PDA

View Full Version : интимен въпрос



De_mikke
03-19-2008, 11:45
Znachi...mai tuk tr da q pusna taq tema,a ne v Seks - iskam da pitam nqkoi dali e imal podoben problem,dali znae to4no kakvo e,kak se e lekuval,ako ima nujda i za kolko vreme e minalo...shte ida na ginekolog,no ne moga predi drugata sedmica,zatova dano nqkoi mi pomogne
Imam neshto sredno m/u syrbej,leka bolka i smydene vyv vaginata,to daje ne e i tolkova navytre i neznam kakvo e,nqkakva infekciq moje bi,no iskam da kaja che vseki den se kypq po 1 ili 2 pyti sys normlen i intimen sapun,spazvam dobra lichna higiena i za pryv pyt mi se slu4va ne6to takova...drugoto e 4e imam nov priqtel,s koito ot minalata srqda nasam kato izklu4im dnes i v4era vseki den pravim seks i to dosta dobyr v smisyl 4e svyrshvam po 2,3 dori i 5 pyti i predi 4-5 dni me bolq cql den klitora,zaradi tova...sega toi pak leko me boli no mislq 4e do kraq na denq shte mi mine,a drugoto neznam kakvo e zashtoto go pravim vseki pyt s prezervativ...moi priqtelki mi kazvat 4e imat podobni simptomi kato se protyrkat i pri men e vyjmojno da sym se protyrkala,no nqkaksi ne mi se struva 4e e ot tova i sega dosta sym se stresnala...a moje da ne e ni6to
nadqvam se vse nqkoi tuk da moje da mi pomogne i pone za moe uspokoenie da kaje kakvo podqvolite e tova.a zabravih da kaja-za posledno pravih seks nedelq ve4erta i v ponedelnik sutrinta,pone kato se sybudih usetih gore spomenatite stranni qvleniq
plsss help :( dori da mojete da mi kajete nqkoi drug forum kydeto moga da pitam...shte sym vi ujasno blagodarna

7 точка от правилата
moderated by Coki

hottie
03-19-2008, 13:55
Щом има неприятна миризма и сърбеж не мисля, че си се протъркала. По-скоро някаква инфекция. При нас жените бактерии често имаме дори и да сапзваме добра хигиена. Може да се случи от какво ли не.
Затова вместо да гадаем какво може да е,просто отиди на гинеколог щом можеш и той ще ти каже най-добре.
А течение имаш ли?Какъв цвят?

De_mikke
03-19-2008, 17:33
to mizrizma nqma nikakva,ama techenie ima i e pochti bqlo,mnogo leko jultenikavo...of ujas...basi gadnoto,imate li ideq za kolko vreme se lekuva ne6to takova i dali byrka da se pravi seks s prezervativ...

hottie
03-19-2008, 19:10
to mizrizma nqma nikakva,ama techenie ima i e pochti bqlo,mnogo leko jultenikavo...of ujas...basi gadnoto,imate li ideq za kolko vreme se lekuva ne6to takova i dali byrka da se pravi seks s prezervativ...

Не се притеснявай.Можеш да правиш секс с презерватив,стига да не ти е неприятно. Иначе гинеколкожката вероятно ще ти изпише свещички за десетина дена и евентуално някакви хапчета.
На всеки се случва просто жените сме предразположени за такива неща.

radito_rs
03-26-2008, 14:50
imax sa6tiq problem ne se pritesnqvai naistina varvi na ginekolog i toi 6te ti izpi6e ne6to :)

la4ezara
03-27-2008, 11:16
може да е от сапуна

srpsko_1988
03-27-2008, 14:56
сладурана :D :oops:

lostsoul92
04-06-2008, 17:53
ми да ти кажа преди и аз бях така след един бурен секс и после пак така имах ужасен сърбеж смурдене нямаше де и също така имаше и някво бело течение но след време мина поне при мене беше протъркване може и при тебе да е така спокоино не се тревожи толко