в класа ми има една /слава богу само една/

olive_oil
03-19-2008, 15:41
най-жалкото е че ако някои кифли четат темата и постовете ни, вместо да си вземат бележка и да се поправят, то напротив неминуемо ще решат, че им завиждаме :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

voodoodoll1
03-21-2008, 09:01
Пфф,писна ми от такива.Напрво ми става лошо,като влезна в импулса,и на всеки втори профил да пише:КуЧка,нО нЕ тФоята или Злобна кучкА Бес СърЦе,или MьлкЪ,СлАткЪ,за БаткУфЦите сЪм ЗагадкА,или някакви подобни простотии.За комнетарите да не говорим:МиЛУу,ЛоОооООО000ОФ Сиии тЕ мНооГУУУУу
А пък като видя това писане с малки и големи букФи,направо се побърквам.А аз правописа направо нямам думи.Но не е простотия,абе тея деца ходили ли са на датска градина даже :D :D .вече се чудя дали аз нямам проблем с правописа. :D :D :D

PinkFloydSound
03-21-2008, 13:37
Пфф,писна ми от такива.Напрво ми става лошо,като влезна в импулса,и на всеки втори профил да пише:КуЧка,нО нЕ тФоята или Злобна кучкА Бес СърЦе,или MьлкЪ,СлАткЪ,за БаткУфЦите сЪм ЗагадкА,или някакви подобни простотии.За комнетарите да не говорим:МиЛУу,ЛоОооООО000ОФ Сиии тЕ мНооГУУУУу
А пък като видя това писане с малки и големи букФи,направо се побърквам.А аз правописа направо нямам думи.Но не е простотия,абе тея деца ходили ли са на датска градина даже :D :D .вече се чудя дали аз нямам проблем с правописа. :D :D :D
мм едва ли имат толкова пари, че да ходят в Дания на датска градина :D
това беше бъзик...иначе си права...никога не съм била такава, няма и да бъда подобна лиготия, много ми падат в очите такива хора :x

vercheto
03-21-2008, 14:00
Мен също много ме дразнят. Като пишат нарочно неграмотно това означава не зачитат родния си език. И ако не го харесват да говорят на някой друг, а не да се подиграват с българския.

Iria
03-21-2008, 14:25
Дразнят ме и то много.От нашия клас също има и то са 3-4 някъде, ама са изключително тъпи.Едва 3-ка хващат.Правят се на много отворени, ама като ги изпитват мълчат и се молят на учителите следващия час да ги изпитат.

kakaomen
03-21-2008, 14:40
Глобално затъпяване. :D


ПП И мен много ме дразнят. :-x

Bubbly
03-21-2008, 16:15
Да не пропуснем да споменем за аНиТуу, ЖениТуу и тн :D

gabi_94
03-21-2008, 16:29
ми аз съм малка, 7 клас и част от приятелите ми в скайп са си написали точно такива работи - фиешън глизутийка, кисинкъъъ, лигличка от класа, жаднъъъъ за цилуфки, бунбонина сладуранкъ и др. написани с възможно по-изчанчен шрифт. ми аз съм се писала нормално. не ми пречи начина им на записване, в момента уж това е модата. и аз понякога използвам много си лоф или френдка, ама то покрай мене всички говорят по тоя начин, аз вече свиквам с тях. след известно време и тая мода ще мине, кой знае как ще се пишат след 1,2 години, не искам и да си представям. :razz:

mhmhmhmhm
03-21-2008, 16:45
А ти пък кво очакваш от такива сайтове?

DevilWish
03-21-2008, 17:44
Emi i az nqkoi pyt kato se ligavq pi6a s golemi i malki bukvi i tn . . . oba4e da napi6e6 "Ligla" ,"Ky4ka" i pro4ie i men me drazni ;)

MoHuTo
03-22-2008, 07:35
Абе дразнещо е ама те като са си тъпи и да им обесняваш, няма да те разберат. Мислят си че са оригинални с тея надписи, обаче те станаха банални... всяка втора в Импулс и Аха е с такива надписи и с муцуна сякаш я е блъснал влака за Кюстендил.. не могат да се снимат в някакви естествени пози, ами само праят физиономии... Нямам какво да кажа повече.. смешна история :?

Co0kIe
03-22-2008, 19:18
Адски много ме дразни тая неграмотност!! И като почнат с тия Кучки направо да ти причернее

Rofl4e
03-22-2008, 21:13
Em savsem noromalno go priemam i 4at pat i az go prava .. :]

Io4ito
03-23-2008, 05:53
и мен много ме дразнят такива индивиди :o Не знам,може би като пишат с правописни грешки им се струва по-яко,отличават се от другите,мислят се за по-интересни?Не ги знам-не съм от тяхната категория :D Като са си лиги-добре,признавам им го,ама защо за Бога се дразнят като им го кажеш в очите?! :D

maybecome
03-23-2008, 06:01
Emi i az nqkoi pyt kato se ligavq pi6a s golemi i malki bukvi i tn . . . oba4e da napi6e6 "Ligla" ,"Ky4ka" i pro4ie i men me drazni ;)

и аз съм така... ето например погледнете подписа ми :D